Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

uankab
3. máj 2010

deina, kuk IP

perla200
3. máj 2010

čaute kočeny....pridávam sa k zlej nálade....teda ja som nasratá ako tiger asi na c elý svet....MM ma nasral, peniaze ani nehovorím bieda bieda bieda....a asi dlho aj bude kedže som doma....no proste nanič den...esteže simonka mala dobrú naladu a ked spala ona spala som ajja tak som zvedavá čobudem v noci robit?

a kde to idete??

deina pýtala som sa mamy nevie o tom nič ale ked neplatí dane na slovensku tak určite nie ved čo nepoznas tento skur...systém?

a tak....

zuzujan
3. máj 2010

kocky prosimmm dajte mi vediet ako davate tu kasu.....kolko a kedy, ci pred spanim, alebo 2 hodiny pred spanim....proste ako to robite vecer, lebo mne sa zda, ze to robim na prd a preto mala nemoze vecer normalne zaspat

ja som mala vcera na nic den, dnes super, tak mam aj dobru naladu...uvidim vsak co ma zas caka v noci 🙂 som na tyzden slamenna vdova, bleeee ale idem v stredu do blavy na 5 dni tak sa tesim tesim tesim

a este sa chcem opytat, kde ste kupovali pridavne spetne zrkadielko??? lebo neviem ako pojdem sama s malou do BA a nebudem na nu vidiet, no som zvedava..... 😝

perla200
3. máj 2010

zuzi - ja dávam po kúpaní kasu - zmiesam ju s dojčenským mliekom a pije to z flase....a tak hodinu po kúpaní už chrní takže vlastne je to večera

zuzujan
3. máj 2010

perli a kolko davas? ja som skusala z flase ale nechce mi to, je pravda ze mam dudel s blbou dierkou
to robis kasu taku uplne riedku????

z.vrablova
3. máj 2010

Pekny vecer... peniaze aj u nas bieda... uspory su u kamosky zatial bez istoty... ☹ .... na ucte nula... v sobotu sa sestra vydava... no jedna basen... Zijeme s mm biednej vyplaty, kedze moj rodicovsky uvidim najskor v juni... ! Ani danove este nepreplatili, ani vratenie dani nemozme ziadat, kedze papiere zo Skotska ani nevyrazili... a vybavenie trva aj 2 mesiace (a nie je to nic moc suma)
Deina... danovy bonus na SVK nedostane, ak ma zahranicneho zamestnavatela... jedine vybehat urady v krajine, kde pracuje a nieco pozistovat.
My papame zeleninove kasicky po kupkani a do hod spi... cize u nas sa uz spi...
Ja si uz seriozne podavam aplikacky do prace, ale zazraky na vychode necakam s malym deckom!... normalne zacinam seriozne uvazovat, ze sa na cas vratime do Skotska... 😒 co som ani nedufala, ze niekedy budem!

perla200
3. máj 2010

z.vrablova - že je to na jedy, ked vieš že mas niekde peniaze a ty sa uskromnujes ako....my sme na tom tak isto.....slak ma ide trafit
zuzi - ja dávam 270ml lebo kasi je 170ml a dávam jej tam 100ml mlieka aby to vedela vypit z flase....

martinex
3. máj 2010

zuzi a druhe babo teda nebude tak skoro,ci ako?

bsbul dik

martinex
3. máj 2010

babul 😉

iveta6384
3. máj 2010

Ahojte neda mi sa nezapojit k tym peniazom. Je yto brutal tazke. Ja nnedostavam ani korunu, zijeme len s mm vyplaty. Takze preto Australia, lebo tu si nevieme dat rady. Pripadam si taka chudera chudobna, ani na obed ani na kavu nemozem ist. Takto som sa nemala ani ked som zila na Slovensku s rodicmi a boli sme tri deti. Teraz ked zaplatime byt, poistku, auto, ucty, tak nam ledva ledva cosi na jedlo ostane a to sa uskromnujeme ako hovado. To co je za zivot???????????? V zivote som tak nezila a ani nechcem, takze aj ked som sa branila Australie zubami nechtami, nakoniec som to v podstate sama navrhla mm, lebo nevladzem takto. Predtym som sa mala v poho, zarabala super zila sama, minala kolko chcela a teraz velke HO..O. Takze tak.

Zuzka ja sa inak trochu ajj cudujem, ze ste isli spat na svk, teda zrovna v takejto dobe, lebo tam to je este tazsie. Aj ked viem, ze mozno keby ste nesli takto skoro, tak sa o teba nepostaraju tak ako u nas, kde si lezala dlho v nemocke, tam by mozno na to ani neprisli. Ale ak by mm dostal robotu v skotsku, tak fakt nad tym pouvazujte. Aj ked vsetko ma svoje pre a proti. Pretoze creche stoji vela. Cize keby ste aj obaja robili 3/4 jednej vyplaty na skolku. A urcite by ste chceli byvat sami a nie desiati ako cinania alebo poliaci, takze aj najom by bol dost. My platime holy najom 900 eur plus okolo 300 euro plyn, elektrika, net, TV, telefon. Takze je to na zvazenie. Vsetko ma svoje pre aj proti.,

Ale nebojte baby, jedneho dna sa splatia vsetky hypoteky, kriza prejde a budeme sa mat ako prasce v zite........ Haha aka naivna, ze???? 😅 😅 😅 😅 😅 😅

perla200
3. máj 2010

ivet....no tak podobne žijeme asi všetci teda si myslím.....teda väčšina z nás.....
to ako my mame hypotéku na 30 rokov...takže cubi dup to prejde..... 🙂 🙂 🙂 no dobre sa mat na slovensku???? ja tomu neverím....to musíme makat ako svine a nič nerobit len robit....aspon ja som tak bola....este v 8 mesiaci tehotenstva som bola 14 hodín denne na nohách.... 😖

deina2005
3. máj 2010

no mna porazi facovka mi na aukcii vyfukla plavky hihihihi no ved ja jej daaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀

martinex
3. máj 2010

baby myslim ze ziadna z nas si nejak moc nevyskakuje.... nam proste brutal chyba moj prijem a to ze som mala firemne auto...
ale sak ked sa vratim do prace,tak bude dobre...len teraz ostava vydrzat tych par rokov 😀

babulka123
3. máj 2010

lulu kedy ? zeby sme sa stretli.. my ideme zajtra tak cca okolo pol 11, a do hainburgu..

deina2005
3. máj 2010

uanka dik uz som kuk 😉

deina2005
3. máj 2010

waaaaaaaaaaw unas uz ticho vsetky 4 kusky uz spia 😝 😝 😝 😝

babulka123
3. máj 2010

hovorte este chvilku o peniazoch.. pomalinky ale iste zaciname brat z banky co sme nasetrili ... sakra.. a to som dufala ze nejako vyzijeme z jedneho platu ale neda sa to ..

babulka123
3. máj 2010

deina ako to robis... to nase este ani za ten svet.. ja uz neviem ..

zuzujan
3. máj 2010

baby ja si nemyslim ze sa mame vsetky zle ked sme na materskej, praveze asi mame brutal penazi ked sa nehrnieme do roboty ako tie vsetky "celebrity" 😀 vzdy sa zasmejem ked dva, tri mesiace po porode vsetky herecky a moderatorky mazu do roboty, akoby nemali co do ust........ja radsej obetujem tu korunu a vychutnam si to najkrajsie obdobie nasho drobca, to sa uz nikdy nevrati

aj u nas sa uz spi, ale len na 30 min ako vdzy a potom zas dvojhodinove kolecko.... 😝
babulka ako ty davas papat vecer? diky

deina2005
3. máj 2010

no od kedy je mm prec tak som si to nejak tak zariadila ze o 20:00 musia byt v posteli lebo rano vstavaju do skoly.a mala uz sama okolo pol 8 chce spat dam ju do postielky do ruky flasu s kasou a sama zaspi 😝 😝 😝

babulka123
3. máj 2010

zuzu ako kedy.. napr. vcera jedla len mlieko .. dnes mala rozok namoceny v mlieku pred kupanim a po kupani len asi 30 mlieka, predtym mala ovsenu kasu s ovocim a mliekom, alebo zemiakova kasa.. naozaj je to u nas kazdy den ine..
ale ked jej napr. davam kasu tak ju robim dost hustu a dostava ju normalne lyzickou .. cez flasku ju nikdy nechcela..
a jest som jej zacala davat pred kupanim { nieje velky brindak takze sa dalo v pohode aj po kupani} ale to ju mam pocit este viac prebralo takze teraz to skusame takto . ale teda nema to velky uspech az teraz zaspala.. ja uz neviem ako ju uspavat.. sakra..
no co nemoze byt dokonala vo vsetkom ze?
inak pridavam foto a video na FB

babulka123
3. máj 2010

deina.. zavidim .. ja neviem .. mozem robit cokolvek ale nejako sa nam nedari zaspavat..
vyzera ze spi { larva mala sa robi } a ked vylezem z izby do sekundy je na nohach.. priznam sa ze dnes pomohli az 3 po plienke a zrazu zaspala.. no som to ja matka ze? ale co mam robit. aj ju hladkam aj jej spievam aj ju drzim , aj neviem co a nic nepomaha.. je mi nablvanie samej zo seba..

zuzujan
3. máj 2010

babul o uspavani ani nehovorim, vcera sme 3 hodiny uspavali, ona proste zaspi po 30 min. je hore a potom aspat ani bohovi...tiez som uz niekedy na slucku

missy97231
3. máj 2010

babul, ninke pekne vymesacie 😀
ako to leti,,, 9mesiacov 🙂 krasne.
s tymi penazmi, hyposkou a pod. sme na tom rovnako 😕 aj s tym, ze nam chyba moj prijem,,, ale mne osobne moja praca nechyba... teda aspon nie ten nas kolektiv. vsak som sa nemohla dockat kym odtial vypadnem... a ako som na materskej, tak su tam 2nove osoby v kolektive,,, takze kym skonci materska, tak tam bude v time neznami kolektiv... holt. premyslam ze skusime druhe nez skonci 2rocna materska,,, ak nie, - vypoved to asi isti,,, a hladanie novej prace 😀 😀 😀

deina2005
3. máj 2010

hi musis ju nechat!!!! aj keby plakala len prid pohladkaj daj pusu a chod prec! moja bola od placu az modra a zistila ze jej to nepomoze a sama zaspala hihhih a uz je tak naucena 😝

babulka123
3. máj 2010

deina ona neplace.. ona sa rehoce.. spokojne si tam lieta.. a co ju mam nechat dokedy?? aj tak chodi uz neskoro spavat.. ale chystam sa od bud. tyzdna kupat asi tak o 6 vecer .. a snad aspon o 8 zaspi.. ved to nieje normalne aby 5 hodin bola hore, stale v pohybe a vecer zaspat ani za toho..

zuzujan
3. máj 2010

deina vyplakat, skusala som par krat, ale nemam na to srdce....raz sme to skusali asi dva, ci tri dni a bol to brutal 😝

perla200
3. máj 2010

zuzka no neviem či sa mame zle ale s peniazmi určite....aj mne strasne chýba môj príjem....teda nam....proste človek je zvyknutý na nejaký standard a zrazu ho nema ano mat dieta je krásne ale aj to potrebuje jest, plienky atd....volakedy som nepozerala na ceny a nezaujímali ma...a teraz? ty kokos len rátam, ale neva nepotrvá to dlho, hlavné je podla mna že sa mame kam vrátit - myslím do roboty....aspon kamoska mi to minule tak povedala ta sa nema kam vrátit....ja som svoju prácu milovala takže ja sa tam teším relatívne....

deina2005
3. máj 2010

tak bud rada ze neplace nechaj ju nech sa hraje daj jej tam nejake tlmene svetlo.a to kupanie radsej nechaj tak lebo teraz uz bude aj tak dlhsie vidno tak aby ti nezacala chodit spat ked este bude slnko hihihih ja v lete kupem o pol 9 niekedy i neskorsie

deina2005
3. máj 2010

zuzu viem ale treba vidrzat ja ked som ju nato ucila tak som plakala v kuchyni a ona v izbe v postielke ale oplatilo sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre