Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
13. okt 2009

babulka...aky olej pouzivas do vlaskov na tie lupiny? a kde si kupila kefu na vlasy? ja mam uplne makku, na prd, neda sa to vycesat

lely29
13. okt 2009

Lulu mne poradila kožna z biodermy a je super pretoze nie je taky mastný ako olej a pomáha len je drahší

lulu73
13. okt 2009

ahoj lely, prosim ta a to je olej Bioderma, alebo to je nejaka detska kolekcia?

lulu73
13. okt 2009

a tiez to robis tak, ze hodinu pred kupanim naolejujes celu hlavicku a potom vyceses?

missy97231
13. okt 2009

dobre ranko.
tak vcera sme isli spat o 19stej. No, samozrejme zaspal az o 9tej, medzi tym asi 3x sme jedli po 5minutach... Ale - uz o polnoci chcel jest, o pol3tej, a opat o 5tej. To fakt nechapem... Mne inak zaspava az o tej pol10tej vecer, a budi sa na papanie iba raz... No fakt neviem, ako ho naucime zaspavat skorej, a bez toho aby sa mi budil 3x za noc 😀

lely29
13. okt 2009

Nie je to celkom ako olej skor krém a natriem to Laure tak pol hodku pred kúpaním.Je to z tej rady abc.

lulu73
13. okt 2009

lely...vie mi pls povedat presny nazov? dik

lulu73
13. okt 2009

vies

lulu73
13. okt 2009

miss...aj my sme cez noc 2x hore, nie si sama 😉

lely29
13. okt 2009

Presne sa to volá abcderm babysquam krém

lulu73
13. okt 2009

lely...dik, popytam sa v lekarni

martinex
13. okt 2009

lulu ano,je to firma....sidlia na galvaniho...maju aj pneu servis.... a to ze to chces bez uctu, im povies asi tak,ze ci by sa nedala este nejaka zlava,ze ucet ti netreba... naozaj su sikovny a vedia ti dost rychlo zohnat co chces 🙂

lulu73
13. okt 2009

mati...dakujem....vonku klendra nechutna, to co ma byt? ja dnes idem s malou do poradne, ved nas aj odfukne 🙂

martinex
13. okt 2009

lulu ani nehovor... fuci tu jak slak.... mame pri dome asi 4metrove bambusy,ale ti poviem,tak ich ohyba vo vetre,ze ked nejaky zlomi a mi ho slahne do okna,tak mozem zasklievat....

inak neprisla by si aj ty zajtra ku nam,ked tu bude babul?

lely29
13. okt 2009

Lulu aj ja idem na 11 do poradne a vôbec sa mi do tej zimy nechce.

lulu73
13. okt 2009

mati...dik za pozvanie, aj babul mi uz pisala...musim ist na gyndu konecne a tie vsetky papierovacky povybavovat a ak zajtra nasnezi, pojdem do prdele

martinex
13. okt 2009

lulu no tak to mas o zabavu postarane 😀

daniela33
13. okt 2009

ahojte, dlhšie som tu nebola, sem tam pri kočíkovaní a uspávaní malej,čítam, ale nestíham odpisovať ... My už druhý deň neskutočne bojujeme, Tamarka cez deň skoro vôbec nespí a to predtým potiahla aj šesť hodín cez deň. Teraz len také dvadsaťminútovky a to ju musím hodinu kočíkovať,aby zaspala na dvadsať minút. Včera v tom najväčšom dáždi, som s ňou šla von, lebo už som bola zúfalá. Tak vonku si pospala, ja mokrá ako myš, ale neva... A u nás platí, ak nespí cez deň, večer je to o ... už dva dni boj do pol jedenástej, potom sa raz zobudí na krmenie a ráno o siedmej je už hore s očami ako sova ... Tak som sa vytešovala, že som ju odučila od uspávania večer na rukách, lebo už dva týždne mi pekne sama zaspávala v postielke, trvá to asi hodku, viackrát musím ísť dať dudel a pohladkať, ale zaspala. Teraz zasa nula bodov.
Ale zasa pozitívne je, že sa mi podarilo rozbehnúť kojenie, a nutrilon už dávam iba na noc, aj to možno skúsim už vynechať, poprípade len dokrmím 🙂. Akú stolicu majú vaše detičky, moja už skoro týždeň takú hnačkovitú s hlienmi :(.

daniela33
13. okt 2009

bag, aj ja som si včera myslela, že je hladná, keď nie a nie zaspať, a dala som jej z oboch prsníkov napiť a tak ma ozvracalaaa... tak neviem,skúšala som aj podľa babul ľahnúť si k nej, nula bodov, rev neskutočný, už ani na rukách nechce zaspať, ani v kočiari poriadne. Po hodinke čo je hore sa ju snažím rôznymi spôsobmi uspať a nič nepomáha a potom už je taká mrzutááá
babul inak krásny režim máte na dvojmesačné bábo, klobúk dole 🙂

babulka123
13. okt 2009

lulu... ja som to mastila kyselinou mliecnou , tu som dostala od dr, ale v podstate mozes cimkolvek co je mastne.. poriadne votriet do vlaskov tak aby sa to dostalo az na hlavicku...nechat tak aspon hodinku {zatial mozes porobit fotky ako my heheeheh} a potom umyt hlavu.. ja som jej to vycesavala az na druhy den.
kefka je na prd na toto, mala som aj detsky hreben ale najlepsie mi to islo s hrebenom co sa pouziva na to ked mas vsi. kupis ho normalne v drogerii.. cim hustejsi tym lepsi... a vycesavas...a vycesavas..

daniela dakujem za poklonu.. snazime sa..
aj ked dnes v noci neviem co jej bolo zobudila sa normalne o pol5 dala som jej jest a spat ani za svet, zakazdym ked som ju dala do postielky tak zacala plakat.. neviem ci sa bala toho vetra lebo pred oknom mame veliky strom a vydaval teda zaujimave zvuky. tak som mju vybrala sadla si snou na postel a zobrala som ju na ruka a spievala uspavanku , v tom momente bola tvrda.. takze asi sa len bala alebo co.. moje zlaticko..
az mi to bolo luto ze som na nu bola predtym zla ze co nespi nech somnou nenacvicuje.. {takze zaspala az o pol 7}....

a teraz sme boli v obchode a ze dovi dopo.. normalne ma skoro odfuklo aj s kocikom.. takze sme dosli domov, malu som dala na balkon a spinka.. mame tak super ten balkon ze tam vobec nefuci, teda fuka tam ale v pohode tam moze byt. tak som velmi vytesena..

stansun
13. okt 2009

babula co ten novy nutrilon pomohol ci vsetko asi po starom co 🙂
ja sa musim postazovat lebo mne ema neako vymysla cez den a uz nechce spat 3hodinky co pred tym spavala. Dnes rano spala iba hodinku a vcera po obede to iste, ale pri tom vidno na nej ze je moc unavena tak vazne netusim o co jej ide 😕

lenka_66
13. okt 2009

ahojte,
lulu na mm vylez radsej ty.bude mat vacsiu radost ako z chripky 😉

tak , a zaciname zas hladovat.do .... 😠 .2 tyzdne pohoda a teraz .v noci trva hodinu kym zaspi.a skracuje interval. 😠 😠 😠 .boze to dieta ma raz zje

babulka123
13. okt 2009

stan ani nie.. praveze som mala pocit ze je to horsie.. ale osobne si myslim ze je to z toho pocasia.. lebo naozja sa u nas estenestalo to co tuto noc.. a to iste aj Emka.. to bude tym co je vonku.. mne ide hlavu roztrhnut..

skus si k nej lahnut alebo ju uspat nejakym sposobom lebo to bude potom este horsie.. ale von neodporucam ... heheheh

facovka
13. okt 2009

veru,kosa jak svina, doma ma porazi s obomi ☹
mne deti teraz obe zaspali,skoro som odpadla ze aj filipko,, chudatenko, rano ho oli zobudil, inak vcera kllasika oli revy zaspal o 22h a lomil do 2hej a potom o 5ej bol este hore, tak super 😉 keby sa takto chcel budit to by sa celkkom dalo 😅
dnes nejdem s malym na uska,kaslem na to, preobjednam, mm je prec a ja tam s dvomi asi nezmaknem ist ☹

stansun
13. okt 2009

praveze ona zaspi v pohode ale po hodine sa zobudi a stale sa mece asi tlaci a to pri tom normalne kaka. A ked vedla nej lezim tak to nezabera. No uvidime ako to pojde dalej

lenka_66
13. okt 2009

baby zajtra ma snezit.no moje nervy 😠

babulka123
13. okt 2009

hovorim ze je to pocasim .. ninka je hore.. to sa nam este nestalo...

babulka123
13. okt 2009

lenka kde?

martinex
13. okt 2009

lenka muzovmu kolegovi zena z popradu poslala foto ich zasnezenej zahrady..... no je toto normalne?? sak je oktober...ale vonku kosa jak na silvestra 😠

lenka_66
13. okt 2009

no na svk. vcera niekde v cechach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre