Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
20. apr 2010

hej hej chcem...sak uvidim ci sa nieco bude diat zvlastne so mnou..a ked tak testnem

a poriadne ho naobliekam,chuligana jedneho! 🙂

eviqa
20. apr 2010

tak držím palce.
a naobliekaj ho, tu začalo dáko fúakť 😠

martinex
20. apr 2010

no,ideme teda von na chvilku

z.vrablova
20. apr 2010

zase roman... citam vyse pol hodiny... 😉
Mati, hlas vysledky testu potom..
Baby... pozeram pocasie... nedela-pondelok... 20st... snad nam to vyjde...
Letim na anglictinu...
Noc v pohodicke, Kristinka je na adaptacnom pobyte (🙂)... a ja som sa prave namotala na Survivor (Trosecnici), tak pozeram jednu seriu za druhou... 😀
A uz ani len netusim, co som chcela

daniela33
20. apr 2010

tak som tu, malá spí, kočíkovala som ju na balkone 40 minút, tak dúfam, že potiahne aspoň hodinku
idem počítať, čo ste stihli popísať

daniela33
20. apr 2010

zuzka s tým počasím super správa 🙂

martinex
20. apr 2010

boliu sme vonku, maly dal pokec so susedovym psom, pohojdali sme sa,trosku pochodili...
inak 37,8 😖

a dalsi pruser s diplomovkou,taka som napalena... ta moja veduca je jak za trest 😠

daniela33
20. apr 2010

mati to asi fakt zo zúbkov 😒 , aj Tamka má už štyri dni ale len 37,4 a inak jej vôbec nič nie je, ale druhý dolný zub jej ide ...
máš ty ale s tou diplomovkou ☹
a inak úžasná torta, kukala som fotky, šikovná si

martinex
20. apr 2010

mne sa prave nezda zeby nejaky isiel,ale tak neviem co ine by mu bolo
dakujem za tortu
a ta diplomovka, to mam za to ze som sa poriadne neucila 🙂

daniela33
20. apr 2010

aj tak ťa obdivujem, malý, škola a ešte tá trpezlivosť na torty 🙂 , ja som večer kao, rada že som rada 😀

martinex
20. apr 2010

dani budem rada ked uz budem mat iba Dadika a torty 😀

daniela33
20. apr 2010

😀 verím, držím palce, aby si to mala čo najskôr za sebou 🙂

martinex
20. apr 2010

dakujem.. sak takto teoreticky o 3tt to uz bude za mnou 🙂

facovka
20. apr 2010

baby tak co sa mi stalo....
bola som s detnmi vonku krasne slniecko, po hodke sa nejako zatahovat zacalo pofukuje,reku podme domov, po aleji sme sli zacalo poprchat tak som pridala, fifo popri mne pekne na motorke...do minuty taky vichor,kudoly prachy vsetko lietalo, fifa zhodilo z motorky 😔 uplne vystraseny ale ani slza, tak som ho schytila na ruky do ruky motorku do druhej kocik, kocik mi slo prevrhnut bo fukalo oproti, som nevladala tlacit, oli sa rzplakal brutal v kociku, uz sme tesne pri dome boli,aj mi plienku taku tu s obrazkami vyfuklo kdesi do prdele (kaslat na nu)...fifo uplne schuleny, a pri brane nasej pubisi sa rehotali pod strechou, ja ledva som pretlacila kocik popriaute co rovno pred vchodom stalo, zenska zacala zurit ze som jej udrela do dveri 😔 som jej este stihla vynadat ze tam nema co stat -popri tom stale ten vichor, no zly sen, potom isiel nejaky chlapik s kyticou, tak mi schytil fifa a motorku a vyniesol ho do vchodu ja este kocik po schodiku, no hotova, plakala som pri vythaoch 😔 😔 bezmocnost...a chlapik ze nech kaslem na to ze je uz dobre...no tak story riadna..a teraz vonku krasne bezvetrie slnko...toto sa stalo asi 15min.dozadu 😒 ☹

martinex
20. apr 2010

fac chuda...ja som akurat bola vonku jak zacalo tak fucat... moja viem si to predstavit... vybozkavaj chlapcov svojich...chudatenka,sa museli obaja riadne zlaknut 😔

facovka
20. apr 2010

😔 no,kua,ja asi najviac 😀

martinex
20. apr 2010

to ti verim.... a taky inteligentov co parkuju,len aby nemuseli spravit o dva kroky viac mam tiez rada...to aby som ich s kocikom obchadzala po ceste 😠 uz niekolko krat som na drzovku zazvonila vynadala im, a pekne cakala s kocikom,kym si racia odparkovat auto 😀

missy97231
20. apr 2010

ahojte... mam otazku na este kojacie mamicky zubatych drobcov 😉 😀
ja uz neviem,,, ale ten moj tak strasne hryzie, ze uz sa to neda vydrzat 😕 vcera vecer som mu uz dala z flase UM, a aj rano. takze asi pomaly ale isto prejdeme na UM 😒 alebo kravske??? nasi maju kravu 😀 a aj segry uz v davidkovom veku a aj skorej uz davali kravske mlieko,,, a aj mama hovorila, ze sme boli vychovani na kravskom mlieku a zijeme 😀 no, ja mam akysi blok trochu... myslite ze by som este mala vydrzat,,, aspon do roku?

deina2005
20. apr 2010

ja davam kravske.davala som sunar ale bola hladna

facovka
20. apr 2010

missy s kravskym je to na tebe, ja do roka urco ee 😉
a to kojenie, no musi to byt asi uz len ostrachu 😅 a je to tiez na tebe 😉

paulusa
20. apr 2010

missy- je ten len a len na tebe. ja davam kravske druhy tyzden. znasa ho dobre tak ine neriesim. sama sa rozhodni.

missy97231
20. apr 2010

fac, on v noci nekuse... asi vtedy je ozaj hladny, alebo mam dost mlieka 😀 ale cez den je to fakt o nervy ... joj, ale sa uvadim s nim a on sa mi smeje do ksichtu 😀 😀 😀
s tym kravskym asi zacneme... ked miniem BEBU co mam este (na 4-5davok) 🙂

martinex
20. apr 2010

missy ja cez den uz nekojim,iba v noci-lebo som pohodlna 😀 a to kusanie,no riadna bolest teda... skus cez den vynechat a kojit len v noci....

martinex
20. apr 2010

baby a ake mlieko davate? predpokladam plnotucne...a znacku??lebo sak neni mlieko ako mlieko

perla200
20. apr 2010

ja keby môžem tak dávam to kravské z toho automatu....ale nemôžem do troch rokov ☹ ☹ ☹ ☹
facovka - inak ja by som inak nervačila 😠 😠 😠 😠 😠
my celý den vonku...zničila som ju tak spala aj poobede....ale teraz este frčííííííííííííííííííí

bagaja
20. apr 2010

ahojky

nonaša poradňa oka máme 8320 g čiže celkom pekne....za dva mesiace pribrala 500 g....

a dr. mi povedal že možem aj kravské jej už dať, aj rybku, aj vnútornosti, aj krupicu....že už sa to znova mení tak ako ked my sme boli malí....

fac ☹ ja by som bučala ovela skor....to je hnus ten vetrisko

bagaja
20. apr 2010

ja budem dávať z automatu

martinex
20. apr 2010

perla a ked nemame automaty? tak ake mam dat?

baga vnutornosti??? fuha... este mlieko,rybu,krupicu ok....ale toto...no sak dobre... vnutortnosti nejeme ani my,tak ani Dadik nebude 😉

deina2005
20. apr 2010

ja davam z automatu a ked nie tak kupim mlieko ale to 3,5%

hawajcanka
20. apr 2010

ahojte baby 🙂
ja davam aj kravske a sme spokojny nic nam zatial nejde aj ked odporucaju az od roka
no my sme nenarocny papame takmer vsetko ale kazdy moze mat na to iny nazor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre