Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

uankab
26. apr 2010

ivet, super blahozelam !!.. aj ked to stahovanie nezavidim, my sme sa stahovali 300km, a to mi stacilo a to sme ani drobca vtedy nemali... nam prislo potvrdenie terminu u dietologa, sice az zaciatkom juna, ale aspon sme tam uz objednani..

martinex
26. apr 2010

ahojte, tak sme boli 2 hodky vonku, maly potom spal dve hodky, ja som pokosila zahradu, tak si necitim ani kusok tela, kedze to bolo asi 700m2 😀 ale mm bude mat radost 😉

ivet gratulujem, to je super...a mas aj moj obdiv, ja by som sa odtialto nemohla pohnut, max tak do Prahy 😀

z.vrablova
26. apr 2010

fotky... pridavajte dalsie...

martinex
26. apr 2010

baby no uuuzasne vam bolo... zavidim.... ste spravili riadny zajazd... museli z vas mat v tej Aide radost 😀

z.vrablova
26. apr 2010

v Aide sme sa nezdrzali, skoncili sme v parku... ale fajne bolo... 😝

emily3
26. apr 2010

jeej baby kooooolkooo kocikov, to v Kosiciach ze?....no super 😀 😀
mozme spravit stretavku aj na zapade, co vy na to?
musim sa pochvalit, Lulu presla po stvornosky z obyvacky, cez chodbu za mnou do kuplne...sikula a starsie deti ju drzia za ruky a robi prve krky...sikulka....tesim sa z toho a uz nie je nase male babatko...uz hupla do dalsieho " levelu"

babulka123
26. apr 2010

no baby .. zapad.. to chce konkurenciu..
uprimne vam zavidim muselo vam byt super..

perla200
26. apr 2010

hej západ....podme na to...kedy kde ako kolko ????

martinex
26. apr 2010

ja som za odvetu 😉

livia1
26. apr 2010

Ahojte,tak to bola super stretavka. Tolko kočíkov po kope, kolko vás bolo?Ozaj stretla som sa v meste v Hawajčankou. Malý Dado je úžasný 😉

daniela33
26. apr 2010

baby super bolo stretko, rada som vás všetky videla aj všetkých drobčekov 🙂 , s Tami sme prišli domov až o piatej, tak dlho vonku ešte nebolo a ten vzduch a to slnko ju úplne odrovnalo, už spinká 🙂

zuzanakarolinka
26. apr 2010

no, musela byť fakt dobrem nali by sme niečo urobiť aj my, nie, čo sme o niečo horšie 😀 😀

babulka123
26. apr 2010

este by to chcelo popisky ze ktore je ktore a ktora je ktora..
baby .. zapad.. jednoznacne to chce odvetu.. sad janka krala po tom priam kriiiiiciiiii hehehhe

iveta6384
26. apr 2010

Baby super krasne fotecky, zavidim vam. Ale nie som si celkom ista ktora ste ktora... 😅 😅 😅 😅

iveta6384
26. apr 2010

Aha aj babul uz navrhla popisky... 🙂

martinex
26. apr 2010

babul sad je dobry napad, len ja sa bojim kliestov..je ich tam jak maku 😒

eviqa
26. apr 2010

ahojte, tak ste toho popísali, odkedy som tu nebola. Konečne som sa dostala, malý spí a mm išiel hrať futbal. Dúfam, že tam nevypľuje dušu a ja budem mať ešte mm a maroško otecka 😀
na stretku bolo fajn, len poobedie sme mali katatrofálne, asi idú dalšie zuby, lebo sme prerevali skoro celé poobedie. A malý už tretí deň spí iba raz denne, tak uvidíme, čo z toho bude.

iveta6384
26. apr 2010

Neviem kto je blondinka v bledomodrom. 😅
Zuzka je v cervenom, baga v ruzovom, daniela cierne vlasy zelene tricko, Lenka zelene tricko hnede vlasy, zuzkamilko bielo cierna kvietkovana aspon myslim, eviqa v ciernom hnede vlasy pod usi. Ale neviem kto je v ciernobielom pasikovom a neviem kto je v ciernom tricku so srdieckami...
A cierne tricko so srdieckami asi baga bez svetra 😀

To su moje tipy 😝

eviqa
26. apr 2010

no čítam vás odzadu, tak ja sa priznávam k tomu oranžovému kočíku, ten ja môj a aj to dieťa v ňom. To je maroško 😀

iveta6384
26. apr 2010

ano dobre som tipla Eviqu... 😉

eviqa
26. apr 2010

ivi, v ciernobielo pásikovom je wenka a zdá sa mi, že bagaja mala čierne tričko. Inak si dobre tipla.
no idem dočítať

daniela33
26. apr 2010

Ivi super postreh 🙂 , v čierno bielo pásikavom tričku je wenka

daniela33
26. apr 2010

evi, aj malá je mrzutá, vonku bola dobručká, ale keď sme prišli domov strašne urevaná a aj teraz som ju už bola tretíkrát hore odkedy zaspala, tak to bude noc ☹

iveta6384
26. apr 2010

Aha dobre to som nevedela, lebo wenka ma tu na MK fotku len babatka. 🙂

bagaja
26. apr 2010

ahojte, tak my sme došli len pred chvílkou fotky nahodím zajtra....
inak bolo super aj na stretku aj potom sme sa poflákali malá bolá úžasná....Ivi ja som tam aj vo svetri ružovom a aj v čiernom tričku...no vyber si 😀

zuzanakarolinka
26. apr 2010

východ sa nám rozšúpol, západ kde ste?

iveta6384
26. apr 2010

baby a kto je v bledomodrom tricku, blondinka a satka vo vlasoch?

bagaja
26. apr 2010

ivi to je moja kamoška, som mala posilu 😉 aby mi nebolo smutno

iveta6384
26. apr 2010

aha diky baga... JA som inak zvedava cooo??? 😀 😀 😀 😝 Sak ale nech mam prehlad.

eviqa
26. apr 2010

no som konečne dočítala tých desať strán, ale samozrejme polovicu som už zabudla.

ivi, blahoželám k vízam aj k zúbku
....a dalej už napamätám, ale čo už, však už je koppa hodín

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre