Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
27. apr 2010

blazka, no teba som chcela .

ja , davam sice iba s lucinou ale namazem a nakrajam na male kocky .a je v podstate cisty.len si naraz nabera do oboch ruk jedno do ust a z druhej na zem 😀

blazka24
27. apr 2010

leni ahoj moja, ešte nie ste vonku? ja som chcela vypadnúť ale malý zalomil a dedko ešte oxiduje v sprche tak to vieš dvoch chlapov na starosti ako to je 😀
leni ale môj malý všetko tri krát v rukách poobracia kým to dá do úst a naučil sa všetkým trieskať o stolík, keby si počula ten boží šramot čo robí - prižmúri oči a trieska o sto šesť - dúfam, že nebude heavymetal
😝

lenka_66
27. apr 2010

blazka tak mu daj par kusokv na tanierik a ty ho medzi tym napchaj

u nas zatial prsalo a vcera som bola od 9,30 - 17 na potulkach 😀

z.vrablova
27. apr 2010

Blazka... sunku by som este nedavala... ale maslo, ci lucina sa uz vraj moze... tak skusaj

blazka24
27. apr 2010

leni ako napchať, čo mám to doňho nastrkať? malý spapá všetko čo nezje jeho, takže chlebík môže byť, medzi tým ho šlahne tri krát o zem a samoška že zje 😝

pršalo? no u nás včera večer keď som prišla domov, vyhádzala špinavé veci, nahádzala nové a starý ma zaviezol k dedkovi, človeče sa nalietam a teraz čo som zistila............ak nebudem písať som mrtvá žena..........starému som omylom zobrala mobil a on mal dnes do práce na šiestu a budík doma pokazený? volám do práce ale nikto neberie, neviem či ma fakt nezabije krompáčom 😉

inak zapotila som starému že malý potrebuje nové topánky lebo tie čo sme kúpili sú nehorázne veľké a tie teniskové nemajú spevnený členok a starý že on už bude za chvíľu chodiť po podrážkach a Richard má za dva mesiace už tretie mať? 😕

blazka24
27. apr 2010

zuzi tú šunku som čítala tu že vraj kinder šunka ale muž mi tiež povedal že ak to krpcovi dám tak mi ju napchá do zadnice 😕
tiež chcem len masielko a syry vyskúšať..............

lenka_66
27. apr 2010

no blazka , ja ked som zacala davat aby sam jedil tak moc to do brucha nedal.takze som mu ja dal do ust on si to ani nevsimol lebo sa snazil jest len rucku otvoril skor ako dal k ustam 😀
marek je bosy lebo nic neobuje

lenka_66
27. apr 2010

podla ,ma kazda udenina je slana a to im fakt netreba

lulu73
27. apr 2010

helou maminy

takze zase sa raz potvrdilo ze ked "vychod" nieco zorganizuje, tak to potom stoji za to a je to mega akcia 🙂)
mate super fotky, super pocasicko bolo, to ani posedenie na kave nebolo potrebne...nabuduce si napeciete kolaciky, v termoske kavicka a staci aj v parku posediet 🙂)

ja som za stretko v ZOO...tak od druhej do piatej napriklad ....aj ked nase deti tie zvieratka asi vnimat nebudu

lulu73
27. apr 2010

marco ked mal 9 mesiacov, tak jedol chleba s maslom a so sunkou...to do neho svokra pchala...a ja mlada, sprosta, len som sa prizerala a bola som totalne bez nazoru na vec 😝

lulu73
27. apr 2010

a na tych fotkach som identifikovala iba zuzku s Kristinkou a ato tiez len pre to, ze casto davaju fotky, tak ich uz mam v oku

idem si to este popozerat a precitat, mozno ste aj napidali ktora ste ktora

lulu73
27. apr 2010

napisali

blazka24
27. apr 2010

leni ja som kúpila topánočky také spevnené koženné ale sú mu ešte veľké............. teraz mi baby poradili že treba ísť do lekárne a moja švagriná robí v lekárni ale topánky nepredávajú 😠

lulu veru stretká bývajú najlepšie neplánované, ja som dostala do daru termosku na príkrm - človeče vo štvrtok nás s richardom nebolo od desiatej do štvrtej, starý už hysáky chytal 😀

lenka_66
27. apr 2010

balzka , uz som zabuudla ze som ti pisla ip a ty nic nevidis? 😀

lulu73
27. apr 2010

mati....tie linky na kupele co sem davas ma irituju 🙂)) okamzite by som zbalila malu a sla by som...lenze co s "malym" a mm nema dovolenku...a financne to je tiez viac ako materska 🙂)) .... a zase som docestovala

martinex
27. apr 2010

lulu no ja som nad tym sedela cely vecer a snivala ako by mi tam bolo fasa...ale tiez z toho nic nebude, zatial eura netlacim 😀

blazka24
27. apr 2010

leni všimla som si až teraz

ako píšem s vami prihorel mi malého príkrm tak som vytiahla drátenku na hrniec 😀

lulu a ty chceš novú kúpeľku? mm skonštatoval že nám na kakanie malého táto zatiaľ stačí, keď už bude inteligentne tlačiť vraj do záchoda budeme uvažovať 😝 skoro som ho zabila za tie reči 😝

blazka24
27. apr 2010

že jaká som ja uderená? vy chcete ísť do kúpeľov 😀 čítam popri drhnutíí hrnca tak som nielen blondína ale ešte aj uderená mamina 😀

lulu73
27. apr 2010

blazka...🙂)))))))))) nie nie, kupelnu mam fantasticku...ja jej hovorim, ze su to moje male kupele.......

ale mali sme v nedelu vyrocie svadby a kedze sme neboli na ziadnej svadobnej ceste, mozno by som zorganizovala aspon 2-3 dni nejakych kupelov....tuzim po tom tiez uz dlhoooo.....ale ja by som skor sla cez tyzden a nie vikend...vtedy je tam menej ludi a mne sa velmi paci v http://www.sonnentherme.at/index.php?id=41&L=3

to uz mame vyskusane...tam sme chodievali ked sme este nemali malicku .... kurnik, ale penazi to stoji vela vela

lulu73
27. apr 2010

zacina mi vazne chybat moj prijem z prace ☹ ...... tu statnu almuznu ani neviem ze dostavam 😔 ....inak ostat na materskej v nasom state, to je ako za trest

z.vrablova
27. apr 2010

Lulu, ja sa uz vazne zainam obzerat do praci... a to mi este ani materska od marca nedosla... ze vraj az v juni... veselo bude 😅

lenka_66
27. apr 2010

BLAZKA volala som , tak je na prechadke zmeria mi ho a poobede zavola.ak bude velkost vyhovohat tak napisem DIIIK
a prijemne drhnutie 😀

blazka24
27. apr 2010

lulu už som prišla na to kde som sa mozgovou aktivitou pribrzdila že nie kúpeľna ale kúpele 😀
nič si zo svadobnej nerob, ja som bola na týždeň na liptove u svokry sme bývali že akože svadobná cesta, to bolo jak hotel ritz len z hororu 😕
mne nechýba len príjem ale aj práca ☹ a tá materská je predsa len vyššia ako tá čo dostávali baby predtým, človeče keby mi má chodiť len nejakých tri tisíc ešte slovenských korún asi rozdávam aj nota bene pred tescom - lebo malý zje toľko nutrilonu a rôznych blbostí že ja bych rok nežrala 😀

blazka24
27. apr 2010

leni a aký si vybrala? ja musím kúpiť tiež nový, lebo môj systém otočných koliesok v zadu spôsobil že som zlomila - vlastne zatiaľ len nalomila konštrukciu nad koliesok a tak nemôžem malého otočiť aby sedel v smere jazdy ale musí sa furt čumákovať na tú mater svoju 😠 tak ideme kúpiť trojkolku, snád nám to vyjde.......... 🤐

blazka24
27. apr 2010

ja len čumím, malý ťahá už ďalšiu hodinu, na liptove ani bohovy spať všetko chcel vidieť a u deda pri otvorenom okne s roztiahnutými nohami spí jak zarezaný...........už bol asi unavený aj z toho ceestovania.......

martinex
27. apr 2010

lulu ani nehovor.... penazi je malo...kedze chceme dalsie,tak nad pracou neuvazujem, ale skorej ze predame moje punto... no neviem ako to nakoniec dopadne

lenka_66
27. apr 2010

http://deti.bazos.sk/inzerat/3280346/Predam-Gra...

tak dufam ze je to aspon ten co sa zmestil don 😀 . bo na predajni sme merali tak mal LLT a ked kukam po nete tak ma o 10 cm viac a to mi uz zas do vytahu nevojde.no ak nebude vyhovovat mam nechat pre teba?

lulu73
27. apr 2010

blatka.....Hotel Ritz to je skoro podobne ako Hotel Rit....tam asi najskor budeme ubytovane vsetky 🙂)

blazka24
27. apr 2010

marti takže už sa snažíte ako vidím........neboj ak sa chce všetko ide, len ja musím riešiť situáciu lebo by sme museli vysťahovať susedovcov lebo do bytu sa nezmestíme 😀

leni presne graco chcem kúpiť ale čierny - jasan moja ak nebude vyhovovať ja beriem, síce ak sa nezmestím do výťahu to aby som si svaly prilepila kruci - toto hebedo naše je ťažké a kým to znesiem malý pristane na kraji kočíka 😀

lulu73
27. apr 2010

ani blazka neviem napisat, mala mi tu sibringuje rukami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre