Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
17. máj 2010

mati a co robi?

martinex
17. máj 2010

zuzi je zivnostnik a robi prerabky bytov,domov...obklady,dlazby,malby,sadrokartony, no proste vsetko..takze jemu ked sa nedajboze nieco stane,tak je to v pr..li

facovka
17. máj 2010

akurat som sa chcela opytat ked je rizikovy,inak mm vravel ze ho odkialsi pozna ale nevie zaradit 😅

eviqa
17. máj 2010

ahojte, dobré ránko. Tak my noc v pohode, ale tie dni sú riadny zaberák. Dúfam, že teraz malý konečne zaspí. TIe zuby ma asi zničia. Dala som mu gélik, ale on ked vidí, že ho mám v rukách, tak by ho asi aj zjedol, otvára sám ústa a čaká a potom mľaská

marti, my máme poistenie všetci v alianz

fac, skoré prebolenie prajeme

bagaja
17. máj 2010

ahojky

no tak idem s vami znova od začiatku diétovať, lebo cez víkend som to akosi nezvládla 😀 raňajky za sebou....

a my máme poistenie a tuším aj so sporením v Generali 😉

a počasie na hovno 😠

včera na pretekoch moju dcéru zaujímalo všeličo možné, len to že má liezť tak nie....ale aspon sme dostali darček za účasť....

zuzkamilko
17. máj 2010

mne sa tak zda zas,ze poznam baginho manzela a neviem odkial 😖 Bagi,kde chodil do skoly????
mati....tak to mas pravdu,nie je to sranda

zuzkamilko
17. máj 2010

inac sa pridavam k dietujucim,bagi aj ja som porusila.....

babulka123
17. máj 2010

fac.. nech sa ti rychlo polepsi, ja sa chystam akurat zavolat zubarke lebo ma trapi jeden zubak, robili mi ho asi pred mesiacom , ja aspon nemam taky strach lebo je to moja krstna mama, takze je to v pohode.. len sa musim dohodnut tak nejako aby mal kto postrzit ninku.. to zas bude akcia Z

z.vrablova
17. máj 2010

nepoznate niekoho, kto maturuje tento rok na strednej pedagogickej skole? Potrebujem maturitne otazky vypracovane (najlepsie elektronicky) z hudobnej vychovy a z vytvarnej vychovy.... ma drbne asi 😠

facovka
17. máj 2010

zuzi a tu si kukala,neni tam nieco?? v umenovede??
http://www.tahaky-referaty.sk/ostatne/umenoveda/

eviqa
17. máj 2010

zuzi, nepoznám nikoho :( to ako na prijímačky? A kde ideš, do PO?

perla200
17. máj 2010

čaute....no noc čo ja viem na prd.....
fac - drž sa zlato....ked nemôžes hovoriť tak pís - oli spat, fifo spať...🙂))))

leri
17. máj 2010

alex spal do siedmeeeeeeeeeeeeeeeej, teda ja som spala, tak asi aj on, to je neuveritelny uspech, dufam, ze to nebola len vynimka.............ale v noci som ho riadne vytrapila, hodinu reval v postielke, klacal a vykrikoval namna, uz som mala na male aby som ho nevybrala, ale potom som si povedala, ze ked som dotraz vydrzala a teraz ho vyberiem, tak plakal zbytocne a sme tam kde sme boli.........potom to vzdal, otocil sa a spal od tretej do siedmej vkuse a to sa este ani nestalo odkedy sa narodil asi 😀
dnes ideme do poradne 🙂

eviqa
17. máj 2010

leri, super. Tak občas sa oplatí vydržať, len nech vám to vydrží.

perla, ta čo?

zuzkamilko
17. máj 2010

leri...gratulka k uspechu 🙂
fac...aj mne tahali zub mudrosti a pobolieva ma to,no to,co ty mas...chuda 😖

bagaja
17. máj 2010

zuzka žeby si ho poznala?no chodil do školy tu vv PP...tak neviem odkiaľ? 😉

zuzi vráblova ja sa môžem sestry opýtať, či namá nejakú kamošku na pegečke, lebo aj ona maturuje tak či spolužiačku bývalu...opýtam sa, len tento týždeň maturuje tak snád niečo zohná...

facovka
17. máj 2010

zuzi mne 6tku lavu dolnu,no ale taka bolest, to ma tak ani nebolelo ked tam ten pokazeny zub bol, ciste peklo 😔

bagaja
17. máj 2010

baby prišiel vám už RD?

zuzkamilko
17. máj 2010

fac....dr. mi vravel,ze s dolnymi je to horsie
bag...ano,v piatok a asi sa mi len na niekoho podoba,uz viem,na kamoskinho frajera,ale on pochadza z nejakej dediny od PP

facovka
17. máj 2010

no,mne nema aky, bo som este neziadala....10.5.mi skoncila dovca co som este z roboty cerpala, neviete kde je aktualne tlacivo s ktorym ist na UPSVAR??nemate link??,som leniva hladat 😀

adenka
17. máj 2010

ahojte, ja opat po dlhej dobe 🙂

sme boli na vikend v kupeloch, no uplne super... tak sme sa zrelaxovali, mna dokalicil maser, este dnes sa neviem hybat, ale inak super 😅

inak nic nove, stale nemame zuby, plazime sa uzasnym stylom ze rehabilitacna sestricka skoro padla zo stolicky od smiechu, ale zaklad je ze sa hybe, a kym pojde do skoly, mozno aj chodit bude 😝 😀

a inak ste tu tusim riesili hippky, ja som malej do kupelov zasterilizovala domacu stravu... nie som proti hippkam, ale moje dieta po prvej lyzicke na mna hodilo zhnuseny vyraz a uz ani usta neotvorila.... takze este jej dam jeden pokus raz, ale asi bude po mame..domace je domace.. 😅

martinex
17. máj 2010

fac a ty dostavas RD za oliho aj fifa? cize 2x? ci jak to je?

aden videla som foto na FB,Dominika si to veru uzivala... a super ze sa plazite,uvidis o chvilu bude behat okolo teba,este budes spominat ako bolo dobre ked len lezala 😀

leri
17. máj 2010

matka srsi humorom hned zrana 😀 😀 😀

facovka
17. máj 2010

mati Rodicak je na matku nie na deti, takze 10 deti jedne rodicak 😒
ale pridavky mas ako na pocet deti, takze 2x, tazkych 1200skk mesacne..cca

z.vrablova
17. máj 2010

Bagaja... to by som bola vdacna, ak by sa ti podarilo nieco zohnat....😀
Pozerala som stranky tych tahakov, ale som z toho uuuplne mimo, netusim, co sa berie na SŠ pedag.... tak by som radsej maturitne temy tohtorocne....
Matka... rodicak je viazany na rodica... ak aj mas viac deti, rodicak len jeden.... 😉
Adenka.... tisko zavidim kupele... mala je na fotkach uuuuzasna... a pocasie ako-tak vyslo??

z.vrablova
17. máj 2010

fac... 😀

martinex
17. máj 2010

no tak to je potom na figu...ja ze na tom druhom dietati aspon zbohatnem.... ale matersku ked budem za neho brat,tak potom za dada dostanem co? nic alebo RD?

z.vrablova
17. máj 2010

Matka nic... rodicak skoncis na Davidka a beries matersku na druhe, potom pokracujes v rodicaku...

adenka
17. máj 2010

zuzi no zo 4 dni nam prsalo 2x pol dna, takze sa dalo... ale mali sme vela aktivit vo vnutri takze ani dazd neprekazal 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre