Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
14. máj 2010

inak spime.. dnes uz len cca 50 min.. sice troska s placom ale to budu tie zubky.. chuda malinke..
a dnes vobec boli ako odtrhnuti z retaze aj s Filipkom , ten sa rano najprv oblial horucim cajom , vecer zas blbol na balkone a nieco mu padlo do oka, takze zas "operacia" , sestra si natrhla peru aj s dasnom...
Matka este stale si presvedcena ze ides byvat do Samorina? nejako sa tu dokatuju ....

ale aspon je uz pokoj a dufam ze dost dlho bude..

bagaja
14. máj 2010

jooj tak to nie len my sme mali deň na slučku?????

v kočíku hodinu rev, že som ju asi 5 krát musela vziať na ruky, potom sme s plačom prišli domov a polhodiny sa uspávali...proste revy neskutočné a spala po obede 25 minút 😠 dnes dokopy 1,15 spánok za celý deň šak prečo nie.....

ale konečne je už ticho....už som fakt až plakala od nervov to sa nedalo už vydržať...ešte kus a by som jej čapla po dupe, ale som hrdá na seba že mi fakt nerupli nervy a zvládla som to 😉

aaaa Blažka tu provokuje že Riško spal od 1-do 5 ako odpadnem, to sa nám stať nemôže ani omylom...

blazka24
14. máj 2010

zuzi vidíš, díky za radu, teraz mi došlo že repík - mamina mi vravela že kamilky, ale to by mu vysušilo a neviem či by to vydržal 😕

blazka24
14. máj 2010

baga ale my sme od šiestej rána hore, takže som koooooooooooonečne sa vyspala po troch dňoch hororu a muž tri nočné po sebe nevyspatý, teraz sa už teším na ráno 😠

martinex
14. máj 2010

ahojte,

hotovo 🙂

bagaja
14. máj 2010

Mati provokuješ? dnes mám vitaminpvý deň a zjedla by som aj slona 😀 😀 😀 😀 a ešte takáto krásna....och musím si ísť utrieť sliny 😝

blazka24
14. máj 2010

martinex som šokovaná, ja môžem pri tvojej šikovnosti ísť handry fajčiť 😒

baga utri sliny, ja idem natiahnuť po byte igelit 😀

martinex
14. máj 2010

dakujem dievcata.... 😀

lizatko1009
14. máj 2010

marti krasna torta.

inac maly pije nutrilon, toho zvladol 150ml a dnes som bola v hypke kupit nutrilon, tak reku, ze kupim aj bananovy sunar a toho prave vypil 250ml

martinex
14. máj 2010

lizatko diky 😉

blazka24
14. máj 2010

lizatko to vážne? náš malý stiahne nutrilonu 250 ak by mu chutil ten sunar tak to by som musela ísť rovno do výrobne pre celú bedňu 😀

livia1
14. máj 2010

Mati máš proste šikovné ruky. mňam

babulka123
14. máj 2010

ahojte... takze fakultativny vylet na kramare ukonceny.. Samorin - BA kramare - 25 min.. auto jazdi perfisne..

filipko sa hral na balkone a padla mu nejaka hrdzava somarina do oka.. a zle zle zle .. takze ked sa po hodine spanku zobudil tak som zalarmovala kamosku nech postrazi ninku kym prisla maminka z pezinka { kua to je organizacia} a leteli sme na kramare.. a zajtra mame prist na konytrolu .. no proste parada..
ale aspon to uz mame nacvicene..

Matka uz aby si tu byvala lebo nema mi kto strazit Ninku.. heheheheh cmuuuky

lizatko1009
14. máj 2010

BLAZKA tak mne osobne ten nutrilon nechuti ja by som ho nepila 😀 a ten sunar bananovy som chutnala a parada, tak som sa rozhodla, ze nutrilon bude mat rano a vecer a sunar ako prvu veceru.

blazka24
15. máj 2010

lizatko tak fajny, skúsim kúpiť ak mu nebude chutiť vypije mama 😀

tak dnešná noc horor, o dvanástej sme plakali ani nevieme prečo, o pol tretej sme sa rozhodli vykecávať a tak ledva sme zaspali po mliečku, teraz ideme uspať maličkého 😝

z.vrablova
15. máj 2010

Nasa noc otras... kazdu hodinu do druhej bola hore s obrovskym revom... neviem, co jej mohlo byt,... ale po mliecku spala do pol siedmej.... a uz ma doobeda za sebou dva hodinove spanky, dobieha... Ale najlepsie na tom je, ze ja som sa dnes zobudila az o 11.15!!! MM ma nechal vyspat sa... normalne paradicka... idem nieco robit... normalne vycitky 🙂

blazka24
15. máj 2010

zuzi môj je v robote a ja som nechala malého sa hrať a ja som zaspala ani neviem ako, tiež výčitky 😀

deina2005
15. máj 2010

taaaaaaaaak moja krpana uz 3 dni spi sama v postielke vobec sa nebudi a spi od 20:00 do pol 7 riana to jaka parada a uz 2 den chodime bez plienky a zatial uspesne-ziadne mlacky nic joj jaka som stastna.a uz si sama spieva nananana 😀 hi druha Hannah Montana

blazka24
15. máj 2010

deina veľká gratulka, viem aká to je úľava sa v pohode vyspať 😀 a to bezplienkové odbodie nás čaká v lete, chcem začať skúšať, uvidím ako nám to pôjde, takže ty si len normál na nočník a potom skúšala si bez plienky?

babulka123
15. máj 2010

deina parada.. gratulujem mas naozaj asi najsikovnejsie babatko z nas.. teda aspon si myslim .. necchem samozrejme nikoho uratzit..

u nas noc tiez v pohode, zaspi sama, spinka krasne tych 10 - 11 bhod. v noc takze parada.. to bude tym jednym spankom si myslim ..

lizatko1009
15. máj 2010

blazka stalo to myslim 7.99€
tak u nas so spankom nic nove zaspal o 11vecer zobudil sa o 10 a ani raz nepije pocas spanku mlieko az rano, cize u nas sa vynechavaju ranajky, desiata, tak vecere mame dve.

sisulka7
15. máj 2010

baby, ked vas tak citam, mam chut sa zakopat ako pstros. U nas nocnicek absolutne nehrozi. Ked ju tam posadim, tak jačí jak bosorka a hned sa mi postavi. Skusali sme aj iny typ ale uplne rovnako to dopadlo.
A dnesna noc, no citim sa akoby ma presiel tank. Navyse sa mi pri obede pekne dogrckala a do toho sa este pokadila, takze sme to mali vsade. Sprchovala som ju rovno s celou autosedackou.
Dnesnu noc som mala pocit, ze mam zasa dvojmesacne babatko, lebo v jednom kuse jedla. Lulu a ostatne baby co im nespia babatka, klobuk dole pred vami. My spime od narodenia dobre a toto ma zabíja. Ale zato by sme len chodili a chodili.

deina2005
15. máj 2010

blazka hej asi od 5-6 m chodila na nocnik teraz uz normal na velke wecko..ked jej treba piskat tak je nervozna a uz lezie ku mne.inak ked je bez plienky tak kazdu pol hodinu ju davam na wecko ale vonku ked ideme samozrejme pelucha je.

emily3
15. máj 2010

teda zienky mate sikulakov..prve dieta som tiez davala od 5 mesiaca na wc--tie dalsie uz neskor....a treti je este plienkovy, aj ked doma chodi bez ale este je to take....

deina2005
15. máj 2010

moji od roka a pol vobec 😝

martinex
15. máj 2010

Ahojte,

tak mi cikame do nocnika ako sa mu chce,niekedy ano,niekedy nie...ale zacnem ho davat castejsie a mozno sa naucime. Kako sa nam do nocnika este nepodarilo. Posledne dva dni sme len na jednom spanku,poobede vobec nechce spat,takze aj dnes je od 11tej hore,lebo si este mrmle v postielke.
Inak boli sme v Eurovey,no bola som sklamana.Tak sme sli do Avionu, mm si kupil dalsie auticko na skladanie a malemu sme kupili choditko-toto
https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod...
strasne sa mu ti paci,uplne je bohovsky pri tom,taky dolezity 😀
a ja sa idem zabavat v kuchyni,upeciem si nejaku tortu,lebo mm sa stazuje ze cudzim peciem a on nema nic..tak mu nieco upeciem 🙂

martinex
15. máj 2010

a deina mas teda sikovne deti...sak ale mas ich 4,tak si uz vychytala vsetky finty 😀

leri
15. máj 2010

baby, skusam tu metodu kazde dieta sa vie naucit spat...........trochu som si to prisposobila, nerobim to tak radikalne,ale funguje to .............posledne tzydne sme fungovali tak, ze postupne stale viac vyzadoval aby som ho nosila na rukach vecer ked zaspaval........a to sa mi vobec ale vobec nepacilo, je tazky a stale sa to zhorsovalo...........tak som ho vcera vecer nechala v postielke revat a chodila som za nim v pravidelnych intervaloch........45 minut reval na plne pecky.........potom zaspal .........cumel som mu ale nechala, aby ma nemal za uplnu svinu 😀 dnes cez den som ho dala spat presne o desiateuj a poobede o pol tretej, o desiatej spal hodinu a poobede pol hodinu...............malo ale nenechala som ho spat medzitym, reval, nervozny, ale rano uz zaspal do 15 minut v postielke, takze som bola dvakrat za nim, a teraz vecer som bola raz a spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii trvalo to 8 minut 😀
este sa ale netesim, lebo mne ide hlavne o to, aby spal rano dlhsie, lebo bol nauceny ze o piatej vstal a o siedmej sme si isli znovu lahnut a spal aj do desiatej so mnou, tkaze dufam, ze ked mu nedovolim rano ist to dospat tak ze si to rozmysli a bude spat rano aspon do siedmej 🙂
a na nocnik chodi uz pravidelne, pred spanim, po spani, pri prebalovani, uz sa stane aj ze ma plienku suchu a posadim ho na serbel a do 5 sekund je vycikany..............a kaka tiez do serbla, niekedy to nevystihnem a nalozi plienku, ale vacsinou do serbla 🙂 ale su to len nahody podla mna, este vobec neviem odhadnut kedy sa mu chce

bara77
15. máj 2010

Ahoj holky,
jsem tady nová a taky se chci pochlubit svým augustovým pokladom. Malá je úplné zlatíčko, už se staví u nábytku, takže předpokládám, že za chvíli začne chodit. Nevím jestli z toho mám být nadšená nebo se toho hrozit. V 11/2010 čekám další přírůstek, tak se těším na docela solidní zápřah, ale jak jsem četla fórum o dětech narozených brzo po sobě tak zvládnout se to dá 😀
Jinak si myslím, že učit tak malé dítě na nočník je docela brzy, malá začala teprve nedávno pořádně sedět a ještě teď se na židličce občas klátí, no ale každé dítě je jiné a některé to asi zvládají lépe (než matky) 😲

livia1
15. máj 2010

Ahojte

Deina no super Aimee je iná šikula. Kubko zatial chodí s plienkou, ale ked chce cikat tak ukazuje na plienku a stahuje ju dole.nemám ešte odvahu mu ju nechat dole uplne, ale chystám sa ked bude teplo, aj Matko tak chodil, najskor doma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre