Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
12. apr 2010

marti, aj ja mám pocit, že stále to isté dookola. Uvidíme ako bude jesť dnes, lebo včera skoro nič, na obed som mu po troch ponúkaných jedlách natlačila aspoň mlieko, olovrant ltete a večeru spráskal. a ako dáš tie vločky sa normálne varia?

bagaja, výpoved bez odstupného 😀 ale to sa len smejem. Aj ja mám také dni. U nás to isté, celý víkend a to ma ešte mm naštval, lebo aj v sobotu a v nedeľu musel do roboty, akože na pol hodinu, ale on má asi nejaký ruský čas, či čo. bude dobre. 😉 že aká som optimistka 😅 no už aj malý mrnčí 😝 a taká som už z toho mrnčania unavená, že raz v noci som ani nepočula ako plače. To som teda matka, čo? 😔 a chrbát to isté, skončím ako kája got s tými platničkami. A mm mi povie, že však chod na masáž, ta neviem kedy, ked o ôsmej večer už nerobí žiaden masér 😝

eviqa
12. apr 2010

fac a dobre, že si na linke. To normálne cinkne lyžička? my každý deň skúšame, všetko vypnuté, aby sme počuli, ale nič nepočujeme ani nevidíme v tých ústach 😔

facovka
12. apr 2010

eviq tak aj moj vravi,sak chod na masaz,ja kym sa niekde dostanem, a kym sa vratim, tak akokeby ani masaz nebola, vecer sa kdesi trepat..tu by sa mozno aj naslo daco...no ale som rada ked vecer padnem do postele 😉

facovka
12. apr 2010

evig hej kovovou tukas,ze?? 😀 lebo dakedy prstom necitis a uz tukne.....ak nic tak asi neni este prerezany,a uz ma zdurene??citis hrbolceky pod dasienkom ked prejdes prstom?

martinex
12. apr 2010

eviq ja som ich varila,ale uz som videla aj take,ze ich len zalejes horucou vodou a nechas naboptnat

babul ten den babetiek vyzera dobre... a vtedy mam uz free,tak by som aj sla,ak na to nezabudnem

😀

facovka
12. apr 2010

jejo to preskporkovo babul vyzera super,ale nebudeme v BA,idmee 23.4.na tyzden k nasim,juuj fajne,sa tesim,tam aj oslavu fifovych narodiek mame 😵

lenka_66
12. apr 2010

baga , neboj vycasi a ak nie posli petku nech sa marek netrepe sam na lunik

ja o chrbte ani nezacinam 😠 😠 😠 😠 😠

bagaja
12. apr 2010

fac máme dva spodné a to sme o nich ani nevedeli, ale tie ostatné už idú dobré 3 mesiace ☹

a zase rev a ťažká uloha pre mna, dvihnuť cumlik so zeme 😝

eviqa
12. apr 2010

fac 😀 a to kovovou treba? 😀 nemá zdurené nič, mal obdobie, že mal zdurené, hnačkoval, teplotoval, to všetko pred dvoma týždňami pominulo a zuba nikde. A teraz to má také, že tvrdé a ked mu zhrniem prednú peru, tak mu vidno tam také dva biele obdlžničky, čo mu prerážajú cez dasienko. Tak ja už neviem.

facovka
12. apr 2010

no,evi to uz vyzera ze za par to mate prerezane..ono sa mu to asi pohlo to tie hnacky a boli jak svina aj ked idu,nemoze sa asi prerezat,ze je dobre aj cervenym vinkom potierat ze dobre prekrvi a roztaha cievky, a ze lepsie sa prereze 🙂 chammomilu mu nedavas??nam trochen pomohla....baga bud rada ze op ztych prvych dvoch neviete...a mozno je to separacna uzkost fakt, ci ma zase zdurene??vyzera ze ide daco??nam zatial nic 🙂

eviqa
12. apr 2010

fac, dík dúfam, že to bude skoro bo tie 4 mesiace sa mi zdá už dosť dlho. 😅

lenka_66
12. apr 2010

evi a mozno vyjdu vsetky naraz 😉

eviqa
12. apr 2010

leni, bodaj bz si mala pravdu 😉

perla200
12. apr 2010

ahojte....
bagaja ma mrzí že takto sa trápite....my sme boli tiež na tom tak.....ja som nemysli si neraz plakala okolo dvoch nad ránom od únavy že je toto možné???? ale musís len vydržat, ale neboj sa myslíme na teba...🙂
eviq - aj vy sa držte.....

inak aj mala vkuse mrnčí....ma ide z toho slak trafit.....len sa nosit na rukách.....ale vsak ma 10kg tak to sa nedá stale.....a kríže sú v prdeli moje dávno--chrbat tiež.....

inak otras čas chcela som sa ist byciklovat s malou....ale prší ako drbnuté ☹ ☹ ☹ ☹

lenka_66
12. apr 2010

perla pod k nam , mame slniecko 😵

eviqa
12. apr 2010

perla,dík. vz už bzciklujete? 😅 😕

facovka
12. apr 2010

leni ze slnko,tu uz uz ide prsat, az sa zotmelo,ci co... 😒 zase stvrdneme doma,nuda bude..teda maly sa bude nudit 😀

lenka_66
12. apr 2010

fac , ja som na velkom kopci tak mame 😀
inac uzi si tyden volna v kubine .nooo volna 🙂

martinex
12. apr 2010

babule,ktora viete dobre po anglicky,zeby ste mi prelozili abstrakt k diplomovke?

facovka
12. apr 2010

a co potrebujes?

martinex
12. apr 2010

fac no prelozit ten abstrakt..neni to nic komplikovane

bagaja
12. apr 2010

Perli a máš pre malu aj prilbu?lebo aj mY chceme byciklovať, len nemôžem nikde takú maličkú prilbu zohnať 😠

a dakujem vám všetkým, tak mi to dobre padlo 😉

Mati Sisul učí anglinu a Z. vrablova tiež dobre vie tak skús...

bagaja
12. apr 2010

hej a u nás leje...to je tak akurát dobre na moju depku ☹

facovka
12. apr 2010

napis mi IP 😉

martinex
12. apr 2010

baga dik,vidis to ma nenapadlo 😀

aj u nas leje 😖 a to som chcela ist dneska pobehat po vonku a vybavovat...

z.vrablova
12. apr 2010

Ahojte... noc o nicom... od siedmej do desiatej mrncanie, az plac... netusim z coho, akoby sa niecoho bala... mozno zle sny... no neviem.
Vcera ani za svet na nocnik, volam mame, ci ju ona den predtym skusala davat, ci plakala a ona v pohodicke, ze hej.... do mna 300 certov, tak ma zakaz ju davat na nocnik... poobdede uz bolo super, sa aj vycikala aj velka bola... no nezabijes ju.... ze chcela ukazat ocovi ako vie... boha... ona si niekedy neuvedomuje, ze to je moje dieta, nie jej!!! A to nejdem ani pisat o tom ako ju krmi... je schopna do nej natlacit porcie ako pre dvojrocne dieta... tak to riesim tak, ze jej dava len to, co Kristinke nabalim, ked ide k nim... a minule prisla taka zamraucana, brusko nadute... a mama je dala veselo surovu hruska, surove jablko a este k tomu polku banana,.... a Kristinku islo roztlacit.... chuda... Tak som zaviedla embargo... a ked sa nebude pacit, tak bude chodit len kocikovat, ziadne vykrmy u nich doma... (joj, ale sa mi ulavilo... 😖 )
Eviq... tak to uz vyzera, ze o par dni sa pysite novymi zubkami... teda, velmi vam prajem...
Bagaja..... aj Petke prajem, nech sa jej zacnu prerezavat dalsie, ked je taka nespava....
Mati... ja aj viem po anglicky, ale nejako si neverim... skus este oslovit Sisulku, ak sa nedohodnete, skusim ja... ok??
Fac... uzite si planovanu dovcu v Kubine....
a uz neviem, co som chcela...

martinex
12. apr 2010

zuzi poslala som ti IP,tak sa pozri...sak to nemusi byt nejak super,len aby to bolo po anglicky 😀

lenka_66
12. apr 2010

no ma drbne v momente . zehlim veci co som kupila minuly tyzden marekovi a uz 4 kusy mozem ist reklamovat ostali mi diery po tom kode co tam vesaju 😠 😠 😠 .

eviqa
12. apr 2010

no dievčatá poradte. Je normálna tmavozelená stolica? Malý dnes kakal už 2x, také riedke, tmavozelené, teraz na desiatu nezjedol ani polovicu pribináčika, nechce nič, asi zajdem k dr. Teplotu nemá. Je toto normálne? 😔 Skončí jedno a začne druhé ☹

zuzi, dík. Dúfam, že aj my sa konečne dočkáme a budeme mať konečne 1. zub.

leni, ☹ 😠

martinex
12. apr 2010

eviq ked dado kaka riedko,tak je tiez taka... a sem tam ju ma taku uplne bez priciny,ani zuby,ani teplota..len take divne kako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre