Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
17. máj 2010

Adenka super.... ja by som tak rada niekam vypadla....
co takto celoslovenska stratacka v auguste?? aspon na jednu-dve noci... ?

facovka
17. máj 2010

mati ked budes s druhym na MD, tak na dada pridavky len 😒 😠

martinex
17. máj 2010

no este ze si platim DNP,lebo inak by som mohla po zobrani chodit...sakra...a ze socialny stat 😒 tak ja siiiilno pojdem volit,nech sa to tu cele niekam pohne....

lulu73
17. máj 2010

dobre ranko

ja sa zacinam obavat, ze nam ani volby nepomozu a vsetci mladi by najlepsie urobili keby sa zbalili a odisli odtialto co najdalej ☹ v nasom Ficolande to ide od piatich k trom ☹(( velmi tazko a zle sa tu zije

lulu73
17. máj 2010

babul...spanie lepsie, nabehla som tiez na trosku drsnejsi styl...cez den je to ok, ale v noci k nej nevstavam 350 x ale uz len 2 x ..... o polnoci a o stvrtej.....a vtedy aj kojim....ak sa zobudi medzitym, iba pohladkam a odchadzam...niekedy protestuje 5 minut, niekedy aj 40 minut...ale myslim ze intervaly vykrikovania a protestov sa zacinaju vyrazne zmensovat...cize je to lepsie

z.vrablova
17. máj 2010

tak veru... ja som na SVK rok a neviem si zvyknut na tolko veci... ze su rovnake (niekedy vyssie) ceny potravin a inych veci, som si ako-tak zvykla... ale urady nase milovane... tak tam ma ide permanentne rozpucit od jedu... co za "skolenych" ludi nas stat plati!!! (no cest vynimkam, aby som niekoho neurazila).... a pristup predavaciek... v UK kazdy vysmiaty, ochotny... tu len zazeraju, clovek ani nema chut nakupovat, nedajboze chce poradit....
Socialny system... no dakujem pekne... za E270 rodicaku nema slobodna mamicka pomaly ani na zaplatenie ubytovania... !
Pracovne prilezitosti... dalsia kapitola.... mat tak o 10 rokov menej, tak sa hadam tak skoro na SVK nevratim... ale to yb sme asi ani Kristinku nemali...🙂.... volit budem, bez debaty (len neviem koho 😉 )

bagaja
17. máj 2010

toť dilema...koho....kto dá toto všetko zlé do poriadku....taký sa ešte asi nenarodil 😠

missy97231
17. máj 2010

ahojte... no, ja som si precitala len lulu prispevok a k tomu ficolandu len tolko - ktokolvek by tam miesto Fica bol,,, bolo by to rovnako 😀 tym nechcem povedat, ze ja idem volit fica,,, to ani nahodou, ale proste kazdy pred volbami len sluby a sluby,,, a po volbach, aby mal co najviac v kapse. ci meciar, dzurinda, fico... vsetko je to rovnako. tot moj nazor 😒

perla200
17. máj 2010

ahojte......no pripájam sa aj tak simyslím, že ked tam nebude fico bude tam další darmožráč a alibista ale tiež simyslím, že sa nam tu tažko žije, ked chces mat nejaký standard musís makat ako otrok od rána do večera a ked chces bývat tak sa zaviazat na 30 rokov hypotékou.....iné ti neostáva....ceny hroznéééé, kvalita o ničom....a služby dovi dopo.....predavačky u nás v jednote? - čistá mafia....a tak.....

karin.
17. máj 2010

Ahojte babenky,

dávno som tu nebola, trochu som aj počítala ale aj tak som neprišla na to prečo sa musí Maťka sťahovať?? S tými voľbami aj ja sa chystám voliť ale určite nie Fica a jeho bandu...

na dovolenku pôjdeme tento rok na Senec a Zuzi som za celoslovenské stretko, len to ešte nejako vymyslieť

tie čo držíte 90-dňovku dajte tip na zajtra, čo budete variť??

zuzujan
17. máj 2010

ajojte, no ked to tu takto citam, nechapem kto toho fica voli.......ja v mojom okoli nepoznam nikoho, tak preco ma 40%???
ale asi sa tu radsej o politike nebavme, na to by bolo vhodne asi ine forum....tu riesime prijemnejsie veci, nase pokladiky predsa 😀

a pocasie ma zabija, neviem uz ako malu zabavit, dnes doobeda som bola vonku aj ked prsalo, ale kosa je tam priserna

bagaja
17. máj 2010

no hurááááááááááá moje dieťa spalo 2,15 doma v postieľke po obede, že aký to zázrak...normálne som hotová z toho 😝

karin ja zajtra asi ryžové rizoto 😉

zuzjan ja ti poviem kto volí pána F. - babky a dedkovia, bo dostali ku svojim biednym dôchodkom pár ečiek na Vianoce 😠

martinex
17. máj 2010

karin stahujeme sa preto,lebo sme v prenajme a vyhadzujeme mesacne 500€ do kybla...

blazka24
17. máj 2010

ahojte, nestíham čítať, dnes deň blbec a nemám chuť na nič, kočík som nekúpila lebo ho už nemajú na sklade 🙄

90-dňovku začnem zajtra, dnes by som si mohla dať nulový bod - od jedu som zošlahala celý dezert čo mi naši dali v nedeľu 😖

richard pohoda, aspoň dnes si pospal na dva krát, muž s ním bol von a potom spal v aute ked sme šli kupovať kočík, tak sme do obchodu chodili s robom na striedačku aby bol niekto pri richardovi 😀

eviqa
17. máj 2010

blazka, nebud smutná, ešteže je večer a deň blbec čoskoro skončí 😉

martinex
17. máj 2010

blazka ten kocik ma mrzi...

inak na sobotu robim dve torty-gitaru a policajne auto...tak som zvedava ako to stihnem 😎

dadulo uz spi tak uz mame pohodku 😉

blazka24
17. máj 2010

eviq, marti ďakujem, normálne nechápem, fakt sa mi nič nedarí ešte aj ekzém sa mi zhoršil 😠 zajtra už začínam chudnúť, videla som sa na fotke a veru skoro praskla šošovka v objektíve 😠

blazka24
17. máj 2010

martinex tak to vám závidím, ja eštelen vyhrievam kúpeľku, malý už zúri čo chce spať ☹

eviqa
17. máj 2010

aj my sa práve ideme kúpať, je to dnes na mne, lebo ocko išiel hrať futbal. 😔

marti, zvládneš to, ty si šikulka

martinex
17. máj 2010

blazka no ja ho neviem udrzat dlhsie hore ako do siedmej...aj ked sa zobudi poobede o 4tej aj tak chce ist spat... tak co narobim 😕

a chudnutie,no prvy den mam za sebou...ale take chute ma dnes lamali,ze az...esteze doma nic nemam,inak by som to zozrala 😀

eviq no zacnem v stredu piect,nech to nejak zmaknem...zas bude plna ladnicka 😀

blazka24
17. máj 2010

martinex tak to vidím to chudnutie ked budeš piecť, neboj ty to zvládneš, môj richard ten si začne pred siedmou oči šúchať ale sú dni ked skáče do desiatej

eviqa
17. máj 2010

tak malý okúpaný, nakrmený a už leží a zaspáva.

marti, len aby ste to nepojedli. Do soboty daleko 😀

lizatko1009
17. máj 2010

blazka nepisala si nekedy, ze maly chodi neskoro spat? uz sa naucil chodit skor?

karin.
17. máj 2010

maťka tak to úplne chápem, že sa sťahujete, to fakt riadne veľa vyhadzujete 😖

martinex
17. máj 2010

blazka vies co,ja nejak vobec nemam chut na sladke,ani ked peciem...vobec ma tonelaka...to skorej pizzu by som si k tomu dala 😀

eviq budem branit telom tie torty 😀

blazka24
17. máj 2010

lízatko chodil neskoro ale neviem, asi pred mesiacom sa sám naučil spávať takto zavčasu a myslím že je to tým, že sa vyčerpá cez deň, unavujem ho tým že behá po byte 😝
teraz ešte skáče v postieľke, zase sa prebral, toto je náš problém 😠

martinex
17. máj 2010

karin no trosku dost 😀 doteraz sme to zvladali,ale uz je to vela,tak ideme het 😉

lizatko1009
17. máj 2010

blazka tak to ti zavidim, mne chodi spat o pol 12 to je jeho cas a vstava o 10-pol 11. a po obede mi spi 2x po hodine a pol niekedy 2hodinky.

karin.
17. máj 2010

čo vravíte na to stretko celoslovenské čo tu písala zuzka v.

zuzujan
17. máj 2010

ja som za, ale aby to bolo niekde v strede, aby sme mali vsetky rovnako daleko... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre