Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
1. máj 2010

babul dakujem...a pozri si teda,aby som vedela co ma caka a vedela si zadelit cas...

a ninuska vyzera ze sa jej v zoo pacilo 🙂

deina2005
1. máj 2010

my sa chystame do kosic do zoo ale to najprv musime zohnat mikrobus hihih

iveta6384
1. máj 2010

Ahojte tak sme doma po 2 hodinovej prechadzke. Trosku sa vycasilo, konecne neprsi. Tatina mame v praci od 8 do 23, takze cely den sami, ved ako vzdy. Ako vidim nikde nikoho, jasne ved je vikend a vsetky si nuzivate kompletnu rodinku. Tak to ma byt. U Matky dnes bude asi veselo, velka grill party. Tak vam do Bernolakova prajem prijemnu zabavu. 🙂

iveta6384
1. máj 2010

Nikde nikoho ☹

deina2005
1. máj 2010

baby teraz ma napadlo ak manzel pracuje v zahranici mame narok na danovy bonus??

babulka123
1. máj 2010

no vidim ze vikend je tu .. nikto nikde tak ja idem do hajan.. cmuuk

perla200
1. máj 2010

to preto babul že všetky sme na facebooku🙂 dobrú

leri
2. máj 2010

a toto co 🙂))) nemam co citat pri ranajsej kave 🙂 nasa noc super, asi 20x hore, od pol tretej do stvrtej nespal vobec, vcera asi 3 hodiny revy a revy, ale zuby nikde .......asi je nervozny z mojich statnic aj za mna 🙂
a mame novinku.......alex sa rozhodol pred 4 dnami ze ho uz nebavi nakladat do mojej ruky stale, takze odvtedy iba do serbla, prislo to zo dna na den a ma z toho asi vacsiu radost ako ja 🙂

babulka123
2. máj 2010

leri.. paraaada .. teda do nakladanie, nie to spanie..
my sme uz 3 noc po sebe prespali celu ..klop klop, len 1x sa zobudila ze je smadna takze super, a spinkame do pol 8..

ale to som nechcela.. ja tiez nemam co citat.. toto neee.. FB by mali zrusit.. hehehe
ale je pravda ze foto davam len tam ..hehehe ale zajtra mame 9 mesiacov tak spravim akutualizaciu aj tu.. dnes nestiham .

perla200
2. máj 2010

ahojte...my noc ok...babul videla som tie letecké fotky ninky - ti poviem normalne mi to nerobilo dobre, ako neviem či by mali deti nasho veku tak vyhadzovat predsa oni nemajú tú fontanelku takú pevnú.... ja to razne zakazujem MM.....

martinex
2. máj 2010

ranecko kocky....
tak mi sa este valame v posteli 😀 pili sme do 4tej rana a o 6tej mi uz Dado skakal po hlave a pchal mi prsty do nosa, zlaticko moje... takze fasa 2hodinovy spanok 😉 kupodivu ma ani hlava neboli a to som vypila veeeela vina 😅
zurka bola uzasna,este mam plnu ladnicku masa a chlastu,tak ideme na obed k nasim,grilovat co ostalo 😵

takze asi tak,inak dado bol super,v noci bol hore asi 2x,takze parada 😎

perla200
2. máj 2010

jaj marti vy ste mali tú party...tak parada...ja by som o dvanástej odpadla určite do postele....más výdrž dievča🙂))))))))))

livia1
2. máj 2010

Ahojte po dlhšej dobe som zas tu.
Všetkým vymesiacom gratulujem ak aj oneskorene.

Tento týždeň som nestíhala ani čítať, tak netušímčo je tu nové. 😒 My sme mali 2 dni nič moc. Kubko bol celý deň umrnčaný, ☹ všetko ho bavilo tak minutu a potom plač. Stale by sa nosil.Neviem či to nerobia tie zubky alebo či mal niečo s bruškom.Lebo som mu dala dva dni po sebe espumisan 3x denne a je v poho.
Od včera sme doma sami. Drahý si vzal Martinka so sebou do lesa pod stan. Išli asi tridsiati + pár detí. Tak trošku oddychujeme. Chcela som ist aj na strašidlá pozriet ale čo tam budeme sami. Pojdeme o týždeň, ked pojde drahý možem minut viac peňazí 😀 😀

livia1
2. máj 2010

Marti neuvažuješ si otvorit vlastnú cukráreň? Kokso kde sa hrabe mojamama. Mala bysom jej ukíázat tvojefotky, nech sa hanbí. Nemáš niekde pofotené torty ?

martinex
2. máj 2010

perla ti poviem,sama som bola prekvapena ze som vydrzala...aj nespat aj pit a artikulovat 😀
sak 18 mesiacov som nepila 😝

deina2005
2. máj 2010

😢 asi mi neviete poradit

martinex
2. máj 2010

livi dakujem 🙂 fotky mam na FB v albume 😉

perla200
2. máj 2010

jaj deina ja ti neviem poradit....ani nikoho nepoznam čo by som sa mohla opýtat skúsim sa opýtat mojej mamy ok?
no marti - ja nepijem asi 5 rokov....a keby som vydržala do stvrtej určite brblem piate cez deviate aj tak....a vyfajčila minimalne balík cigariet a ráno sa nevedela nadýchnut🙂)))))))))))))))))))))

livi a tvoja mama je cukrárka?

hawajcanka
2. máj 2010

cavik 🙂 pozdravujem vas vsetky
Martinex no zatial sa tiez snazime kramose mi meskaju jedenast dni tak uvidime ale moc si tehotna nepripadam 😒 idem dnes kupit test uvidim drzkam palce

perla200
2. máj 2010

no marti - pozerala som s malou to video čo mas na fb....tá ani nedýchala tak to budeme pozerat namiesto gummy beara🙂

deina2005
2. máj 2010

perla ok.dik 😉

livia1
2. máj 2010

Marti máš velmipeknú robotu, klobúk dole.
Perla moja mama nieje cukrárka, čo sa naučila vie od starej mamy, .... chuťovo su dobre ale ozdobovanie nič moc. To jej ozdobovanie torty bolo pekné tak pred 20 rokmi. Asi zaspala dobu.

babulka123
2. máj 2010

perla co ti mam hovorit ja som pri tom ani nebola.. pri mne ju vyhadzuje ale poooodstatne nizsie.. toto robili s kamaratom , ked som to videla az mi zle ostalo..

perla200
2. máj 2010

babul 🙂

babulka123
2. máj 2010

baby nemate nejake stuuuudie o tom ci je dobre chodit s detickami za ruky alebo az ked to vedia same { tak ako sa hovori ze nemaju sediet skor ako si nevedia same sadnut? } dakujem

lenka_66
2. máj 2010

ahojte ,
babul no myslim ze kusok urcite.sak aj kym si dieta nesadne samo , tak obcas sedi na kolenach

facovka
2. máj 2010

babul, ked uz za ruky pekne chodi, tak za chvilu urcite bude sama a to preklenovacie kludne mozes, sak tolko jej ich nevytahas, nebudes ju cely den vodit 😉
hlasim prichod z DK, cesta ooovela lepsia, uz sme novu sedanu olimu kupili v dk, tak kukal jak puk z okna,2hodky spal, hodku cucal 😉 inak posledne 3dni cez den doslova pisti, okrem separacky, ratam ze to tie zuby,ja uz neviem, to nikdy takto nepistal, aj ked sa hrame uprostred "hry" zrazu uplny zachvat placu, no uplna nechapacka, neviemc o to, nepoznam 😕 noci nepsominam, sak viete ako.... 😒
co noveeeee???tehule*??

martinex
2. máj 2010

caute...tak ja som cely den uplne mimo,poobede som si pospala 2 hodky,co mi trosku pomohlo...
idem hodit foto na FB z grilovacky a potom sa ucit...asi 😖 😀

babulka123
2. máj 2010

fac.. dnes sme skusali si ju "posielat" mezdi sebou a kraasne robila 3-4 kroky.. takze snad to uz pojde pomalinky.. je odvazna takze mozno coskoro..
inak presne to co ty pises mame aj my.. krasne sa hra a zrazu plac a rozbehne sa ku mne.. separacka a zuby ako vysite.. dnes ani zemiakovu kasu nechcela vecer , ale aspon mliekcko vydrulala takze pohoda.. a neuverite u nas sa uz spi.. zacala som jej to troska posuvat a snad sa aj dari.. uvidime..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre