Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzanakarolinka
23. apr 2010

to sa stáva aj mne, že mám dlhé dosahy, resp. ani tak nedosahy, je to dobré, neboj, vieš ako sa to hovorí, nikdy nie je tak zle aby nemohlo byť horšie,

som ale ťava, ale ja to myslím dobre 😉

emily3
23. apr 2010

zajtra ma me vyvy meh s acie....g. Luck a pise v.....s.. 😀 ..... h sedim mi na kolenab chýah a cape do klavesice....zaj tra mame vymesacie..tak to leti..

zuzanakarolinka
23. apr 2010

ešte nespinká? drobček

zuzanakarolinka
23. apr 2010

ale ja už tuším idem, pripojím sa k tej mojej malinkej, tak dobrú nocku prajem všetkým

blazka24
23. apr 2010

ná som tu..............

mati máme erotický kanáloš 😀

ivetka tak s tým spaním sme to mali podobne, ale už to prešlo - presne ako píše maťka malý musí pochopiť že ruky nie, síce bude to chvíľu trvať ale ako som čítala máš tiež tvrdohlavca ako ja, ale ja som ho skúšala učiť tak, že sedím pri ňom a hladkám po hlavičke a neodchádzam........drží ma sem-tam za ruku a teraz máme obdobie "mamičkovské" a náhodou otočí hlavičku a nie som tam už aj ide na bruško a kuká kde som 😠 takže sedím pri ňom chvíľu kým sa tak neoťuká a viem že už je na dobrej ceste zaspať.........

zuzana tak ja gracco chcem ale máme len fábiu ak bude zase plná po natrepaní kočíka starý ma vyhodí na strechu - už teraz nervačí že ked dám kočiar do auta nemôžeme nabrať tony batožiny ako sme boli zvyknutí 😀

zajtra cestujeme na liptov, už pomaly balím ale taaaaaaaaaaaaak sa mi nechce, ešte aj v kúpeľke je bordel po kúpaní, normálne leniviem a kakám na to 😉

blazka24
23. apr 2010

emily gratuľujeme a posielame bočinku na čelo - ale to letí čo?

martinex
23. apr 2010

zuzi dobruuu....

uanka tak hadam sa vam to polepsi 😉

emily ja citam a kukam ci zle vidim,alebo co.... ze nejak nerozumiem 😀

martinex
23. apr 2010

blazka ahaaaa, no hned mi to bolo divne 😀
a kakaj na to, neboj, nikto to za teba nespravi 😀
a z toho graca sa daju dat dole vsetky tri kolesa,tak mozno to tam date,sak skuste a uvidite

blazka24
23. apr 2010

marti veru zábava nebude, mala bysom baliť na liptov ale budem si ráno nadávať že som nemala sedieť za kompom ale vážne sa mi nechce a rada s vami kecám - už som mala deficit 😲

martinex
23. apr 2010

juuuj poklad, aj my s tebou... teda ja urcite 😀 ja som sa chcela dnes ucit,ale tiez som sa tu nejak zasekla...ale sak to mi tiez nikam neutecie to ucenie 🙂

iveta6384
23. apr 2010

Zuzanakarolinka ale teta na urade sama povedala, ze spise cetne prehlasenie, tak snad uz to bude. Prinajhorsom budeme mat party za 3000 euro bez toho, ze by nas zosobasili, sak cozeby nie, ked sme teraz taky vyflusnuti z penazi. 😝

No uanka, to je plan, sak mama ma skusenosti, moze sa zapojit a ak sa jej to podari, budem more than happy... 😎
Uan vy to mate hrozne s tymi alergiami, chudatko Magdalenka. Ty si tiez este na diet kvoli kojeniu, ci???
No nech uz nie je nic na co by bola alergicka,nech uz mate vsetky ostatne potraviny v pohodicke. 😵

iveta6384
23. apr 2010

Emily vsetko naj k vymesaciu.
Blazka takze na Liptov, pekne normalne zavidim, My nikam nechodime, sak tu ani nemame kam. Okrem toho Andrew 5 dni v robote 1 den v skole a ten 1 den volna, vzdy cosi vybavujeme. Takze aj tak nemame kedy chodit.
Matka neboj diplomovka odovzdana a statnice uz isto zmaknes, podla toho ako tu citam uz 1,5 tvoje prispevky usudzujem, ze ti slovna zasoba nechyba a isto sa vykecas. Aj ked samozrejme nejake vedomosti musia byt , aby si vedela o com tocis 🙂 😉

emily3
23. apr 2010

martix..lucka mi sedela na kolenach a tukala do klavesnice..no nemohla som pisat, lebo sa realizovala ona..teraz sa suchla pod stolicku a snazi sa odtial dostat... 😉 ..inak zas soplikuje, ma sopliky az po kolenach, stale dookola len odsavame sople...

martinex
23. apr 2010

ivet ha ha ha.... si trafila 😀 ja som papula, ja sa vykecam... a najlepsie sa mi hovori o tom, o com nic neviem 😀 to bude show

blazka24
23. apr 2010

marti mi hovor, už len kukučkujem kedy zastane auto pred vchodom aby som odtiaľto vypadla a nenadával starý že som za celý deň ani prstom nepohla 😀

ivet ja idem na liptov za svokrou tak neviem či je to až taký výlet a muž tiež robí od mrku do svitu tak len ja s malým behám, potrebujem už nové tenisky lebo si idem nohy zodrať 😝

martinex
23. apr 2010

emily teeeda, ja som rada ze uz mam takto vecer klud a piskot spi...aj ked rano by som vrazdila ked sa zobudi o 6tej,ale co uz

uankab
23. apr 2010

ivet, hej stale som na diete kvoli kojeniu.. aj sme skusali zaviest mlieko, vajicko a psenicu spat, ale magdalenka sa vyhadzala a strasne grckala...
ja sa tesim na vikend, mm ma zajtra volno a ma byt krasne vonku, tak chceme ist na pobrezie 😉 ... nech sa magdalenka nadycha trosku morskeho vzduchu...
inak nam rastu zubky, posledne noci je stale hore... davam calgel, ale nemam pocit ze by zaberal... co odporucate? kamoska mi odporucila babydent, mate s nim skusenosti?

emily3
23. apr 2010

no lucka bola dnes hore o pol piatej 😔 ...ona to potom dospaka, ale ja som uz musela stepovat s ostatnymi...este teraz ich nahanam do postele....piatok vecer tak si robia pizamovu party...

martinex
23. apr 2010

kokos v tej telke nic nejde... normalne sa zacinam pohravat s myslienkou ze sa idem ucit 😖 jaka kriza uz 🙄

emily3
23. apr 2010

martinex kedy koncis?

iveta6384
23. apr 2010

Presne ja smalymkazdy den na 3hodinovej prechadzke sama, ale couz. Sak idemena 2,5 mesiaca na Slovensko. To budeme stale spolu, sa aj vadit budeme, ked sme na to neni zvyknuti. No a k svokre pojdeme aj my a na neurcity cas. Niekedy zaciatkom augusta. U nej budeme na zaciatok byvat. Ona je ok, do nicoho sa mi nestara. Ale aj tak raz som zvyknuta na svoju domacnost, tak to nebude bohvieco. Sak chvilku vydrzim aked stary najjde robotu a budeme ok, tak sa odstahujeme. Dufam, ze tak 3-4 mesiace. 😅 Ja by som totiz ani s mojimi rodicmi nechcela byvat aj ked ich nadovsetko milujem. ALe predsa raz sme uz rodina my, tak mame aj sami zit a mat sukromie. Takze za mesiac to zacne, 2,5 mesiaca s mojimi rodicmi, potom tak 3-4 mesiace s Andrewho (dufam ze nie viac) 😨 🤐

martinex
23. apr 2010

eimly skolu ci co??

uankab
23. apr 2010

mati, tak to musi byt fakt zle 😀
ivet, to nezavidim... mne staci ked vidim svokru 2x do roka, uz po par dnoch jej mam plne zuby, neviem si predstavit s nou byvat 3mesiace..

emily3
23. apr 2010

marži hej... 😉 skolu.

iveta6384
23. apr 2010

Uan no nenavyberam si. Ale naozaj ako ju poznam tak fakt je zlata. Jasne je to ine ked spolu byvas ale tajne dufam, ze zlata aj ostane. Aj ked tu bola na mesiac ked sa maly narodil tak v pohode. Vsetko sa pytala ako chcem, co sa maleho tyka, aby nahodou nieco neurobila po svojom bez opytania.A to ma 5 deti. Sak mozno sa pretvarovala neviem... 😀 😀 😀

emily3
23. apr 2010

ivet tak to ti drzim palce abyste si co najskor nasli svoje byvanie 😉 ..a vela trpezlivosti s rodicmi.

martinex
23. apr 2010

emily sak teraz, o 2tt mam statnice 😀

no baby, bolo mi tu s vami dobre,ale idem trosken posprtat 🙂 pekny vecer a dobru noc prajem..paaa

blazka24
23. apr 2010

ivet veru o hubu to je, mne sa svekra do vecí nestará ale tie poznámky ma vedia vytočiť a bývanie s našimi? nehrozí - otec je teraz na marodke a bola som s ním tri dni a už by marodku nepotreboval ak by som tam ostala dlhšie bola by som v črepinách plus 😔

marti neboj vykecáš - ja som raz na ekonomike kecala a profák ma nechal a potom povedal, no dobre srandy bokom a teraz k téme 😀

uankab
23. apr 2010

ivet, drzim palce veru.. kolko inak vazia a meraju vasi drobci?

emily3
23. apr 2010

marti tak to mas za chvilu..ja mam o 4tt statnice a este som to nevidela a nevidim to ani nejak ruzovo, pri mojich expertoch neviem kedy sa budem ucit..aspon si tie otazky nosim zo sebou v taske a tajne dufam ze mi same naskacu do hlavy.....ale zatial sa im nechce..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre