• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
matka od pol 7? kua ako to robis.. hehehe my sme od pol 3 hore, a spat.. nooo horko tazko.. heheh ale mam pocit ze to bude svetlom, Ninka ma izbu na zapad a tak jej tam svieti slniecko aj ked su zaluzie zatiahnute tak je tam dost svetlo a mozno to jej vadi..
22. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marti - MM minule povedal, že jeho sen ked povie - simona ťahaj spat ale už aj.... :grinning:
22. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla :wink: že sa ešte načaká...ale nech sníva....moj sníva o tom že Petra bude umývať riad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dozadu je ta sedačka ....
22. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a môj muž je stale hovorí, že nieže donesies nejakého motorkára ovesaného retazami lebo už aj idem hladat flintu..... :slight_smile:
22. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marek ze nech uz ma 15!! sak ale to bude prave este len sediviet.. heheheh
22. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babul - začneme sediviet tak ked budú mat 13 rokov.....:slight_smile: MM stale že musím sa šetrit lebo idem stavat este jeden dom - simone...no iste hovorím mu - nech si pekne zoberie hypotéku na 30 rokov ako my a postaví si sama dom....tak to mame najnovsí konflikt:slight_smile:
22. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme zaspali ledva ledva o 20.15h a to uz horzne chcel, zavrete ocka a fnukot, rucka cela v puse,dudel vypluva...boliii hhota svina dvojka, dnes cely den na rukach, s prestavkopu ked sme von koickovali, inak brutal des :pensive: chvilu aj rehot ked som mu blbosti robila, vymyslala, ale po par sek. rev z nicoho nic zachvat, proste bolest :frowning2: :pensive: to bude zas noc..
22. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac:((( nech už tá svina dvojka vyjde.....ale ked sa to takto stupnuje tak to bude čo chvíla aspon u nás to tak bolo
22. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac a nechces mu dat nieco od bolesti? aspon ten vibrucol
22. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fac takze dvojky nam rastu naraz... Dominka je tiez ako vymenena , nastaste dnes celkom fajn ale uz kazdu chvilu cakam kedy to opat prepukne, kazdy jeden zubok ju potrapil...uz ho ma riadne naliaty belavy uz aby sa prerezal :unamused:
22. apr 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by prva????? alex dnes trhol record, od 4:20 je hore a skrieka ako taka opicka.......hadam coskoro zalomi, inak ma vystrie
23. apr 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servus....my sme od 6. hore....a frčí akoby si dala redbull....
23. apr 2010 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.........
uz druhy den sa vas snazim docitat,no nehrozi,este mi ostalo 20 stran :confounded:
ako som uz pisala na fb-mame prvy zub,druhy uz tiez ide von,prehana maleho a noci chce byt len pri mne,inac dni su ok
na svadbe bolo....no comment :angry:
23. apr 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ke a okolie,to stretko v pondelok plati,lebo sa na vas velmiiii tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja len rychlo, uz sme zbaleni, pomaly pojdeme do DK...a mááááme o 8.55h 2 rôčky, jeeemine,moj chrustik malý :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
facovka - velká gratulácia....letí to že?:slight_smile:))))))))) a stastnú cestu...
23. apr 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej fac filipkovi všetko naj :wink: a šťastlivo
23. apr 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dnes spali do pol 8 lebo v noci sme hodinu v kuse revali .. a neviem preco.. najedena , prebalena, asi len zle sny..
ja idem dnes do BA takze budem az vecer.. ale vsetky vas zdravim.. a mimohcodom co sa zubov tyka.. my sme sa zastavili na 2 ks..
23. apr 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej fac.. no vsetko len to naj.. pamatam si ked si davala takto pred rokom foto ze 1 rok..boooze fakt to strasne leti
23. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránok, tak my sme spali do pol siedmej, tak parádička. teraz sa čaká na ranný spánok.

fac, všetko naj, naj, naj... filipkovi a šťastnú cestu do DK.

zuzkamilko, blahoželáme k zúbku :wink:
23. apr 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

zuzka gratulacia k zubku

fac filikovi vsetko len to naj..uz je to velky chlap

babul pekny dnik :wink:

u ns noc ok,vstval o 6tej.... inak uz vykrikuje mama cielene....vcera maleho mm prebaloval vecer a ja som isla chystat mlieko a dadik zrazu len: mama...tak som doletela,vybozkavala ho, taaak som sa tesila... a o chvilu opat...aj teraz,dala som ho spat a furt na mna krici :grinning: zlatko moje

a babule, dajte mi nejaky typ, zajtra pride mama po mesiaci domov,tak varim obed pre nich,len by som chcela nieco slavnostne...poradte nieco mnamkove
23. apr 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, aj náš cielene povie mama, to by som ho zjedla. Vešala som prádlo na balkone a ked som sa vracala späť, malý v postieľke, blažený úsmev nahodil a povedal mama. Je to úžasné. Ale ked sa ho niekto opýta, že kde je mama, tak len rožkom oka na mňa pozrie a usmieva sa, že akože nevie. beťár. Ale niekedy sa hned na mňa otočí.

a variť? rozmýšľam.
23. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, čo tak mramorovú roládu? to sa dá aj za tepla aj za studena. Alebo by si možno mamka dala aj klasický rezeň. :wink:
23. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviq ked sa spytaju Dada kde je mama,tak to nevie...ale som povedala,sak ked bude v noci hladny hned si spomenie :grinning:
23. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti :grinning: to máš pravdu
23. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviq no praveze mam pocit,ze by to chcelo nieco lahsie,kedze pridu z USA kde sa predpokladam tlacili hamburgermi a podobnym bordelom :sunglasses: mozno nejake kuracie zavitky..nieco take jarne,pestre...aby to aj pekne vyzeralo... a mramorovu roladu nepoznam
23. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak maroško ked sme doma a niekto sa ho opýta, kde je tata, tak pozerá na dvere, lebo vie, že tamade tata odchádza preč. Ale včera sme boli vonku a potom som zabehla do obchodu, tak malý v obchodnom centre vo výťahu na jedného chlapa, že tata, naťahoval ruky za ním. Som mu povedala, to nie je tata. Tak sa otočil na druhú stranu a zasa tata. No očividne v tom nemá jasno. :grinning:
23. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviq ja ked som bola mala,tak som vedela papa a kedze sme zili v nemecku a tam to znamena otec,tak si to vies predstavit.. mama vravela,ze som bola zatazena na chlapov,zmurkala som na nich a kazdemu vravela papa...len chudaci chlapi boli ako obareni,ze aky otec,ze ma nepoznaju...a ich partnerky ani nehovorim... bezne som takto privadzala do rozpakov chlapov v metre ci na ulici :grinning:
23. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to doma poznáme ako mramorová roláda. skús kuk

http://recepty.rodinka.sk/recept.ltc?ID=17662&k=4
23. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok