Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
6. máj 2010

model ALADIN

blazka24
6. máj 2010

lulu veru Aladin to je, len ja nejak na počko neverím, Ilko ma skoro vždy sklamal, išla som z roboty jak cencúľ a do roboty s nadávkami čo ma drklovalo od zimy 😀

emily3
6. máj 2010

Ahojte mamicky, vcera som bola s Luckou u dr. lebo stale sopli a kasle...tak na novo sirupceky a odsavat a stale dookola...a ked sme tam uz boli spravila nam poradnu..vazi 8kg...vie lozit a stavia sa na nohy a robi prve kroky...doktorka z nej nechapala..no musi prezit..ked chce prezit nalety svojich surodencov 😅

martinex
6. máj 2010

blazka na FB je taka skupina: Ilkove polooblacno susim dva dni! 😀 😀 😀

eviqa
6. máj 2010

no konečne po polhodinovom plači spíme, uff

blazka24
6. máj 2010

emily tak super, je to tým že má súrodencov a vidí to, môj je sám tak sa nemá kde učiť - to jelen supiš že to tak rýchlo zmákne 😝

marti provokuješ? veru suším, dnes som normál nemala uvarený čaj tak som ako sprostá mama pila Richardov, ten má navarený vždy a ja budem mať aspoň spokojné bruško 😀

blazka24
6. máj 2010

eviq tak congratulation - vtedy si vydýchnem aj ja, že uff podarilo sa 😀
milujem môjho syna, ale najradšej mám keď mrnčiace dni prespí 😉

zuzkamilko
6. máj 2010

baby,kolko vam deturence pospia cez den?pytam sa,len tak zo zvedavsti 🙂

blazka24
6. máj 2010

zuzka doobeda cca hodinu, poobede dve ale to nie je pravidlo - ako sa malému chce ale asi takto........

zuzkamilko
6. máj 2010

blazka,aj u nas je to podobne,ale presne ako pises,maly rozhoduje kedy a kolko 😉

blazka24
6. máj 2010

zuzka keby sa dalo určiť koľko bude spať aj na žúry môžme chodiť nie? 😀

babulka123
6. máj 2010

akurat obedujem..
idem vas docitat.. len pre info ..
ninku som chcela dat o 9 spat, umrncana ako hovado.. polozenim ninky do postielky zacal sused vedla vrtat.. skoro ma viete co ..
tak davaj do kocika na balkon, nepomohlo lebo vrtali aj tam { menili okna} tak som sa obliekla a isla som von, este mi zavoalala kamoska tak sme sa boli prejst.. po ceste som jej v DM kupila vyzivu a tak sa dalo...
teraz uz pol hod hajinka..

prisaham dnes je den blbec, a modlim sa aby uz bol vecer... a zajtra znova.. heheheh

blazka24
6. máj 2010

babul hlavu hore, aby nebolo aj horšie, u nás prerábali okná včera susedia takže sa im vydarilo aj im nepršalo hov.dá 😠

babulka123
6. máj 2010

blazka sak to.. hlavne ze je zdrava ... to je to naj co moze mat.. nech je aj ako cert, to je jedno ..
snad poobede uz bude dobreeeeee

zuzkamilko
6. máj 2010

nuz baby,nas maly je celkom ok,aj sa zahra,cele dni vyrehotany,trosku sem tam nervozny,tak ako vas tu citam,nech mu to ostane 😵

babulka123
6. máj 2010

zuzka ... to je super.. u nas je to umocnene este aj separcakou .. myslela som ze nie, ale zaspi a akonahle zisti ze tam nie som tak pusti taky srdcervuci plac ze az..
ale sak vsetko zle raz prejde..

zuzkamilko
6. máj 2010

babulka...u nas separacka je v noci,normalne spi na mne prilepeny a mm ho nijak neutisi,co bolo predtym normalne,ze ho on uspal

blazka24
6. máj 2010

babul presne toto si hovorím aj ja keď som total unavená, nevyspatá a priam zúrivá na malého , že hlavne že je zdravý 😀

zuzka takto sme na tom aj my, ale ked idú zuby, mám dojem že ho všetci čerti naháňajú 😖

blazka24
6. máj 2010

zuzi presne, teraz nechápem či je to obdobie čo tu raz niekto písal, že deti sa budú len k mame tlačiť, môj malý teraz nie a nie sa utíšiť pri mužovi keď si drcne hlavu o zem alebo sa udrie 😕

zuzkamilko
6. máj 2010

ale sranda je,ze moj maly cely den dokaze byt bezo mna,vobec mu nechybam a ked pride vecer a noc,no koniec 🙄

blazka24
6. máj 2010

zuzka u nás sa obzerá keď s ním muž chodí a drží ho za ručičky či som tam - no pochopíš?:

zuzkamilko
6. máj 2010

to sa mi stale vcera u dr.,ze maly sa za mnou obzeral,ci som tam,ale pri muzovi to aspon zatial nerobi

blazka24
6. máj 2010

zuzka to je taký mamin cecok ten môj malý ale ked idú spolu von tak mu nechýbam 😀

martinex
6. máj 2010

baby no u nas sa este stale spi, uz dve a pol hodiny 😎 juuuj,tesim sa...

blazka24
6. máj 2010

marti sme na tom podobne, ako dopršalo a dofúkalo, rozcabrila som zase okno a malý len tak spokojne odfukuje, už som normálne nesvoja že nenervačím 😀

zuzkamilko
6. máj 2010

kocky,idem varit,mm je o pol hodku doma a nema co jest 😀

bagaja
6. máj 2010

pomoooooooooooooooooooc neviete kde má ten plačúci škriatok vypínač? súrne

martinex
6. máj 2010

aj ten moj,aj by som mu isla okno otvorit,ale bojim sa ze sa zobudi a to riskovat nechcem 😀

blazka24
6. máj 2010

zuzka tak rýchlo navariť do pol hodky by som veru nedokázala 😀 a ja nevarím, nech doje to zo včera 😝

bagaja
6. máj 2010

baby a myslíte že môžem s malou von ked mala v noci teplotu ale teraz už nemá ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre