Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

emily3
25. apr 2010

ahojte...Marekom vsetko naj naj....nas Marek sa tak tesil na meniny, konecne bol oslavenec on a centrom poornosti a chcel iba kinderko a bonbonieru..tak to sa dalo splnit.
a Lucka je taka sikulka, vcera sa sama postavila na nohy a uz skusa stvornoskovat..podarilo sa jejurobit asi dva :kroky:...

z.vrablova
26. apr 2010

Prva.... nasa 4. cela prespata noc v linii.... odkedy sme vynechali mliecko na noc (zeleninove kase namiesto neho).... prespi celu noc.

Idem na bus do KE.... okolo pol desiatej som v KE... o 10ej vas cakam v Aide (pistaciovo zeleny kociar a kopa masa pri nom... 😀 )

daniela33
26. apr 2010

zuzka na hlavnej sú dve aidy, tak pri tej veľkej, ktorá je na tej strane ako tesco ... my dofrčíme čo najrýchlejšie 🙂

zuzkamilko
26. apr 2010

ahojteeeeeeee
dnes mame 8 mesiacikov 😵 😵 😵
kosice,cakam vas okolo 10,00 pri velkej aide v meste,velmiiiiiiii sa tesime 🙂

z.vrablova
26. apr 2010

ok... este ze si Danka, napisala... 😀
Zatial pa, uvidime sa

bagaja
26. apr 2010

ahojky no aj my už ideme, tak sa teším okolo 10tej by sme tiež mali byť tam 😉 kdyby neco voláááááááááám

babulka123
26. apr 2010

no vidim ze stretko v KE fici.. nooo ja kebyze teraz vyrazim tak o 10 vecer som tam hehhehehe

zuzkamilko gratulujeeeeme..
z.. aj tebe, k prespatej noci,

my uz 3 noc v linii prerevana.. v noci asi pol hod zachvat placu , rev, priam hysak, potom pomohlo len si s nou lahnut , celu noc bola nacapena na mne, musela ma drzat, bud za ruku alebo za pyzamo, ked som sa otocila na druhu stranu tak plac.. neviem co sa jej porobilo... takze som nevyspata docela slusne..
ci su to zuby, ci separacna uzkost, no ale nieje to boh vie co .. ale sak to sa zlepsi.. dufam .. heheh

martinex
26. apr 2010

ahojte...

babule to stretko vam zavidim, aj ja by som prisla keby to nebolo tak daleko 😎

nasa noc ok, 1x bol hore,takze pohodka...a uz zase spi.... mala by som sa ucit,ale tak sa mi nechce ze az 😠 vonku je kraaasne,tak je hriech to nevyuzit,nie?

sisulka7
26. apr 2010

baby. dali ste detom uz nejake poistenie a sporenie, lebo ja sa akosi neviem rozhybat a nemam cas lietat po vsetkych instituciach, lebo kazdy povie, ze ich produkt je najlepsi.

emily3
26. apr 2010

ahojte...susulka dali sme detom ..vlastne teraz robime cachre machre...mame financneho poradcu...a on to vybeha za nas a navrhol nam variantu co sa mu zdala najlepsia pre nasu domacnost....mame sporiaci ucet pre deti a urazove poistenie na celu rodinu...no len teraz zaciname tak uvidime ako to bude....

emily3
26. apr 2010

martinex maleho do kocika, sadnut na lavicku, vytiahni papiere a mozes studovat.. 😉 ... tak ma videli na ihrisku poslednych sedem rokov...a ked detvaky boli vacsie, uz lietlai po ihrisku same a ja na lavicke s papiermi..aspon som sa tvarila ze sa ucim...
z coho mas statnice?

martinex
26. apr 2010

sisulka mi nemame nic..

emily sak to staci maleho dat na zahradu,ale to pospi max hodku a pol a potom sa uz neda...
mam ich z manazmentu obchodnej firmy, disribucneho manazmentu, nastrojov obch. politiky,vyrobkovych strategii a franchisingu

sisulka7
26. apr 2010

mati, ja uz som si pripadala ako neschopna matka, ze nema cas drobcovi ani poistenie dat, tak som rada, ze nie som sama.

martinex
26. apr 2010

sisul isto nie, ja tiez nemam ziadne okrem zakonneho,takze nejak neriesim ani maleho... aj ked som nad tym uvazovala,ale proste nejak to padlo a ani mm sa do toho nejak nehrnul,tak sme to nechali tak

babulka123
26. apr 2010

matka. no moje nervy .. ale franchising ma veeelmi bavi..

emily srandujes ze do kocika a sadnut na lavicku.. to co je ? max zvladam zmrzlinu { aj to len 1 kopcek hehe} viac mi nedovoli..

baby otazka do plena.. po cca kolkych hodinach od posledneho zobudenia { poobede} davate deti spat?
u nas to je cca po 5 hod. a neviem ci to uz nieje vela a preto je taka besna v noci..

babulka123
26. apr 2010

a co sa tyka poistenia, tak my mame, ninka ma urazove a sporiace , my s marekom aj urazove aj normalne a ninka je estge aj pripoistena u nas.. takze pohoda..

babulka123
26. apr 2010

baby takto pred rokom by som bola v 26tt..to je sranda co ??

zuzanakarolinka
26. apr 2010

babulka, u nás je to nápodobné

zuzanakarolinka
26. apr 2010

baby s tým poistením, my sme v štádiu, že čakáme na výsledok, čo bude najlepšie, nechceme len poistenie, ale aj sporenie v tom, nech s tých peniažkov už aj niečo má, lebo keď sme to tak pozerali, tak čo by sme tam vložili, to isté by sa "nám" aj vrátilo, len o nejakých možno100 € viac a za 20 rokov, to je akosi málo, to môžem aj doma do pančuchy potom dávať, takže nám jedna známa poradila, ale neviem, kde to presne je v akej inštitúcii, ale s tých "vymyslených" amslico a spol, nemám dobrý pocit, neviem prečo, ale nemám, akosi mi nerežú a neviete niečo o tej "farbičke" bližšie, už som uvažovala aj o tom nech ma s poisťovne oslovia, tak uvidím

babulka123
26. apr 2010

zuzka my sme dali v tusim generali, a je tam aj poistenie v pripade nemocnice, tak neviem, ked vidim ako filipko {synovec} dopadol, no radsej jej to dam spravit.. hehehe a pokial bude mala po mne tak este aj "zarobim" bohuzial..
ja ako dieta som bola nonstop v sadre, kazda ruka {zapastie} zlomene asi tak 5-6 x, noha, rameno, klucna kost., 2x otras mozgu { sak potom vidno tie nasledky hehehe} zrazena autom, zosivana hlava asi 3.. no pproste parada.. co vam budem hovorit,

emily3
26. apr 2010

idmeme s detmi zas libetat po lekaroch...miso kozne, marek nose, Lucka zase sopli kasle stale dokola.... 😒 😠

martinex
26. apr 2010

babul mne dado vacsinou uz po 4 hodinach odpadava a pyta sa spat...

idem s malym von,srat na ucenie, statnice si ked tak mozem zopakovat aj v septembri 😀 paaaa

perla200
26. apr 2010

čaute kočeny....už aj dávate detom opalovacie krémy? lebo mala je celá červená na lícach, MM tu totiž včera natrel indulonou:(((((

babul - a nezlakla sa niečoho ked sa tak bojí?

lizatko1009
26. apr 2010

sisulka malemu sme dali sporenie s poistenim v kooperative, je tam dobry urok, 40€ meascne spori sa to do 18tky a potom sa nemusi vybrat a nechat zurocovat do 25-ky.

maleho som dala dnes prvy x do pavuka, chcela som vidiet co bude robit, lebo moc pavuka neuznavam, pridem a ten ti stoji pri choditku a ide popri nemu, skoro ma slak trafil, ked som toto videla, len nechapem ako z neho vyliezol.

lizatko1009
26. apr 2010

mne chodi spat po 3 hodinach, viav nevydrzi, je slaboch 😀

zuzkalenka
26. apr 2010

ahojte!
citam tu ze sa bavite o poistovniach mate niektora skusenosti (alebo pooznate) poistovnu DEUTSCHER RING?

babulka123
26. apr 2010

matka spravne.. heheh aj ked do septembra tomu moc nedas, ved cele leto ma byt pekne.. hehehe

no pekne, my este po 5 hodinach vymyslame.. sakra.. kde ta bere energiu..
teraz som ju dala spat po 3 hod, to ste mali vidiet ten boj.. !!!

sisul neviem ci sa niecoho boji, este mi nepovedala hehhee, ale ja si myslim ze to bude ta separacna uzkost.. lebo furt len mamamamamama a ani marek nepomaha, ked ma nevidi tak rev jak hovado..

iveta6384
26. apr 2010

Ahojte, prisla som sa pochvalit. Dnes som po 3 mesiacoch od poziadania dostala viza do Australie. Je to prechodne na 22 mesiacov, potom mozem ziadat o trvaly pobyt a o dalsie asi 2 roky o obcianstvo. Tak sa s Andrewom vytesujeme, lebo konecne sa aspon volaco pohlo. Doteraz sme stali na mieste a cakali, cakali. ANi letenky do Australie sme bez viz nemohli kupit. Veci co posielame do australie sme zasa nemohli poslat bez leteniek. TAkze jedno z druhym a boli sme na bode mrazu, nic sa nedalo organizovat. Teraz to uz snad pojde. Ved bolo na case za mesiac odtialto odchdzame a este nam treba tolko veci vybavit. ☹ 🙂

babulka123
26. apr 2010

ivet.. no gratulujeeem
ale obdivujem ta. stahovat sa na 2 koniec sveta...

baby ja nechcem aby mala ninka sople.. chuda nevie spat, nevie dychat no hroza... strasne..

iveta6384
26. apr 2010

Diky babul, no viem ze to bude tazke, ale co uz. Nejako to zvladnem. Co uz nemam moc na vyber a aj sa celkom tesim. Aj ked ta vzdialenost je hrozna. Zit tak daleko od vsetkych blizkych bude velmi tazke. Uvidime ako sa bude darit a prinajhorsom sa vratime. 🙂

Ninulke cmuk, nech jej rychlo sopliky prejdu.. 🙂

Kosicanky dfam, ze sa stretko vydarilo... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre