Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
7. máj 2010

zuzi ja dávam vločky aj do jogurtu a to ich len zalejem vriacou vodou aby napučali 😕

zuzkamilko
7. máj 2010

inac ak tu mame moniku,tak vsetko naj k meninam!!!

blazka24
7. máj 2010

zuzi no neviem či je tu nejaká monika, asi nie.............

mi kooooooooonečne spíme, ja sa idem naraňajkovať a rýchlo pripraviť príkrm pre malého, už nemám nič navarené tak hajde do kuchyne, ale po tej spúšti čo tam zanechal richard po raňajkách sa isto s papučou zabijem na lučine a ožužlanom chlebe 😝

zuzkamilko
7. máj 2010

blazka,tak bachaaaa,chybala by si nam tu 😉

blazka24
7. máj 2010

zuzka keby len vám, neviem ako by to zvládal mm, včera chcel uspať malého a tak ho rozbláznil že si až čapol hlavu o postieľku a potom sa normálne od neho odtláčal a na mňa ruky - ten v šoku že to akože chce teba? reku a čo si čakal, mama je mama 😀

zuzanakarolinka
7. máj 2010

jaj baby, ten môj tak niekedy uvažoval, že by zostal namiesto mňa na materskej, vraj keď nebudem kojiť atď, veď to poznáte, ale kto by mu ju chodil uspávať to neviem, ale možno, ak by boli oni doma spolu, malá by si zvykla viac na neho

lulu73
7. máj 2010

dobre ranko

fac.....super noc, tesim sa a dava to nadej aj mne 🙂) nasa noc bola ako vzdy zla......a aj vecerne zaspavanie sa nam pokazilo, uz dva dni za sebou chodi spavat pred polnocou a dovtedy ma tolko energie, zeby mohla maraton zabehnut keby vedela chodit ... no a potom sa budi kazdu pol az hodinu.....ale dnes nadranom som uz nemala energiu vstat. tak som ju nechala nech mrnci a ja som zaspala a asi aj mala🙂 lebo ju nebolo pocut zeby nejake hysaky z placu mala, cize mozno k nej netreba za kazdym okamzite startovat......musim to este vysledovat kedy place a kedy len mrnka zo sna...toto doladime

a co sa tyka UM u nas, s tym som uplne skoncila...emma absolutne odmieta.....neverila by som ze ja budem tak dlho kojit

martinex
7. máj 2010

no u nas vlocky nemali uspech,ale este ich urcite skusim... zato krupicova kasa bola lahodka 😀

facovka
7. máj 2010

no tak ja asi odpadnem, oli sa hra v kresielku a chvilu ticho kuknem a on spi...no tak to ho druhy x takto odvalilo,prvy x ked bol babenko pidi 😀 a bucham tu a vsetko a on si spi,som zvedava ako pojdeme na obed spat, chodieva spolu s fifom... 😅

martinex
7. máj 2010

fac jake dobreee...to sa dadovi nikdy nepodarilo...

babulka123
7. máj 2010

no ninka isla spat o 8.15, hned odpadla zobudila sa po pol hod, ale este bola taka nijaka tak ze este haji a ona este spi.. v podstate taha uz 2 hod.. som zvedava ako bude spat poobede ale nevadi .. ja som spala tiez a velmi dobre mi to padlo..

zuzkamilko
7. máj 2010

aj u nas sa spi,dnes uz 2x,najprv polhodka a teraz uvidime.....dnes je asi den spania 🙂 vsetky deticky buvkajuuuuu 😵

bagaja
7. máj 2010

no my sme spali 1,45, tak som zvedavá čo bude po obede....ale aspon som si porobila.....

a konečne nám dorobili baklón, čiže zajtra dáme s mm brigádu že upratáme a konečne si môžem dať stoličky kvietočky a hurááááá káva na balkóne.....hmmmm momentálne už len slnko k tomu chýba 😎

zuzanakarolinka
7. máj 2010

aj my už spíme 2x, už cez pol hodku, tak som sa naobedovala, idem ešte poumývať riady a odpočívam

leri
7. máj 2010

baby, ako obliekate krpcov doma? ja uz neviem co mu mam obliect, dam mu len body s dlhym rukavom a pancuchy a on je taky mokry, ze normlane mozem susit veci a vlasy ma take mokre ako keby normlane vysiel z vody, totalne mokre, co ho mam holeho nechat? ked mu dam body s kratkym rukavom tak ma studene ruky a lakte cele cervene z toho co sa plazi.....a to ani nehovorim ked sa nahodou rozreve, tecie mu pot po chrbte a na cele normlane kropaje, inak tu mame normlane tak 22 stupnov, ja chodim v teplakoch a tricku a teplo mi neni

babulka123
7. máj 2010

no my sme prave zahajili 2 spanok.. boli sme vonku ,teraz obed a poobede ideme znova.. sak co ine ze?heheheh

leri.. ninka je v teeeeenuckych teplackoch a body s kratkym alebo dlhym rukavom..

blazka24
7. máj 2010

zuzkamilko nespomínala som niečo o padnutí v kuchyni? tak vyšla som zo sprchy že idem zavrieť okno tak ma vystrelo na dlážke, budem mať na riti minimálne modrinu jak afrika 😠

chvalabožku spíme sám v postieľke ako obedná siesta, ja robím ryžový nákyp a rozhodla som sa že v nedeľu na deň matiek si urobím tiramisu tortu - šak som matka neeeeeeeeeee?

leri malého doma obliekam viac ako ty, ale zistila som že sú letné a zimné pančušky - treba pozrieť také tie naťahovacie aby sa nespotil, ja dávam dlhé a krátke body a pančušky a sem-tam mu šupnem aj ponožky s protišmykovkou lebo sa rozpleští v kuchyni jak žaba.........

babulka123
7. máj 2010

fuuuha tak to ninka je asi otuzilec.. hehehe
inak doma mame 20 stupnov..
a pancuchy uz nedavam ani na von

a mimohcodom baby , dozreli sme do velkosti kedy mozeme vyuzivat zubate dudle.... tak aje zlata v nich .. pekne si ich da a kde sa kukne hore.. no idem sa potototo od smiechu .. taka je poddarena

lulu73
7. máj 2010

caute

leri...aj u nas je 22 stupnov a ja davam malej pancusky, teplaky a body s dlhym rukavom ....inak 22 stupnov v byte je nieco uplne ine ako v dome...u nas su ladove podlahy...neexistuje aby lozila po parketach, lebo je ako zaba studena behom 5 minut....ani bez papuc sa u nas neda existovat....v nasom dome je chladno aj ked je v lete vonku hic a ja mam stale studene ruky co mi je tu zima...teraz mi teplomer ukazuje 21,5 stupna...ale to je iba vzduch a podlaha studenaaaa az strach

co inak idete porabat cez vikedn? ja uvazujem ze by sme sli na tu milu pre mamu ked uz mame zajtra ten velky sviatok

lulu73
7. máj 2010

babul.....🙂))) viem si ju predstavit v tom dudli a tie oci :_))))

babulka123
7. máj 2010

lulu ja som nad tym tiez uvazovala ze by sme isli ale zavisi od pocka..

a na leto sa k tebe stahujem.. heheheh

bagaja
7. máj 2010

jooj tu zase prší a ja že pôjdeme von, segra dnes dáva tablo tak som chcela ísť...že jej dačo prispejem...nech sa riadne opijúúúúúúúúúú.....a že pokukáme a tak, no hovno iba tak s daždnikom 😠

lulu73
7. máj 2010

babul....ja som aj vdaka domu tehotenstvo v lete prezila bez opuchnutych noh a v uplnej pohode

lulu73
7. máj 2010

http://www.materskecentra.sk/old/mila_2010/mila...

po lavej strane mate obce a mesta ktore sa do mile pre mamu zapojili....vidim ze Zohor na to tento rok kasle,ale Malacky a BA idu, tak si mozem vybrat

bagaja
7. máj 2010

no to aj my asi pojdeme aj v PP to je, uvidíme ako bude....

baby z okolia Bojníc, prípadne PD potrebujem nejaké dobré ubytko v Bojniciach a aj lacné by mohlo byť 😉 dajte nejaké typy...diki 🙂

martinex
7. máj 2010

ahojte...

lulu no my mame v dome tiez 20 stupnov,podlahy studene...v lete vonku hic,tu chladok a nohy som mala jak tulen velke 🙂

dadovi davam teplaky,body KR a tricko dlhym,lebo je tu fakt chladno 😠

inak u nas sa nespi,neviem co mu je, vrci v postieslke ale nespi... sak kym nereve,tak nech sa tam vala...co mi pripomina,ze dnes si skoro hlavu rozbil, v izbe v zachvate hry a blbosti sa hadzal o co mu napadlo a tak noha prebalovaku schytala celovku 😠 najprv ostal sediet,premyslal ci to vlastne boli a potom trosken pofnukal.. tak mame ciaru na cele.. 😀

z.vrablova
7. máj 2010

vcerajsia rozlucka so slobodou nad ocakavania... prisli sme domov o pol stvrtej rano... o pol desiatej som uz bola v buse pre malu k nasim... supla som si ibuprofen od bolesti hlavy a ficim zatial v pohode...
Rano este pre kvety, ku kadernicke, dnes este manikura, kozmetika doma, ozehlit, este poprat drobnosti a moze sa zurovat.... aj sa uz zacinam tesit, ako sa mi nechcelo...
U nas je doma do 20st, a Kika ma pancusky alebo teplacky a body s dlhym rukavom a tricko s kratkym na tom...
Vcerajsia noc u nasich super, prespala celu noc bez krmenia.
Co sa tyka vlociek tak tie su momentalne s pohankou favoritom u nas... sa nevie dojest, sama sa hadze na lyzicku.
Teraz spinkame, idem nieco pochystat...
a inac mam pred sebou svadobne kolace, teraz nasi doniesli... hehe fajnove

bagaja
7. máj 2010

hmmm zuzi taký koláčik, konkrétne punčák, mnam.....neprovokuj 😝

a my sme už doma trocha sme boli von, ale kosa jak pod Tatrami...čo už

facovka
7. máj 2010

nas oli doma teplacky,ponozlky a body s kratkym, aj to mu niekedy musim dat dole, co je mokry spoteny, myslim teplacky, no des...neviem co cez leto si pocne ked tak hicuje uz teraz, a to doma mamme tak akurat si myslim....tak uvidime 😉

blazka24
7. máj 2010

takže oblečenie som pridala teraz ponožken, lebo vonku síce hic ale tuná nem teplo 😅

ja idem na tú míľu pre mamu, už som aj s mužíčkom dohodnutá a pjekne sme sa dohodli že ja si vyberám nedeľný obed a tak bude šalátik vianočný a k tomu rezeň jak delo a našla som toto tak idem na to 😝
http://www.akosatorobi.sk/video/1288/tiramisu-t...

som prvý rok mama tak nech to poriadne vypáli nie?
my zase spíme, som v šoku ale uťahala som ho takže móže byť 😀
inak dala som mu trochen z ryžového nákypu sa zalyzoval lebo vkuse mrnčal keď som jedla a vykrikoval a skákal tak reku nech nezabaží, dúfam že mu pupák na zadku nenarastie 😒

zuzi takže takto ideš svadbovať? no človíčku dala bych si říci bola to pekná sranda 😀
a ty šlapeš na čom dievča? to akože do štvrtej žúruješ a potom o desiatej sedíš v buse? ja bych hodila taký otlačok na sedačku v autobuse až by to pekné nebolo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre