Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

paulusa
14. apr 2010

perla- to uz znie lepsie 😀 aj tak to ide strastne rychlo

martinex
14. apr 2010

jabaka zmeni, u dada tato faza nespania trvala asi 4 mesiace.... postupne sa to lepsilo a vlastna izba naozaj veeelmi pomohla... je tam spokojny, stastny, rad sa tam hrava.... a aj ja som spokojna,vyspim sa... samozrejme ze mi bolo smutno, ale bol to spravny krok 😉

babulka123
14. apr 2010

jakaba.. ja som prerevala celu noc ale poviem ti ze to stalo za to . a matka je toho zivy priklad.. skus to .. max nebudes spat jednu noc ale ver mi ze sa to zlepsi.. { ninka je sama od 6tt}

perla200
14. apr 2010

jabaka - vela báb ma také problémy s detičkami....treba len vydržať a uvidís prejde to.....

jabaka
14. apr 2010

no ved, hlavne ze je zdravy a cez den dobrucky. Spanok ma celkovo hrozny aj cez den, 2x po hodine, aj to je niekedy vela. A s tou vlastnou izbou poriesime, este mesiac vydrzim, ak sa to nezmeni, izbicka je pripravena, len tam premiestnit postielku, a ja sa s tym budem musiet nejak vysporiadat, resp. ak to malemu pomoze a prespi celu noc, poriesime si dalsie 😎

babulka123
14. apr 2010

jabaka.. no neni to lahke.. ale ver mi viacerym to pomohlo..

z.vrablova
14. apr 2010

To boli casy, ked sa Kristinka nepretacala.... od osmej som ju musela uz 3x pretocit z bruska na chrbat.... zamotala sa pri tyckach od postielky, nacapena tvarou... a strasny rev... snad uz pochopila, ze tadial cesta nevedie... Cez den sa v pohode otoci aj naspat, len v postielke je nejaka stratena. Cim zakryvate na noc drobcov? My mame uz normal perinu a sa mi zda taka nemotorna...

jabaka
14. apr 2010

aj my uz mame perinu, taku tensiu, uz dlhsie, da sa aj pripnut k plachte aby sa neskopalo dieta, ale velmi to nevyuzivam. A vankus uz mate tiez? my mame len taky tenky

babulka123
14. apr 2010

z... ja som vam to hovorila..hehehe a pockaj ked sa vam tam bude stavat.. to este len bude sranda..hehehe

ja prikryvam takym ako keby tenkym paplonom ... a spi len v pyzamku a v pohode, v noci ma otovorene vetranie a dvere , s tym ze sa vetra od nas..

a vankus este som neskusala..

z.vrablova
14. apr 2010

vankus ee,... zatial ani neplanujem, mozno po roku, mam kupeny taky uuplne tenulinky

lulu73
14. apr 2010

ahojte

jakaba....take noci ako mas ty, mam aj ja a uz peknych par mesiacov. Najnovsie sa nam ani zaspavat vecer nechce 🙂
Alebo zaspi a o pol hodinu je hore, potom zase zaspi a o chvilu je zase hore a takto to taha do cca 22:30 a potom zaspi na dlhsie
a ja zakryvam malu perinkou a na sebe ma iba pyzamko...dvere jej zatvaram a pouzivame Angel care... no a nam samostatna izba nepomohla

no a ja ked vidim Rozborila, je mi do placu

lenka_66
15. apr 2010

ahojte,

noo neviem ci nahoda ale 5x som dala tekuto kasu sunarka a prespana cela noc.
kedze marek nechce vak a ani prikryty byt tak my spime v teplych puncoskach body a vrch pyzamka.klasika pyzamko nema spodok a ponozky su v momente dole.no a take pyzamko ako polodupky sa v nasej velkosti uz nerobi 😠

lulu , a ta preco ? to ti je ho tak luto abo ta az napina ?

facovka
15. apr 2010

no co sa tyka presunu do samostatnej izby a ze spanok lepsi,ja na zazraky neverim, aj ked my neriesime,bo nemaju deti vlastnu izbicku 😒 ale neverim ze to pomoze,raz ked babo v noci nespi, tak nebude ani ked je samo v izbe a jakab,nabehas sa raz tolko ....napr.my keby sme mali izbicku a dam tam oliho tak som este viac nevyspata ako byvam normalne, proste v noci cca 10x hore,fnukoty,cumel dat, pretocit z bruska,vymotat sa, krmit...no neviem si to predstavit 😕 ine je to ked deticky prespia celu noc, to potom vidim zmysel samostatnej izbicky 😉

facovka
15. apr 2010

nas oli neznasa teplo,stale sa odkopava, spi iba v overaliku -pyzamku...ma aj perinku,ale asi len ako dekoraciu akonahle zakryjem,uz je hore a kope nozkami.....leto bude zaujimave., fifo pravy opak, ma rad teplo, zakukleny po usi 🙂 a vankusik mame taky tenucky ako placka, to ku perinke bolo v sete 😉

eviqa
15. apr 2010

pekné ránko, my noc klasika, iba dvakrát do toho zaplakal.

leni, super s tou nocou. A to čo za kašu dávaš? 😕 len nech vám to takto vydrží.

fac, práve pre tie dôvody, ktoré si opísala sa bojím preložiť malého do detskej izby. On síce spí už dlho celú noc, ale spočiatku som sa bála, že sa tam začne budiť, a teraz zasa aj kvôli vlastnej pohodlnosti sa ho bojím preložiť, kvôli tomu, že mu idú zúbky a sem tam v noci zaplače. Ale neviem kedy najdem na to odvahu. Už minule sme s mm hovorili, že normálne nám bude chýbať. Aj ked vlastne on spí vo svojej postieľke, ale že už nebude v izbe s nami 😕

eviqa
15. apr 2010

a som zabudla, výsyp pomaly mizne. 🙂 len uvidíme čo s kakom, dnes budú výsledky.

...a akože výťah nám nejde od včera do 16. no paráda, ešte že prší a nikde ma neťahá.

facovka
15. apr 2010

eviq mate cas,aj tak si myslim ze su male babenka,potrebuju nas citit,nevidim dovod aby si sa ponahlala s presunom, v pohode....
lenka,jo to piiiiis ze aka zazracna kasa to je a ako pripravujes,redsiu,hustejsiu, cely navod,nech presne taku urobim aj ja,...k misky, z flasky?? 😅

babulka123
15. apr 2010

fac, evig.. chapem vas ale verte mi ze sa mozno az tak casto nenabehate.. aby ste neboli prekvapene..

u nas dnes v noci o pol 1 strasny ale strasny rev, asi bola hladna lebo na supu zjedla 160 mlieka, no ale potom som zistila ze je komplet precurana, aj pyzamko takze som ju musela prezliekat to bolo revuuuu.. { tatinko vecer balil do plienky takze asi nejaka chybycka sa vloudila.. } ale potom spala do pol 7 takze super..

facovka
15. apr 2010

babul 😉 ....ver mi, mi vecer kvoli tomu ze vymysla uspavame oliho v obyvacke...fifa v spalni..kym lezim u fifa, tak aj 10x musim vstat naspat do obyvky....neratam ze by to bolo lepsie....tot moj nazor...ale aspon nemusim skusat ked nemame izbicku 😅

babulka123
15. apr 2010

noo fac, vies ak nemate tak nemate a nieje dovod to riesit, a hlavne to musite riesit v ramci moznosti.. alel ja verim ze aj olimu sa to polepsi..
ja som bola vcera u kamosky ma 9 mes. syna a ona mi napr vravela ze polozi maleho do postielky a on zaspi.. akoze suuuuper.. to by som chcela aj ja ale kde..ja musim pri nej sediet a minimalne jej tlacit zadok k postielke lebo inka je schopna lietat aj do 22.00. ale myslim ze aj jej sa to zmeni ked bude prcek stat..

lenka_66
15. apr 2010

http://www.hero.cz/SUNARKA/Produkty/1073/

ale su viac druhy a zatial chutili vsetky.
no a ja neviem ako s vlastnou izbou kedze marek je od zaciatku sam.su dni ked ostavam pri nom presne ako pise fac.kazdu chvilu nieco ine mu vadi . no a su noci ked ma mamu v mini ritke.mam tam gauc a spim.alebo ak tatko neznesitelne chrape 😀

facovka
15. apr 2010

tie zaspavania to kazdu chvilu sa meni(teda aj po par mes.myslim)...aj fifo mal par faz a este aj teraz dakedy "ine" zaspavanie ako bezne...no su to deti, vselico im v tej hlavke beha a tak....my sme zacinali uspavanim v kociku, potom nosenim teraz uz high level polozime a nejako zaspi,ale som pri nom,otacam ,bo hned na brusku 😅 a este bude par faz...su proste este pidi...

lenka_66
15. apr 2010

joo a este ked spim u mareka tak sa nevyspim zas ja lebo sa budim na kazdy jeho pohyb.takze zas aj v tom je vyhoda pre mna byt v spalni

facovka
15. apr 2010

lenka,to je ako hotove uz??ci??? som to este nevidela 😅 to zarabas do vody??piiiiiis..co to stoji??to tak na 4k nam vyjdu tie dve porcie,daju sa rozdelit??

facovka
15. apr 2010

lenka detto, mm ostava s olim velakrat v obyvke a ja s fifom spim v spalni,a rano mm ze ako paradne ze je vyspaty ze oli bol dobrxy a minim.5x som ho pucla fnukat,lenze mm neriesi pokial nieje rev,spi.a ja pri kazdom prdiku som hore...zato som aj nevyspata asi 😀

babulka123
15. apr 2010

lenka.. aj ja to tak riesim , napr. dnes , ked ninka zaspala , tak som rozmyslala ci ist spat do spalne ale ked som pocula mareka ako pili, tak som velmi rychlo ostala u ninky..

fac. sak to to .. ja si tiez myslim ,napr. vcera spala len 1.5 hod za cely den a spat isla o pol 7 a poviem ti mala s tym velky problem , to uz vidim na nej ze ked sa vselijako hybe a toci a vrti ze je zle.. ze je uz moc unavena..

eviqa
15. apr 2010

babulka, my takto zaspávame. Položím do postieľky, zhasnem, zapnem monitor a svetielko a dobrú noc. Len sa bojím, že ked ho presuniem, tak sa to pototo. Ja viem, že kt omu raz musí dôjsť. Sme si povedali s mm, že asi ked mu vyjde aspoň prvý zub počkáme. No len aby pri nás nespal do 18. 😀 a na druhej strane, musím v detskej izbe zlikvidovať mm kanceláriu, čo on samozrejme nemá čas ☹

leni, takú sunarku som nevidela ešte. Maroško spí celú noc, takže zatiaľ nepotrebujem, len pre prípad kúpim, aby bola poruke doma.

inak tie sunarky kaše sa mi zdajú najchutnejšie.

eviqa
15. apr 2010

leni, tak ako píše fac, to je hotové? či ako to vlastne funguje to mlieko?

eviqa
15. apr 2010

leni a ešte mi povedz, že kde si to kúpila 😕

lenka_66
15. apr 2010

fac , to su tam 2 krabicky ako dzusik na slamku len prelejes do flase a ohrev.su aj take klasicke co rozrabas (tie som este neskusala).no a cena netusim.ja som dostala od obchodakov plnu tasku takych prkotiniek(uz dochadzaju ☹ ).v optime som videla za 4e bez par drobnych.tak neviem ci to vsade tak vela ale na nete som videla lacnejsie .pohladam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre