Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
12. apr 2010

evi, no neviem marek ma stale inu farbu.a ked som dr. ze tmavozelena tak vraj to je len ze dlho stala a od vzduchu .ja uz ani neriesim farbu.mavame aj taku divnu modru.kamoska ked videla tak sa divila .

eviqa
12. apr 2010

tak ešte počkám, ale ked nezje ani obed, asi fakt pôjdem za dr. či čo? ja už ani neviem,č o robiť. 🤐

lenka_66
12. apr 2010

evi abo jej len crn

perla200
12. apr 2010

lenka aj my sme mali raz takú čierno modrú stolicu.... ale to papala bebu H.A.....aj zelenú mavame aj cyklaménovú - ked papame cviklu aj žltú aké farby chcete 🙂 🙂 🙂

lenka_66
12. apr 2010

perli u nas je jedno co jeme .tiez siroky vyber farieb len v jednom natlaceni .

martinex
12. apr 2010

evi ked dadovi isli horne tiez skoro vobec nejedol... ja by som k dr nesla,ale to je len moj nazor.. pokial ti pije a dostanes do neho aspon nieco,tak by som sa neznepokojovala

eviqa
12. apr 2010

marti, len to, že dnes začal cirkusovať aj s pitím. Zoberie fľašu do úst a len ju žužle.
joj, škoda reči. dnes je deň blbec. Môj mm niekedy ako Jakub z Paneláku. Ráno mal vyložiť kočík z auta do kočikárne, ja s malým už dole v kočikárni, kočík nikde, volám mm, ta on zabudol a je mimo KE. No jedna paráda.
...a malý zaspal na hlave, bo sa furt na ňu stavia, tak som ho preložila, ruka odkrvená a rev hrozitánsky.
nech už je večer.

leni, perla, ta vy ste také trendy, dúhové 😉

lenka_66
12. apr 2010

evi, abo ivanka ? 😠

eviqa
12. apr 2010

leni, ivanku asi urobím ja dnes 😀

z.vrablova
12. apr 2010

Mati IP... poslala som ti moj laicky preklad mailom... ale nerucim...

facovka
12. apr 2010

eviq,ak odmieta uz aj pit,ja by som isla..inak s tym papanim to je tak so zubkami, vtedfy im nechuti....a tmavozelena moze byt ake mliecko papate?abo mozno z dacoho co vcera papal

eviqa
12. apr 2010

fac, včera toho veľa nezjedol. Na desiatu štvrtinu jogurtu, obed odmietol, tak som mu dala mliečko -120 vypil, olovrant zjedol trošku výživky a večer má mlieko. Pijeme bebu HA. ale on ešte len vidí lyžičku, tak zatne zuby, teda dasná, lebo žiadne zuby nemá
teraz malý spí, tak uvidíme, čo bude ked vstane.

eviqa
12. apr 2010

fac, som sa v duchu zasmiala, že tu funguješ ako lekárska poradňa. Ale ty si tým všetkým už raz prešla, takže skúsenosti sú. 😉

martinex
12. apr 2010

eviq tak ked papa tak malo,tak chod,aj ked neviem co ti dr poradi...resp skus jej naprv zavolat,uvidis co ti povie

perla200
12. apr 2010

ja by som tiež volala eviq....

eviqa
12. apr 2010

babenky, dík za rady. Teraz spinká, vstane a asi tam skočím. Pre pokoj na duši

facovka
12. apr 2010

eviq a z HA byva zelenava sotlica,to predtym nemal??to obsahuje hydrolyzaty a ze to taka tmavozelena az moze byt,viem bo fifo to pil a sme boli na pohot. ze zelene kako a kukala na mna jak puk ze to tak po HA mliecku 😀

eviqa
12. apr 2010

fac, mal zelenú stolicu, ale toto je iná farba a iná vôňa. Teda ani jedna nevonia, ale toto je také iné proste, neviem to popísať.
ale volala som dr., tak mám chytiť moč, tak sa idem trápiť, a mm odnesie a dá nám niečo na výter, odnesieme do labáku, aby to mohli spracovať, lebo zajtra robia až poobede.

martinex
12. apr 2010

eviq ako obed? papal ci nie?

eviqa
12. apr 2010

marti, nepapal, asi tak 6 lyžičiek ☹ ale mm dorazil, niesol moč a ide po nástroje na výter.
teraz kaka bola žltá, ale ako voda. 😒

bagaja
12. apr 2010

baby pozerali ste Damský magazin? kravské až od 3 rokov...a ja som sa hcystala že niečo jej musím dať na večeru veľmi sýte aby sme tak často nevstávali, ale ked ona zásadne UM odmieta, tak čo jej mám skúsiť dať?chcela som krupičku, ale s kravským, ale teraz som na pochybách....

martinex
12. apr 2010

juuj, no nic moc... a mliecko ti spapal, ci nieco miesto obeda?
a vyter mu ides robit doma? asi ano,co?
no mozno mu nieco nesadlo,ked aj ta kak taka riedka... vtedy deticky maju taky pud,ze nechcu papat...

martinex
12. apr 2010

baga a mliecne kase si asi skusala,ze?
a to s tym kravskym...vies jak to je, co odbornik,to nazor... podla mna,pokial v rodine nemate nejake alergie aj mala je ok a nereaguje zle na nieco,tak by som skusila... sak aj deina dava malej kravske a v pohode... ja zacnem asi od roka davat postupne

bagaja
12. apr 2010

Mati ked ja už mám chaos z tých kašičiek.... dávam jej na olovrant, kaše čo pridám len vodu...to sú mliečne?

Neviem či mám ich skúsiť dať radšej na večeru? a také husté? ja tiež od roka začnem dávať kravské ale čo dovtedy zošaliem????inak ja som jej už skúšala zemiakovú kašu s mliekom a v poho ani sa nevyhádzala aj pokojná bola, aj do tých kašičiek jej ho troška pridám, no nie veľa....

eviq a výsledky budú zajtra?

eviqa
12. apr 2010

doma, ešte neviem ako to síce spravíme. Dúfam, že mm cestou domov nezabudne, že ako na to.

a s tým mliekom. Kamarátkina malá má alergiu na kravské mlieko a minule jej uvarila zlatý klas normálne s mliekom. A nič. Našťastie. 😉

martinex
12. apr 2010

baga hej...ked pridavas UM,tak je kasa nemliecna
a tu mliecnu ti zje? tak to je dobre potom,lebo tym padom UM papa
na veceru skus riedku, su aj take,ze na dobru noc... ja som davala riedku, z toho pohara s tym sosacikom

eviq vies,neni mlieko ako mlieko...moze byt ze vtedy jej dala ine ako potom s tym ZK..

bagaja
12. apr 2010

Mati a keby mi tak chcela z toho sosacika ☹ no skúsim kúpiť takú na dobrú noc a dať je z flaše cez veľkú dierku aj ked veľký úspech v tom nevidím, ale o pokus to stojí 😉

bagaja
12. apr 2010

Mati a ako vlastne Davidko začal lepšie spávať, elbo tiež ste mali také hrozné noci ako my, čím to prešlo?

ZK aj ja chcem skúšať ale ešte počkám trošku...

martinex
12. apr 2010

baga tak jej skusat nukat tu flasu castejsie..mne dado nechcel vobec pit a som mu nukala aj 20 krat denne a nakoniec sa chytil a teraz uz v pohode pije

a polepsilo sa nam hlavne odvtedy jak sme ho dali do vlastnej izby... teraz v noci k nemu vstavam 1-2x, co je super...

eviqa
12. apr 2010

tak robili sme výter. Moč má malý v poriadku a výsledky v stredu o 11 volať. a nemám nútiť jesť, čo ani nerobím, ale dávať mu iba to, čo má rád. Tak asi zaspomíname na staré časy, ked mal 4 mesiace a budeme na mlieku alebo ako.

bagaja, inak s tými kašičkami, moja dr. sa čudovala, že prečo mu na večer dávam mlieko, a že ako v noci spí, tak som jej povedala, že my spíme celú noc od troch mesiacov, takže potom je to o.k., ale že keby sa mi začal budieť, tak kašičky, ale vždy začínať od tej najmenšej kategorie, čiže od 4. mesiacov. Skús nejakú. Náš má rád jablkovú od sunar, banánovú od hami. To sú favoriti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre