Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
27. apr 2010

lulu dobre som sa zasmiala, ako vidím máme skvelú náladu na to že máme holú r.ť a v lete nehrozí dovolená 😀 ale uvažovala som že pôjdeme svekruši a odtiaľ chcem do poľska na také výlety, možno aj bicykle alebo len túry, žiarská chata a tak.........

eviqa
27. apr 2010

tak moja životná láska nespí 😔
leni, pekný kočík. Tak ste sa dali na graco? marti má taký, že?

lenka_66
27. apr 2010

blazka makaj zmerat

blazka24
27. apr 2010

no blatka ma ešte nenazvali, síce už som bola blážo, božka, boba a neviem čo ešte 😝 my stále spíme...........

lenka_66
27. apr 2010

evi no to moje mega dieta si take vybralo 😀

lenka_66
27. apr 2010

blazka sup zmerat vytah

martinex
27. apr 2010

blazka snazime ale nic z toho... uz aj premyslam,ci sa na to nevykaslat a neist do prace.... neviem neviem 😒

eviqa
27. apr 2010

leni a trojkolka ti vojde do výťahu?

lenka_66
27. apr 2010

no v maderne sme merali a ako sa povie ze na p.... chlp no na nete je vsade o 10 -15cm viac pisane 😒 tak tetuska mi pomera

martinex
27. apr 2010

eviq hej, ja mam graco 🙂

eviqa
27. apr 2010

leni, lebo ak máš taký výťah ako my,tak nevojde. My sme najprv chceli takú trojkolku ako ideš kúpiť, ale nakoniec sme zostali pri 4kolke

lenka_66
27. apr 2010

no on je kusok vacsi a bez dveri .ak prides na navstrevu uvidis 😀

lenka_66
27. apr 2010

blazka dufam ze si sa nevymkla abo daco 😀

blazka24
27. apr 2010

dievčatá veru chceme to gracco tiež ak nevojde tak neva, bývam na prvom tak na medziposchodie nejak zlezieme s richardom v kočíku - bude vysieť dole hlavou 😀

ukončujem debatčák lebo sa náš kingáč prebral a čápre po kompe, dedovi budú stáť tie štyri vlasy ak to uvidí...........hodíme obed a pádime von - tak sa mi držte ak večer tohto tigra uspím tak prídem kuk............

leni napíš na FB správu tam som viditeľnejšia a ja pôjdem za tetulou ak bude treba.............

blazka24
27. apr 2010

leni na týždeň som u našich takže tu je iný výťah a väčší tak merať nejdem, ale tiger sa zobudil a robí gymnastické triky tu pri kompe tak pádim preč............ 😀

karin.
27. apr 2010

Ahojte baby, nerozmýšľala niektorá z vás, že by opäť začala držať 90 dňovku?? Ja by som sa na to chcela ešte raz dať ale samej mi to je akosi zaťažko 😢

babulka123
27. apr 2010

karin my na to ideme znova s marekom , teda aspon na upravenie stravy troska..

missy97231
27. apr 2010

ahojte.
karin,,, aj ja stale nad nou premyslam, a prehovaram segru 🙂 akosi sa jej na to tiez nechce...a ani mne samej 😀

karin.
27. apr 2010

no super baby tak by sme mohli začať čím skôr, čo vy na to?

karin.
27. apr 2010

tak napr. od štvrtku aby som si stihla ešte nakúpiť potrebné potraviny

karin.
27. apr 2010

Ja som bola s tou diétou zatiaľ najviac spokojná, jediná pri ktorej som schudla a keď som sa začala normálne stravovať nepribrala som ani kg naviac alebo naspäť

missy97231
27. apr 2010

karin, ako dlho si vydrzala?
ja - ak tak,,, az od buduceho tyzdna. vo stvrtok ideme do ciech (ockovat ☹ ), takze az po vikende 😀

karin.
27. apr 2010

mesiac a pol, v pohode tak začneš od pondelka, ja sa teším, dúfam, že to zas pôjde tak super dole ako predtým

karin.
27. apr 2010

idem ja frčať, zas večer nakuknem či sa ešte niekto pridá...

perla200
27. apr 2010

no ja sa pridávam k diéte...ale potrebujem tiež nejaký pobyt v pezinku? napríklad....moje dieta odvčera ani z voza ani na voz..... horor!!!! dnes sme napr. od 8.h hore....no netrafí ma slak????

martinex
27. apr 2010

ja mam v plane 90dnovku zacat tak o 2tt 🙂

perla200
27. apr 2010

tak ja počkám na martinku🙂

martinex
27. apr 2010

perla 😵

emily3
27. apr 2010

Ahojte ..tak my byvame na stvrtom bez vytahu...to mam kondicku ked vlacim deti..MNisko uz prejde sam, ten leti gula po schodoch..ale hore niekedy nesiem oboch alebo vynesiem Lucku a potom Misa..takze sa staraju o moju kondicku a posilnovanie....a vlete budeme stale vonku tak dufam ze zhodim tie moje " sunky" a konecne sa zmestim do svojich nohavic....

z.vrablova
27. apr 2010

Matka, pridavam sa... definitivne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre