Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
29. apr 2010

a keks mi nemusis pripominat, to mi pripomina velice intenzivne moja polovicka a v mojom podvedomi uz ani nie je nic ine ked sa blizi noc....lenze ja lahnem a dovi dopo...potrebujem reset, kupele, oddych alebo nieco take aby som nabrala taku tu spravnu naladu a pozitivnu energiu

lenka_66
29. apr 2010

ahojte ,

joooj dala by som sa nahovorit ze ich treba zjest 😝 .aj ked skoda take umelecke diela https://www.modrykonik.sk/fotoblog/alionuska/al...

lulu73
29. apr 2010

lenka....urcite su hnusne 😀 😝

lenka_66
29. apr 2010

tak ta neponuknem 😀

martinex , inspiracia 😉

lulu73
29. apr 2010

leni....ok, ja aj tak nie som na sladke 😎

lenka_66
29. apr 2010

tebe spaci klobasovu spravia 😀

lenka_66
29. apr 2010

oprava speci

facovka
29. apr 2010

ahojky,len rychle spravy z DK, pocasie paradne...co tu nove?? nejake nove tehule??niekt uz chodi?? 😉
my po starom, dve noci po sebe zleee, este horsie jak byvaju,zub v nedohôladne, hned som nechcela verit ze mu ide, vobec to nevyzera, proste je taky zlyyy v noci, dnes od 3do pol5 hore, o pol6defin 😒

lulu73
29. apr 2010

facovka....zvladnes, ved si predsa na dovolenke 🙂)

a my nemame este ani jeden zub ale uz 5 mesiacov sa v noci spravame akoby isiel

lulu73
29. apr 2010

fac.....a co sa cudujes? vy tam od Slovnaftu odrazu na Orave, sak tolko cerstveho vzduchu do tela vela kyslika privadza a telo oziva ....dobre som ti to zanalyzovala preco Oli v noci nespi ? 🙂)) ja stale hladam odpovede na vsetko...u nas su to zubky 😎

martinex
29. apr 2010

caute...
tak 10.5. statnicujem,dnes som bola v skole sa prihlasit,tak uz sa to len naucit..

tie torty som pozerala, no uzasne nieco,aj ja raz tak snad budem vediet piect.
prave mi prisiel balik s vecami co som objednavala, tak sa tesim, farby,podnosy,abeceda..juch 😀
a dnes idem piect puncovu kamoskynej babke na 80tku,zajtra zdobim,tak potom poslem foto

zuzanakarolinka
29. apr 2010

marti ty si šikulka, učíš sa, pečieš, o malého staráš, ako to zvládaš, teda ja nehovorím, že nezvládam, škole už konečne za sebou, to už bolo dávno a to je toho dosť, myslím, že aj ekonomika toho nemá málo
si dobrá 😉

blazka24
29. apr 2010

leni tak ako ??? nenapísala si mi a teda neviem...........

marti nechápem, ja neviem piecť len tak ledabolo, že to nie je zverejniteľné takže tak...........

my sme včera nenormálne revali, ani som sa sem nedostala o desiatej som konečne malého uspala a to som ho uspávala od ôsmej čo reval jak tur, takže uff
dnes máme deväť mesiacov tak robím žemlovku krpcovi a nám s dedom asi pôjdem kúpiť pivko nech si obalíme nervy 😀

blazka24
29. apr 2010

taaaaaaaaaaaaakže trojkolka sa ruší 😠 nezmestí sa mi do výťahu aby ju para tlačila 🙄

blazka24
29. apr 2010

babenky poraďte niečo menšie a ľahšie /myslím kočík/ aby sa mi to do toho prekliateho výťahu zmestilo a ešte aj aby mi paprče neodpadli keď to bude z medziposchodia vláčiť aj s Richardom to bude pekná váha 😉

bagaja
29. apr 2010

baby ked malá začína 4kovať, mám jej dať na nohy capačky, alebo už radšej pevnú topánku?

babulka123
29. apr 2010

baga daj jej normalne ale naj urobis ked ju nechas bosu..

baby bratislava a okolie, dohodla som sa so sestrou ze ideme zajtra na cely den do zoo...nepridate sa niektora?

blazka24
29. apr 2010

baga tiež dávam len ponožky také tie s protišmykovou aby sa vedel zachytiť lebo sa inak rozpleštil keď sa chcel posadiť 😀

babul tak pekný deň bude zajtra............

bagaja
29. apr 2010

baby a aký krém s UV ochranou dávate deťurencom...

a na boso je aj jej fajn 🙂

babulka123
29. apr 2010

baga 30

bagaja
29. apr 2010

babul a akú značku máš,

martinex
29. apr 2010

baga ja tiez 30tku,Daylong Baby, z lekarne

zuzanakarolina dakujem 😉 neni toho zas tak vela ako sa zda...maly je samostatny,takze vacsinou sa hra sam,vtedy akurat peciem..a ked spi sa ucim 😀

babul ja ee,doobeda ideme s mm do petrzky,potom nakupi,bo sobotu mame grilovacku a poobede k nasim, mama ma noveho psa-3mesacnu fenku retrievera 🙂 tak sa s nou ideme zoznamit

blazka24
29. apr 2010

ja mám značku daylongbaby a je to 30-tka tiež ako babu a dávate maličké naboso? môj krpec spí na balkone a zistila som že je asi moc vrstiev na ňom 😕 má dve body a svetrík, pančušky a ponožky a zakrytý dekou 😒

martinex
29. apr 2010

blazka ak na neho svieti slniecko dala by som jedno body dole...ak nie,tak pohoda
ak je takto teplo,dado ma body KR,tricko dlhy rukav,pancuchy a kratase...ak pofukuje tak mu dam este tenku mikinu a ciapku tenku

blazka24
29. apr 2010

marti ale on má jedno body krátke a jedno dlhé a na to svetrík a čiapku a pančušky a ponožky ale pofukuje vietor tu tak spí na balkone zakrytý a nechcem ho budiť - čo už......

perla200
29. apr 2010

čaute kočeny...my už chrníme...slnko a čerstvý vzduch celý den urobili svoje🙂)))))))) no aj ja musím kúpit ten opalovací krém dnes som kúpila dve šatky a jeden klobúčik a poobede mala behala len v bodyčku na dlhý rukáv a v elastákoch....ved bolo nehorázne teplo a v tescu som jej kúpila také tie body tričká - raz som to videla babulke na fotke...také na krátky rukáv a akoby šortky tak zajtra pančusky a body na dlhý rukáv a hento na to a konec!!!! ved ma byt 26 stupnov tak u nás 28stupnov a v blave 32🙂)))

zuzanakarolinka
29. apr 2010

jáj hodíme letné outfity, budeme kočky 😉

babulka123
30. apr 2010

ahojte, mi dnes noc .. no nechapala som .. od 9{bohuzial heheh} do 6 do rana , aj to si myslim ze by este pospala ale zobudili ju smetiari { byvame na 2 posch. a vzdy tam tak trieskaju s tymi smetiakmi ze ja to pocujem do druhej izby} takze som vyspinkana do ruzova..

dnes ideme so segrou do tej zoo, tak aspon okuknem ci by to bolo fajn na stretko.. vsetko ohlasim vecer.

zatial vam vsetkym posielam cmuuk

z.vrablova
30. apr 2010

Pekne ranko.... my sme od vcera bez Kristinky, nasi ju vzali k nim, s mm sme od stredy poobede hnackovali, grcali.... nejaka crevna viroza, tak ju vzali, aby sme ju nenakazili... dnes je uz o 90% lepsie, tak si pre nu ideme poobede... som vcera cely den teplotovala, tak ani PC som nezapinala...
Suchare mi uz lezu usami,...
Blazka... Riskovi vsetko naj k vcerajsej 9tke..
Pekny slnecny den vsetkym

zuzkamilko
30. apr 2010

ahojte....
ja som do tretej rana dopisovala dizertacnu pracu a maly bol asi 100x hore,som mrtva!!!!dufam,ze tak spinkava zo zubkov,lebo to dlho nevydrzim 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre