Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
23. apr 2010

baby,poradte,ake kasicky chutia vasim detom od koho?

martinex
23. apr 2010

zuzka u nas idu Hami..ale skusila som aj tie z DM,tu ich znacku a ta chuti dadikovi tiez... Nestle nam neslo a ine som neskusala

blazka24
23. apr 2010

zuzi nám chutia zase nestlé všetky okrem sušienkovej, je moc hustá ale za slivkovou sa ide doslova zažrať 😀

ahojte babuly, tak boli sme včera u nás v robote a veru malý bol ako taký model, stále sa usmieval, vkuse sa slušne správal no bola som hotová, až na kolegyňu čo doniesla svojho syna a bavila sa na tom že chce mlátiť môjho syna a vrieskal keď mu to nedovolila, malý mal z toho nočné mory - normál som od štvrtej bola na seba nasratá a nemohla som spať 😠

bagaja
23. apr 2010

zuzi nám chutia hami a teraz sme začali sunarku a tie tiež idú dole bruškom 😉

baby a ja som teraz ležala hodinu a poviem vám ledva som vstala z gauča, ja neviem čo to bude a malá leži v postielke ale ako ju odtial vyberiem netuším, ja som taká krava 😠

bagaja
23. apr 2010

baby a ako varíte cestovinky? klasika uvaríte a potom mixnete, alebo len pučíte? a s čím ich robíte, už by som malej dala dáku zmenu a neviem ako? tak radťe 🙂

blazka24
23. apr 2010

baga ja robím normál cestoviny do polievky slížiky a teraz som uvažovala že už treba aj syr dávať tak nejaký kúpim a nastrúham do cestovín takých vretienok čo som kúpila bezvajcové - dúfam, že nám to krpec zblajzne.........
a čo si robila s krížami? si môžeme posťažovať tiež som ešte v štádiu že sa mi to nedoliečilo..........
kruci malý odšroboval vrchnák z fľaše vrrrrrrrrrrrrr dnes sme už mali pád na hlavu a neskutočný rev................

eviqa
23. apr 2010

zuzkamilko, ja používam sunar, ale mám tam aj hami aj nestle. Náš je taký všežravec, ale najradšej má asi sunarku jablkovú s obilninami, to chutí aj mne 😀 , čisto také ovsené mu veľmi nechutia a potom od hami banánová.

bagaja, prečo si krava? však mňa tiež ked bolí chrbát a ten bolí v kuse už neviem ani odkedy, ale od soboty parádne, tak nadávam ako pohan, ked ho treba zdvihnúť.
...a cestoviny klasicky bezvaječné, ja to varím so všetkým aj so zeleninou, aj s mäskom, podľa toho čo varím a potom mixnem.

bagaja
23. apr 2010

evi, lebo ráno mi už bolo faj a ked som sa dvíhla po vysávač tak mi znova seklo 😠 a evi aké suche teplo dávaš na kríže parafín? lebo mne to pomáha, ale len na chvílku...

blažka neviem dva tt ma bolia a bolia ale svinsky že sa nemožem ani ohnuť, raz menej a zas potom viac....

no idem niečo variť 😉

karin.
23. apr 2010

zuzi: Adamkovi chutia kaše od Hami a Sunarka na dobrú noc
Baga: ja by som len potrhala tie cestoviny, určite už nie mixovať, nech si pomaly zvyká... 😉

blazka24
23. apr 2010

baga na to treba použiť nejaký gél s mätou alebo také niečo, mne už tri krát starý masíroval kríže a mamina keď som bola doma, najlepšie je to po kúpely a rýchlo do teplého oblečenia zahriať, mne to pomáha, mne to takto prechádza už tri týždne..........

cestoviny tiež nemixujem, okrem toho nemal to rád ani ked sme si zvykali, takže aj mrkvičku má takú väčšiu a zemiačik tiež len popučený .............

mám však problém, neviem kedy mám dávať malému mlieko - niekde som čítala že by mal mať ešte okolo 600 ml tak to si teda neviem predstaviť a teraz keď sme vymenili v noci mlieko za kašu tak už vôbec neviem.............

martinex
23. apr 2010

baga ja robim cestoviny tak, ze ich este surove zabalim do utierky a tlcikom na maso ich podrvim a tak ich potom varim...

blazka24
23. apr 2010

marti to vážne? takto vymlátiš cestoviny? heheheh
idem si urobiť niečo jesť som hladná ale asi nestlčikujem cestoviny, uvažujem že na večer urobím starému ryžový nákyp nech je rád 😕

perla200
23. apr 2010

no ja varím cestoviny že ich rozlamem a uvarím a trosku mixnem....čo sa týka kasičiek - my frčíme na sušienkovej urobím jej ho s vanilkovým mliekom a mnam mnam čo nezje mikuláš sa ide za tým potrhat🙂))))))))))))) inak slivková nam moc nejde ale dnes ju skúsim lebo za chvílu bude nepoužitelná tak možno zachutí ....inak len nestlé....hlavne že pijeme Hami mlieko už týžden bez ujmy na zdraví....takže sme moc happy kedže laktozu odmietala.....

perla200
23. apr 2010

blazka kde bývas ked si okres nitra?

zuzanakarolinka
23. apr 2010

baby dnes sme tuším cestovinové, ja som ich zapekala, malej som len tak uvarila a dám jej ich s mäskom, mám ešte od hami tuším niečo, tak jej to dám s tým, inak holé uvarené, to vám poviem, to papá ako zadara

zuzanakarolinka
23. apr 2010

perla a ty si odkiaľ zo zámkov?

blazka24
23. apr 2010

som z nitry priamo - teda tu bývam xixixixi

martinex
23. apr 2010

blazka jasneee... najprv som ich varila a potom som sa trapila,ked som ich "krajala" na mensie kusky...takto to roztlcem a hotovo 😀

ja som dnes tiez zapekala,ale zemiaky s parkami..nieco ako francuzske...mm pride domov na obed,tak nech ma co tlacit 😀

zuzanakarolinka
23. apr 2010

nám v podstate chutí všetko, len keby v noci toľko krát nepýtala jesť, túto to bolo 3x, minule 4x, to mi už ide, ale čo už, a to ju kojím

martinex
23. apr 2010

blazka kasa sa rata ako mlieko..sak je mliecna,nie? takze bud v klude 😉

zuzanakarolinka
23. apr 2010

počujte baby a čo im dávate na raňajky? lebo u nás čaj, chleba, zatiaľ jej ho dávam suchý, chúďa moje, alebo pečivo, len niekde som čítala, že aj maslo dávajú aj nejakú šunku, alebo sa mi to zdalo?

martinex
23. apr 2010

zuzka ja davam mlieko.... a ked davam chlebik,tak bud mu ho natrem lucinou alebo Ramou....alebo rohlik s bielym jogurtom..ale to davam na olovrant...

perla200
23. apr 2010

my pijeme mlieko len ráno a na noc...inak kasu, obed a na olovrant puding...
ja z bánova zuzanakarolinka

martinex
23. apr 2010

inak ta sunka,to asi myslis kinder sunku...ta ma mensi obsah soli ako normalne sunky...a pokial decka papaju uz maso, v sunke by som nevidela problem

lizatko1009
23. apr 2010

jj kinder sunka, dnes sme mali prvy pad z postele a chcem sa opytat to uz moze lekvar? mame domaci jablkovy.

martinex
23. apr 2010

lizatko ja by som nedala... predsa je len sladky.... to uz radsej vyzivu jablkovy natri na chleba ak chces

blazka24
23. apr 2010

marti to vážne dávate celý chlieb? môj malý ožužle ale bojím sa že sa tým pridrhne 😀

ja dávam zatiaľ len kaše a normálne príkrmy...........

zuzanakarolinka
23. apr 2010

perla a puding robíš z akého mlieka? normálneho? z bánova, aha tam je na vlakovej stanici taký hrad či čo, tuším, že?

lizatko1009
23. apr 2010

marti no je dost sladky, tak este asi pockame a ta vyziva nieje zly napad.

blazka24
23. apr 2010

lízatko to len prvý pád? ja to už ani nerátam, krpec odmieta používať ruky a tak ked aj sedí na puzzle sa strepe ako vždy mimo nich, ešteže máme koberec ale tie pády sú stále 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre