Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

karin.
10. okt 2009

Ahojte baby,

ja som teraz nadmieru spokojná so svojimi vlasmi, zatiaľ mi nevypadávajú a aj nechty sú úplne super.

Ešte sa chcem spolu s vami potešiť, už tretí deň vďaka Annag len kojím. Je to super keď nemusím so sebou všade ťahať Nutrilon, flašku a odsávačku. Po prekonanom zápale prsníka sa mi to akosi s mliečkom pokazilo a myslela som si že už nemám šancu normálne kojiť a že to s mliečkom nedobehnem lebo malý sa mi zdá, že je dosť veľký hladoš. No ale zatiaľ bojujeme a už tretí deň len kojím. Sem-tam si chúďatko moje požužle ručičku ale aj tak to zvláda super.

lulu73
10. okt 2009

ja som kvoli uchovavaniu mliecka kontaktovala annag..a toto napisala...tiez som totiz mliecko zbierala a zlievala v mraznicke niekolko dni

v marzničke pri mínus 18 môže byť 6-12 mesiacov, ideálne ak sa spotrebuje do cca 6.

nie je dobré prilievať do zmrazeného mliečka. Mliekčo zbieraj v chladničke 24 hodín a potom celú dávku zmraz a už do nej nič neprilievaj.

adenka
10. okt 2009

lulu ako ju v tom viete poriadne umyt?? neviem si predstavit... domca nam uz vyrastla aj z vanicky tak neviem v com ju budem kupat...

lindi ja mam cely den flasu v chladnicke a vecer to vlejem do toho zmrazeneho... ale davam tam datum prvej davky...

baby mate krasne babatka...strasne rada si pozeram fotky ake su rozkosne 😵 😵

adenka
10. okt 2009

lulu ale ked ja mam niekedy za 24 hod. len 20 ml...tak to budem mat 20 kelimkov v mrazaku?? hmm asi budem zlievat... hadam tym neuskodim...

z.vrablova
10. okt 2009

lindush, pozeram foto Danielka, to mate doma tak teplo, ze ho mas v kratkom rukavceku? Ja davam kratke bodynka len ako tielko pod overal alebo na kosielku s dlhym rukavom... Kristinka je zimomriavka od narodenia... a ked kupkame musim nahrievat izbu...

karin.
10. okt 2009

Lulu tvoja malinká je moc podarená, normálne nechápem, že aké má vlásky, to náš Adamko má len tak páperko 🙂

lulu73
10. okt 2009

lindi...no rozkosny chlapcek to je

vsetky nase babatka su prekrasne

aden...v pohode, ona je este malicka

adenka
10. okt 2009

baby aj vy mate tuto stranku nejaku velku, alebo ja som nieco zblbla na pc???

adenka
10. okt 2009

myslite ze mozem davat malu aj do kocika na brusku?? mozno by mi tak vydrzala spat aj dlhsie ako 20 minut...

z.vrablova
10. okt 2009

aden, ja davam na brusko aj do kocika a paci sa jej, samozrejme sa snazim nechodit po vsetkych jamach alebo dole kopcom.... a spinka tak tvrdo, ze jej az fukam do tvare, ci zije 😉

karin.
10. okt 2009

adenka, ja malého sem-tam dávam do kočíka na bruško a mám pocit že vtedy si aj dlhšie pospí

adenka
10. okt 2009

baby super, dakujem... akurat sa troch bojim ze ked uz ju teraz budem babusit ze na nu dobre neuvidim, ale mozno to bude ok 😵

lindush
10. okt 2009

z.vrablova...my mame doma 27stupnov,ja vykurujem,som strasne zimomrava,tak mame uplne teplucko doma....ale na noc ho obliekam teplejsie,ale to mame v izbe tiez 25 stupnov v noci

jeeej Karin ahoj...ako sa ma Adamko?Davno som ta tu nevidela

adenka
10. okt 2009

fuuu lindus, tak moj mm by ma vystahoval keby som takto kurila 😀 .. len pozor aby maly nechorlavel ked bude zvyknuty na take teplo...

z.vrablova
10. okt 2009

Lindush, jasne... ja mam doobeda v izbe 24st, ked svieti slniecko a poobede max 21... a v noci tiez okolo 21-22st a sa mi to zda chladno na kratky rukav... uz som sa zlakla, ci ju velmi neprehrievam... aj ked je pravda, ze sme este nikdy nemali potnicky... Mava vsak casto studene rucky... ale teplotu jej vraj mam kontrolovat podla teploty nosteka...
Karin, hod nejake foto malickeho...
Mate doma monitor dychu? A aj ho pouzivate?

lindush
10. okt 2009

no ved aj mne mamina hovori,ze ho mam otuzovat trosku,lebo len na teplo je zvyknuty...ale ked ja som tak naucena,vzdy sme mali doma teplo a len v gatkach a tielku sme doma behali 😀

karin.
10. okt 2009

ahoj Lindush, kuk do IP napísala som ti správu

lulu73
10. okt 2009

my ked mame v spalni 21 tak mm umiera ze mame teplo a vecne sa dohadujeme...mne by vyhovovalo tiez 27 stupnov

adenka
10. okt 2009

zuzi my mame a pouzivame vzdy...zatial 2 poplachy, skoro mi srdce vyskocilo....

lindi synator mojho mm z 1. manzelstva bol tiez takto chovany v teple a teraz okolo neho prejde najmensi bacil a uz je chory.... cez zimu je viac doma ako v skole...

adenka
10. okt 2009

lulu my teraz kurime na 23 a mm tu beha v slipoch a ja v mikine... ale vidim aj na malej ze sa hrozne poti... a teraz musi byt v spacom vaku lebo mi potom lozi po postielke a ked ma este paplonik tak v noci ju vyberam uplne mokru...

lulu73
10. okt 2009

jezisi,dostali sme gol, atmosfera napata, tak som poslala mm do mesta za kamosmi...sedia niekde v krcme, nech si ide tam ponadavat 🙂

adenka
10. okt 2009

taketo som si objednala u brata 😵
http://www.samo-kociky.sk/suprava-slon

karin.
10. okt 2009

z.vrablova:hanbím sa to priznať ale keď už si začala: rada by som pridala foto ale ani za toho neviem ako a hlavne tak aby to bolo rýchlo. Som hrozná ja viem.

lindush
10. okt 2009

my mame tiez monitor dychu angel care a zatial ani jeden plany poplach(klop-klop),akurat mm ho vzdy v noci zabudne vypnut,ked maleho vybera z postielky a potom to huci na cely barak 😀

aden no verim tomu,spytam sa mojej dokyny,co si o tom mysli

karin,odpisala som 😉

z.vrablova...Danielko mava teple rucky,napriek tomu ma casto stikutku,to sa vzdy zlaknem,ci mu nie je zima,ale vraj to moze mat aj z prejedenia alebo ked je pocikany,tak neviem 😒

lindush
10. okt 2009

lulu u nas to mm tak nepreziva,ma to zapnute ale tuka si tu nieco na iphone 😅

karin ked chces,hod mi foto do mailu a ja ti ich zmensim

adenka
10. okt 2009

lindi my mame falosne poplachy lebo mame vyvyseny matrac a mala sa niekedy zosmykne tak to pisti... ale ona si spokojne spinka...

a stikutku moze mat ked ma plne brusko, to nam hovorili v nemocke ze mu zaludok tlaci na branicu tak stikuta

lulu73
10. okt 2009

aj my mame angel care a cca 2 plane poplachy, v prvom tyzdni ako sme boli doma...velmi zly pocit som vtedy mala

adenka
10. okt 2009

lulu na tej fotke co je mala na brusku ma to pasikave pancusky?? kde ste zohnali take malinke? ja som tiez chcela kupit, ale najmensie som nasla na 9-12 mesiacov...

karin.
10. okt 2009

aj my máme angel care a tiež sme už zažili poplach ale pripisujem to prehriatiu malé, v ten deň som ho v dobrej vôli viac obliekla, že aby mu nebola zima a on mi mal na oplátku zvýšenú teplotu a v noci poplach, naša najhoršia noc - moc som sa zľakla.

lulu73
10. okt 2009

aden...objednala som si ich s plienkami na nete, skusim si spomenut kde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre