Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

deina2005
21. apr 2010

ja sa niekedy ciitim na 12 hi

emily3
21. apr 2010

vsetci mi aj tak tipuju tak max. 24 a pozeraju na mna jak na puka ked idem so vsetkymi detmi.... 😅
Lucka konecne zaspinkala, uz menej spi a cez den vymysla, vie sa sama posadit, pohybuje sa svojskym sposobom, a potom ju hladame a dolujeme spod stola , stolicky.....a skusa na styri a stavia sa na nohy...no ked bude sikovna ako jej surodenci o mesiac-dva ju uz budeme nahanat....

martinex
21. apr 2010

mna uz trafi slak...tak mi kurier doniesol diplomovky a ti co mi to tlacili, mi poposuvali riadky a teraz mam nazov grafov na jednej strane,graf na druhej a podobne blbosti mi porobili... boze,nech uz to mam za sebou,lebo este infarkt dostanem 😠

deina2005
21. apr 2010

hihih to mne v nemocke tipovali ze som slobodna a mam 19 no taak som sa potesila aked som im povedala ze budem mat 28 a ma 4 deti tak oci von 😀

bagaja
21. apr 2010

jooj mati a to nemôžeš nejak reklamovať? 😠 nech to máš už fakt čím skôr za sebou

emily3
21. apr 2010

martinex, koncis vysku? aj ja...diplomovku som odovzdala posledny marcovy den, este cerstvo zlepenu .....drzim ti palce aby si to zvladla....

chrustik1
21. apr 2010

lulu, fakt máte iba toľko? Som myslela, že ste nás už dávno predbehli 🙂 Tak ok, prvenstvo vo váhe prenechávame krásnučkej modelke Emmuške 😵 My sme takí maličkí, takže v tomto vyhrávame, nemá byť po kom dlhý.
Perla ďakujem
Tak Peťko práve zistil ako sa dá pohybovať aj dopredu na štyroch, ale zas len po svojom. Postavil sa na 4, z toho na nohy, ruky zas zostali na zemi a hádajte čo? Hodil sa dopredu, ako keby išiel skákať rybičku. Samo, že veľký plač, lebo narazil tváričkou na zem 😀

emily3
21. apr 2010

chrustik deti su vynaliezave 😀

emily3
21. apr 2010

idem vyvencit mladez..tak zatial

chrustik1
21. apr 2010

Jééj a Emmuške všetko naj k 8 mesiačikom, inak moc sem nestíham, Peťko sa síce zatiaľ len plazí na brušku dozadu, teda to vie perfektne, na štyri ešte len skúša ale mám dosť. Idem na wc, nechám ho na brušku, vrátim sa a hľadám kde zas skončil a čo chytá, dke sa zasekol, pod ktorou posteľou alebo akým nábytkom 😅

chrustik1
21. apr 2010

Emily, jj, to sú, aj mamina bude musieť byť. Tuším mu pripevním na bruško mop a nemusím sa ja namáhať s umývaním podlahy. Len aby sa mu nezapáčilo to hádzanie sa dopredu, to už neviem ako vymyslím 😉

martinex
21. apr 2010

baga no som to zavolala muzovi,ten napaleny,lebo sak to nestalo malo penazi...tak uz im vola a ide to riesit... heh 😅 som zvedava co mu povedia...

emily hej koncim, vdaka bohu 😀

sisulka7
21. apr 2010

mati, drzim palce a hlavne zelam pevne nervy. Ja som minuly rok o takomto case finisovala diplomovku a este teraz je mi zle, ked si spomeniem na to. Fujj. Mila pani na studijnom ma odmietla zobrat, aj ked uz bolo riadne vidiet, ze som tehotna, lebo ona ma obednajsiu prestavku a poobede uz neuraduje. A my sme sa tam trepali 2 hodiny autom. Nastastie sa ina nado mnou zlutovala, ale som strasne rada, ze to mam z krku. Pri tej nasej herecke by som to teraz nezvladla. nerobim nic ine, len ju nahanam po byte a zachranujem jej malu hlavu pred tym aby si ju otrieskala o rohy, stol a podobne. Ale sranda je, ze ked ideme do sukromnych jasiel, tak tam ani neviem, ze je. Kamoska ma takuto opatrovaciu sluzbu, no a vcera bola chora a mali vela malych deti, tak som tam isla pomoct, no a ine deti plakali a mala sa v pohode prehrala, dokonca aj vyzivu mi v kociku zjedla. Ani sme nevedeli, ze ju tam mame. Vsetci ju uplne zboznuju, lebo vraj lepsie babatko tam ani nemali.
a inak vazime 7780g a meriame 69cm a nechceme byt v kociku. Chceme len chodit, takze mam ruky ako opica.

martinex
21. apr 2010

sisul pekne miery 🙂 a super,ze sa jej pacilo v jasliach...to je fajn,ked je dietatko take pohodove
ja som zvedava ako to dopadne, mm ich riadne zhucal,vinu si priznali..este mu ma dajaky technik volat,ci co...a verim,ze mi ju spravia nanovo a tak ako ma byt a pojdem ju odniest v piatok.... uz som to mala dnes zorganizovane, ze mi sestra pride strazit maleho a prd z toho.... normalne mi je do placu....sak ked sa kazi,tak potom vsetko

perla200
21. apr 2010

marti - mna by slahlo prisaham:((((((
to ako ked som odovzdávala rigo...prídem tam posledný den odovzdania a tá teta mi povie že nemam papier z knižnice v ktorej som nikdy nebola a dalsie dva papiere....ja v 6 mesiaci tehotenstva letela na druhú stranu blavy a naspät...no slzy na krajíčku...

martinex
21. apr 2010

perla no ja cakam ze sa este urcite nieco zomelie....

dnes pojdeme s dadikom do MC v senci,tak sa tesim... 🙂 som zvedava ako bude..

sisulka7
21. apr 2010

mati, tak si to tam uzite. My sme tiez zacali chodit do MC a mala je spokojna vsade. V detskom klube, co su tie sukromne jasle sme uz ako inventar, ale je tam so mnou, takze to je asi ine. Moj povodny plan bol, ze pojde od septembra tam, ale este si rok vychutnam matersku. A pojde az bude mat 2 roky, ona proste potrebuje kolektiv.

deina2005
21. apr 2010

pijeme cez slamu 😝

deina2005
21. apr 2010

vlastne slamku uslo mi k

iveta6384
21. apr 2010

Ahojte baby diky za rady s kapustu, radsej neskusam. 😉
Blahozelame krasnej Eminke.
Mati to je sila s tou diplomovkou.
Missy IP o lietani.
Baby poslite mi niekto ten link s tou antikoncepciou, co sa picha. Ja mam tabletky, ale uz nechcem. Mne totiz strasne padaju vlasy aj pred tehu, cez tehu sa to zlepsilo ale teraz zasa. BOla som na vysetreni na endokrinologii a dr. mi povedala ze antikoncepcia. TAk rozmyslam, ze si dam nejaku inu, mozno teliesko, alebo tak. POcitam ze ta inekcia aj tak nebude nic pre mna, lebo to bude plne hormonov tak ako aj tabletky. No ale ak mate niekto link, dajte aspon kunem. Diky.

Ostatne som samoska zabudla.

iveta6384
21. apr 2010

Fiha Deina vy ste sikulky, ze pit cez slamku, to my este ee. Ked pije z pohara s cucakom, tak to leje vsade okolo nie do pusy, tak si neviem predstavit slamku. 😀

lenka_66
21. apr 2010

ahojte , nie je niektora Sastin-Straze?

perla200
21. apr 2010

nie lenka ale chodila som tam na púte🙂)))))))))))))))))))))
tak domáce práce hotovo - ty kokso vsak to tu vyzeralo ako u lakatošových, dieta s MM spia....takže chvílu klud a kafe na terase.... potom ideme von...ale u nás fučí ako divé takže len v kočíku, hoci sme dnes kúpili dve trúby na bycikel🙂

bagaja
21. apr 2010

perli a máte vzadu tú sedačku na bicykli? a máš pre malú aj prilbu? Lebo my máme tu sedačku ale prilbu takú malú nikde nemôžem kúpiť 😠

a my sme fajne bojovali s vetrom, ty kokso šak to neskutočne fučí....

a prišiel nám preplatok za Elektriku, síce iba 6 Ečiek, ale furt lepšie jak nedoplatok 😉

martinex
21. apr 2010

ahojte..tak to skoncilo tak,ze som isla do tej firmy,kde mi to vytlacili nanovo a previazali.... takze uz je to ok,zajtra to mozem ist odovzdat 🙂

sestra prave zobrala maleho von,tak ja idem upratovat,sice to moc nepomoze,lebo ked pride mm a vyzliecie monterky tak mam bordel zase...

bagaja
21. apr 2010

No Mati už to len odovzdaj, nech potvrdia, že máš svätý pokoj 😉

martinex
21. apr 2010

baga to sa neboj...zajtra tam naklusem nech mam klud

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre