• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
a neviete teda dakto, ako bude fungovať ten zvýšený príspevok v r. 2010? :sweat_smile:
12. okt 2009 o 12:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna, možno blbá otázko. v čom dávate spať drobcov? ja mám totiž pocit, že tamarke je chladno. má body a pyžamko, leží v perinke a je zakrytá dekou. napriek tomu sa mi zdá studená, keď v noci papáme.
12. okt 2009 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rene ale sak asi obe mame deti zaciatocnikov...sak uvidime :slight_smile:

no co ja viem,tak tie co robili pred MD maju ten zvyseny....

no moj maly ma body,sveter a teplaky a zakryty je dekou a este na nej je perinka... mam aj spaci vak,ale kedze on spi na brusku a v noci mi cestuje po postielke,v tom vaku mu neni dobre,lebo sa mu v nom zle posuva...takze som ho musela z toho vyzliect....a je nam akurat... mame v dome asi 22 stupnov a nemam pocit,ze mu je zima
12. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja pri malom moc nestham konikovat :pensive: Maly mi cez den spi iba vynimocne a to povazujem za veeeeliky sviatok :grinning: :grinning: :grinning:
My mame v byte tiez cca 22° a maly spava v tenunkom bavlnenom spacom vaku (taky tenucky s dlhym rukavom) a na nom ma druhy spaci vak z fleesu (bez rukavov).
Uz presielo zvysenie rodicovskeho parlamentom?? :fearful:
12. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pomoc ja už nevládzem, moja malá od osmej rana spala 2x po 5 minut, šak ja sa ani vytoto... nestihám, čo ja by som dala za to keby spala cez den aspon hodinu v kuse :frowning2:

a naša malinka je len v dupačkách a v perinke a darmo jej ruky zviažem alebo prikryjem aj tak ich mastudené ako ľad.
12. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bagy, to mam aj ja :pensive: Moj k tomu dnes od rana place :pensive: Co ma ide zabit, kedze moj neplace skoro vobec. Iba co sa ohlasi ze by papal. Ukludnil sa az v satke a teraz uz spi neuveritelnych 50minut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay podla mna este nie.... no nejak to moc nesledujem...do noveho roka sa toho este moze vela zmenit

bagaja no tak to je na figu.... a nemas vak,satku ci manducu??? lebo mne vo vaku zaspi vzdy
12. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bay tak ti zelám abyešte pospal dlho :wink:

mati nemám a ani to nechcem kupovať lebo mám pocit že sa malá potom moc na mna naviaže a nedám si rady

píšem jak tatar ale v jednej ruke malá a druhou píšem
12. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua keby aspoň nezívala jak slon :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga to by som nepovedala.... je to super pomocka.... ja davam maleho do vaku aj ked ideme na nakupy a ked mame zly den a nechce zaspat,tak vak vzdy zaberie....

a nosenie je velmi dobre pre deticky co sa psychiky tyka..
12. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tamarka po papaní väčšinou zaspí, ale asi týždeň sa po tej 18-tej nevedeľa ukľudniť a veľa plakala - aj do jednej v noci. nevedela si ani prdnúť :sweat_smile: . potom som prestala jesť na raňajky papriku a už niekoľko dní je všetko v poriadku.ale tiež sa mi stane, že neviem nič v dome porobiť, lebo by chcela byť len na rukách, resp. sa jej treba venovať
12. okt 2009 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale zas dalšie prachy.... No musím asi niečo pozrieť lacnejšie lebo zošaliem
12. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bag nezjedla si dačo "nevhodné" čo jej vadí?
12. okt 2009 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga ten vak stoji 30 €,mam pocit ze je z tychto veci na nosenie najlacnejsi... pripadne pozri na nete pouzivane nosice...

je to naozaj dobra pomocka, verim ze ti pomoze :wink:
12. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2009 o 13:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, lúčim sa. idem papať, kým malá spí. tak zas niekedy...
12. okt 2009 o 13:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dikes baby počkám na materskú a objednám to, 30 ečiek ešte zvládneme :wink:
12. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baga, ale ono je lepsie ked je v tom nosici a spinka nez ked ju mas na rukach a place. Tak ci tak je pri tebe, ale ked spinka, lepsie pre nu a aj ty mozes nieco porobit :wink:
12. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme sa zobudili o pol12, co bolo na nu asi skoro lebo sa najdela a bola hore ani n ie hodku a spi znova.. len som ju polozila do kocika na balkone a zavrela oci a chrni.. takze pockam do 3 kym sa zobudi a potom pojdeme von..
a mala ma body s dlhym rukavom na tom tricko s kratkym, pancusky a take tie trickoidne nohavice, a je v overali.. a hotovo.. a na noc ma len pyzamko a spaci vak, je prikrita dekou.
12. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul, tak to je aka provokacia toto :grinning: :grinning: :grinning: Ale uzivaj si to :wink:
12. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay prepac.. hehehe
12. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga z tej stranky nosenie mam aj ja ten vak... naozaj sa ti tie peniaze oplatia,nie je to zas tak moc :slight_smile:

babul u vas neprsi? u nas je hnusne,dnes ma von nikto nedostane :grinning:
12. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ake velkosti nosite? sakra 74 uz je LTT.dorazim posledny balik plienok 3.a ideme na 4.v kociku uz pomaly nemame miesto.
12. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul, no ze si to ty :grinning: :grinning: :grinning: tak prepacim :grinning: :grinning: :grinning: Ale teda mne takto maly prespal sobotu, ze najedol a spal, najedol, spal. A ni som nevedela co robit s tolkym casom :grinning: :grinning: :grinning: (Ale za to dalsie rano vstaval uz o stvrtej :confounded: :angry: Tak radsej nech nespicez den a dopraje mi spanok az do siestej rana :grinning:
My sme dnes uz boli vonku asi 2 min a to sme tak zmokli, ze sme sa museli vratit :zipper_mouth:
12. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka coooo???? to my nosime 62 a aj to nam je este trosku volne....
tak to je marek riadny chlap :grinning:
12. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati a kolko mate cm?
12. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
58 sme mali 29.9..... takze teraz mozno 60...
12. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni my sme niekde medzi 62 a 68. Body 62 dame LTT bez postoliek, 68 aj s postolkami ok. Ale dupacky a nohavice este 62 :wink:
12. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to su vase deti take dlhe alebo siroke,ze tie veci im uz su male??
12. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po kom to moje dieta je? sak my sme obe rodiny nizke.sakra este ma budu upodozrievat kto je otcom :grinning: .a to nehovorim ze mu zacina byt malo 180ml kazde 3 hodky.
12. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok