• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
u nas ticho a klud :grinning: poobede bol maly u mamy,tak ta ho znicila, o pol 8mej uz bol tuhy :grinning:
27. apr 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti mňa ničí malý, nie som zvyknutá u našich s organizáciou práce takže padám dole ksichtom, ale včerasom veru zaspala s ním v postely a prenášala som ho o polnoci xixixix dnes somsi dopila omylom poobednú kávu tak fičím na kofeine :grinning:
27. apr 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, sice uz tu asi neni. Dnes mame 8 mesiacikov.

Blazka z tvojich hlasok jedneho dna odpadnem.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A k tym kilam, Lulu ja to iste, nohy ruky chude a brucho ako hovado. ALe ja sa nevolam pavuk ale kindervajco :wink:
Aj mne by sa zislo aspon 10 kg dole, to by som bola aka happy... ale to asi tak skoro nebude :unamused: :angry:
27. apr 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka no ja som s kavou na tom tak,ze ked ju vypijem, do 5minut mozem spat, proste uz nezabera, pijem ju len na chut a zo zvyku :dizzy_face:

ivet sak sa pridaj ku nam a chudni s nami...
27. apr 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka ja tu ešte straším, to vieš dement sa nezaprie, zahasila som smäd odstátou kávou a teraz asi idem luxovať byt, dedo sa zobudí a treskne ma lopatou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti na mna ako ktorá, asi mi treba len tú detskú dávať - meltu či ako sa to volá
27. apr 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze Blazka ja z teba nemozem. :grinning:
No Matka veru mala by som sa k vam pridat, ale ja sa poznam nevdrzim.. JA nemam ani za mak pevnej vole. :unamused:
27. apr 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka ja to mam ako ty s kavou. Keby si ju dam teraz a za 5 minut idem spat, tak kludne zaspim. Ja pijem aj 5 za den, ale zasa take zbrndy. Ani nie plna lyzicka kavy zaliata do pol sialky vodou a zvysok mlieko.Cize ponozkova voda, takze jasne ze po nej kludne zaspim :slight_smile:
27. apr 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka to chudnutie mám asi tak ako ty, len pár kilo som vydržala ale koľko sa nasťažujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ja pijem kávu smrťáka, keby si dávam mlieko tak sa dototo ako cestou z blavy, ešte teraz je pri čate spomienka, ešteže som mala vložkenzi medzi noháma :confused:
27. apr 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet ani ja nemam pevnu volu,ale zaprela som sa a dala som dole 7kil za mesiac...to bola motivacia jak svina...a to som hresila a zrala nenapadko,co som nemala...tak ked teraz budem poctiva,tak by to mohlo byt este lepsie
a kavu pijem taku istu...kakavko :grinning:
27. apr 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti ale ako to dodržať ked stále pendlujem medzi rodičmi a nami a nestíham sa ani najesť, potom žeriem večer odhladu :rolling_eyes:
27. apr 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti ozaj, ten kočík je moc ťažký keď ho zdvihneš? či ešte si nedvíhala?
27. apr 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No taak mozno skusim... Vy ste mi boli inspiraciou ked ste vsetky spolu chudli, ale aj tak som sa nerozhupala, koza leniva :confounded: :sweat_smile:
27. apr 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja dat sprchu a zalahnut hadam. Stary tu este cosi vyraba na zajtra do skoly. Pecie akesi dvojfarebne chleby a z nich potom robi koliecka take suchare. No riadna prplacka, ale co uz. Cce aby som mu pomohla, tak idem radsej spat. :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet pod, to zmaknes.... spolu to pojde lepsie

blazka tak dviham ho do auta,ale neni moc tazky...aj babul ho skusala a vravela ze pohodka...
27. apr 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dievčatá aj ja to zabalím, nohy ma oziabajú mám ich holé a teraz som si nechcela nahlas prsknúť a tak mi to do trtáča vystrelilo až ma nadhodilo zo stolice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti lebo riešim jeho váhu, starý ma varuje že ak sa mi nebude pozdávať a budem zase nadávať tak už ma vyhodí z domu ak budem chcieť ďalší :wink: a ozaj do punta sa ti zmestí bez koliesok alebo s kolieskami?
27. apr 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti a to ako od kedy začínate chudnúť a idete aj cvičiť?
27. apr 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do punta s kolesami...
a cca o 2tt a aj cvicit chcem...uz budem mat casu plnu prdel...
tak utekaj spat.. ja este docitam jednu otazku a pojdem tiez.. tschuss :wink:
27. apr 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti dík, chcem presvedčiť starého že nie je ťažký a že je to to pravé orechové a musím ho mať ten kočík :grinning:
cvičiť musím aj ja a už som pevne rozhodnutá na to plávanie s krpcom takže aj bicykel mi treba oprášiť už sa tešákujem z počasia..........
dobrú nôcku a zdar pri učení...........
27. apr 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....my už čvirikáme.....ma porazí asi.....včera bola mala taka rozjasená že zaspala o pol 10....a už sme hore.....
aj jaj chcem 7 kíl za mesiac...ok idem do toho s vami:slight_smile:)))))))))))))))))))))
28. apr 2010 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... a my sme hore od 5.30 :grinning: ale dnes sa mi nepodarilo ho znova uspat... no zato sme boli v noci iba raz hore :grinning: :wink:
28. apr 2010 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my ani raz nastastie ale aj tak....
28. apr 2010 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sme vstali 6.11 :grinning: a v noci len raz bol hore,takze pohodka...

vonku je kraaasne,tesim sa,pojdeme si trosku uzit slniecka :wink:
28. apr 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati a uz davas kravske mlieko??
28. apr 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina este nie, este mam nutrilon...ked ho miniem,tak chcem skusit
28. apr 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne? u nas prsi :angry:
28. apr 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, my sme hore od 6:35 a to tiež šiel spať o 20:30, zistila som že keď ho dám neskôr spať tak to vôbec nepomáha, ráno vstáva rovnako ako keď ho dám spať o 19:00. Aj u nás je krásne a tiež pôjdeme von ale chcem ešte zájsť aj k dr. lebo sa mu urobil nejaký ekzém tak chcem nech sa na to radšej pozrie.
missy a ty sa kde nachádzaš keď u vás prší??
Inak baby som rada, že idete na tú diétu, už sa teším ako nám to pôjde spolu super... :wink:
28. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme hore boli dva krát ale to také mrnčanie o pol jednej, tri glgy čaju a spali sme, potom o pol tretej klasika - vydžombali sme 250 ml nutráča a hodili otlačku do perín :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno o 6,30 sme oznámili že už nie a nie spať, tak sme mlátili do postieľky kým mama nevstala z postele ..............
28. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame dnes 9 mesiacov:slight_smile:))))))))
baby dnes sa tak pokadila, že celá aj s bodyčkom do vane...nedalo sa to vyzliect mala by aj hlavu od toho.....aj pančusky vsetkoooooooooooooo.......a to sa ráno krásne vykakala a vypišala do nočníka....
28. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok