• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
paulus.. no u nas nie.. ja radsej vstanem a idem k nej, ale dnes ma neeeskutocne bolia krize tak som chcela aspon lezat.. ale vobec to neb ol dobry napad. bolo to snad este horesie ako k nej vstavat.. skoro som jej hlavu prilahla lebo lezi v takych polohach ze dovi dopo..
20. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla to nehrozí, on o druhom nechce ani počuť.....ale jeho to prejde ked malá začne lepšie spať :wink: ale taký wellnes nutne ale nutne potrebujú moje kríže....
20. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nebola som tu pár dní, Tamke ide druhý zub a tak si užívame rúčkovanie a total sa jej pokazilo zaspávanie, doteraz stačilo párkrát pohojdať v kočíku a spala, teraz je to hodinový proces, keď sa vôbec zadarí. Už aby bol vonku...
Čo máte nové?
20. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste objednávali tie nálepky na steny do izbičiek, teda tuším na MMB ale u koho môžte poradiť?
20. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulus,vajce natvrdo uvarim a zltkok vyberiem a rozpucim do jedla, ryzu aj rozvarit mozes,potom mixnut,abo len popucit..ja mixujem,maleho drhne..
20. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
nasa noc nic moc, o polnoci som mu dala Paralen, rano teplotu nemal a ked o 8mej isiel spat mat 37,5 tak som zvedava co bude ked vstane :unamused:

paulus ja ryzu varim do makka ako nam, ked som davala prvy krat som ju mixla,ale teraz uz nie a pekne papa,nezabieha mu
a zltko klasika,uvarim vajco na tvrdo, rozkrojim a polku supnem k ryzy...
20. apr 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa pridávam k skupine "mám s krížami kríž".

paulus, vajíčko robím rovnako ako fac.
20. apr 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti a to ta 6tka??ci zubok?
20. apr 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac no to stale netusim.... kako mal zase riedke,takze podla mna zub,ale kua ktory???lebo sak ziadne nevyzeraju zeby uz chceli vyliezt :angry:
20. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ked aj kako to asi 6tka nebude,skor zub vyzera...a kolko mat ezubkov??mozno sa len pohola daky,svine su to :unamused:
20. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga,http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=1837
20. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včerajšok dočítaný :grinning:
6-ku sme ani my nemali ...
čo sa týka kíl, tak podobne ako Blažka, pokušenie je silnejšie a to mm mi stále nakupuje samé dobroty, však si daj, no zabiť ho niekedy málo :grinning: .
na stretko sa teším :slight_smile: a ak platí stretko v Aide, tak tam sa stoly neobjednávajú.
livi gratulujem k tehu :slight_smile:
a aby som nezabudla Evi aj k prvému zúbku :slight_smile:
20. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, evi, keď bude pekne nedojdete niekedy do mesta? mohli by sme sa prejsť a pokecať, lebo doma mi už šibe ..... a ulice Furče už poznám naspamäť :grinning:
20. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem poskladať prádlo a poumývať stoličku Tamkinu, lebo tiež som ju včera nechala sa vyblázniť a stolička miesto žltej je celá zelená od špenátu :grinning:
20. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes taham ciaru do all toys . posadim mareka do kazdeho kocika a do ktoreho sa zmesti berem :grinning:
20. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani , chyba zasadne len biele jedlo sa im dava papat :grinning:
20. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni odpadnem :grinning: , tak sa pochváľ mierami :grinning: , už som zvedavá na Mareka ako zasa vyrástol :slight_smile:
20. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keďže mamka už bola včera v koncoch, tak aj na zelenú pristala :grinning: , hlavne že dieťa bolo polhodinu ticho :wink:
20. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani dík za gratulku
leni, už potrebujete nový kočík? Ale vy ste riadni chlapi

dani a s tým stretkom, o ktorej vlastne v pondelok?
20. apr 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, tak stále teplota? možno to budú fakt zuby. Však aj ked nevidno, možno čoskoro uvidíš :wink:
20. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani , neodpadavaj si sama doma kto ti da prvu pomoc :grinning:

ale v nedelu som ho dala do sportoveho tak je o 2 cm dlhsi ako vanicka :grinning: . bud som zle zapla popruhy abo su male :grinning: .a to madlo coho sa drzi dieta je asi len pol cm od nozicky ked lezi.takze nozkami bars hybat nemoze .
20. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny- dik za radu.
leni- :grinning: to co mas za slonika doma :grinning: doteraz si len piranu spominala :grinning:
daniela- tak nech sa vam rychlo pretlaci ten zubok
mati- to bude urcite zubok :wink:
20. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľudia, poradte, ako mám do môjho syna dostať čaj alebo vodu? už som z toho zúfalá
20. apr 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulus ano pirana je cislo 1 . ked ma denne 50x nekusne tak ani raz.samozrejme na tvar najlepsie.zakusne sa a odtiahne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi , no myslim ze oni maju zlu sport.cast :grinning: .to co za napad v stejnej dlzke ako hlboku vanicku
20. apr 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi nechaj flasu pri nom mozno sa s nou zacne hrat a kusok sa don dostane.inac uz len stiekacka a
20. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac zuby mame 4...sak uvidime co bude..teraz sa zobudil,uz nie je taky horuci....zatial ani nemrncy :grinning: pred obedom zmeram teplotu
20. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning:
evi len skúšať, alebo skús zmeniť za ovocný čajík, ani Tamka nechcela, kúpila som jej broskyňovo mangový od hipp a pije pekne, síce nie veľa naraz ale viackrát denne asi po 30-40 ml

evi neviem kedy stretko, musíme sa dohodnúť, ale zdá sa mi, že baby spomínali že okolo desiatej a ja dôjdem trocha neskôr za vami, lebo o 9:15 ideme na neurologiu
leni, má pri sebe aj fľašu aj pohárik so sosáčikom a nič. Akurát z fľaše to povylieva a už ked vidí striekačku, tak ani to nechce. Dúfam, že to je len prechodné, že to bude zúbkami, ale to sa asi snažím iba seba ukľudniť :confused:
baby ideme my na poradňu a potom k segre večer sa stavím a neprehánajte to s písaním aby som nemusela zas dve hodky čítať :grinning:

pekný den vám všetkým :sunglasses:
20. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a diky moc, presne toto som hladala :wink:
20. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok