Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

leri
9. máj 2010

no to ja mam pri alexovi aj tak smolu 😀 takze nebudem hubovat v posteli ze nespi ale to vyuzijem na ucenie ......taky je plan, ale ak ma tresne o gauc ako teraz tak s amozno zobudim az rano 🙂

leri
9. máj 2010

inak sranda je, ze vsetky zdrhnute a my dve tu drzime diskusiu horucu 😀 len s kym budem vypisovat zajtra.......ty budes s rukou hore oslavovat a mne este len zacne byt horuco 🙂

martinex
9. máj 2010

oslavovat sice budem,ale doma kedze mm ma zrusil ze on ide predsa v utorok do prace,tak nemoze moc..ale snad cez vikend sa nam podari ist niekam zit a coto popit..

a baby su vsetky vonku..aj ja by som bola...len kvasim doma a tvarim sa ze sa ucim, tak ako ty 😀 teda ja sa aj ucim...

inak pekne mi to ubuda,mam pocit ze si len odskrtavam otazky,ze "tu viem,aj tu"... 😀

leri
9. máj 2010

pocucaj moja, ty chces vo mne vyvolat depresie ???? 😀 ja mam tiez harok a mam tam cisla, len si nemam co odskrtavat, lebo ja to ani len necitam a dnes som sa naucila jednu otazku, teda vcera vecer som sa ju naucilaa dnes som si to zopakovala 😀
ja ked s ana tie otazky pozriem tak vacsina mi je jasna, ale ked zavriem paprier tak tma 😀

leri
9. máj 2010

preboha, tam malo byt pocuvaj moja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinex
9. máj 2010

neblaaazni, nechcem... sak to zacni citat,pekne si to odskrtas a potom urcite nieco vymyslis..ja sa spolieham aj na to,ze sak ten co bude odpovedat kym ja sa budem pripravovat ma bude motivovat,ze co tam pisat,lebo sak to je furt to iste....
prave som skoncila franchising...uz mi ostali len pekne predmety-mark.analyzy,spotreb.spravanie,cenove rozhodovanie 😀
lavou zadnou za hodku to mam 😎 juch

lulu73
9. máj 2010

caute studentky, pekne sa ucite...tak teamovo 🙂

my vcera cele poobedie vonku na tej mamickovskej akcii, bolo super, dnes pre zmenu cely den robime na zahrade, umyvame si auta, lebo vyzerali ako oblvane vnutri a mala travi den na terase v prenosnej postielke....

tuto noc som ju mala cely cas pri sebe v posteli...sice som nemusela vstavat, ale musela som kazdu chvilu vytahovat prso ☹ ...cize je jedno ci spi sama alebo so mnou, budi sa rovnako casto

mati...zajtra na teba budem mysliet, dufam ze to das, aby si uz mala svaty pokoj

leni....tebe az v utorok napisem .-)

hawajcanka....gratulujem a vsetko dobre prajem

a den matiek sa u nas sice eviduje, ale bez hmotnych darov...dary pouze fyzicke 🙂) heh

leri
9. máj 2010

uz som si aj ja spravila jednu ciraku, pozrela som otazku a povedala som si, ze ved toto uz niekde boli inymi slovami, takze fajka a vybavene.........
inak baby sorry, my sa tu vykecavame na temu statnic a vy sa budete nudit ked to budete citat, len o alexovi nemam co lebo netusim ako sa ma, ale hadam dobre, starky mu cely den bude robit opicky a nosit ho na rukach tak stazovat sa urcite nebude

leri
9. máj 2010

lulu, a to my akoze do utorku nenapises??? 🙂 no nist, budem ti musiet zavolat 😀

martinex
9. máj 2010

lulu dakujem 🙂

jaaaj,toto je tema o detoch?! 😀 no dadik je prave na zmrzline s tatom,chrume kornutky a poobede vobec nespal tak sa tesim na vecerne uspavanie 😎

leri super ako ti to ide 😀

leri
9. máj 2010

mne uz hrabe, my my my my my 😀

leri
9. máj 2010

tak a idem si otvorit studenstku pecat a do vecera ju celu zjem 😀

martinex
9. máj 2010

heh 😀 ja chrumem milku co mi mm kupil 🙂

bagaja
9. máj 2010

joooj dákomu tu prihára pod riťkou, čo? 😀

nie nie nepodrypujem, veľmi vám držím palce a je mi až zle ked si spomeniem na moje štátnice....

haw blahoželám k tehu, a držím palce aby všetko bolo ok...

a inak sme všetci akýsi chorý....

bagaja
9. máj 2010

hej a den matiek .....vraj si mám počkať kým dcéra odrastie a kúpi mi niečo....

martinex
9. máj 2010

baga ani nie,prave som skoncila 😀

perla200
9. máj 2010

baga - to ti muž povedal? aj mne niečo podobné.....zmrd🙂

bagaja
9. máj 2010

hej perli....a teraz ked videl že Vám to píšem tak vystrihol srdce z papiera a napísal že pre mamičku 😝

perla200
9. máj 2010

no super ....toho môjho ani to nenapadlo...

babulka123
9. máj 2010

no ahojte.. matka tvoja teoria sa mi velmi paci.. asi ju budem veeelmi casto vyuzivat ked si budem hladat robotu hehehe

ja som dostala kvetinky { 3 ruze } a tofife.. pekne od toho mojho pokladika..
inak rano som volala mojmu dr { co ma rodil} lebo mal dnes narodky.. tak sme mu zablekali do teleffonu happy birthday a on volal asi o pol hod na to ze mimochodom mi praje vsetko naj k dnu matiek.. no pekne od neho .. zlaty.. tak ma to potesilo

a dnesne uspavanie ... no comment.. o 8 som ju dala do postielky a zaspala o pol 10.. skoro ma slahlo.. a svokrovci sedeli v obyvacke a cakali.. heheh

babulka123
9. máj 2010

leri.. drzim palce.. a skus , mozno naskace.. ale mne to nikdy nepomohlo.. heheh

baby ale vazne mate moj obdiv, ja by som na to nemala ani cas ani nervy ani chut ani nic ine..
matka zajtra cakam pozitivne spravy.. cmuuk

leri
9. máj 2010

no babul, keby si sa s tym 5 rokov ..........ako by som to slusne napisala........."onďala" tak ta motivacia ze uz je to finale je velka, tesim sa ked tu kopu papierov konecne vyhodim a budem "slobodna" 😀

babulka123
9. máj 2010

leri .. viem si predstavit..
juuuj tak by som podpalovala ze az.. na vasom mieste.. po skonceni.. .. teda tie papiere

martinex
9. máj 2010

ahojte...

babul dakujem za sms,hned ti budem volat jak odtial vyleziem...
ja este dotahujem detaily, napadlo ze sak idem obhajovat aj diplomovku,tak by som si ju mala kuk 😀

babulka123
9. máj 2010

matka budem cakat.. cmuuk

blazka24
9. máj 2010

ahojte pripájam sa k tým čo trt dostali na deň matiek, no čo už hlavne že mu chutila torta čo som spravila 😠
kooooooooonečne spíme a mužíček v robotke, že jak sa pjekne vyspím, včera som skoro infarkt chytila, malý sa budil skoro každú pol hodinu a cucol si čaju a zase spal a ráno zistím že muž mu navliekol totálne hrubé ponožky čo mal v zime? - asi posledný raz som ho požiadala o oblečenie malého do pyžamka 😉

blazka24
9. máj 2010

marti držím palčeky a vy si nerobíte obhajobu formou prezentácie?

martinex
9. máj 2010

babul ok

blazka ee,pekne rozpravas asi 10minut....

no idem este studovat..paaaa

leri
9. máj 2010

blazka, robime, ja ju prave idem spravit 🙂

blazka24
9. máj 2010

maťa my sme mali povolené meotar a power point a tak to bolo jednoduchšie, šlahla som prezentáciu a pjekne som si to tri krát prešla a bolo.........

leri vidím že makáš na tom, držím palčeky, ja som to tak dlho robila na bakalára až som sa na diplomke rozhodla že za dva dni to musím zbuchnúť ten power point lebo potom to len prerábam a vylepšujem a doslovne dojekatujem.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre