Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
15. máj 2010

matka.. tusim ste mali inspiraciu v samorine s choditkom .. som velmi rada ze sa dadikovi paci

leri ja som to tiez urobila.. uspech je ze neplace ked je v postielke, ale hra sa tam aj hodinu .. hore dole , nufa von z postielky, dudel vyhodi zobere, potom skrti nufa a tak .. hehehe ale vacsinou do hodinky zaspi sama.. neriesim ... snad sa to zmeni a bude zaspavat skor.. inak sme na jednom spanku , tak cca 2 hod. , niekedy si da este 20 min doobeda { vacsinou ked ideme niekam rano autom} inak v pohode vydrzi.. a vecer chodi spavat tak okolo 7, takze okolo 8 je tuha.. docela mi to tak vyhovuje a je to ok..

co sa tyka nocnika.. u nas sa tiez snazim pred spanim, po spani, pri prebalovani to riesit, obcas sa zadari aj kako.. ved uvidime..

martinex
15. máj 2010

ahojte,tak ja som dokoncila prave tortu,tak sa z nej tesim,celkom mi to vyslo ako som si predstavovala...

babul hej hej,sak ja uz som davnejsie po nom kukala,len som nevedela co mi na to povie mlady muz,ale ked som videla ako sa mu to pacilo u vas,tak hned som muzovi oznamila ze aj Dadulikovi take kupime 😀 tak zajtra uz moze spacirovat po dome 😀

leri
16. máj 2010

mati, pekna torta 🙂
u nas ked sa spravi kolac tak polovica sa je asi tyzden a druha polovica sa vyhadzuje 😀
a metoda na uspavanie u nas funguje, ale na dlhsi spanok nie, vcera spal hodinu a pol za cely den a rano o piatej hore ako nic 😀 😠 😠 😠 som zvedava ako dlho sa da vydrzat spat 4 hodiny denne s dvomi prestavkami na kojenie 😀 ked sa dlho neukazem, tak som to neprezila 😀

perla200
16. máj 2010

dobré ránko.....marti - to je neuveritelná torta....hádam krajšiu som ani nevidela iba moju svadobnú....vidís môžeš piect aj na svadby a maš o zábavu postarané..... 🙂)))

my noc ok....celkom teda ale ty kokso toto čo je vonku....ako dnes nevystrčíme päty z domu hned by ma odfúklo ale čo budeme stale vnútri robit netuším???? 😠 😠 😠 😠 😠

bagaja
16. máj 2010

ahojky

Mati to je bomba ten vrch to si klasika zaplietala? supiš to vyzerá a ako to chutí ani nechcem myslieť 😝

inak u nás noci a dni v prdeli.....

a dnes ideme na preteky lezúňov, tak som veľmi zvedavá že čo to bude 😀

martinex
16. máj 2010

ahojte...

dakujem 🙂 baga hej to som si zaplietla na papieri na pecenie a potom preniesla na tortu a orezala... poobede ideme k nasim,tak si ju tam dame,kvazi mala oslava po statniciach 🙂

baga na take preteky by som aj ja maleho zobrala,len neviem o ziadnych co sa konaju v BA,musim pogooglit.

bagaja
16. máj 2010

Mati to väčšinou v MAX-e skús pozrieť na ich stránke 😉

martinex
16. máj 2010

baga no len najblizsi max je v trnave..takze z toho nic nebude...tak to vyhrajte aj za nas 😀

eviqa
16. máj 2010

pekné nedeľné predpoludnie 😉 my noc o.k. ale to dnešné počasie je otras. Z domu dnes asi päty nevytiahneme.
Malý včera spal iba ráno pol hodinku a potom do večera už nič, takže to nebolo jednoduché, ale o pol piatej som šla kolegyni blahoželať na svadbu a potom s kolegyňami posedieť, takže ocko si s malým užíval.

marti, krásne torty, šikovná si

bagaja, držíme palce na pretekoch

zuzi a tebe veľa chuti do učenia

a dalej už neviem čo som ešte chcela

martinex
16. máj 2010

eviqa dik.... 🙂
a to pocasie je na prd...pojdeme dnes po navstevach a mozno do IKEA sa poflakat 🙂

babulka123
16. máj 2010

ahojte.. baby toto co je za pocasie.. ide ma je...., 2 deti , zuzka robi co moze aby ich zabavila, ja som varila, dali sme aspon 20 min na balkone ale neprijemnny su oboja..
poobede musime niekam vypadnut lebo do vecera neprezije bud ninka alebo ja.. hehehe
matka asi pojdeme do hypernovi.. zavolam ti ????

martinex
16. máj 2010

babul nemusis,lebo poobede mame navstevy a potom navecer chcem len do ikea rychle zbehnut,takze nebude casu na prechadzanie sa 😒

babulka123
16. máj 2010

oki.. ale na tu torticku ku kavicke musim uz niekedy dojst.. ta je aka dobraaaaaa

perla200
16. máj 2010

na prechádzanie? ani nápad vsak to to je horor!!!! nemam doma muža ani auto....takže musím kvasit doma 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 d 😠 o večera aj osediviem.... 😠

martinex
16. máj 2010

babul nooo,mala by si...predpokladam ze z tejto vecer uz nic nebude 😀

martinex
16. máj 2010

perla tak si v ramci volneho casu mozes tie sediny zafarbit 😀

eviqa
16. máj 2010

marti 😀 niekto dnes srší humorom 😀

...no a ja neviem, na čom fičí môj malý, či tajne pije redbull alebo čo. 😅 Ani náznak spánku a my rodičia by sme tak spali 😔

perla200
16. máj 2010

no ved aj by som ale nechce sa mi...viete kolko mam šedín????

leri
16. máj 2010

baby, aj vy mate tolko veci co su uz krpcom male? ja som to teraz dala na jednu kopu, ved to je za velke vrece veci, to akoze ked bude mat alex 5 rokov tak si mam zvlast sklad vytvorit alebo co??? kurnik, ved tolko ani ja nemam 😀
a uspavanie..........teraz som ho ulozila do postielky a po 2 minutach mrncania zaspal sam, ani raz som za nim nebola.............. 😀 😀 😀 . este raon nech spi do siedmej aspon a uz nebudem vediet co od radosti 😀

perla200
16. máj 2010

baby a čo idete na dovolenku ako to budete riesit s jedlom? už ja mam hlavu v smútku že ako jej budem varit v hoteli?:(((((

zuzanakarolinka
16. máj 2010

jáj baby, my sme teraz nejaký pomotaní, malej dobré zvyky asi skončili, ešteže začala cez deň spať, v noci sa budí, mňa pomaly od nervov šlak triafa a toto mizerné počasie,....radšej som ticho

facovka
16. máj 2010

ahojky, tak ja po stvrtkovom vytrhnuti zuba, uplne hotova, stale bolelo,opuchla som, uz sa nedalo vydrzat,len ibace, vcera som musela na pohotovost, tak hnisavy zapal az na kost,robili rtg nastastie zo zuba je vsetko von...otvorili znova vycistili, vyskrabali hnis....aj s injekciou brutal bolest slzy mi tiekli, v aute som sa mm rozplakala ako male decko od bolesti som sa skoro povracala, dnes rano som bola zase na vyber drenaze, zase cistili uz bez injekcie, skoro som odpadla, zase dali drenaz a zajtra lk mojmu dr. no takto sa ja mam, a beriem tetracyklinove atb, no cisty hnus,a boliiiiiiiiiiiiii, a stale opuchnuta...no uplne som oddpalena,neviem ako zajtra s detmi doma ked taketo pocko je vydrzim.... 😔 😔 😔

zuzujan
16. máj 2010

perla to by zaujimalo aj mna, ideme za mesiac do turecka a asi budem trepat hippky, no neviem... 😝 😝
a vy kde idete?

inak pocasie brutal, ale mne mala spala dnes uzasne, asi je meteosenzitivna 😀

perla200
16. máj 2010

jeho oči fac....až mi je zle ked ta čítam....dúfam, že ti to prejde drž sa zlato....myslíme na teba 😉

perla200
16. máj 2010

my do piešťan🙂)))))) ale ja malej nedávam hipp - neuznávam to ja radsej varím, ale asi jej to zavarím normalne do flasiek a dam do chladničky prenosnej a tak jej to budem dávat....alebo neviem? mikrovlnku trepeme so sebou ako dilinovci🙂

lulu73
16. máj 2010

fac....... ☹( to je strasne, to bude asi aj horsou imunitou po porode...vsetky sme teraz haklivejsie na vsetky pliagy ☹ myslim na teba, nech ta bolest, zapal a vsetko zle coskoro odide ... atb snad zaslapu coskoro ☹

toto pocasie je na nervy.....zacali sme kurit....
...vcera sme boli cely den doma, len take male prechadzky sme si dali po dedine a dnes sme boli na obede v BA, bolo super, Emma bola ok ... no a vecer som mala naplanovane ist s kamoskou na nealko drink, prvy krat po porode som mala ist von sama a idem k zehliacej doske akurat tak, pretoze kamoske tento dazd vytapa dom, tak mi volala ze nemoze......tak som smutna, lebo som sa fakt ze tesila

lulu73
16. máj 2010

a na dovolenku beriem hippky a aj budem varit , lebo ideme do apartmanu s komplet vybavenou kuchynou....inak akurat celu dovolenku budem mat mrchu, cize mozem sa tam rovno tie prve dni zavriet v kuchyni a vyvarat🙂))) budem mat na to priestor

perla200
16. máj 2010

lulu tak toje na porazenie....MM je v práci a dnes soms ním poriadne ani nevolala čo hasiči zachranujú čo sa dá...chuda zajtra príde vyplutý ako hovado.... to mi je len robota....
aj my dnes takmer na prášky celý den vnútri už mala bola taká mrchavá že o 18.h kúpel napapat a od 18.45 spí....dúfam že o 5.h vyspatá bude aj ma porazí 😉

zuzujan
16. máj 2010

lulu ja som malej este ani raz nedala nic kupovane, takze sa bojim ze mi tie hippky nebude chciet......tiez to neuznavam a zavarat neviem ci by bolo dobre a vydrzalo by to tu cestu teplom.....

fac drzim palce, zuby su svina.....mne po porode vymenili vsetky 4 biele blomby, lebo som mala kazy.....

lulu a kde idete na dovolenku? ja som tak hrozne chcela ist do chorvatska a nevyslo nam to, som zvedava ako bude v turecku ale kamoska tam bola s malym a nevedela si vynachvalit
a ja este stale mrzu nemam od porodu a bojim sa ze ju dostanem prave na dovolenke, slahlo by ma...... 😝

perla200
16. máj 2010

zuzi - podobne ako ty...mne to mala ani nechce raz som jej to vyskúsala dat.....nič zavrela pusu a konec
lulu - manžel musí byt rád🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre