Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
19. apr 2010

leni 😀

lenka_66
19. apr 2010

😔 sa hanbim

eviqa
19. apr 2010

za čo? 😕

lenka_66
19. apr 2010

evi este ma napadlo ze cinkaj malemu casto na zub bo mu ho vbijes spat 😀 a budes cakat dalsich 8 mesiacov

lenka_66
19. apr 2010

pazravost

idem bo tatko dorazil domov , tiez mohol meskat kusok ked si teraz pisem 😠

eviqa
19. apr 2010

nebudem, bo dalšie čakanie by som už asi nezvládla.
...a tatko fakt mohol meškať 😅 náš je na hokeji

livi
19. apr 2010

ahojte, tak ja už mám od dr. potvrdené ďalšie tehu 🙂 no budeme mať koncom roka veselo 😀

martinex
19. apr 2010

livi parada... gratulujem.... juuuj, aj ja by som uz chcela 🙂

a vy dve, to ste tu mali teda debatu 😀 inak cucoriedky by ma nenapadli..sak postupne budem davat, co nam porastie

dadulo uz spi, mal iba 37,4 tak uvidim ako sa to bude vyvijat pocas noci
a ja mam chut na nieco sladke,ale vobec sa mi nechce piect... a nic doma nemam 😠

babulka123
19. apr 2010

ahojte.. no my sa teraz kupeme, a snad okolo pol 9 zaspi.. dnes spala skoro do pol 4 tak nech ma moznost to troska vybehat..
z.. no udfam ze rotavirus nas obide, vidis to ma ani nenapadlo.. sakra..

matka dadtikovi pusku,

gratulujem dalsej tehulke..

a cucoriedky mi uz papame vo vyzive asi mesiac a straaaasne nam chuti..

z.vrablova
19. apr 2010

Livi blahozelam... super... hlavne nech vsetko dobre dopadne.
Babulka, neboj, urcite nic nechyti... 😉
Matka, presne ten isty boj zvadzam so sladkym aj ja... prave som si natrela rohlik s medom, snad pomoze... inac mam doma uz len granko 🙂
Kristinka je nachcipana, nervozna, od obeda dokopy nic nezjedla, teraz isla spat bez mliecka zase (uz 3. den)... vesela noc pred nami, zda sa... Dala som jej pre istotu Viburcol, neviem, ci zubky, alebo nejaka viroza... ☹

eviqa
19. apr 2010

livi, blahoželám.

marti, takúto nočnú hodinu piecť? ja práve konzumujem trubičky, ale nie koláče, ale také keksíky, čo doniesla kamoška. že vraj ku káve, ona zjedla jednu, maroškovi dala ochutnať a ja to teraz asi dorazím. 😀 treba mi toto na noc? 😅

babulka, čučoriedky aj nám chutia, ja zvyknem do jogurtu.

maťka, dadíkovi dobrú noc bez teplôt.

zuzi, aj vám príjemnú noc a nech to kristínku opusti, teda neviem čo to je, ked sople, tak sople a ked zubky, tak nech ju už netrápai.

martinex
19. apr 2010

zuzi no ja mam este cokoladu na varenie 😀 ale ten med neni zly napad...tusim to pojdem poriesit...

babul no pojdem ja kuknut do DMky nejake vyzivy, aby mal dadik aj nove chute 😎

martinex
19. apr 2010

eviq keby sa mi chcelo,tak aj upeciem...ale mne sa taaak nechce...a hlavne ked maly zaspal,nechcem vrcat s mixerom...
takze budem improvizovat...alebo straaasne pekne poprosim mm nech skoci do vecierky po nejake kolaciky 😅 sak nemusim furt len ja piect

eyya
19. apr 2010

vidim ze sa tu krasne drzite pospolu 🙂 a vidim aj ake su tie nase deticky krasne a velke, ten cas velmi leti ... 🙂

eviqa
19. apr 2010

marti, no ja ťa obdivujem, mne by sa asi piecť nechcelo, asi by som vyhnala mm do obchodu. Inak u nás ked niekedy došlo sladké, tak med bodoval alebo aj granko sme riadne jedli s lyžičkou 😀

ahoj eyya 😉

livi
19. apr 2010

ďakujem za blahoželania 😉 my už máme von prvý zúbok a tlačia sa ďalšie 3. musím ale povedať, že náš Rastík to znáša úplne super - v noci vždy spinkal , teplotky nemal takmer vôbec, možno len raz. akurát niekedy cez deň bol nervóznejší, ale aj to ho už prešlo.

facovka
19. apr 2010

no tak deti okupane,nakrmene,uspate,oli hodku zaspaval,des 😒 mm je na tom skoleni dvojdnovom,tak som si dala vecerny maraton, uch,dvom je fakt lahsie 😅 no ale asi pojdem zalomit zachvilu k nim,bohvie co olino zase naspi 😒 fia odvalilo za 10min.dostal bitku 😖 tak krotko zalahol a lomi 😉

facovka
19. apr 2010

livi,gratulka aj tu 🙂 ,...inak IP

martinex
19. apr 2010

eviq mm sa uz oblieka a ide... sa ma pytal ci nie som tehu? ze mam take chute 😀 a inak chleba s medom nepomohol 😅

eyya ahoj 😉

fac sikovna, si ich dala do pucu oboch 😎

lulu73
19. apr 2010

ahojte

ja len k tym vecernym dezertom

mam za sebou puding so slahackou a poliala som si to cucoriedkami nalozenymi v cukre a rume..nieco uzasne 🙂 a brucho mam ako v 6 mesiaci..v auguste budem vyzerat ako v 9 mesiaci 🙂

martinex
19. apr 2010

lulu super, sak to o chvilu rodis 😀

no uz pipla sms, mm platil...tesim tesim na kolace 😎

eyya
19. apr 2010

no nasa Dominika stale bojuje nie a nie spat...mm uz skoro spi za nu 😀
odkedy sa naucila sadat tak by hadam spala po sediacky a ked uz nevladze tak sa zacne rozculovat.... 😠 taky moj jedos asi ho budem musiet vymenit a to som si myslela ze budem mat uz volno....

livia1
19. apr 2010

Livi gratulácia veliká, nech ti to ubehne bez komplikácií.
A ako tradične u nás sa ešte nespí. Jeduje sa lebo by chcel štvornožkovat rýchlejšie ako mu to ide a ešte sa občas stane že si udrie hubinu o zem 😲

lulu73
19. apr 2010

mati...ano, to mam take falosne tehotenstvo 🙂 ... len v septembri sa budem prevelice cudovat ze uz akosi dlho prenasam a potom budu vianoce a to uz asi prasknem....nohy a ruky mam chude a brucho ako svina...no ako taky pavuk vyzeram

eyya
19. apr 2010

no teda to tam musela prist mama 😀
livia Domka vcera capla tak ze som videla ako sa jej vystrela tvaricka na podlahe 😅 (ten maly nostek bol skoro fuc) to bolo placu... ona by tiez viac chcela ako jej to ide 🙂 skoda ze len dozadu 🙂

martinex
19. apr 2010

lulu ja na tom nie som lepsie... ale ku podivu som dala kilo dole zase... cez den moc nejem,nejak nemam chut a vecer raz do tyzdna si to potom vynahradim 🙂

dadik je zase tazky frajer, si mysli ako vie stat bez drzania,ale kazdu chvilu capne na rit 😉

eyya
19. apr 2010

no ja som zacala trochu nieco so sebou robit bo som po porode tak zacala naberat.... 😒 ze som skoro nic neobliekla len take tie volne domace veci...nastastie po troske to zacina ist dolu, bo uz som sa aj sama pred sebou hanbila....hlupy vymysel zrkadlo pred vanou 😅
marti Dominika to este nedokaze ta sa len taha strasne stat ale sama to este neskusa nastastie nedavno som ju nasla ako precuvala k telke a vytiahla sa za policku a tak jedna radost tukala do lcdcka by sa tato potesil keby ju tam videl 😀

inak neviem ako vase deturece ale ma uz 5 zubou je to normalne? a dalsie dva sa tlacia....

martinex
19. apr 2010

eyya my mame 4 zuby a dalsie 2 idu... a mne tak dadik ked ho dam v obyvke na zem uteka za pocitacom alebo dvd-ckom a stuka tam gombiky...darmo,je po tatovi, technicke veci ho beru 🙂

ja mam uz navyse len 6kg, ked si zoberiem ze som pribrala asi 30 tak myslim ze celkom uspech 😀

eyya
19. apr 2010

tak to je uspech 🙂 mne este ostalo 7 kil ...

blazka24
19. apr 2010

marti tak graguľujem, to takto šlapeš dole s kilami? a to ako robíš? ja stále stagnujem, odkedy som dala dole tých päť tak teraz dve hore a dole stále to isté dokola.............

nám zuby brutalita, horúčky nemáme ale to čo stvára celé noci a cez deň, taký malý upišťaný jedináčik ako ho nazval dedo neznalý problematiky zubovej 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre