Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
27. apr 2010

babul teraz neviem ci sa chvalis alebo stazujes 😀 😀 😀 ale nie, gratulujem,ze si to tak dlho s marekom vydrala 😉

blazka no mne je zle ked sa pozriem na moje prsia.. uz som rozhodnuta,ze si ich dam spravit,ked dokoncime plodenie deti,takze este nejaky ten rok ci pat budem musiem nosit miesto prs tieto dve handry 😖

blazka24
27. apr 2010

missy to takéto hefty trieska môj brácho, dlho drží hubu a potom pustí do éteru a kapeme 😀

blazka24
27. apr 2010

marti to vážne? ja som pozerala na discovery operáciu zmenšovania, človeče sa bojím že nebudem mať citlivosť bradaviek a ako skonštatoval môj premúdrelý brácho že čo keď si ju prišlapím a ani si to nevšimnem až keď si hubu nabijem 😝

babulka123
27. apr 2010

matka ja ti sama naevime .. hehehe ale uz sme spolu 11 rokov, a nejako som si zvykla.. sak podla mna aj tak je to jedno . vsetci su rovanki.. hehehe

missy97231
27. apr 2010

tak ale vy ste riadna dvojka 😀 tiez tu hadzes hefty poriadne 😀 no, mate to v rodine asi 😉

martinex
27. apr 2010

blazka no s tebou by som chcela ist na pivo... to by som sa narehotala 😎
a ta operacia, no radsej citlivost v bradavkach ako ich rolovat do podrpdy 😠

babul presne tak, je to len o tom,ze kadzy chlap je "vadny" v niecom inom 😎

babulka123
27. apr 2010

heheh sak ja som sa minule bavila so sestrou ze preco ninka dobre spi a je.. ked filipko s tym ma stale problem.. skonstatovala som ze to bude tym ze je z umeleho oplodnenia, a spermie boli ocistene .. ja tvrdim ze od vsetkeho zleho cize od muzskych genov.. .. heheheheh

blazka24
27. apr 2010

marti na pivo? to nem ja som chodila s chalanmi na výške na pivo a vkuse som musela na záchod a ráno sa mi rehotali, lebo normálne svalovku som mala čo som sa tak nabehala..........
marti sa tu rehocem jak ťapa, malý sa prevaľuje že čo to tu za veveričky súložia /toť môj smiech/ 😉

babul ako si napísala, skonštatovala som pri mojom starom že po zlom dobré nečakaj a normálne sa nasral koťuha jedna 😀

martinex
27. apr 2010

no pekne blazka, dieta si budis 😀 a tak ne na pivo, ide len o tu alkoholovu podstatu,ktora by umocnila tvoje hefty 😉

babul tak to mas recht 😀

babulka123
27. apr 2010

no sak ale tak nejakko mi to vychadza.. hehehe

blazka24
27. apr 2010

marti ja ked si vypijem vraj som ukecaná jak staré rádio, sme boli s mužovými kolegovcami a vraveli že vedia všetko o mne lebo som nonstop kecala historky z minulosti a starý sa normál urazil lebo spomínam najčastejšie na jeho opileckú vetu zo silvestra 2006 - ja som si na teba už tak zvykol že ťa mám aj docela rád 😕 všetci kukali jak krtko na zavretú dieru čo sa bude diať či sa urazím 😝

blazka24
27. apr 2010

babul a tie očistené spermie, škoda že sa to nedalo aj pri normálnom oplodnení, asi by som zobrala poriadnu kefisko na vyčistenie toho ďábla spermiového 😉

babulka123
27. apr 2010

blazka no aspon nejake vyhody to ma.. heheh

blazka24
27. apr 2010

babul a spávate v poho celú noc ešte stále?

martinex
27. apr 2010

inak baby ja uz u maleho pozorujem prejavy muzovej povahy, samozrejme nic pozitivne... maly je nervak ajk slak,ked sa mu nieco nepaci.. no amen tma,ked bude v puberte, to sa dam asi zamrazit na par rokov,kym ho to prejde...aj ked mm ma skoro 30 a furt ho to nepreslo

blazka24
27. apr 2010

marti u nás je to opačne, mm je totálny flegoš a nervák som ja a malý je po mne, normálne zatne päste a až ho trasie od zlosti, včera v aute ako sme cestovali z liptova normálne ziapal o dušu a ako videl že ho zo sedačky neberiem ani sa nesnažím ju rozopnúť, zaťal pery a päste a normálne očervenel a vystieral nohy, amen tma - ja si to vpuberte hodím 🙄

babulka123
27. apr 2010

matka ja sa obavam ze to bude tym ze su to levy..
ale inak ninka je rovnaka.. taka herecka ked place.. { teda sa jeduje uz vie aky ton pouzit} ale slza ziadna.. bosorka jedna..

blazka.. to uz davno nebolo ale este stale sme na tom lepsie ako baby tu u{ fac alebo lulu} takze v phode.. napr. dnes bola hore od 3 , mrnkala tak cca kazdu pol hod som tam behala ale potom zaspala a o pol 8 rano este spala..
takze striedavo oblacno , ale teraz aj dost soplikuje a idu nam asi zuby takze to bude aj tym..

babulka123
27. apr 2010

blazka ja sa tesim na to ako si tu budeme pisat v puberte ze co robia.. to bude este len sranda.

martinex
27. apr 2010

blazka ja som zase tvrdohlava...takze ak to bude tvrdohlavy nervak,tak si to mozem hodit tiez 🙂

babulka123
27. apr 2010

heheh matka tak to je ina kombinacia..

blazka24
27. apr 2010

babul sranda veru nebude, brácha som si prežila v priamom prenose ako puberťáka a teraz to prežívam so švagrinou takže prebdené noci horšie ako teraz za mladi a nervy si budeme chodiť kupovať do výčapovne 😠
môj brácho dostal poznámku že - váš syn pchal spolužiakovi hlavu do WC a môj otec odpovedal - keď sa dal 😕
alebo - váš syn na hodine vyrušoval a môj otec odpísal - asi ho učivo nezaujalo 😕 ešteže otec chodil na týždňovky inak by asi učiteľku vystrelo 😉

babulka123
27. apr 2010

blazka.. hehehe som sa pobavila. heheh
ja dufam ze bude v tomto po marekovi a jeho sestre.. oni su v tomto taky flegmosi.. no uvidime.. ale zaujimave to bude tak ci tak..

blazka24
27. apr 2010

marti to teda bude kombinacioooooooooo - o zábavu máte postarané 😀

blazka24
27. apr 2010

babul keby bol malý po mužovi, ten vraj nemal žiadnu takú vážnu pubertu - neviem neviem či to mám svokre veriť, lebo teraz po tridsiatke mám dojem že ju dostal znova 😠

martinex
27. apr 2010

blazka dobre poznamky.... ja som dostala za to,ze som ucitelovi vyplazila jazyk 😀 a sestra dostala dobru poznamku: aj napriek upozorneniu behala po streche 😀

blazka24
27. apr 2010

marti ja som dostala poznámku - strielala papierky z ceruzky do učiteľky a môj otec odpísal - to by som chcel vidieť, krava mala napísať že z obalu z verzatilky a nie z ceruzky 😀 zadarilo sa akurát vtedy som vystrelila ked sa otočila.............
inak mala som aj takú že počas vyučovania jedla a odmietla desiatu schovať 😝

babulka123
27. apr 2010

baby tak som sa zabavila. hehehe
idem haji.. cmuuk dobru

matka zajtra ti volam

blazka24
27. apr 2010

babulka ahojček a dobrú nôcku..........

martinex
27. apr 2010

sladke sny babul, budem cakat na telefonat...

blazka co robi drobec? uz drichme?

blazka24
27. apr 2010

marti drobec drichme od deviatej, chvalabožku, ako sme boli na liptove stále sme ho prevlákali o jedenástej, o polnoci do postieľky tak sa prebral na kúštik a teraz už sa to snáď upraví...............a u vás ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre