Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

missy97231
27. apr 2010

baby,,, ake cislo botkov kupujete pre drobcov?

martinex
27. apr 2010

missy dadik ma 20

zuzi super,tesim sa 😉

z.vrablova
27. apr 2010

Missy, Kristinka ma este len 19... 😕 (presne 11.2cm nozka).... krpana...
Matka tesim aj ja... to bude akurat po sestrinej svadbe....

z.vrablova
27. apr 2010

Missy, zle pisem... nie 19, ale 17!!

lulu73
27. apr 2010

ja sa pridavam k diete v tej dalsej serii, co bude potom ked vy skoncite 😝

cislo topanok mame 17, ale musi mat v nich aj pancuchy aj tenke ponozky, lebo inak sa jej vyzuvaju

z.vrablova
27. apr 2010

Lulu... podala fotiek sudim, ze sa pridas k nam s dietovanim az potom, co priberies nieco, aby bolo z coho zhadzovat.... 😖
A 17-tky mame aj my s pancuchami... 😀

missy97231
27. apr 2010

no,,, tak tie vase slecinky maju malicke nozenky 🙂
my mame 20tky, ale tiez si ich vyzuva,,, ale 19 zas neobujeme 😎

martinex
27. apr 2010

zuzi sak my dve musime schudnut pred tym ako budeme zase tehu, no nie?

missy aj dado si ich vyzuva, vseobecne nema rad topanky...ale ked ich obuvam,tak mu ziaria ocka,lebo vie,ze ideme von...ale jak uz sedi v kociku,tak s nimi bojuje a len sledujem zem, ci nejaka za nami nelezi,co si ju vyzul

z.vrablova
27. apr 2010

Mati... no ja bez debaty... ☹ 30kg minimalne!!!!

martinex
27. apr 2010

tak ja som skromna, mne staci 20 😀

babulka123
27. apr 2010

ahojte, no mam dnes dost..nejaky zly den mam. ale inak pohodicka..
my mame 19stky.. sice su vacsie ale vydrzia a ninka je ok s nimi.. v deichmane maju take to meradlo na nozicky a do 20stky jej chybal presne 1 cm, takze 19stky su akurat..
ozaj baby, mam upplne nove 17stky papucky nechcete niektora? nam su uz malinke a mala ich asi 5x obute..

matka co zajtra? nejdeme konecne do toho senca?

martinex
27. apr 2010

mozeme len som bez auta,nemam na nom emisnu, mm zabudol

missy97231
27. apr 2010

a ja som s tou 90dnovou este skromnejsia nez vy,,, staci tak 15 kg 😀

babulka123
27. apr 2010

heheh ja berem aj 10 kg.. vlastne ja berem kazde jedno kilo.. heeheh

matka .. zajtra ti zavolam ako sa zobudime.. ze co a ako a ako bude atak ..

lulu73
27. apr 2010

zuzi......ja som to uz raz pisala...moj velky problem je brucho...ruky nohy relativne chude a brucho brutal, taky 6 mesiac ☹ no pavuk....ja by som mala v prvom rade sportovat, lenze to nie je moc na mna a to je chyba
drzim vsetkym ktore idete do toho palce...je super ze sa tu budete navzajom podporovat...tie hormony nas pekne zmenili🙂 ale za tie nase deturence to stalo...co by ine zeny za to dali...radsej pribrat, stratit zuby ci vlasy 🙂 alebo mat pigmentove skvrny na tvari ...vsetko je nic oproti pocitu prazdnoty ktore citia zeny co nemozu mat deturence

martinex
27. apr 2010

lulu uplne si to vystihla... az ked ma clovek deti,tak pochopi co je ozaj dolezite...ale zase mat deti a ktomu postavu ako angelina jolie by nebolo zle 😀 cici na to uz mam 😎

livia1
27. apr 2010

Ahojte, všetkým vymesiacom prajem len to naj

babulka123
27. apr 2010

no kaslem ja na postavu hlavne ze mam Ninku..
teraz som kukala ordinaciu a zomrelo tam malinke babatko.. ja viem ze je to film ale aj tak to teraz uz vnimam tak nejako inak.. asi by som to neprezila keby sa nieco ninke stalo.. umrela by som s nou .. to mi je jasne.

blazka24
27. apr 2010

ahojte tak ja dávam stále nutrilon - ako vždy ani ma nenapadlo dávať kravské - je napísané nie tak nie 😀 som ja ale onééééé zaostalá 😝

fac keby mne sa toto stalo asi sa nielen rozplačem ale tak nervačím že hreším ako pohonič a to je dosť často 😕

martinex
27. apr 2010

blazka a ty co citas, stranu 600? bo kukam,ze k comu to pises?! 😀 😀 😀

z.vrablova
27. apr 2010

Lulu... svata pravda... palec hore... 🙂 😉

blazka24
27. apr 2010

marti veru som nielen pribrzdená ale aj odbrzdená, dostala som sa po stranu šesťsto xixxixi

no papučky veru neviem, idem kúpiť normálne na jeho nožičku len ešte neviem číslo, snáď nám to tam omerajú lebo fakt neviem veľkosť...........

čo sa týka váhy seriem na to, kozy mi ostali a tak vypadám jak dojka tak tie kilá navyše sa stratia ale dnes som bola vonku v tričkách ktoré som nosila ako 65 kilová a po pravde je mi to jedno, hlavne že som to obliekla 😀

babulka123
27. apr 2010

blazka ja som tiez rozmyslala a hladala dozadu co sa stalo fac.. heheh

martinex
27. apr 2010

blazka mne tie moje koziska vytahuju vsetky tricka hore,takze by som mala hole brucho ako taka 16tka a kedze brucho mi vysi ako dochodkyni, no neni to nic moc... ale inak, jak nedrzim tu dietu,dala som dalsie 2kila dole... 😀

babulka123
27. apr 2010

matka.. zavidim.. inak ja sa stale drzim na tom co som schudla a nic nejde hore co je tiez dost pozitivne.. lebo na jedlo si teda pozor nedavam. hehehe

babulka123
27. apr 2010

ale sak co ani predtym som moddelka nebola a zijem..
a baby , zajtra mame 9 vyrocie svadby..

blazka24
27. apr 2010

babul lenže ja pri vás nestíham čítať, kým čítam tak mi prihorí jedlo alebo už všetky spíte takže sem-tam kuk na nejakú stránku 😀

marti ja som si prezieravo kúpila také tie naťahovacie dlhšie tričká a tak vypadám jak obviazaná ale mám pocit že som už zhodila, len ako skonštatovala jedna mne blízka osoba, síce som sa do toho natiahla ale kozy mi zachvíľu budú zacviknuté do opaska na rifliach 😝

blazka24
27. apr 2010

babulka vážne ? to deväť rokov manželia fúúúúúúúúú my budeme mať piate výročie v máji ale spolu budeme osem rokov takže už teraz ho sem-tam mienim obesiť na šnúrke od topánok 😝

missy97231
27. apr 2010

blazka,,, tak si ma rozosmiala... poslednou vedou 😀

missy97231
27. apr 2010

touto som myslela : "len ako skonštatovala jedna mne blízka osoba, síce som sa do toho natiahla ale kozy mi zachvíľu budú zacviknuté do opaska na rifliach" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre