Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

livia1
15. apr 2010

Ahojte, no tak noc bola v celku dobrá, na to že skoro celu noc mal 38,6 bol x hore a z tohoraz papal.

Mati tá torta vyzera dobre. Aj tak bude určite chutit 😉

Fac tie sunarka mliečka stoja v DM drogérií 1,97. Kupujem aj tie, ale najčastejšie kupujem a Kubkovi chutí Nestle Mliečko s kašou banánové a to stojí 2,57 v tescu a kauflande su ovela drahšie. Ja tieto veci nakupujem len v DM.

livia1
15. apr 2010

Oprava bol 3x hore

daniela33
15. apr 2010

čaute baby, som tu asi po sto rokoch, najprv som nevedela kde mám hlavu do konca marca kvôli danovým priznaniam a teraz Tamka ma zamestnáva ako nosičku 😀 , už som zúfalá, celé dni len na rukách, sama ešte sedieť nevie, hneď padá, na posteli sa síce vyhraje prevaľovaním ale nie dlho a v hojdačke tiež vydrží max päť minút ...
Čo máte nové? včera som stihla prečítať aspoň kúsok posledných dní...
Bag vidím že aj vy sa trápite ... my detto ruku mám takú preťaženú, že mi šľachu na zápästí úplne v keli...
Livi gratulujem k bábätku ...
Na stretko sa s Tamkou veľmi tešíme 🙂, len aby počasie vyšlo ...
a všetkým oslávencom len to naj naj naj a všetkým chorým a boľavým detičkám skoré uzdravenie

eviqa
15. apr 2010

livia, a z čoho tie teploty? už vieš?
daniela, aj ja občas robím nosiča, krmiča, prebaľovača, a tak dalej. držte sa., snád to skoro prejde to také nijaké obdobie

babulka123
15. apr 2010

ahojte, no ja som uz aj spat z obchodu , ratastek spinka uz hodinu a pol. normalne nechapaem..

eviqa
15. apr 2010

babulka, nemusíš chápať, teš sa 🙂

babulka123
15. apr 2010

sak to to .. heheh idem rychlo postavit obed , ale verim tomu ze v tu ranu je hore.. hehehe

daniela33
15. apr 2010

leni tú kašu som videla a Tamka pije aj sunar, len ona mi nechce kašu z fľašky, len mlieko, tak neviem, inak by som skúsila, aj keď odkedy sa jej prerezal prvý zúbok, tak v noci trocha lepšie spinká, lenže asi takto... že uspávanie klasika v kočiari asi do pol jedenástej spinká tam a potom idem spať aj ja a ide so mnou na posteľ, a spinkáme potom s jednou asi prestávkou, kde sa asi dvadsať minút mrví a cestuje po celej posteli, medzitým ma stihne vykvákať za vlasy, poškrabať po tvári a spí ďalej .

daniela33
15. apr 2010

evi a už máte zúbok? Tamke konečne tretí deň cinká aj keď ešte nie je úplne prerezaný po celej dlžke, cez deň je neskutočne nervná ale v noci už spinká lepšie. A to som počula, že ešte sa máme načo tešiť, lebo horné zúbky sú vraj oveľa bolestivejšie.

facovka
15. apr 2010

no, danka, tak je 😒 a to este ocaky ked im pojdu,to bude zabava,ach jo 😔

eviqa
15. apr 2010

no tak tak narýchlo som stihla povysávať a utrieť prach, ešte detská izba-pracovňa mi zostala.
a maroško je už v skrinke. ☹ veľmi sa mu páči naše combo. No neviem, kde ho dáme.

dani, nemáme ešte ani jeden. ☹
fac, to akože očáky bolia najviac? však my sa budeme asi s tými zubami trápiť donekonečna. Neverending story.

eviqa
15. apr 2010

no a zábava začína ako vidím. Vypustila som ho z ohrádky, tak už som poprekladala veci zo spodnej poličky a beťár malý prišiel na to, ako otvoriť dvierka sklenené. 😀 otvoril a víťazoslávne na mňa pozrel. No na zjedenie je.

funny
15. apr 2010

lenka
http://www.docsimon.sk/fees.php
tusim 5,4 euro
to jedno euro je priplatok, ked platis v hotovosti?

ked sme boli na sk, ja som tam poobjednavala mlieka, mali super cenu v porovnani s sk, dokonca lepsiu, ako tu u nas. ale bolo to nad tu sumu, tak nakoniec zdarma.

a ano, ocaky su tiez podla mna najhorsie zuby, horsie aj ako stolicky.

my mame dva dole a dva hore, ale nespi a nespi....dnes je hore od 4h rannej s malym zdriemnutim. baby, ako to robite, ze vam spia? ja uz som fakt unavena.

marti, aj nas maly to tak robi, ale ja som na tu genialnu myslienku, prikryt ho inou dekou este neprisla. skusim a mozno nebude hore kazud 3/4 hod..... 🙄

z.vrablova
15. apr 2010

Eviq, neboj.... uvids, vyjde vam naraz aj 3-4... nebudes stihat... cim neskor vyjdu, tym dlhsie vydrzia... 😀
Matka, gratulujem k diplomovke, abstract pomohol?
Som si dnes obvolala urad prace, oddelenie socialnych davok, priamo veducu oddelenia,... a ze vobec ziaden formular nepotrebujem, ze ak som mala uznanu matersku zo Skotska, tak jasne, ze mam narok na rodicovsky... NO POCHOPITE TO!!!!!! Ja od dnes bude rozpravat len s veducimi oddeleni... nechapacka, akych ludi stat plati! Takze zajtra podavam ziadost... huraaaa!!!
Kosicanky... aj ja viem, kde je Aida na Hlavnej... suhlasim... volajte ma zmrzlinova kralovna... ja mozem zmrzlinu denne 😝
Ak bude pekne pocasie, ratajte so mnou... uz sa tesim na tu cestu z PO hihi... Lenka, a datum je definitivny??
Livi, a Kubko este ma teploty??
Kristinka je dnes na adaptacnom pobyte...
V maji ideme na svadbu sestre a Kristinka bude spat u maminej kolegyne, tak ju mama vzala, nech sa zoznami s prostredim... som zvedava, ako to zvladne... tak aj ja mam dnes do vecera oddychovku... 😎 A to pocasie ma znici!!!

facovka
15. apr 2010

evig,ano 😔

eviqa
15. apr 2010

zuzi, ja viem, že raz musia vyjsť, však nemôže byť bez zubov, ci? 😕 len on chudák sa už trápi štyri mesiace a občas poriadne trápi aj nás.
tak to je super, že nemusíš čakať za tlačivom. No len ja mám pocit, že každý úradník si ide podľa svojich zákonov. Ja som sa takto vyhádala pri poplatkoch za smetie, no čo ti budem rozprávať. No comment.
tak len nech sa kristínka zabýva na novom mieste, aby ste si mohli svadbu vychutnať. 😉

lenka_66
15. apr 2010

baga, neviem sice kolko petka vypila.marek celu no ak to zasyti tkho mojho pazruta (ak to je v tom) tak musi aj ju.zvysok stavania je asi mojkanie a chce ta citit.

zuzka, no asi ano lebo adenka si musi rozplanovat cas co bude tu.ma toho vela tu 😀 .no ak daco ze to nevyjde tak vieme aj inokedy ale uz asi bez nej.

no idem bo dieta nieco komplet demoluje.len same buchoty 😠

daniela33
15. apr 2010

Tamka ešte spí, už vyše hodiny a pol, fúha taký nezvyk, žeby počasím to bolo 🙂
zuzka ja sa pridávam do klubu, so zmrzlinou by som aj zaspávala 😀 , aida to istí ....
švagrinej malému teraz idú očáky, tak nevie čo s ním robiť, nechce jej spať, v noci sa budí s plačom a to predtým prespal celé noci a kuše ju do brady, fajnu modrinu tam má

daniela33
15. apr 2010

tak už sme hore, som to zakríkla, pa pa

eviqa
15. apr 2010

fac, tak sebe aj všetkým maminkám držím palce.

martinex
15. apr 2010

zuzi ano,dakujem...kamarat mi ho este skontroloval,poopravoval....

funny aj mna to napadlo len pred tyzdnom 😀

perla200
15. apr 2010

zuzi🙂 no komu je lepsie.....mne este nikto za celý čas čo je malá na svete ju nezobral na dlhsie ako na dve hodiny aj to musela spat🙂))) aj teraz si hodila až polhodinového šlofíka....a to ideme na poradnu tak to bude ako lekvár poobede....ale zato ma tolko roboty že až.....

eviqa
15. apr 2010

no volala som o výsledky a ešte stále nie sú 😠 dúfam, že budú dobré

a vyšlo slnko, myslíte si, že zvládnem zniesť a potom vyniesť malého na 7. poschodie ? 😕 či budem volať hasičov, aby nás vyložili hore? 😅

eviqa
15. apr 2010

a ešte poradte. Malý spí už svoj druhý spánok dnes a poobede bude aj tretí. My sa hráme, hráme, alebo sa sám hrá v ohrádke či postieľke a sám sa uloží nabok a ide spať. Mám mu rušiť tento spánok a nechať to iba na dva alebo nechať to tak?

lenka_66
15. apr 2010

evi ja by som nechala , sak on vie ako mu je dobre. ked chce 2 tak si zrusi. my tiez mame ako kedy 2-3 spanky

z.vrablova
15. apr 2010

Evi, urcite mu nic nerus... ja sa tiez prisposobujem malej a nebudem jej spanky upravovat ako mne vyhovuje... ked chce spat, spi... a podobne mame 2-3 spanky, ako kedy..
Matka, to som rada... ja v gramatike nie som az taka dobra 😉
Perla, dones malu k nam, mojej mame jedno vnuca nestaci... 😀

eviqa
15. apr 2010

tak dík, nechám to tak a ono sa to asi samo vykryštalizuje.

bagaja
15. apr 2010

evi ja by som nerušila, on si určuje koľko potrebuje....

leni ona vypila celé- 250 ml, aj kašu som jej toľko urobila, no hold po pol noci, cecok plný vycucala a spala do pol 5 potom další cecok a do pol7, tak ja neviem asi ma fakt potrebuje aj cítíť a mojkať

o u nás sa vysáva, ale s vypnutým vysávačom 😝

a spali sme pol hodiny to bude veselo 😠

dani konečne si si našla na nás čas....

jooj baby ja by som sa tak chcela s vami stretnúť, dúfam že to výjde 😉 a Leni aký je to vlastne termín, že upresním mm?

babulka123
15. apr 2010

lenka pokusim sa ti poslat ten mail.. len babulka mi tu furt klepe do PC tak to ide tazsie

paulusa
15. apr 2010

ahojte. tak vy ste toho popisali.
my noc v pohode 1x hore, potom rano o 6.30 rev, napapal sa a zaspal do 8.30- som nechapala 😵 , ale aspon som si oddychla. dnes ma celkom dobru naladu, tak uvidime ci mu to ostane dovecera.
my kase nepapame- nechutia mu.
uz mesiac spinka s nami v posteli, lebo v postielke ani za toho otca nechce bit., alebo tam dokaze spinkat do prveho krmenia v noci a potom rev, tak ho supnem k nam. a spinka v spacom vaku.
spanky cez den neriesim, ked sa mu chce spat tak spi. mame 3 spanky za den. niekedy 30 min., inokedy hodinove.
marti- torta bude urcite chutna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre