Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
15. apr 2010

Haw... wauuu.... tak to uz je paradna selmicka zubata... hihi... len tak dalej, nech vas hlavne netrapia teplotky... Danielko sa s tym nehra, vsetky zubky naraz do roka a pokoj do 6. rokov... hehe

hawajcanka
15. apr 2010

a snazilkovanie ...no stale pokracuje akurat som dnes kupila testika lae nic rozmyslam ze si kupim ten ovu mikroskop

babule ma s tym niekto skusenosti?

hawajcanka
15. apr 2010

zuzi si sikulka aj martimex je sikula pekne torticky vyrabate...mnam

babulka123
15. apr 2010

ahojte, z.. co ti budem hovorit, 3 ivf za sebou robia svoje.. a nezabudaj ze som bola 9 mesiacov doma a zavisla na MK.. takze ...

hawajcanka
15. apr 2010

babulka a vsetky sme boli 😀

babulka123
15. apr 2010

hawaj .. ja som lezala cele tehu tak som si vypisovala..

martinex
15. apr 2010

ahojte kocky... tak torta je uuuzasna... o chvilu zavesim foto 🙂

hawajcanka
15. apr 2010

babul to boli casy co?
matka zaves nech sa pokocham aspon ocami 😀

martinex
15. apr 2010

tak tu je..kedze som truba,tak som zabudla jeden korpus zafarbit pred pecenim,tak som musela potom dodatocne a nechytilo to poriadne..ale nabuduce uz budem vediet 😀

babulka123
15. apr 2010

matka ja navrhujem ze ked budeme mat stretko niekde v parku - ked uz kooonecne prestane prsat - tak musis nieco doniest ochutnat..
hawaj ani nehovor.. dnes som nad ty,m rozmyslala rano o 10 ze ako by som spala, ze ked som bola tehu tak mi to bolo jedno.. ehhehe

babulka123
15. apr 2010

matk afuuuuuuha.. mnaaam

martinex
15. apr 2010

babul donesem, veeelmi rada 😎 a sak ty ochutnas, uz coskoro 😉 sak marek ma cobydup narodky

hawajcanka
15. apr 2010

matka mnami kde beries recepty 🙂

babulka ale mala je riadna sikulka kolko mate zubkov

martinex
15. apr 2010

haw vacsinou na nete... a potom podla seba si to menim 😀

babulka123
15. apr 2010

hawaj .. len 2 spodne ale dalsie su urcite na ceste lebo kuse co sa da, slinta je nervna..

hawajcanka
15. apr 2010

marti si sikula

babul no ale napredujete v inych veciach hlavne to chodenie je parada

martinex
15. apr 2010

haw dakujem 😉

martinex
15. apr 2010

moj muz prave vola lenkinmu 😀 tak sa smejem 😀 😀 😀 "lang, dobry vecer prajem, nase manzelky si prave pisali cez internet,...." 😎 😎 😎

hawajcanka
15. apr 2010

marti ako [pokracuje snazilkovanie

martinex
15. apr 2010

haw tak snazit sa snazime,len neviem ci z toho nieco bude...test mam v supfliku kupeny a v plane mam testovat po statniciach,tak hadam tam budu // 😎
vy ako?

eviqa
15. apr 2010

haw, blahoželáme k zubom a držíme palce pri snažení

marti, ta si mi narobila teraz chute na noc. Mňam! hned by som si dala kúsoček. Asi si rozbalím merci

eviqa
15. apr 2010

haw, a ja mám ten mikroskop. Akože celkom dobré to je 😉

livia1
15. apr 2010

Haw no ty mas ine zubadlo doma. My nemame ešte ani jeden zubok vonku

hawajcanka
15. apr 2010

no uz som si robila test nic ....chcem si kupit ovu test ...mikroskop ale nemam s tym skusenosti 🙂
teraz mame plno starosti so stahovanim a tak tak uvidime mozo ked sa situacia ukludni ...

martinex
15. apr 2010

eviq prepaaac

testo som robila aj ja a tiez nic.... ovu test ma nenapadol,ale teraz to este neriesim, potom od juna sa naplno do toho pustime

hawajcanka
15. apr 2010

livi nevadi ved to pride 🙂 no mame ked mu dam kukuricne cerviky alebo korku z chleba normalne si odhryzne 😀
eviqa no chcem to skusit kamaratka to chvalila

eviqa
15. apr 2010

haw, ono to ukazuje, len som prišla na to, že treba si testovať častejšie, nielen ráno, ako píšu napapieriku, lebo vlastne ovulka môže prísť kedykoľvek. Mňa to prestalo baviť, lebo ja som totiž vôbec neovulovala, tak som sa potom na to vykašlala.
Aj moja kamoška si to chválila. Má takto tri deti. Pokiaľ vieš, že si zdravotne o.k. tak si to kúp. To nieje drahé, nejakých 400,- Sk to stálo. Podľa mňa lepšie ako neustále si merať teplotu alebo kupovať ovu testy

eviqa
15. apr 2010

marti, práve som vravela mm, že si tu zavesila foto rozkrojenej torty, že akú chuť som dostala, ta sa tu zo mňa rehoce.

eviqa
15. apr 2010

marti, odpustené. Len vieš koľko síl ma stojí, aby som si nešla zobrať to merci? 😀 si mi riadne chute urobila 😀

martinex
15. apr 2010

eviq sak si daj,ja som doslova zozrala dva kusky... teda kusy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre