Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
9. apr 2010

perla.. osobne si myslim ze nie.. vraj to ani nesvrbi ani nic..

lulu.. zlatiiicko moje malinke, teda Emka.. nech vam to rychlo prejde.. a neboj antb. rychlo zaberu a bude dobre.. ja idem uspat malu a snad mam na 2 hod pokoj..

martinex
9. apr 2010

lulu a od koho to chytila? my sme este neboli chori, klop klop, tiez sa tomu vyhybam ako sa len da 🙂

dada som prave ulozila,ale zatial vykrikuje z postielky.. okrem ineho aj mama... to je take zlate 😀

lulu73
9. apr 2010

nuz cez sviatky tu bolo vela deti a jedno bolo po chorobe, hodne soplave ☹ a ja blba som sa pekne prizerala ako sa s emkou hra....nuz co uz....nabuduce nedovolim a radsej urobim scenu ako potom znasat taketo stavy...mala tak place ze dovi dopo...uz len cakam kedy ten penicilin zaberie...

babul...vdaka, si zlata

bagaja
9. apr 2010

lulu moja držkajte sa, Eminka moja najkrajia nech je rýchlo zdravučka 😉 posielame cmuk....

inak my tiež soplíme 😒 po dvoch týždnoch znova a znova odomna, ja ked kojím ja vôbec nemám imunitu, ja som nonstop fufňavá, už mi to ide na nerv 😠

lulu73
9. apr 2010

bagaja...si zlata..tak o emke pises, ako o svojej 🙂

babulka123
9. apr 2010

juuuuj babulky..
teraz je take hnusne pocasie, 2 dni pekne, potom zas zima, rano kosa na obed teplo vecer kosa.. to iste ako na jesen pamatate? ked sme sa bavili ze nevieme ako mame babatka obliekat.. aj vtedy nas bolo vela fufnavych.. a takto dookola.. jednen prestane druhy zacne..
ja verim ze zlepsenim pocasia sa zlepsi aj zdravie..

inak ja kupujem a davam ninke BIOGAIU .. je to aj na imunitu a musim si zaklopat.. okrem tej 6 stej choroby sme vaznejsie chore neboli.. sople su strasne svinstvo a dufam ze sa nam na dlhu dobu vyhnu..

a ked im idu zubky tak maju o to menej imunity takze chytia kazde kychnutie..

babulka123
9. apr 2010

no ninka je hore, takze ideme papat a ideme von.. ved je taak kraasne .. zajtra uz nebude tak to idem vyuzit.

martinex
9. apr 2010

lulu mne sem naposledy Jankova ex,tak malu choru poslala... tak som povedala,ze ok,ale pri malom nebude...bolo mi to luto,ale tak co mam robit... potom isla este k svokre ale sak aj ta ma deti,tak nakoniec miesto tyzdna tu bola 4 dni ☹
nech sa Emuske polepsi.... sak ona to zvladne, trosku si polacka, mamka ju potuli a bude opat dobre 😉

babul krasne? u nas sa zatialho,uz len cakam kedy zacne prsat,lebo aj pofukuje...

a ten moj tlk cele poobedie nespal,unaveny bol,oci si suchat a nic..konecne teraz mi zaspal vonku v kociku,tak sedim na terase a strazim ho...odkedy mi tu behal ten susedov vlciak po zahrade,tak sa ho bojim nechat len tak vonku.... 😒

martinex
9. apr 2010

polacka=poplacka 😀

babulka123
9. apr 2010

matka.. zvladli sme to .. boli sme vonku skoro 3 hod.. teraz uz beha okupana najedena a o chvilku ide spat..
dnes som si dala zavazok ze idem dat veci na mimibazar.. mam toho veeela..

z.vrablova
9. apr 2010

pekny vecer...
Lulu, Eminke skore uzdravenie.... nech jej lieciky zaberu... sople su zabijak. Aj ostatnym chorym babatkam vela sil... cmuky
A ta Biogaja je super napad, idem zajtra kupit.
Musim sa pochvalit, dnes sa Kristinka 1x vycikala do nocnika, dala som ju po cviceni, vtedy stale cika, ... nechapala, co za hudbu hraje... sikulka moja,... len to kakanie neviem nastavit, nema pravidelnu stolicu.
Dnes sme cely den behali vonku, idem hodit par novych fotiek na FB...

bagaja
9. apr 2010

babul a tá Biogaja to sú homeo?musím aj ja niečo vymyslieť, lebo šak my sme boli iba dva tt bez soplov a znova ☹ už som z toho na nervy, ved tie noci sú aj bez nich hrozné, no nechcem vedieť čo nás zase čaká, teraz nie a nie spať ☹

len ona to vždy chytí odo mna asi by som aj ja mala niečo brať na imunitu, lebo to kojenie ma ničí ☹

Lulu ked Emulik je taký krásny pokladík ,že o nej sa ani nedá inak písať...držkajte sa 😉

a baby bola som dnes na korčulkách, že aká paráda po dvoch rokoch, normálne čistá myseľ, fakt super, len zajtra neviem či vstanem z postele 😝

eviqa
10. apr 2010

...ráno. My noc katastrofa a aj včerajšok poobede. Doobedu sme boli von, všetko o.k., prišli sme domov, naobedoval sa a zaspal. Bolo mi divné, že spí od 2 do pol 5, ani sa nezobudil, ked som išla na balkon. Ked vstal, líca červené ako ruže, horúce, samozrejme už mal teplotu. Nezjedol ani kašičku na olovrant, tak som mu zarobila mlieko, aby aspoň niečo do seba dostal. A tak sme teplotovali, teplota stúpala, zaspal mi na rukách, horúci ako radiátor a tesne pred spaním som mu dala panadol. O desiatej hrozitánsky plač, plakal asi 15 min, ale pritom spal, potom sa nám konečne ho podarilo prebudiť, prezliekli sme ho, lebo celý bol mokrý a spali sme s prestávkami s plačom do rána.
a to som si myslela, že ráno bude zub, lebo takú riedku kaku mal ráno, že to z plienky len vytieklo a prd. Už ma tie zuby veľmi s..ú. ☹ tak ani neviem, či ísť na pohotovosť alebo čo.
...a ešte pri meraní teploty očúral v noci teplomer a teplomer odvtedy nefunguje, to je kvalita made in holand, takže sme nemali s čím mu potom ani merať, ale mm ráno išiel hned kúpiť.
...a pototo sa nám včera aj mikrovlnka, ale sa teším, lebo si aspoň niečo nové kúpim. 😅

lulu, emke skoré uzdravenie prajeme, držkajte sa.

no toľko slohu na ráno 😉

eviqa
10. apr 2010

...a ešte som zabudla, MS mešká 5 deň, test negatívny, takže už sa teším, že mám určite hormony kdesi v urologickom alebo gynekologickom orgáne 😠 zasa behanie po doktoroch, ach ☹

perla200
10. apr 2010

no eviq - to ma mrzí ze sa takto trápite.... ☹

my noc no lepsie ako včera....ale stale o ničom....baby aj vám deti stvornožkujú počas spánku???? dala som ju k sebe do postele a zobudila sa na to ako v spánku sa stavia o moju hlavu....mna porazí 🙂

dnes mame velkú žurku - MM oslavuje 30-tku tak tu nebudem.....idem upratat .....papa

eviqa
10. apr 2010

perla, náš ešte neštvornožkuje, len sa plazí, ale ked sme spali u našich na posteli, tak som ho v noci hľadala, lebo sa odplazil, skoro spadol ☹
...a krásnu oslavu 😉

facovka
10. apr 2010

eviq ☹ este pockaj dnes ze ako malemu bude....a pije/papa?? nemusi tuhe,aspon nech pije,ak ti prestane uplne tak hned chod na pohot.... vyzera ze by to zuby mohli byt...a na spinkanie a cekovo ho maj len v bodycku a ponozky prikryt max.plienockou,nech sa zbytocne neprehrieva obleceny.....ach jo, aj emke skore uzdravenie...my nastastie oki 😵
ja po vecrajsej pohotovosti zub ok, pobolieva trochen ale neviem hubu otvorit,ze taky zapal nervu ze uz mi to takto doslo az pod ucho ☹ 4 hodiny!!! som bola na pohot, hold bratislavska jedina zubna pohotovost no des....a za mnou este 20ludi,ti neviem dokedy tam boli,ja som domov dosla o 21.30 😒 😠 hjadam uz bude oki, rozvrtala, vyplnila liecivou vlozkou...no bolest neskutocna aj cez injekciu 😔

z.vrablova
10. apr 2010

Eviq.... tak to vazne vyzera na zubky.... hlavne vela tekutin, ako pise Fac... nam Kristinka nejedla skoro 8 hod, ked mala horucky... ale vypila skoro pol litra caju.... vydrzat, vela Maroska tulkaj, potrebuje to teraz...
Fac... oooo... zuby.... na mna caka toho roku este preventiva, len cakam za preukazom poistenca... hadam to uz bude v poriadku.
A pochvalit chcem Kristinku, teraz po kasicke sa zacinala pucit, tak sup dole pancusky, hned na nocnik, tak sa vycikala a nakoniec aj vykakala... sa tesim ako mala... a aky usmev hodila nakoniec herecka, spokojna sama so sebou... tak trenujeme nadalej... uz jedna plienka usetrena... hehe

iveta6384
10. apr 2010

Ahojte, gratulka vsetkym oslavencom k vymesaciam.
Eviqa chudatko male no snad vam tie zubky uz konecne vylezu.
My tiez papame menej na olovrant a mlieko po kupani vobec. Tiez to pripisujem zubkom. Na dolnom dasienku ma taky malicky rez a podtym biele. Teploty zatial nemame, ale clovek nikdy nevie. No alicka ako namalovane,btake ruzovucke ako prasiatko.
Inakmame krasne pocasie uz asi 3 dni svieti slniecko a teplucko je. Tak sa tesim na prechadzku. Vcera mal mm volno, tak sme boli cela rodinka, skoro 3 hodiny, bolo super.

Baby co vam deti cikaju, kakaju do nocnika, super, gratulka. Su sikovne. 🙂

eviqa
10. apr 2010

fac, zuzi, ivi, dík. No má aj teraz teplotu, taký je akokeby oťapený, pospal na obed hodinku, tak uvidíme, že čo. Dala som mu teraz panadol, lebo teplota zas nad 38.
fac, počkám a ak nič, tak zbehnem na pohotovosť. Snažím sa mu dávať piť, ale akosi veľmi nechce.
zuzi, šikovnicu máš doma. Tak ona je už veľká, ked kaká do nočníka. moja krásna
ivi, tak to asi budú zuby, ale zo srdca vám prajem, aby vás obišli také trampoty ako máme my.

eviqa
10. apr 2010

fac, a som zabudla, tak si si to teda odsedela kvôli tým zubom, ale hlavne, že už je dobre. Inak je to na hlavu, že na také veľké mesto ako je BA jedna pohotovosť 😕

facovka
10. apr 2010

eviq to je blbe,pit musi,papat nemusi ze aj 5dni,mne povedala dr., hlavne nech pije,ak nie,tak sup k dr. a povedz jej to, moze sa dehydrovat a potom....no zleeeee... ☹
inak v BA je este jedna pohot,na dlhych dieloch sukromna, cvakate ale fsjo,uz aj to asi ze ste tam vobec dosli 😀

eviqa
10. apr 2010

fac, každú chvíľku sa mu snažím ponúknuť vodu alebo čaj. Sú chvíle, že potiahne si poriadne a sú chvíle, že nie. Tak ja neviem. Na druhej strane on oproti vašim detičkám nikdy nepil veľa. Idem ešte núkať a ked sa nezlepší do večera, tak skočíme na tú pohotovosť.
a s tými pohotovosťami, oni veľmi dobre vedia, čo robia, lebo niektorí ľudia sú ochotní radšej zaplatiť a byť vybavený a zbaviť sa boelsti ako niekde čakať, ako napr. ty 4 hod. Uf, však to riadne skoro jedna šichta 😝

martinex
10. apr 2010

ahojte babule...
tak som doma,bola som rano v skole,napisala zapocet,dostala nahradne plnenie tak zas cez tyzden musim ist do skoly,ale asi zoberiem maleho so sebou a spojim to s nakupmi a prechadzkou...
u nas noc bohovsk,zobudila sa rano 4.40 a zaspal potom az o 10tej, takze mm bol cely nateseny 😀 teraz pekne spinka a idem si aj ja lahnut lebo ma priserne boli hlava...
inak som sikovna, podarilo sa mi dostat nase auto na dve kolesa, jednym bolo v jame a druhym vo vzduchu 😀 mm nadaval jak chora vrava, ked ho vytahoval,este aj dve lana roztrhol 🙂 ale to je chybs obce,lebo nam pred domom vykopali jarky,takze tam s combikom nezaparkujem tak aby som netrcala do cesty..no a ja som sa snazila,az som do toho jarku zahucala... aon sa este ponahlal do prace,takze fasa 😖
vecer ideme aj my na oslavu,pride babka varovat maleho,tak som rada ze vypadnem,celkom mi to uz aj treba...
tak pekny den, chorim detickam zdravicko a bezzubym zubky 😎

z.vrablova
10. apr 2010

Eviq, Kristinka po prekonanej horucke zacala pit o 100% viac.... nukala som jej aj kazdych 15-20min... aspon po duskoch, ale musi v kuse, ved aj vela vypoti... nukaj do zblaznenia, ked aj napriek tomu bude odmietat, pohotovost to isti..
Mama mi zobrala malu do vecera, tak sme s mm upratali cely byt, az sa lepsie dycha...
Od pondelka sa idem pustit do chudnutia s E. Sipeky... sa mi to zapacilo... knihu som zhltla za dva dni, skvele dokaze namotivovat cloveka... len vydrzat, uz sa na seba nedokazem pozerat...
Ivet, uzivajte si pocasicko, na Irsko je to raritou...
Pozerali ste, co sa stalo s polskym specialom... ? Tragedia hrozostrasna.... ☹

adenka
10. apr 2010

ahojte,
hlasim sa po dlhociznej dobe, ale akosi mame tazke obdobie... mm v nemocke, dominika totalne zavisla na mne, nemozem sa pohnut na meter lebo je plac a krokodilie slzy... no ciste psycho.... zuby nemame, nelozime, papame 1x denne - od rana do vecera a chodime sa rahbkovat, lebo mam vraj nepohyblive dieta, no na poradni ostala dokyna v soku ze aka je hyperaktivna.. tak si vyberte 😅

adenka
10. apr 2010

rehabkovat tam malo byt..uz ani pisat neviem 😝

facovka
10. apr 2010

a to kto vas aden poslal na rehabky?? sak v 8mes. je normalne ze nelozi a podobne,ani oli nieje nejaky pohyblivec, skor lenivec a dr.ani slovkom zeby nebol "v norme", ze vsetko pohoda....sak to uz co je toto...

adenka
10. apr 2010

fac ked sme boli na kontrolu na chirurgii tak nam povedala ze ma oslabene brusne svalstvo a ze mame ist cvicit...

livi
10. apr 2010

ahojte kočky. ja som tu nebola hádam aj sto rokov 😅 náš malý je riadne aktívny, síce loziť ešte len začína, zato energie má aj za troch. zúbky nám idú, ale nervózny býva len cez deň aj to nie vždy. v noci našťastie pekne spinká a papkáč je to riadny, ešte sa mi nestalo, aby mi niečo odmietol. nooo a vyzerá to tak, že koncom roda sa nudiť nebudeme, pretože nám asi pribudne ďalší člen rodiny 😅 😀 🙂 ani sme to neplánovali, ale tak čo už 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre