• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
sak pokial ti nereve,tak ju nehaj tak...dado mi tak otrhal skoro vsetky nalepky zo steny :grinning: jak sa na ne snazi dosiahnut,tak strabe nechtami o stenu, pravidelne z noch vyberam zltu a modru farbu :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neplace to nie.. vykrikuje ale to mi nevadi.. no skusim sak pre tu srandu
22. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis...nechaj ju tak..unavi sa a zaspi... :wink:
22. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hovorim ze si dam nocnu .. hehehe
22. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh...tak dufam,ze nebudes hore celu noc :sunglasses:
22. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jooj baby ráno som sa zobudila ako znovuzrodená kríže vôbec neboleli ale po hodine čo som malú dvíhala s postieľky tam znova zrobilo chrup a ledva žijem a tio som s malou dva dni sama doma takže neviem ako to zvládneme... :frowning2:
22. apr 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga zvladnes ja som uz skoro mesiac sama bez mm a to odysiel 2 tyzdne potom co som prisla z nemocky
22. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deini hej ja viem že zvládnem len ja nemôžem ani malú na ruky dvihnúť :frowning2: práve ju zobrala svokra von a donesie mi ju až na spanie, lebo ja fakt nevládzem.....

a inak obdivujem všetkým čo vám mm robia mimo a vy máte viac detí, ja mám niekedy dosť ked som sama jednu noc a mám jedno dieťa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na fb pridane videaaaaaaaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak my už máme dva spodné zuby! Minulý pondelok nám cinkla lyžička pri kŕmení a utorok už boli oba zúbky celé prerezané :slight_smile:
Veď už aj bolo načase, toľko sa predtým nanerváčil, že až :unamused: a teraz asi idú horné, lebo zas je celý nervný, nexce nič papať, tak len dúfam, že sú to zas zuby.
A čo sa týka pohybovania, tak už sa otáča dokolečka (zásadne v protismere hodinových ručičiek) a začali sme už aj cúvať.. no, chlapec sa nerúčkuje, kým sa mu podarí dostať, kam xce :grinning: ale sáď čoskoro príde nato, že dopredu to je rýchlejšie.

Mati - diplomovka SUPER, tortičky krásne, Dadík šikulka..

bagaja - nepríjemné, mňe keď seklo, bol drahý našťastie doma, držím palce, nech to v poho zvládneš. A rýchlo sa daj do poriadku, v pondelok vás čakáme

a zabudla som, kto chodí bicyklovať.. :zipper_mouth: aj ja by som xcela, a našla aj nejaké prilby. Ja by som brala asi tú NO SHOCK - predsa len to naše bicyklovanie bude len také úplne rekreačné, a keď bude väčší, tak asi potom normálnu. Čo vy na to? Aj tak je to dosť peňazí, ale čo už..

http://eshop.merida.sk/?cls=stoitem&stiid=10137

a tu je tá NO SHOCK
http://www.predeti.sk/?idmenu=186
22. apr 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina mala je neskutocne sikovna.. velmi vnimava.. super..

inak ninka sa 1x vykadila do vane. heheheh len som pocula krik z kupelne.. Ankaaaaa pomooooc.. heheheh
22. apr 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul hahahaha :grinning: :grinning: :grinning: vyborne! Ninka ideeees :sunglasses: :wink:
22. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka ani nehovoooor. hehehehhe
22. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihihih my sme to mali pri dominike a mm vtedy vo vani zaspal hihihih mala vtedy tiez pustila klobasu do vane a za trest ze zaspal som ho v tom nechala :grinning:
22. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
to video čo ste dali na fb...poviem vám normalne som plakala strasne ma to dojalo strasne..... normalne nemôžem prestat na to mysliet...že čo sa my stazujeme....fakt

wenka - my chodíme byciklovat a mame objednanú z toho obchodu kde sme kupovali bycikel aj sedačku.... tak uvidíme....nie je značková ale hádam postačí...

inak lomíme už dievčatá...ved od druhej hore???? padla ako hruška zelená čo si obila kolená....
22. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka idem skusat ci zaspi sama je v postielke tak somm zvedava..
22. apr 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla.. aku mate sedacku ? daj typ..
inak my sme od pol 3 hore a este zije zivotom najvacsim.. tak som zvedava..
22. apr 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekas - takú obyčajnú ale je pevná a som spokojná....zatial ju udrží je do 13kg tusím a my mame len 9300g:slight_smile:)))))))))
no babul aj nasa žila - ale čerstvý vzduch ju vždy dá dole:slight_smile:)))))))))))))
22. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor.. v kociku uz moc nevydrzime.. takze chodime ale ze by to nejako pomohlo no neviem . hehehe

nemas nahodou link na tu sedacku .. nieco by sme chceli na leto..
22. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale myslís na bycikel babul??? že?

no ja som vytiahla behúl na ulicu, kedže bývame v tichej uličke a lieta hore dole po uličke aj tak ho dlho nebudeme používat a je to polský šrot tak nech ho zhumpluje:slight_smile:
22. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej .. dakujem za link..
behul ako chodaditko?? dobry napad.. ale u nas by ma asi rozkusala..

matka este stale lieta po postielke.. heheheh
22. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano chodítko....ale už sa v nom nudí ale za to dnes nahanala mikuláša - pre neznalých nasa mačka po uličke a 10minút kukala na púpavu....a behá za ludmi čo idú okolo...a potom je hotová :slight_smile:
22. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matka po pol hod som to vzdala a isla som k nej .. musim uznat , aspon zaspala rychlejsie.. a nemusela som tam sediet pol hod.. uvidime mozno sa dopracujeme k vasej metode
22. apr 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matkinu metodu jej uprimne závidím...
22. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul neboj, raz to bude ako u nas...polozis a spi :slight_smile:

my spime uz od pol 7mej :wink:
22. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perli aj my u našich máme pavúka von a v utorok kým som bola na angline tak naša herečka tri hodiny v kuse von a segra jej striedala všetko možné, pavúka, vózik, taký bicyklík či ako by som to nazvala čo vlastne dospeí talčí, motorku no proste mala taký ohromný zážitok, že som jej ani nechýbala a dnu ani náhodou :wink:

a prilbu musím aj ja pokukať....a my máme také niečo: http://www.cykloabc.sk/index.php?clanok=detskesedacky.php

a kríže bolia a bolia a bolia, ešteže ju malá dnes svokra poobede lebo fakt mi pomohlo že som ležala...a idem znova
22. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj ja zavidím Maťke to zaspávanie....u nás ani náhodou
22. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga - to ti nezávidím tie kríže, kríže sú svine....drž sa baby:slight_smile:

no ale to sú sedačky dozadu nie? lebo si neviem predstavit na ten môj ženský bycikel dat takú sedačku :astonished:
22. apr 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale ak vas to potesi,aj my sme mali obdobie ked dado zaspaval aj dve hodiny... takze ono to pride, raz urcite :grinning:
22. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok