• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
my tiez nastastie bez horucok ale je ako vymenena, bola uplne genialna take slniecko ukecane a teraz jej staci malo a place...nastastie nie stale , a este v noci sa zacala o dost viac budi, ani neni hadna len sa chce pomojkat, cucak maly :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka nic nerobim.. sak 90dnovku uz nedrzim, ale mam v plane zase zacat... a inak len nahanam maleho po byte,stresujem sa diplomovkou a to je vsetko :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
90dnovu som drzala tyzden :grinning:
19. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dobru noc vam prajem, idem sa ja zahrabat pod paplon a kukat showdance.... bru noc vsetkym :wink:
19. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dopadla tak, že nestíham jesť cez deň lebo malého treba baviť, tiež je uplačkaný a vkuse sa chce mojkať a potom na večer sa doslova "nažerem" dnes som to neurobila ale zase som zistili že muž nakúpil tie serepetičky ako polomáčané keksíky a podobné kraviny aby ho para tlačila :angry:
19. apr 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu sa hovori pokusenie :grinning:
19. apr 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som jednu zblajzla, rozmýšľam že kúpim zámok na dvere a zahodím kľúč :grinning: ale neviem ako sa potom dostaneme do skrinky s alkoholom keď príde návšteva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si pochutnaj :wink: si zasluzime aj sladke pokusenie , ved to pri tych drobcoch uz coskoro vybehame :grinning:
19. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy tie sladké pokušenia hej, ale kde dám tie kilá navyše............pochybujem že vybehám, už teraz mi kríže odišli a namiesto toho aby sme sexovali ma muž v postely masíruje :grinning:
19. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no to je dobré... :grinning:
19. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy tu držíte hladovku a ja už ani neviem že som bola tehotná, mám asi kilo na vyše. Neviem to presne, lebo som sa vážila asi pred mesiacom
19. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy sranda musí byť, vymyslela som že malý u segry prespí v kočíku a tak som znášala zo štvrtého poschodia kočík, nahovorila som brácha na to aby ho tam vyteperil a ja som ho zniesla dole, tak mám terazky pocit že som dúchodkyne :grinning:
19. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi ale ty máš doma dve také čo ťa ubehajú ak nerátam chlapa, lebo ja mám syna a ešte aj muža bábätino takže dve mám ja a ty tri doma :grinning:
19. apr 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka tomu sa hovori sikovnost neopustaj ma :wink: ale ja som taka ista , ono nieco si vymyslim a potom si len v tichosti nadavam a tvarim sa ze je nadalej vsetko ok ze tak to malo byt...samo ze pokial to ide :grinning: napr mame pred barakom rozbitu cestu tak ja sikovna som sa rozhodla nenicit kolieska na novom sportiaku tak silacka som ho preniesla...ale asi naposledy a kaslem na koliecka :sweat_smile:

livia my nehladujeme vsak blazka :grinning:
19. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy nosenenie kočíka nem dobrá téma :grinning: ja bývam tak že kočík musím znášať z medziposchodia a tak najradšej by som ho niekedy pustila dole schodami ale šak čo si dieťa zabijem ???? :confused: starý mi poradil že nech pustím kočár a richarda držím na rukách, tak neviem či ho rovno nevyhodím z okna mám to rýchlejšiu cestu k tomu aby sme sa dostali von a s richardom len zleziem dole :grinning:
19. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:

ani vy nemate vytah? a co kocikaren my mame ale bojim sa tam kocik trepat ako poznam obyvatelov :unamused:
19. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz aj ja spat nech mam sily na zajtra :wink: dobru noc :slight_smile:
19. apr 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu , tehotny pavuk :grinning:

aj u nas sa nakupuju same debiliny (sladkosti,madarska salamka) no a ako spravna gazdina - nenecham pokazit tak zjem :grinning:

livi , hlavne nech vsetko dobre dopadne

zvysok zabudnuty - klasika :grinning:
19. apr 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
20. apr 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...dievčatá ledva som vás dočítala...čo sa týka sladkého včera som po dni zbuchla n aposedenie celú MILKU a vôbec som nemala výčitky:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))
lulu - o mne si ludia myslia že čakame dalsie bábätko.....kua..... ja som ako tesne pred pôrodom:((((

inak noc ok:slight_smile:
20. apr 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,my noc pohoda relativna, papal o pol3, a potiahol do pol7 este od 20h vecera, medzitym ale fnukoty,prdy, pretacala som ho z bruska na chrbat a vselijake vymysly :unamused:
co sa kil tyka, ja som spokojna,mam minus 2 z povodnych ked som otehui,tak pohoda,ale celula a ovisnute brusko to istia,to uz len cvicenie spravi,ale tak to fakt nestiham,a ani nemam na to chut a nervy :sweat_smile:
20. apr 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
perla , spravne treba si osladit zivot :grinning:

fac , ja nemam chut a nervy tak tebe sa necudujem :wink:

babul, nevies biogaja ma neaky datum ze po otvoreni spotrebovat? mam dlhsie otvorenu v chladnicke a chcela by som zas davat
20. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko

no mz noc otras....a fakt len dúfam že každú chvílu to prejde, len to dúfam už dobré tri mesiace a nič :unamused:

no a ja nejem sladké na večer ale ja zásadne v kuse celý deň a večer mi už nechutí :wink: vtedy príde na rad slaninka :grinning:

livi tak blahoželáme k tehu a nech je bez akýchkolvek problémov :slight_smile:

no a kto bude další??????????sa nám to rozrastá
20. apr 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga , no ja by som aj sestricku brala :dizzy_face:
20. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ty? alebo Marekovi? :grinning: no ja by som tiež ešte jednu babu, ale po týchto nociach ma nikto nepresvedčí, že Peťka bude jedináčik, to sa musím najskôr poriadne vyspať a až tak pristanem na druhé :wink:
20. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga,marekovi.no viem ze nebude :frowning2: .neako som si nestihla v tom strese (celodene kolikyu , moje zdr.problemy)vychutnt :frowning2:
20. apr 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to tak rýchlo nám tie babätka vyrástli, ani sme sa nenazdali :unamused: ale ja by som už nechcela vrátiť to obdobie....aj ked vtedy aspon v noci spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bre ranecko prajem.. dnes noc zle , kazde 2 hod, hore, o 4 som ju def. dala k sebe takze som max nevyspata.. a nesmejte sa mi hehhhe

lenka.. pokial viem tak nie, pohoda. len treba davat pozor aby to bolo v ladnicke..
20. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. my noc super. spali sme az do 4 tej, bez zobudenia a mrncania :slight_smile: , teda ja som sa na nic take nezobudila :grinning: . napapal sa a este zalomil do 7.
livi- gratulka k tehu, aspon uz nie som sama :wink:
babul- u nas to tak zacalo ze nakoniec som ho dala furt k sebe a teraz uz ani nevie ako postielka vypada :grinning: . mm najprv pindal, ze ho davam k nam, ale teraz uz asi tyzden bez slova rovno maleho supne ku mne do postele, lebo sa chce vyspat :grinning:
Ako varite ryzu drobcom- klasika alebo trocha maksiu. chcem dnes urobit na mlieku, len sa bojim aby mu nezabiehalo.
a chcela by som tiez skusit zltok- s cim ho robite?
20. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka:slight_smile:)))))
cvičiť? a to je čo?????
no bagaja - to manžo ta zoberie na týžden na wellness, vyspíš sa a ked budes oddýchnutá v euforii tak splodíte bračeke Petke:slight_smile:)))
20. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok