Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
17. apr 2010

livia dakujem..dufam,ze aj filipkovi sa bude pacit 😕

facovka
17. apr 2010

🙂 jeeej marti,krasne je ...perfisna...akurat tam este tu sviecku co mam zapichnem a fukame 😵 😵 zajtra mm vola a dohodnete sa...dakujeme 😉

martinex
17. apr 2010

fac to som rada.... bala som sa ci sa ti bude pacit 😅

iveta6384
17. apr 2010

Ahojte,
tak my sa uz plazime , ale nestvornozkujeme... Neviem mozno som vam to uz aj pisala, ale nepamatam. Zub prerezany, ale nie je ho ani poriadne vidno, taky krpaty. Zatial vobec nerastie 😕
Inak my si uz tyzden uzivame 3 hodinove prechadzky, je nadherne, slnecno. Akurat sem tam fuka a ten vietor tu je vzdy taky studeny.
Vsetkym chorym babatkam skore uzdravenie, nespiacim babatkam spanok a k vymesaciam vsetko najlepsie
Marti tortu som okomentovala uz na fb, je nadherna, ale sak to nie je ziadna novinka, vsak? 😉

livia1
17. apr 2010

No tak o pol 8 Kubko papal a zaspal. O pol 9 sa zobudil vyspinkaný a bez TEPLOTY. 🙂
Teraz sa tu po izbe preháňa, lebo prišiel na to ako sa štvornožkuje 😀
Ja chcem ist už spááááááááááť ☹

eviqa
18. apr 2010

pekné nedeľné ránko vám prajeme, lebo my ho nemáme. Malý zasa spadol mm z postele. 😠 ale našťastie nikde nič nevidno, ale mám na mm nervy riadne. 😠

baga, môžeme si podať ruky, ja som včerajšok preležala tiež kvôli chrbtu, som seknutá kdesi mezi lopatkami. Už ma aj mm striasol, trošku zaprašťalo, ale chrbát bolí dalej. Tak som si dávala suché teplo.

marti, krásna torta, šikulka si.

livi, no tie teploty máte dosť dlho. Však uvidíš, možno sa nakoniec predsa vyhádže.

zuzanakarolinka
18. apr 2010

eviq u nás je to podobné, tiež sa nám to stalo opätovne aj dnes, ešteže sa nič nestalo, tý mm sú dobré trúby niekedy, že?

zuzanakarolinka
18. apr 2010

martinex si šikula, dobre sa to podarilo, super

martinex
18. apr 2010

ahojte... tak tortu som uz odovzdala.. fac cakam ci vam chutila...
mm dnes sice maleho nehodil o zem,ale zato je s nim na nevydzanie..neviem co ma za naladu,ale len steka..tak sa odpratal na zahradu, lebo inak by som ho ja dakam poslala 😀

zuzana dakujem 😉

lenka_66
18. apr 2010

mati , nema kramy ? 😀

perla200
18. apr 2010

čaute kočeny....no marti asi to bude menzes🙂 MM mal v piatok menzes....inak ako? my mame po troch mesiacoch dievčatá prespatú celú noc od 20.h do pol 7 vkuse.....som v šoku🙂

martinex
18. apr 2010

baby asi ma.... to dnes bude den 😖 😀

perla200
18. apr 2010

prečo marti?
ozaj prvý raz sme kakali do nočníka....MM si malú ráno zobral ja som vylihovala a prisiel natešený a ukazoval mi že mala sa vykakala a strčil mi to rovno pod nos....fasa reku🙂

martinex
18. apr 2010

no sak ked je taky "prijemny"

perla200
18. apr 2010

ved je na zahrade nie? tak nech ostane doobeda tam🙂

facovka
18. apr 2010

marti,krasna je,tesim jak ju budeme papat,dam vediet 😉
my noc relat ok,na nas total rekord, od 18h co uz bol uplne KO s papanim o 22h spanok do 5h...potom defin.,hore,mm s nim spal,on tvdi ze v pohode,ae pocula som ho aj fnukat atak,ale mm neriesi,ja by som bola uplne nevyspata....od rana zleeeeeee, len fnukot,mrnkot.....a sa mi zda ze na hornom dasienku v mieste 2ky, ma akokeby aftu cerveny flak.taku zdureninku,sa bojim co to...ci to ho neboli, co myslite?? aj reve ked mu chcem kuknut,ale mozno ho to ta jednotka,ja uz neviem....mozno s nim skocime vecer na pohot. dufam ze ma nevysmeju ze zuby ze co tam hladam ☹ ale proste stale pofnukava len na rukach aj teraz mi zaspal na rukach a fnuka aj zo spanku,proste daco ho boli ☹ ☹ ja uz neviem...nestretli ste sa s tym niekto??ze na dasienku daco malo babo:? 😕

perla200
18. apr 2010

marti - zabudla som ta aj ja pochválit za tú tortu...krásna je a obdivujem tvoje schopnosti......🙂
fac - neviem, ale ked sme boli na poradni tak mi doktor povedal, že horné dasienka ma opuchnuté červené a zdurené ale nejak ju to asi nebolí.... ale nepustí ma do pusy ani za nič na svete....

ale svagrinej mala mala afty - ale ona nechcela vôbec jest absolútne nič.....tak neviem papa malý?

facovka
18. apr 2010

perla,papa len prikrmy,jogurt a tak,minimalne mliecko ☹ horucku nema.....jaj ja uz neviem 😔 ale proste nieco mu je....a inak,mame vymesacie 😉

perla200
18. apr 2010

gratulujem k výmesačiu....no neviem fac....ak ma afty tak behnite na pohotovost...

livia1
18. apr 2010

Perla super, tak si čerstvá ako rybička 😉

Fac mne Kubko začal odmietat mliečko teraz, kedje taký nanič. Inak od včera sme bez teploty, ale zatial sa nevysipal.Zajtra ideme k dr. na kontrolu, tak som zvedavá čo povie 😒
a gratulujem k výmesačiu

livia1
18. apr 2010

čo to tu vymrelo? 😒

facovka
18. apr 2010

jeee tu dnes nikoho?? ja narychlo..marti torta perfektna, mame uz len kusok 😉 fifo vo vytrzeni 😀 dostal bycikel, auticka, knizky, prilbu,no nevie co skor, je jak z divych vajec 😀
a k Olinkovi,stihli sme este aj pohotovost s tou aftou,tak prosim vas ze to mu ide horna lava dvojka ☹ chudatenko,no stale lepsie ako nejaka infekcia, dufam ze "len " zub, je ufnukany stale a tak, tak budeme mat upirca,kedze hore este nema ziaden zub a dvoja bude prva,ale tak ja to vidim aspon na dva tyzden, zdola vobec nema zdurene len tam hore tu hrcu 😔 😔
prihodim potom par foto 😉

lulu73
18. apr 2010

fac....ja som tu nahodou🙂

dnes mame navstevny den 🙂

lulu73
18. apr 2010

fifovi vsetko najlepsie prajeme

a ano, ako keby afty sa robia tesne pred tym ako vyjdu zubky

martinex
18. apr 2010

fac to som straaaaasne rada, ze chutila... fifovi cmuk, snad ho dneska uspis,ked je taky rozjaseny 😀

facovka
18. apr 2010

no,lulu,sak mna to praveze zaskocilo,bo to fifo nikdy nemal,on v mieste prerezania maval zdurene,ale nie hore, akoby pri koreni dasna,kde sa spaja s perou hornou...tak divne,chuda az pisti ked papa,pomedzi to place ☹ ho boli...keby radsej mna 😔

perla200
18. apr 2010

čaute aj ja som tu🙂
no fac - to je dobre lebo že vraj tie afty sú des.....tak bude malé upírča🙂 dúfam že sa mu ulaví nejako, skús mu dat panadol....

facovka
18. apr 2010

dala som viburcol na noc....aj tak nic nezabera 😔
kuk foto z fifovej oslavy 😵

martinex
18. apr 2010

fac paradna oslava.... a z tej torty fakt vela neostalo 😀

perla200
18. apr 2010

jeho oči....tak by som si z nej dala...normalne mi sliny tečúúúúúúúúúú 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre