Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
8. máj 2010

juj akurat citam a kukam ze babul ten link uz hodila, no najprv pisem potom citam 😅
sisul pri zuboch nikdy nevies,ja som sa s tym este nestretla ze prva stolicka, ale podla mna mozne to je, kamoska ma tiez augustovca co sme spolu boli v porodke, a hlasila,, ze maju ocaky vyjdene, ze az 40ky horucky, des..a to tie by mali vychadzat posledne pred stolickami...je to indivindi 😒

daniela33
8. máj 2010

bré ránko,
táto noc nič moc, celú noc sa prehadzovala, ale už som si zvykla 😀 . Včera som mala stretko s kolegyňami aj s detičkami, bolo super, odreagovala som sa 🙂. Chytila som od mm zasa tú pliagu, celé hrdlo bolí, zahlienené a plný nos ☹
Fac gratulka k štvrtému zubku 🙂
My tiež kaše na noc nepapáme, bolo jej ťažko, ale kaše jej dávam na desiatu
a čo som ešte chcela, no zabudla som .... 😀

daniela33
8. máj 2010

hej a žehlenie som zrušila, žehlím len minimálne, ozaj veľmi pokrčené veci 😎

babulka123
8. máj 2010

juuuj baby zavidim .. my sme stale len na tych 2 ks.. ale mam pocit ze teraz jej vyjdu vsetky naraz. heheheh

daniela33
8. máj 2010

babul aj my máme len dva zúbky, však keď tak dlho čakáme, mohli by nám naraz aj tri vyjsť 😀

hawajcanka
8. máj 2010

ahojte babul ved oni narastu nam idu stolicky spodne a nejako bez teplot az som prekvapena 😕 teda aby som to nezakrikla akurat slintame odusu

zuzanakarolinka
8. máj 2010

čaute, my máme tiež iba 2 zúbky, a čakám, že pribudnú ďalšie, ale neviem kedy 😉

babulka123
8. máj 2010

haw.. ty si tehu.. no paraaada.. sa to tu rozrasta.. gratulka

a stolicky teraz??? nejako skor onie??

hawajcanka
8. máj 2010

babul dakujem ano hore uz mame 4 zubky a dole dva takze uz som ani neni prekvapena

zuzanakarolinka
8. máj 2010

haw, gratulujem, aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂

livia1
8. máj 2010

Haw supeeeeeeeeeeer, obrovská gratulácia 🙂 😵

z.vrablova
8. máj 2010

Haw... gratulujeme.... uzivaj si tehu,.... vsetko dobre...
Idem sa chystat, papa... zajtra zakuknem...

hawajcanka
8. máj 2010

dakujem dievcence urcite si ho uzijem dufam ze dopadne ok
akurat dnes som sa vyvalila v dm-ke mali frmol 😀

martinex
8. máj 2010

haw srdecne ti gratulujem..... velmi ma to tesi ze sa vam to podarilo 🙂 prajem vela vela zdravia 😉

ja sprtam o dusu,vobec sa mi ale nechce 😒

hawajcanka
8. máj 2010

dik marti nech sa to aj tebe skoro zadari 😉

livia1
8. máj 2010

Ahojte, mám čas tak trošku popíšem.Kubko ťahá už druhú hodinu spánku. Tak trošku popíšem. Zubky nemáme zatial žiadne, ale zato bolia ho dasienka poriadne. Ked papa piškotku tak si ju žuje nie na predných dasnach ale dava si ju na bok. A mame už aj prvý úraz za sebou. Behá doma aj vonku za jednu ruku, ani za nič sa nechce chytit aj druhej. Boli sme vonku v parku a tam je ešte aj štrk od zimy a fešák si myslel, že vie behať tak sa rozbehol za babkou a pustil sa ma aj tou druhou rukou. Samozrejme hned padol, lebo som ho nestihla zachytit a tak si treskol čelo o zem, že tá sekundakým som ho zdvihla apozrela sa mu na čelo čo sa stalo mi pripadala ako večnost. Na prvý pohlad to vobec nevyzeralo dobre.Mal na čele obrovskú hrču podliatu krvou/hned sa mu urobila modrina/ a mal tam odtlačených hádam 150kamienkou, ťahalo sa mu to až k obočiu a mal odreté aj pod očkom. Plač bol asi 10 minútový bez prestávky, ked sa konečne ukludnil, tak somho chcela posadit dokočíka, ale znova spustil. Na druhý deň ráno som čakala, že tam bude morrina ako svet a na štastie mu to tak dobre vybledlo, že dnes čo je tomu tretí deň tam skoro nič nemá.
Dnes si gazdujeme sami. Ocino išiel aj s Maťkom na chatu do zajtra. Tak máme chvilu klud. Nech si ho ocinko užije, ved v piatok odchádza a príde až na dovolenku 28.7.
Ešte musím ist dat Kubkovi urobit pas tento týždeň.
Neviete ako fotia na pas taketo malé deti?

emily3
8. máj 2010

Ahojte, ja len na chvilku ,..Lucka je strasne mrzuta a nic nepomaha a uz vieme rpeco..zubok sa jej tlacil a uz sa jej tlaci druhy...dnes sme jej objavili este je malililinky ale uz je prerezany a dole a veldla sa dlaci druhy..inak zo dna na den sa zlepsuje, lozi uz bez problemov, a stoji na nohach, a uz chodi za ruky..velmi ju to bavi a nechce sediet...stale na nohy...takze ked nespi, stale nieco robi, je v pohybe...skoncilo to zlate babatkovske obdobie

livia teraz zacina obdobie kedy babatka padaju....nas Misulo a vlastne ostatni tiez mali stale nejake hrce a modriny co stale nieco padali, alebo sa oskreli alebo nieco...par dni dozadu Misko spadol na murik..reval o 106 a potackal sa.....ale nic som nevidela az potom mu na cele navrela hrca....ale potom sa tvaril akoby nic a dalej vystrajal a lietal... 😉

facovka
8. máj 2010

jeeejo,mame dalsiu tehulku,haw gratulka,asi to stihnes este tento rok,ci?? 😉
my dnes cely den v ZOO,parada bola.....vecer teraz zase fnuky,mrnkoty,az revy, asi boli boli tie svine zubiska,kymsa cele prederu,ked ma len kusocky 😔 ach jo,zaspal,ale stale sa puci,mrnci,oci zavrete....babul,a zmena na francuzske nist,vypil teraz 40ml,chapete??a papat nechce,asi tie zuby,musim v spanku mu na noc dat ,sak to takto nemoze ☹

martinex
8. máj 2010

fac to ma mrzi ze sa takto trapite aj so zubami aj s papanim...

facovka
8. máj 2010

ja to nejako spajam,bo neverim ze my uz akoze s mliekom skoncime 😨 sak to musi kua pit,ale tak uz ine na trhu neni,proste nechce...ja myslim ze to tie zubiska 😔

facovka
8. máj 2010

kuk foto ZOO 😉 nieco z nich je aj na FB 🙂

deina2005
8. máj 2010

no ja odpadnem dalsia tehula gratulujem no babul marti ste na rade 😉

babulka123
8. máj 2010

deina srandujes.. ani nahodou ..

ja som bola dnes s lulu .. Emka je taka zlata ako na fotkach vyzera.. je uzasna.. a bolo super, napisem za chvilku .. a pridam aj fotos..

babulka123
8. máj 2010

foto davam na FB.. cmuuk

deina2005
8. máj 2010

😀

deina2005
8. máj 2010

kraaaaaaasne fotecky

babulka123
8. máj 2010

noo super bolo .. az na to ze ninka spala dokopy dnes hodinu , pol hod cestou tam a doobeda pol hod a to bolo vsetko ..

zaspala az o pol 9!!! aj to s takymi protestami ze dovi dopo.. no uvidime co to spravi v noci..

iveta6384
8. máj 2010

Ahojte, babul & lulu krasne foto na FB,vidim, ze ste mali pekny dnik. Aj Fac s chalnmi v Zoo. To uz je o inom ked je taketo pocko, nie ako v zime, ked je clovek rad,ze sa vytrepe na hodinku von.
My tu mame kamaratku slovensku, ktora zije dole na juhu Irska. Ma 1,5rocneho synceka, tak prisli na vikend. Sa vytesujem aspon nejake rozptylenie aj ked mm cele dni v robote, ale co uz. Uz len tyzden akonci definitivne.

Dnes sme boli u mojho brata na grilovacku, byva kusok od nas. Tak super, ale neskutocna kosa. Baby tu ten vietor to je nieco nenormalne, pritom na slniecku super ale fukne a citim sa ako v zime. Normalne ze tricko dlhy rukav, mikina bunda a ze maj... hahah tu nehrozi taky maj ako u vas... Ale sak uz len 2 tyzdne a letime na Slovensko. Teda dufam, ze letime, kedze kazdu chvilu zastavuju lety kvoli sopke. No ale snad odletime, si neviem predstavit, ze tu ostaneme bez nicoho. Pretoze odovzdavame byt, veci posielame do Australie a ostaneme tak akurat s cestovnymi taskami... no to by ma asi inak vytocilo... 😕 😅

missy97231
8. máj 2010

ivet, tak hadam ze tie lety sa nejak ukludnia... a bude bez problemov... ako to je s letom do Australie a s Mattheowom? si pisala, ze ako infant ti dieta sedi na kolenach,,, let 2hodky OK, ale do australie? to len tak pre zvedavost, nechystame sa na nejaky dlhsi let 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre