Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
12. okt 2009

cele posuvanie casu by mali zrusit.. sakra..

lulu73
12. okt 2009

nasa mala dudel ani vidiet,napina ju ......a ona nemnauka....ona je bud ticho, ale uuuplne ze place....nuz,skusim ju dat spat,ale uz teraz viem ze ked ju odlozim na postel, dostane hysak 😀 ona ma potrebuje asi citit, vtedy je spokojna....

fac...ja idem na 13:20 som zvedava ako mi tam bude v klude lezat, potom podam hlasenie ... a to na minus jednotke mam aku ambulanciu hladat? usnu?

stansun
12. okt 2009

lulu hej na -1, a to ta ambulancia kde je vedla dveri polozeny zlty stolik, je to vlastne skoro na konci to najdes neboj 😉 ked vyjdes z vytahu tak hned zaboc do prava a prve dvere to je detske oddelenie

a inak nedavas ju na brusko? U nas to dost pomaha mam pocit ze uz na chrbte ani nevie zaspat

babulka123
12. okt 2009

lulu.. tak ak neplace skus si odsledovat co ja viem hodinku alebo hodinku a pol a daj ju spat.. lahni si k nej a nerozpravaj len ju poloz a skus aby neplakala.. a nech sa nauci ze musi spat.. uvidis zvykne si..

lulu73
12. okt 2009

skusim si lahnut k nej, teraz hned, lebo okolo dvanastej musime pomaly balit...a na brusku sa dost hneva, ale spinkat ked je unavena, to som este neskusila

inak v noci ma brutus bolel zub ☹ musim sa objednat k zubarovi

babulka123
12. okt 2009

lulu na brusku.. to ani neskusam to by boli nervy.. ja davam na bok.. a kedze uz cestujeme po posteli tak sa zosmykne na chrbat..

na brusku je len ked je hore a pasie baranky automaticky zdvyhne hlavu a kuka a kuka..

stansun
12. okt 2009

no nehovorim ze hned na brusku zaspinka je to trochu boj ale ked mam dudu tak si dudka a potom zaspinka skor ako na chrbte

martinex
12. okt 2009

dobre ranko....

zase sa bude posuvat cas??? no kedze som doma,snad mi to tak vadit nebude 😀

inak my spime len na brusku, na boku sa mu nepaci... 😒

lulu73
12. okt 2009

babulka, mala spinka 🙂

lulu73
12. okt 2009

no presne, ona na brusku dviha hlavu (babulka, babulka dviha je s makkym 😎 ) hovor mi pani ucitelka

babulka123
12. okt 2009

lulu.... fuuuuj taka hrubka.. pardoon. hehehe ale co chcete o par dni je to rok co som doma.. presne od 6.11..
a som velmi rada ze mala zaspala.. super.. tesim sa.. skus to takto praktizovat..

matka uz som dosla na to ako to hladat podla nicku..
tie mandzestrove saty ruzove si objednavam..

martinex
12. okt 2009

babul ok,pisem si 🙂 len je na nich flak,neviem ci to ide vyprat,take som ich uz dostala

babulka123
12. okt 2009

hehe vies ake budu flakate ked budeme mat prikrmy?
neries.. vyperem.. a pokukam.. a uz teraz sa tesim ..

lulu73
12. okt 2009

mne sa zase paci ta ciapka s usami a tie biele dupacky sa zdaju take teplucke, ale na nasu Emku co ma postavu ako zastruhany sližik, su asi priširoke

rene82
12. okt 2009

ahojte. mati, ten kurz trvá tuším 6 týždňov a plávanie je 2x do týždňa tuším ráno o 10.00.

babulka123
12. okt 2009

no parada.. prave mi pisal marek ze mu tece z nosa, ma teplotu a je mu desne.. ze aka parada..

oddelene spalne to istia.. tesim sa a davam tak tyzden a buded aj Ninka chora..

rene82
12. okt 2009

neviem, či ste tu už preberali to zvýšené rodičovské od nového roku. dostane to každí, alebo si musíme dačo doplácať cez sociálku? v novinách je to strašne nezrozumiteľne písané. niečo je tam v tom zmysle, že si treba doplácať dobrovoľné nemocenské poistenie, či som to zle pochopila? sesterka totiž tvrdí, že ona to nedostane, lebo si dačo neplatí.

adenka
12. okt 2009

ahojte,
tak uz som fit... vcera som do vecera teplotu vytiahla az na 39,2... ani vam nepisem ako mi bolo... bolela ma kazda jedna bunka na tele, oci mi slzily a nase dieta nie a nie spat.... ale malo to vyhodu, tatinko sa naucila kupat malu 😀
no dnes uz som vpohode, mala dokonca spi UZ pol hodinu od rana od 7, takze som happy a mozno sa stihnem aj najest 😀 😀

martinex
12. okt 2009

rene no aj tak mi to pride drahe...sak to je 12hodin dokopy a kazda teda stoji 10 €.... no neviem...

babul ok,sak kuknes a uvidis

lulu ak chces tak prid s malou v stredu aj ty a mozes jej to rovno skusit

rene82
12. okt 2009

lenže kurz s inštruktorkou je 1 hod a potom si tam ešte 2 hoďky "bez dozoru". v podstate je to trojhodinový vstup ako normálne do aquaparku.

rene82
12. okt 2009

a v pezinku je to ako?

martinex
12. okt 2009

rene a co tam budem este 2 hodiny robit so 4mesacnym dietatom????

neviem,zistim a dam vediet

babulka123
12. okt 2009

baby idem mala sa zobudila pridem tak o 2 hodky

martinex
12. okt 2009

no rene,ako tak pozeram,ten senec vychadza najlepsie ....vsade je to drahsie,pripadne menej hodin to trva

rene82
12. okt 2009

myslím, že sa dá ešte poptom trošku vyšantiť aj s bábenkom. ja chcem začať chodiť až niekedy začiatkom budúceho roku, keď už budú pomaly aj príkrmy, lebo teraz mi papá mliečko vždy inokedy a neviem si predstaviť, že by sme to vždy do tej desiatej stihli. a potom tam tiež už skorej vydržíme aj po výukovej hodine 😵

rene82
12. okt 2009

a to ste už z tých vecičiek vyrástli, že predávaš?

martinex
12. okt 2009

no ja planujem tiez od januara zacat...tak sa mozeme ked tak potom dohodnut,ze by sme spolu chodili 🙂

nie,nevyrastli...ja som toho kopec dostala a toto su veci bud dievcenske alebo take ktore my nosit nebudeme, bo sa mi nepacia

rene82
12. okt 2009

aha. to by bolo super, keby sme chodili spolu, ibaže oni zatrieďujú detičky do skupín tuším po 15 a podľa toho, či už plávali. takže sa môže stať, že sa nestretneme. ale predtým, než podám prihlášku, dám ti vedieť. (musíme mať v poriadku pečeň, aby sme očkovali proti rotavírusu)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre