Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

iveta6384
8. máj 2010

Tam nam daju taku mini postielku a bude v nej a inak sediet nam na kolenach/ Tie lietadla su vacsie. Jedna rada je na pravo 3 sedacky,ulicka, potom v strede 4 sedacky, ulicka a zasa 3 sedacky. a za sebou je vzdy okolo 10 sedaciek a predelene takou akoby stenou no a prave na tej stene je zahaknuta ta mala postielka. Teda to som videla ked sme leteli prvy kratb do australie a videli sme babatka v tych postielkach. Takze aspon myslim, ze je to tak.

missy97231
8. máj 2010

no,,, viem si predstavit to lietadlo. letela som podobnym do Seoulu (juzna korea) 😉
a cena je akoze rovnaka, ako si pisala, alebo je to ine?

iveta6384
8. máj 2010

Missy cena urcite nie je 20 euro ako ryanairom. To bude viac, ale este sme nebookovali letenky, tak neviem, dam vediet.... 🙂

inak haw gratulka k tehu, sa krasne rozrastate maminky...😉)

eviqa
9. máj 2010

dobré ránko

...a krásny Deň matiek. Užime si ho, mamičky 😉

haw, blahoželám k tehu. 😉
a už neviem čo som chcela

perla200
9. máj 2010

ahojte....tak ja som hore po stretávkovej....tak najprv aj ja haw gratulujem k tehu....
na stretávkovej bolo fantasticky.......a prídem domov už o pol12 lebo dlhsie som nevydržala🙂 a hovorím si rýchlo odmalovat a do pyžama a spat...odomknem a počujem ....mam...mam....moja dcéra hore a trápila muža do pol12 nespala.....skoro som omdlela.....tak sme sa vystískali a o pol 1 zalomila stastná v mojom náručí..... 🙂

krásny den matiek vsetkým.....je to nás prvý resp. druhý tak si to užime teda okrem deiny🙂))))))))))))))cmuk

babulka123
9. máj 2010

ahojte,
no nasa noc dnes na neporovnanie lepsie ako vcera ..
zaspala po strasnych bojoch ale zobudila sa az o 4, caj , dudel a spala do 7..

inak baby ... ninka sa stale viac pusta.. stoji a zrazu ide.. taka je podarena..
vcera ked sme boli vonku tak ju zaujal ujo kuzelknik, zrazu sa ma pustila a davaj prec.. sme len cumeli.. presla nejakych 5-6 krokov... taka som pysna, hned som naraastla o 10 cm heheheh

martinex
9. máj 2010

ahojte,
u nas noc ok,teda vsetko ok,az na mna... zajtra na mna silno myslite,budem to potrebovat! Hned ako pridem domov sa vam ozvem. Uzite si nedelu, pekny den matiek prajem vsetkym..

a btw. dadik ma dnes 3/4 roka 😀 😀 😀

facovka
9. máj 2010

lulu,babul, foto super 😉
mati, zajtra sa drz budeme na teba mysliet.....o kolkej ides na to???? ale potoma ka parada to bude..... a gratulka dadikovi 😉 a vsetkym maminam knasmu dnu 😵

martinex
9. máj 2010

fac rano o 6.45 tam musim byt,ale este neviem kedy presne pojdem na odstrel 😀
a za dadika dakujem 😉

missy97231
9. máj 2010

ahojte.
aj my prajeme krasny den matiek 🙂
inak - my sa ucime na postielku cez den 😖 vcera sme zacali, dnes pokracujeme... dufam, ze si zvykne a bude krasne spinkat sam,,, 🙂

babulka123
9. máj 2010

matkaaaa.. ja na teba uz myslim od rana.. ze zatraj .. ale zajtra ... aj stikutku budes mat ako na teba budem mysliet.. zlaticko..
dadikovi veeeliku pusu..

fac.. kukala som vase foto .. tiez uplne super.. chalani si to uzivali..

babulka123
9. máj 2010

zboznujem ked je nedela a pekne pocasie vonku...
Ninka ma otcovsky den, doobeda poobede su vonku a ja mam den pre seba.. normalne sa tesim z toho ze mam cas si upratat, kedze som dnes bola taka sikovna ze o 10 som mala obed uvareny..

tak hor sa do roboty.. pekny den vam prajem babulky... maminky.. vsetko len to naj cmuuk

deina2005
9. máj 2010

skusame alergen hahahah joj ale jej chutilo 😀

babulka123
9. máj 2010

deina kukala som video.. strasne je podarena..
no dufam ze alergen to nebude...

sisulka7
9. máj 2010

haw gratulka, ja keby som nebola po sekcii, tak sa asi tiez dam nahovorit. Kristinka je uzasna, vcera sme boli na Mile pre mamu a vecer sme boli na opekacke u kamosov. Najprv sa s nami chvilu bavila, ochutnala kuriatko grilovane, odrazu jej ani nevadilo, ze nie je rozmixovane, potom sa dorazila kasou a krasne spinkala. ked sme dorazili domov zbuchala kasu a spinkala krasne s jednou prestavkou az do stvrt na 10. Je uplne bozska.

blazka24
9. máj 2010

haw gratulka k tehu...........

mamičky užime si dnes deň, ja idem robiť tú tortu tiramisu a rýchlo rezne ukluchniť, lebo šalátik majonezový v chladničke už od včera 😀

včera sme boli na míly pre mamu bolo fajny, richard ju celú prespal lebo celý deň nie a nie spať...........

tatino je s krpcom von a ja som bola hodinu v sprche, dala som si dole srsť, masku na vlasy som nakelebila, teraz si idem dať rýchlo masku na tvár, oooooooooooooch si užívam aspoň tento deň 😝

sisulka7
9. máj 2010

mne sa strasne nechce varit, tak tajne dufam, ze ma mm pozve na obed. 🙂 Kristinku som uspala a tatinko spi na gauci. Idem aspon oprat a co to spratat.

iveta6384
9. máj 2010

Ahojte maminky, vsetko najlepsie ku dnu matiek.... 🙂
Matka zajtra drzim moc moc palceky a Davidkovi vsetko najlepsie k 3/4 rocku...
Vidim, ze si uzivate nedelu, nas tato ide za chvilku do roboty, no co uz narobime 🙂
Tak pekny dnik vsetkym prajem. 🙂

leri
9. máj 2010

ahojte, tak ja si tiez uzivam den sama, ale nie preto ze je den matiek, to si nikto ani nevsimol u nas 😀 ale vraj aby som sa ucila, a ja uz 3 hodiny telefonujem so vsetkymi spoluziakmi na ktorych mam cisla a sondujem ci vie niekto aj menej ako ja........zatial som takeho nenasla 😀 😀 😀 v sucasnej dobe a situacii ma uz viac ako ucenie zaujima "ako na komisiu", tkaze sa snazim pochytit nejake grify 😀 😀 😀
matka, zajtra drzim palce 🙂

perla200
9. máj 2010

leri velký výstrih a jedes......ja som sa zobudila o pol 1...ako za starých časov ked som sa budila zo žúriek🙂)))))))))))
ani u nás MM netuší že je de matiek.....

babulka123
9. máj 2010

leri ty mas kedy statnice?
veeelmi na vas myslim kocky..

matka sa ani neukaze tuim

leri
9. máj 2010

perla, nieeeeeeeeeeee, volim taktiku manazerskeho kostymu, biela kosela, brile a seriozny vyraz.............musia mi zozrat ze to mam v malicku 😀 ja som sa predsa uz narodila ako manazer ludskych zdrojov 😀

leri
9. máj 2010

babulka, v stredu 🙂 keby som si lahla spat a otazky dala pod vankus, myslite ze mi nieco naskace do hlavy ? 😀

perla200
9. máj 2010

inak ja som official manažér ludských zdrojov🙂

sisulka7
9. máj 2010

leri, drzim palce, fuj este teraz je mi zle, ked si spomeniem na minulorocne statnice, ale nebojte baby zvladnete.

martinex
9. máj 2010

cafte kocky...

babul no tu som! mm prave odisiel s malym prec aby som sa mohla ucit,tak vas idem kuk,lebo ked je doma tak ma drbe nech sa ucim 😀

leri dik za typ na okuliare...ja uz mam vybrane oblecko,cierne lodicky,pancuchy so vzorom a sukna (to pre chlapov 😀 ) a biele tricko s rolakom (mam tam stare rasple,tak nech vidia aka som slusna 😀 ) a na to sacko a okuliare-sice su na dialku,ale nie moc silne,tak s nimi uvidim aj co pisem hadam 😀 😀 😀

inak som na tom tak ze v pohode to stihnem do vecera a este si aj lets dance pozriem a particku 😀
vecer si dam vanu aby som zmila stres zo seba, mm mi slubil masaz a rano mozem ist na to 😀

leri
9. máj 2010

marti, ty super zena, ja viem 18 otazok 😀 😀 😀 , ale este mam kopu casu 😀 a nad dalsou som prave zaspala, akoze by ste sa rehotali, otlacena huba na gauci, a neviem o svete pol hodinu 🙂 esteze som sa nezobudila o siedmej vecer 🙂

martinex
9. máj 2010

leri neboj sa,v utorok poobede budes nadupana aj ty 😀 mne to tiez zaplo vsetko az posledny den..teraz pritom sedim a vravim si stale: jasne sak to je toto, hento je tamto...uplna pohodka..keby bolo teplejsie tak sa pritom vonku opalujem (pospavam 😀 )

leri
9. máj 2010

no to asi nie, ja sa utorok o desiatej vecer len zacnem ucit, poznam sa 😀 potiahnem nocnu a rano to bude pohoda,ale poobede este nie, zato dnes.........lets dance a particka to musi byt 😀

martinex
9. máj 2010

no ja sa chcem prave vyspat... mam totiz teoriu: ked nic neviem,nech aspon dobre vyzeram 😀 fakt to funguje 😀
takze vecer si vyzehlim suknicku a vylestim lodicky a rano budem vybuvana do ruzova, nastylovana cakat na popravu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre