Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

leri
11. máj 2010

tu som baby tu som, musim vypinat pc, lebo je to silnejsie ako ja potom 😀 ale uz viem z druheho predmetu asi 11 otazok, vidim to tak na 3:00 odchod do postele, ale v pohodeeeeeeeeeeeeeee
uvidim kedy realne odpadnem...........o piatej rano vstavam takze budem vyspata do ruzova, ale radsej stresovacky jednu noc a kvoli blbym statniciam nespat mesiac .......skoro ma piclo ked som pocula ze sa to baby ucili 5 tyzdnov, to uz by som vedela ako basnicku odrecitovat naspamat 😀
takze zajtra na mna myslite, budem spokojna ked spravim aspon jeden predmet a obhajobu 🙂

martinex
11. máj 2010

babul ok, zavolam ti ...ale skor poobede ked sa dado vyspi...inak vyzera to ze budeme susedky 😀

leri hned daj vediet ako si dopadla...

babulka123
11. máj 2010

matka.... ze aka paraaaaaadaaaaa... nasli ste nieco ?

egyptanka
11. máj 2010

babul, co si dnes nedosla so segrou na Kuchajd u???? haaaa 😠 🙂

babulka123
11. máj 2010

egy.. mali sme dnes len jeden spanok, potom som musela este zehlit a riesit mareka, odlieta zajtra na 5 dni na Kanare.. mrcha jedna..
a zuzka pokial viem tak bola s filipkom u lekara a mala sa stretnut s nsoci lebo zabudli sandlaky ci co na dovolenke..
dnes to nebolo ono..

martinex
11. máj 2010

hej nasla som niekolko bytov...ale kupime asi v povodnom stave a prerobime si ho nech to mame podla seba..takze ak to pojde ako si predstavujem vianoce budu v novom 😀
ale je aj par zrekonstruovanych,cca okolo 70.000 za ne chcu

egyptanka
11. máj 2010

tak ked sa budes nudit a budes v okoli tak volaj ... sak nebudes 5 dni sama doma ... ci?

babulka123
11. máj 2010

no super.. takze vianocuejem spolu
inak znamy teraz kupili taky isty ako mame my a idu ho veeeeeelmi pekne spravit tak mozete potom cerpat inspiraciu ..
no uz teraz sa velmi tesim

a leri.. myslim na teba..

babulka123
11. máj 2010

nie nie zuzka ide ku mne.. sa docela tesim lebo ked som videla predpoved tak som rada ze sa deti zahraju aj troska spolu ..
a asi budeme robit fakultativne vylety do nejakych mestskych budov.. heheheh sak ma prsat.. sakra.. to je pocko..

egyptanka
11. máj 2010

no jo snad to nebude tak zle ... a drzim palce v spanku. Ako zaspala dnes vecer?

martinex
11. máj 2010

babul no pozerala som,tam na vasej ulici predavaju niekolko bytov,tak potom pojdeme pokukat 🙂
uz sa velmi tesim,aj ked asi nam hypo nedaju,lebo mm robil iba minimalne danove tento rok...a ja s rodicakom by som nedostala uver ani na bicykel 😀 ale mama sa ponukla ze ho zoberie na seba a my ho budeme platit a potom o 2-3 roky ho od nej kvazi odkupime...tak to vidim celkom realne

babulka123
11. máj 2010

matka.. tesim tesim tesim
a uvidis ze sa ti tu bude pacit..

egy.. ani nhovor.. normalne mam depku z toho aka som ...
dnes bola len na 1 spanku a sice od pol 12 do stvrt na 3, takze suuuuper, potom sme boli vonku a tak ..
dosli sme domov, odmietla veceru tak sme ju okupali a potom som jej dala kasu a ze spat.. no od 7 revala hodinu a pol.. chodila som tam, polozila som ju, akonahle som odisla z izby tak rev a rev a rev.. zakazdym sa postavila, ked som ostala pri nej tak sa ukludnilla a rehotala sa .. no a ja este vacsie nervy..
v podstate zaspala sama ale mam pocit ze skor "odpadla" lebo uz bola tak unavena..
je mi zo seba na bliti a viem ze som to spravila 1 a posledny krat.

martinex
11. máj 2010

babul dufam 🙂

idem ja haji,dobru nocku prajem 😵

egyptanka
11. máj 2010

babul, po jednom dni necakaj zazraky ... vytrvalost a pevne nervy. Ty sa tiez nenaucis po prvom precitani nejaky clanok naspamat.

babulka123
11. máj 2010

egy ja viem ale ked este stale vidim ako natahuje rucicky ku mne.. je mi z toho strasne smutno.. noo a uz revem..

egyptanka
11. máj 2010

babul tak treba Ninku viac vystavit ... alebo cely den byt vonku. zvladnes to a hlavne nerev, dieta potrebuje vidiet vyrovnanu mamu. Vyplac sa niekde inde, ale nie pred nou ... 😉
idem drichmat ... my sme sa dnes vystavili navzajom ...

blazka24
11. máj 2010

aaaaaaaaahojte, tak som tu ďakujem za všetky gratulácie - VDAKA 😉

leri držím všetky prsty a aj richardovi som kázala že nech zatne päste 😀

babul tak jeden spánok, no supiš - potom píš ako si dopadla, ja toho môjho malého prerazím.........také nervy chytám naňho, stále nechce spávať

už tretí deň ma trápi migréna a malý stále mrnčí, normálne začal mrnčiavať

aaaaaaale mám novinku - malý povedal na moje meniny prvý krát mama - tak krásny darček od miláčika supiš, škoda že si to neuvedomoval 😀

mati hypotéka - ja čakám kedy nastúpim do práce, musíme zobrať druhú hypo a predať tento malý krcel, tu sa bývať už nedá a to máme milionovú a chcem dvojmilionovu a máme ju na desať rokov tak chcem dať na tridsať

blazka24
11. máj 2010

babul ja ked pred malým plačem tak on sa aj v tom najväčšom kriku začne rehotať 😕

babulka123
11. máj 2010

ja som neplakala pri nej ... ale potom v sprche..
no uvidme ako to bude .. a egy .. uz viac sa to neda.. zaspavala mi cestou v kociku uz..

ale vsak nejako bolo nejako bude.. aj tak ju milujem nadovsetko na svete..

a blazka.. docela v pohode sa to dalo vydrzat do tej pol 12.. asi do 10 bola v postielke nechclea spat, tak davaj von.. neviem ako to bude ked budeme doma ak bude zle pocko ale dalo sa to v pohode.. a tie 2 ,45 hod to stalo za to ..

blazka24
11. máj 2010

babul neboj, bude dobre, to plakanie neber to tak že si sama, tiež revem ked neviem ako na krpca a aj ked naňho neustále vrieskam tak ho nadovšetko milujem 😀

z.vrablova
11. máj 2010

ahojte... ja len v skratke... svadba uzasna, Kristinka uzasna na svadbe aj v noci... nestiham citat ani pisat, musim sa uz konecne dostat do normalu... a v prvom rade vas musim docitat... ste sa rozpisali.
Matka gratulujem k uspesnym statniciam, Leri drzim palceky....
Vsetym vymesaciatkam gratulka... a este Blazke k dnesnym...
docitam a popisem viacej...
zatial prijemnu noc..

facovka
12. máj 2010

no babul, to mas fakt dobre nervy,ja ho nenechavam revat ,max 5min. ale inak ee, sak aj naco, a pri zaspavani sa prehadzuje aj 100x hore dole, brucho chrbat,vymysla, to cez den pri zaspavani nerobi,tak neviem cim to je 😒 ale sak raz sa to polepsi 😉 ja sa musim ku kadernicke objednat mam des a hrozu na tej hlave 😅
vymesacnikom vsetkjo naj, leri drz sa...to mas dnes??uz sa v tom stracam..
a hypo- no to nam nehrozi, az ked sa vratim do roboty, ach jo, tak zatial tlacenka.....jedine ze by sme vyhrali LOTO 😀

blazka24
12. máj 2010

zuzka tak svadba bola super? no maličká bola zlatá fakt úžasná a ďakujem za gratulku.........

fac s tým LOTOM sa pripájam a prišla by som si pýtať pôžičku ako gréci od teba ak by si vyhrala 😀

čo sa týka chudnutia tak ja som si kúpila časák a tam bola 90-dňovka úplne inak opísaná, tak asi sa dám na to, na raňajky ovocko mi nevyhovovalo tak sa idem kuk na stránku kde som našla tie recepty ešte aby som nejedla stále to isté

blazka24
12. máj 2010

sem sa stačí prihlásiť a máte receptov až až, ja som to našla náhodou ale čo sa týka tej 90-dňovky tak ja ju mám v časáku, ak by ste ju chceli tak ju napíšem.......

martinex
12. máj 2010

ahojte...

tak kedy zaciname s chudnutim? od pondelka?

martinex
12. máj 2010

blazka to som presne myslela,len som nevedela aky to ma link....tam su super recepty,vela som z nich robila ked som drzala

babulka123
12. máj 2010

fac nemam .. ale uz neviem ako dalej .. a najhorsie je ze to robi aj v noci...
a nepomoze ani ze ju vyberiem ani neviem co .. takze zatial bojujeme.. dnes v noci znova.. original nevie sama zaspat.. no co ved nejako to poriesim

dnes budem cely den prec ale vecer vas kuknem .. cmuuk

blazka24
12. máj 2010

marti tak ideme na to od pondelka?

babul neber to tak, môj malý nezaspáva sám odjakživa, vždy musím pri ňom sedieť - kľud niekedy to proste tak je, ono sa to potom časom upraví - teda pevne verím 😀

martinex
12. máj 2010

blazka mozme..musim nakupit ovocie a zeleninu,bo nic doma nemam...a potom mozme ist na to! 😀

babul tak by som ti chcela pomoct,no netusim co ti poradit,nam pomohlo nechat ho vyrevat a tak to skusat. Ale verim,ze ty na nieco prides 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre