Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
12. máj 2010

ivet ja tiež dlho už pučím ale minule richard zjedol sušienku moju a skoro sa pridrhol, je to predsa len tvrdšie 😔
neboj bude dobre časom si vyberie sám čo bude papať.........

lenka_66
12. máj 2010

aj ked nikto v rodine nie je alergicky , nema astmu ani kozne problemy neznamena ze to dieta nemoze dostat.jasne je mensie riziko ale stale je. ved traviaci trakt sa im iba este zdokonaluje (abo ako to nazvat). no ja som az velmi opatrna aj ked nik v rodine nemal nic take. toto je sice clanok ako liecit ... ale dole je pekne rozpisane ako je vsetko v tele prepojene. 😉

z.vrablova
12. máj 2010

Baby, od pondelka sa pridavam k vam s 90 dnovkou... stale som bola na to sama, som sa potesila, ze sa mozem k niekomu pridat.
My sme od vcera na kravskom mlieku. Pije 150-180ml... velmi chuti, negrcka, neboli brusko, tak hadam, ze si zvykne rychlo...
Naklada do kazdeho nocnika, tak je hadam dobre...
Ivetka... si mi pripomenula balenie spred roka... zajtra o takomto case pred rokom sme prileteli na SVK... drzim palce, nech vsetko bez problemov vybavite...
Zrniecka tusim az do dvoch rokov ee... kvoli vdychnutiu hlavne. A arasidy tusim az od 3R, je to silny alergen. Ja sama som alergicka.

martinex
12. máj 2010

tak sme doma z prechadzky, cely cas mrncal v kociku,neviem co sa mu porobilo,pritom kocik mal vzdy rad...samozrejme ze zaspal az tesne pred domom,tak teraz spi na zahrade a ja sedim na teraske a popijam kaficko 😀

zuzi som rada ze ides do toho s nami, si bola mojim hnacim motorom ked sme drzali v januari,tak verim ze teraz tomu bude tak isto a ze to dotiahneme do zdarneho konca! 😉

martinex
12. máj 2010

a este som chcela k jedlu...dado sa posledne 4 dni strasne rozjedol, je schopny o 12tej obedovat potom o 3tej si dat olovrant kasu, potom do seba natlacit cely rohlik,kornutok ci chrumky a vecer o 6-7mej mi zje 300ml mlieka! nechapem 😒

z.vrablova
12. máj 2010

Matka... spolu to zvladneme lahsie...
A necuduj sa, ved Davidko je uz velky chlapisko... ved je v kuse v pohybe..
Ja Kiku musim nahanat jest, a niekedy dojeda porciu aj na 3x... ona je spachtos, tak nema vela casu jest...

martinex
12. máj 2010

zuzi no niekedy by som brala take pasivnejsie babo...
teraz sa zobudil a uz zase mrnci,tak ho mam na kolenach a on mi utoci na notebook 😎

perla200
12. máj 2010

čaute kočeny....tá leri je pod stolom????
marti - aj my sme sa rozjedli, mala si už vie vypýtat teda hovorí ham ham ked je hladná....ráno plnú misku ryžovo - mrkvovej kase, na obed plnú misku zeleniny a mäsa, olovrant sojový puding a asi tristo chrumiek do večere a potom mlieko.....chvalabohu teda.....

martinex
12. máj 2010

perla cely den na nu myslim... bohvie kde sa flaka a oslavuje?! 😎

tak som rada,ze nie len ten moj je taky zrut.... boze,este pol hodinu ho musim udrzat pri zmysloch a potom pojde spat.. uz teraz je taky,ze by chcel ist,ale aspon do 6tej chcem vydrzat,bo mi zase vstane rano o 5tej 😖

leri
12. máj 2010

hotovoooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
za B 🙂 to bola supa co mi ten suter padol zo srdca konecne, vyuzila som moje teorie na 100% a vyslo to 🙂

perla200
12. máj 2010

počula som ho až sem leri....GRATULUJEME!!!!!

marti - brano sa s nou isiel byciklovat tiež prídu ide do vane a do postele je od pol 2 hore a o stvrtej sa pýtala spat tak sme ju zabávali.....ma porazí čo nespí poobede???? iba hodinku a pol dala a tak to aj vyzerá teraz.....

perla200
12. máj 2010

marti - viem že deti môžu len Perlu🙂))))))))))))))))))))))))))))))) nie že ma spapate.... 🙂

martinex
12. máj 2010

leri este raz gratulujem!!! 🙂

perla mne spal poobede do pol druhej,potom este o 4tej dal polhodku,ale aj tak bol mrzuty jak cert..

btw. prave som ho ulozila 😀 ze jaka pohoda 😀 😀 😀

emily3
12. máj 2010

leri gratulujeeeeem a tisko zavidim..... 😉
teda mate papkacov, aj moji chalani boli taki papkaci, Misko jedol raz za den, rano zacal a vecer skoncil, stale nieco do seba tlacil..ale Lucka ta nie, zje tak kasu a detsku vyzivu...zelenina , masko nehrozi a nechce ani roztek ani chlieb... 😖

z.vrablova
12. máj 2010

Leri..... gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.... sikulka....
Mne Kristinka zje vsetko, co jej dam... teda jedlo si nevybera, len nema cas dojedat, kedze medzi spankom a jedlom je len malo casu na hranie... 🙂
Takze... Kristinka od pol piatej spi... dnes uz 3x... 🙂....

martinex
12. máj 2010

zuzi kolko casu ti za den prespi,dokopy? a v noci spi kolko hodin?

z.vrablova
12. máj 2010

Matka.... tak doobeda asi 2hod, poobede 2-3hod a este pred kupanim aspon pol hod... Spavat chodieva do 19.30 a spi asi do 6.30... ak dobre ratam... spi 15-17hod denne.... neuveritelne... ako novorodenec...
ale samozrejme nie je to pravidlom... niekedy naratam okrem noci, kedy spi min 10hod... max 12-13hod, co je v poriadku...
mala robeny KO niekolkokrat... vsetko ok, tak si myslim, ze je proste taka spava... po tatinovi 🙂
My ked sa salime, tak max hodinu, to uz zacne zivat, suchat si ocka, tuli sa mi na hrudi... proste unava neskutocna...
Momentalne sa naucila v postielke sama sa posadit, tak velka zabava, kde-tam zakliesnena noha... no zabava..

martinex
12. máj 2010

zuzka tak to by som niekedy chcela, aby dadik takto spaval... v noci spi 11hodin a cez den dokopy max. 3 hodiny

inak ja som taka taka zrava,neviem ci to je tym ze od pondelka dietujeme,ale len co nieco dozujem,uz by som si dala nieco dalsie 😒

perla200
12. máj 2010

marti- hlavne že sú zdraví.....mne osobne nevadí ked je cez den hore ved to sa zabavíme a ona teda ma stale niečo na robote súrne🙂)))))))))) ale v noci nech chrápe, inak zalomila o 19.h zničená akoby betonovala🙂
kamoska mi poradila že ked jej idú zubky je dobré dávat fenistil na noc tak som jej dala 7 kvapiek....lebo že panadol nemôžme stale dávat - ja dávam len v nutných prípadoch, lebo potom nebude reagovat na horúčky

v podstate aj my spávame dobre....len občas tie výkyvy...ale ako novorodenec spávala dobre fakt..... 🙂

martinex
12. máj 2010

ja nedavam na zuby nic,len ak ma teploty vysoke....sak v noci spime pekne,len cez den mrnci,ale sak to prejde... uz ma tie dva zuby skoro cele prerezane

z.vrablova
12. máj 2010

Ja potieram dasienka stale pred spankom nocnym a ak idu zubky, u nas zabera Viburcol...

martinex
12. máj 2010

nam nepomahalo nic, tak zbytocne mu nechcem davat...

perla200
12. máj 2010

ani nam marti🙂 skúsim ten fenistil je to také mensie zlo

martinex
12. máj 2010

sak uvidis ci pomoze.. 😉

livia1
12. máj 2010

Leri gratulujeeeeeeeeeeem 😉 🙂

Máme novinku, Kubko sa dnes večer pustil cez 3/4 izby za hračkamiúplne sám. Sedela som na gauči a na druhej strane izby pod telkou mal hračky rosypané. Neviem čo ho tam zaujalo ale vybral sa sám , trošku ho aj zatackalo ale vyrovnal a pokračoval dalej a nakoniec si ešte aj sadol 😎 , tak ocino ho ešte uvidí ako sa začína púšťať a bude ho vidieť až keduž bude chodit. V piatok odchádza a prídeaž 28. júla ☹

leri
13. máj 2010

pomooooooooooooc, mne je brutal blbo......vcera vecer som si myslela ze je to unava, ale zda sa, ze telo si povedalo dost 🙂 tak ma boli hrdlo a cely clovek ze dovidenia, hlava, oci, ruky, nohy, hrdlo, este aj prsty na nohach................potrebujem spaaaaaaaaaaaaaaaaaat

a este raz dik baby 🙂

facovka
13. máj 2010

bre renko, mati a kolko mate zubkov uz?? my tie styri, ale horne pidi pidi...
baby poradte co varit malemu,ja uz nemam fantaziu, isto ste uz hadzali daky link s receptami, nemate niektore?? 😉

perla200
13. máj 2010

dobré ránko.....leri tak skús oddychovat....ale asi sa to moc nedá čo?
fac - ja som skúsala dat malej šparglu ale zdala sa mi moc horká tak som ju odtial vybrala....inak stale dookola je to nemysli si....

z.vrablova
13. máj 2010

Fac... ja idem uz od dnes skusat cervenu sosovicu, inac stale kombi zelenina-maso, zelenina-vaj. zltok... a pridavam ryzu, zemiaky, cestoviny, pohanku, ovsene vlocky a pod.... tiez som bez fantazie... ale sa uz tesim, ze o par mesiacov zacneme viac experimentovat...
Noc pohodicka, o pol stvrtej som jej davala cajik, ale inac spala do siedmej.... zlaticko.
Leri, unava, vycerpanie pochopitelne.... pytaj pribuznych, nech Alexa postrazia a prespi cely den... urcite by to pre teba bol krajsi darcek k uspesnym statniciam ako akekolvek ine vecne dary... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre