• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
ivet, super blahozelam !!.. aj ked to stahovanie nezavidim, my sme sa stahovali 300km, a to mi stacilo a to sme ani drobca vtedy nemali... nam prislo potvrdenie terminu u dietologa, sice az zaciatkom juna, ale aspon sme tam uz objednani..
26. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sme boli 2 hodky vonku, maly potom spal dve hodky, ja som pokosila zahradu, tak si necitim ani kusok tela, kedze to bolo asi 700m2 :grinning: ale mm bude mat radost :wink:

ivet gratulujem, to je super...a mas aj moj obdiv, ja by som sa odtialto nemohla pohnut, max tak do Prahy :grinning:
26. apr 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky... pridavajte dalsie...
26. apr 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no uuuzasne vam bolo... zavidim.... ste spravili riadny zajazd... museli z vas mat v tej Aide radost :grinning:
26. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Aide sme sa nezdrzali, skoncili sme v parku... ale fajne bolo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej baby kooooolkooo kocikov, to v Kosiciach ze?....no super :grinning: :grinning:
mozme spravit stretavku aj na zapade, co vy na to?
musim sa pochvalit, Lulu presla po stvornosky z obyvacky, cez chodbu za mnou do kuplne...sikula a starsie deti ju drzia za ruky a robi prve krky...sikulka....tesim sa z toho a uz nie je nase male babatko...uz hupla do dalsieho " levelu"
26. apr 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby .. zapad.. to chce konkurenciu..
uprimne vam zavidim muselo vam byt super..
26. apr 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej západ....podme na to...kedy kde ako kolko ????
26. apr 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za odvetu :wink:
26. apr 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak to bola super stretavka. Tolko kočíkov po kope, kolko vás bolo?Ozaj stretla som sa v meste v Hawajčankou. Malý Dado je úžasný :wink:
26. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby super bolo stretko, rada som vás všetky videla aj všetkých drobčekov :slight_smile: , s Tami sme prišli domov až o piatej, tak dlho vonku ešte nebolo a ten vzduch a to slnko ju úplne odrovnalo, už spinká :slight_smile:
26. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, musela byť fakt dobrem nali by sme niečo urobiť aj my, nie, čo sme o niečo horšie :grinning: :grinning:
26. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by to chcelo popisky ze ktore je ktore a ktora je ktora..
baby .. zapad.. jednoznacne to chce odvetu.. sad janka krala po tom priam kriiiiiciiiii hehehhe
26. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby super krasne fotecky, zavidim vam. Ale nie som si celkom ista ktora ste ktora... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha aj babul uz navrhla popisky... :slight_smile:
26. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul sad je dobry napad, len ja sa bojim kliestov..je ich tam jak maku :unamused:
26. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ste toho popísali, odkedy som tu nebola. Konečne som sa dostala, malý spí a mm išiel hrať futbal. Dúfam, že tam nevypľuje dušu a ja budem mať ešte mm a maroško otecka :grinning:
na stretku bolo fajn, len poobedie sme mali katatrofálne, asi idú dalšie zuby, lebo sme prerevali skoro celé poobedie. A malý už tretí deň spí iba raz denne, tak uvidíme, čo z toho bude.
26. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem kto je blondinka v bledomodrom. :sweat_smile:
Zuzka je v cervenom, baga v ruzovom, daniela cierne vlasy zelene tricko, Lenka zelene tricko hnede vlasy, zuzkamilko bielo cierna kvietkovana aspon myslim, eviqa v ciernom hnede vlasy pod usi. Ale neviem kto je v ciernobielom pasikovom a neviem kto je v ciernom tricku so srdieckami...
A cierne tricko so srdieckami asi baga bez svetra :grinning:

To su moje tipy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čítam vás odzadu, tak ja sa priznávam k tomu oranžovému kočíku, ten ja môj a aj to dieťa v ňom. To je maroško :grinning:
26. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dobre som tipla Eviqu... :wink:
26. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi, v ciernobielo pásikovom je wenka a zdá sa mi, že bagaja mala čierne tričko. Inak si dobre tipla.
no idem dočítať
26. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi super postreh :slight_smile: , v čierno bielo pásikavom tričku je wenka
26. apr 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, aj malá je mrzutá, vonku bola dobručká, ale keď sme prišli domov strašne urevaná a aj teraz som ju už bola tretíkrát hore odkedy zaspala, tak to bude noc :frowning2:
26. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha dobre to som nevedela, lebo wenka ma tu na MK fotku len babatka. :slight_smile:
26. apr 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme došli len pred chvílkou fotky nahodím zajtra....
inak bolo super aj na stretku aj potom sme sa poflákali malá bolá úžasná....Ivi ja som tam aj vo svetri ružovom a aj v čiernom tričku...no vyber si :grinning:
26. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
východ sa nám rozšúpol, západ kde ste?
26. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kto je v bledomodrom tricku, blondinka a satka vo vlasoch?
26. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi to je moja kamoška, som mala posilu :wink: aby mi nebolo smutno
26. apr 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha diky baga... JA som inak zvedava cooo??? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sak ale nech mam prehlad.
26. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som konečne dočítala tých desať strán, ale samozrejme polovicu som už zabudla.

ivi, blahoželám k vízam aj k zúbku
....a dalej už napamätám, ale čo už, však už je koppa hodín
26. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok