Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
11. apr 2010

ahojte zlaticka, vidim ze so 6stkou sa to tu rozbehlo..
evig vydrz do zajtra ake neprejddu tak chod k dr.. ale neboooj urcite uz bude dobre..

my sme sa vcera odtafarili k nasim lebo marek musel vrtat a ostala som tu spat, ze dnes pojde na ryby.. rano mu volam o pol 7 ked sa Ninka zobudila a panko este spal ze nikam nejde.. tak som chytitla aj troska nerva, lebo bud. tyzden ideme zas k nasim { tatko ma narodky a meniny} na ten dalsi tyzden ideme k svokrovcom na chalupu... zas nepojde na ryby a bude neprijemny.. ale to budem uz asi neprijemna aj ja.. sakra. tak aby nemal vycitky ja idem prec a on nikam nejde.. no jeho problem ..

inak ninka isla vcera spoat o stvrt na 10, skoro ma slahlo ale co som mala robit ked panicka spala od pol 5, a kym ona vybije energiu ... no snad dnes to bude lepsie, musim jej nejako prestavit spanky aby doobeda spala viac a poobede uz len meenj.. ci sa mi to podari to neviem .. lebo prechadzat len na 1 spanok mi pride veeelmi skoro..

livi veeelmi gratulujem , vcera som sa akurat bavila s mainkou ze mi to neskutpocne rychlo preletelo ze si uz ani nepamatam ake bola ninka babatko, teda nie ze by bola teraz nejaka velkacka.. ael straaaaasne rychlo mi to leti.. neskutocne..

a poliaci.. veelemi je mi to luto..

babulka123
11. apr 2010

lenka.. boztek marekovi..

eviqa
11. apr 2010

zuzi, lenka má pravdu, to som sa teda nepotešila 😅

leri
11. apr 2010

tak ja uz som zase doma, boli sme na obede u svokrocov 🙂
lenka, sak som sa nasrala a dorobila som to za jeden a pol dna, ...............ale odkladala som to na uplne posledny den, vedela som ze vtedy sa hecnem a spravim to 😀 hned je zivot krajsi ked sa uz pozeram na vytlacenu kopu papierov 😀

facovka
11. apr 2010

lenka,vsetko naj k 8 😵

paulusa
11. apr 2010

ahojte. tak my sme od piatka veelmi zly, od vcera aj horucky a zistila som ze sa nam prerezavaju spodne zubky- dva naraz, tak tie horucky asi budu z toho. dufam ze to nie je 6tka.

livi- gratulka, tak uz konecne nie som sama 😵

perla200
11. apr 2010

no bože baby....síce sa ani nevidíme ale tuším sú tie horúčky chytlavé a nákazlivé:(((((((

paulusa....drž sa zlato🙂)

paulusa
11. apr 2010

perla- ze by isli tie horucky netom? 😀

evig- tak aj vy take problemy? fakt to nebude zubkami? skore uzdravenie prajem maroskovi.

a ked uz pisete o nocnikoch, tak sa musime aj my pochvalit- Matej sa vcera aj dnes rano vykakal pekne do nocnika. taka rada som bola 😵

eviqa
11. apr 2010

tak hlásim od poobedia bezteplotový stav 🙂 teším, ale klop-klop-klop
takže to nebude asi ani 6tka, ale po zube ani chýru ani slychu 😕

paulusa, držkajte sa aj vy. nech tie teploty a zubova planota skoro prejde a zuby vyjdu. ...a šikovní ste,ked už tak kakáte. Asi skúsime aj my, len my ete nesedíme 😔

livia1
11. apr 2010

Ahojte ako čítam tak vy teplotujete pri zúbkoch. Kubko si to odserkáva. Dnes sa ráno pototo do plienky, poobede som ho nechala na zemi s holou ritkou, tak označkoval koberec a teraz večer sa zas poserinkal do plienky. Dufam, že tie zuby vylezú čo najskor a bez teplôt. A máme novinku, Kubko sa sám posadil 😎 . Najskor sa snažil dat na štyri, len mu to moc neslo, len sa hojdal a potom si volako posuval ruky a sedel 😵

Držím palce nech sa čo najrýchlejšie zbavite tých teplot a zúbky nech su už vonku

zuzanakarolinka
11. apr 2010

ach, chúdiatka malinké, tak vy sa strápite teplotami, no našťastie my sme nemali, ale plačlivé noci to áno, ale chvala bohu, prerezal sa ja ten druhý a dúfam, že už bude všetko ok, malá zaspinkala ako princezná

babulka123
11. apr 2010

ahojte, my sice neteplotujeme ale zuby urcite idu lebo je to des..

dnes chytila taky amok v aute ze som myslela ze ju tam necham niekde na ceste.. strasne ..
spala dnes do pol 3 { potialhla si 2 hod} a teraz je pol 9 a nie a nie zaspat.. co ju mam dorazit? a teraz neviem ci ma tolko energie lebo ma alebo je tak unavena ze nevie zaspat.. musim ja tie spanky poriesit..
takto to nejde..

martinex
11. apr 2010

babul ked ti poviem,ze dado dnes poobede vobec nespal...staci ti?? a zaspaval na 4x, vzdy sa po chvili zobudil s placom... no hruza...aj teraz uz jaci... ja neviem co sa mu robi

inak vsetykm choruckym,teplotujucim a placucim detickam vela sil a maminkam vela nervov

babulka123
11. apr 2010

matka .. ja tusim budem vecer volat ze ako spal dadik a podla toho sa budem vediet zariadit.. hehehe

ja som uz rozmyslala ze ju nejako dam na 1 spanok cez den ale co ja viem , podla mna je to veeeeeeelmi skoro..

martinex
11. apr 2010

jeden spanok im nemoze stacit, hlavne ked su stale v pohybe... este je to skoro....sak truhlik, nech si da jeden spanok kratsi a druhy poriadny...ale neeeee... on musi byt furt nieco extra 😀 ale aj tak ho lubim 😀
a medzicasom uz zase plackal...to nas ale caka noc 😖

perla200
11. apr 2010

čaute kočeny....my sme spali dnes tri spánky...dve hodiny doobeda dve hodiny poobede a šlofík pol hodkový okolo piatej.... takže som bola v miernom šoku....🙂 samozrejme že im nestačí jeden spánok to je blbosť.... ved vydajú tolko energie že musia si oddýchnut teda nasa mala je vkuse v pohybe aj ked papa dokonca aspon trepotat nohami musí......
inak pekný den.... sme mali tak som to myslela🙂

babulka123
11. apr 2010

sak to ze asi vymyslala preto ze bola uz moc unavena.. no nic, ideme na tvrdy spankovy tretning, doobeda aspon 2 hod a poobede tiez.. neviem ako to urobim ale ja na to pridem .. hehehe , lebo ani v noci nespi aspon tych 10 hod... max 9..

martinex
11. apr 2010

tak mi daj potom vediet,ked na to prides....

perla no jaka parada, brala by som vsetkymi desiatimi 😀

uankab
11. apr 2010

caute babule, hlasim sa zasa po dlhom case, vela som nestihala, boli sme cez velku noc doma, atd.. vidim ze tu pisete o 6tej chorobe.., my sme mali horucky zo 4dni, najskor okolo 38, neskor sa to vysplhalo az na 40, lekari nam povedali ze je to virusove ochorenie, na 4den ked este teploty stale boli sa Magdalenka cela vysypala (vratane chrbatika, hlavicky), potom sa jej to zacalo zliezat do velkych cervenych flakov, po 4dnoch to zacalo ustupovat a asi tyzden trvalo kym sme sa toho zbavili... kedze som jej vtedy dala prvy krat mrkvu, tak teraz neviem ci to je alergicka reakcia na nu, alebo ten vysyp po 6stke... ako dlho trval vam? ja viem ze by som mohla mrkvu este raz vyskusat, ale nechcem to zazit veru este raz, chudatko isla sa cela doskrabat do krvi... a kedze mi reaguje na vela veci, tak ju nechcem zbytocne tomu vystavovat 😖

babulka123
11. apr 2010

uan .. chuuuuda moje..
no skor to vidim na tu mrkvu lebo napr. my {aj ostatne baby co poznam a nielen z nasej temy} sme to mali max 3 dni horucky, len tak z nicoho nic , ako zacali tak aj skoncili po tych 3 dnoch, potom sa vyhadzala len na brusku a chrbte a to bolo na druhy den prec, ale ze by sa nejako skriabala alebo tak to nie.. skor by som povedala ze si to ani nevsimla.. tak neviem ..

uankab
11. apr 2010

dik babul, tak to asi fakt bude ta mrkva... poviem ti ze brutal alergicka reakcia, tak skoro ju veru neskusam... normalne mam strach co dalsie jej dat, lebo takmer na vsetko reaguje, ci uz vysypom alebo grckanim... my sme vtedy inak cestovali, 23hod autom, uz kvoli teplotam sme to o den posunuli, celu cestu sa skrabala, plus bolo teplo a potila sa... cesta spat uz bola ok, len teraz je zmagorena zo zmeny casu...

babulka123
11. apr 2010

uan.. boze chuda moje .. a ona je tym padom len na mliekyu? co ti na to hovoria dr.? bude sa to dat nejako riesit?

perla200
11. apr 2010

uankab:( aj my dnes - ja som dala malej sojačik - čučoriedkový za sekundu červené flaky na tvári - zmizli tak do hodiny ale viem že jej to už nedám...... no my sme sa vyhádzali vo štvrtok a v sobotu ráno sme už nič nemali nastastie

martinex
11. apr 2010

uan chuda magdalenka.... moja zlata,len nech sa jej polepsi...a s tym papanim a alergiami to je teda biedne,ale hadam to bude lepsie...

babulka123
11. apr 2010

perla a to teraz pises.. dnes som ho kupila. hehehe
a este vanilklovy .. tak som zvedava ..

martinex
11. apr 2010

baby mozem malemu skusit dat puding? zlaty klas zeby som mu spravila..ci radsej nie?

uankab
11. apr 2010

kojim ju este stale skoro kazde 3hodky,... papame tekvicu, zemiak, cuketu, kukuricne chrumky a dnes som jej dala prvy krat jablcko... spapa mi ale max. 40ml, viac nechce, zacala som jej davat prikrm uz 2x denne, tak snad sa rozpapa...
zatial mi alergia vybehla na ryzu, brokolicu, hrusku, kalerab, mrkvu, viac som nestihla kedze potom musim vzdy par dni pockat pokial sa z toho vycisti... plus aby to nestacilo, ja kvoli kojeniu drzim dietu - nejem nic mliecne, psenicne, vajecne a plus este rad dalsich veci... vraj do roka sa vyvija imunita babatka a na co reaguje teraz, nemusi reagovat neskor a vyrastie z toho... skratka je to take kocurkovo u nas 😖

uankab
11. apr 2010

perli, soja je podobny alergen ako mlieko...

missy97231
11. apr 2010

ahojte. citala som si o spanku... nas David ten praktizuje jeden spanok denne uz dlhsiu dobu. Je to fakt o nervy,,, niekedy zaspi okolo 6stej na polhodku, ale su dni, co voobec. Fakt nechapem... a furt sa s nim vadim, ze by sa mu patrilo este pospat si,, ale ma ma na haku 😀 😀 😀 a noci sa tiez strasne pokazili. Zvykol na cumel,,, a place v noci viac krat ,,, coz mi to nikdy nerobil 😒 😒 ale akonahle ho necham na posteli, aj plakat prestane 😝 ale to veruze vedome nerobim, ze by som ho nechavala... iba vzdy pri kojeni, ked zaspim skorej nez sa naje 😀
prvy polrok bol super babatko... ale teraz ???

a otazka na 90dnovky... Babul, Martinex, z.vrablova,,, a ine??? este drzite? planujem zacat ja, ale ako sa poznam... tak to ostane iba pri "planovani"
😀 😀 😀

martinex
11. apr 2010

missy nedrzim,ale mam v plane zase zacat,ale az v polke maja,ked bude uz klud 😎

a asi ta nepotesim,ale tie deti sa furt menia... u nas spanok najprv super,potom priserny a teraz sa to da...som zvedava co nas este caka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre