Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
17. máj 2010

no ja by som bola za. otazka ci na viacero dni alebo len na jeden. a potom terminovo sa musime dohodnut.

karin.
17. máj 2010

ja som tiež za a je mi jedno kde to bude autom sa nejako dopravím a kľudne by to mohlo byť aspoň na jednu noc nech môžme pokecať a tak.... a termín by bol asi najlepší niekedy v auguste keď už budú mať takmer všetky bábetinká rok, čo vy na to??
ale ak má niektorá lepši nápad, ja sa prispôsobím 😉

blazka24
17. máj 2010

tak supiš deň nech už skončí, richarda som držala na rukách a sedeli sme v stoličke a on sa zrazu hodil do boku a presne na drevenné operadlo čelom, tak má normálne šrám, super budeme vypadať na očkovanie ideme zajtra, doktora bude kukať na mňa že či ho doma mlátim pravítkom 😲
idem ho uspať, plačká chudáčik a nevie ako zaspať - snád to nie je tým nárazom ☹

celoslovenské stretko schvaľujem, dajte vedieť do IP kde a kedy a dôjdeme ak sa dovtedy neprizabijeme 🙄

blazka24
17. máj 2010

otázka, baby už ste mali niektorá prísť na preočkovanie malého?
mm mi kázal si ísť s vami popísať že on malého uspí 😕

martinex
17. máj 2010

ja by som navrhovala napriklad bojnice,tam mame kam aj ist s kocikmi a detvakom sa bude zoo pacit...tot moj nazor...a so spanim suhlasim,to by bolo fajn..len neviem ci ten august,lebo budu mat deti narodky a budeme chciet s rodinou oslavit..skorej za jul by som bola

martinex
17. máj 2010

blazka jaky je muz zlaty...ze ma u dobry bodik 😀

aaa my sme sa ockovali zatial len 2x..

babulka123
17. máj 2010

ja ideeeem kamkolvek co poviete.. hehehe

ahoojte, dnes sme K.O zaspali o pol 8, a mame vonkajsie zaluzie, takze ninka tam mala taku tmu ze to radsej zalomila.. heheh
blazka.. pravvitkom no pekne, my sme dnes supli roooovno na nos , tak jej aj troska tiekla z nosa krv ale pohodicka..
a boli ma zub.. fac heheh takze zajtra alebo v stredu smer Pezinok a krstna ide kuk ze co to tam robi sarapatu ..
a idem vas teraz docitat..

blazka24
17. máj 2010

za júl som aj ja, malý oslavuje narodky koncom júla takže kľudne sa prispôsobím so stretkom, aj tak potrebujem vypadnúť a v bojniciach budeme už v tom čase asi tretí krát, idem na chatovku s malým, potom na wellnes a s vami to bude žúžo leto 😀

blazka24
17. máj 2010

martinex seká dobrotu mužíček, lebo zase sa rozhodol prehliadať jeden deň voľna pre mňa aspoň raz za dva týždne tak som robila ráno bordel, že ani k malému nie je ochotný vstať 😀

martinex
17. máj 2010

blazka my sme sa tak s mm pohadali vcera,skoncilo to tak,ze som zobrala paplon,vyhlasila ze David je aj jeho syn a odisla som spat do obyvacky-bolo asi 5hodin rano... tak sa staral 😀

babul cmukes 😉

z.vrablova
17. máj 2010

mne je jedno kedy.... som zvedava ako mm budem vysvetlovat, ze idem s malou cez pol Slovenska na zurku... 😀... ale nie, srandujem... jasne, ze ho spracujem, prinajhorsom pojde so mnou... jul je ok... hlavne, aby bolo pekne... a Bojnice tiez ok..
Bola som u nasich u mamy pre materialy na prijmacky (koncila pred 2 rokmi tu skolu, na ktoru idem ja.... )... by som sa pred nou prepadla, keby som ich nespravila... 😖 ... tak ma nabalila, ze som ruksak musela pozicat...
idem si to triedit... 😖 a este musim doupratovat, co som dnes nestihla...
Matka... ta moznost ist byvat k otcovi je asi to najlepsie, co sa vam mohlo pritrafit... byvat sami ma svoje ´+, ale ak viete, ze tato moznost je len docasna, a ako vam to pomoze, nie je o com....
My sme nastastie vo vlastnom bez hypo... ale tiez ma to stalo 10 rokov cakania... 😒 (oplatilo sa)... si neviem v momenalnej situacii tahat este uver...

babulka123
17. máj 2010

jul je super, presne akopise matka.. v auguste to bude skor o rodinach..
ja navrhujem stretko aj s partnermi.. nech si troska oddychneme od rarastekov. hehehe chlapi mozu dat hromadny walk.. heheh

a bojnice su fajn, lebo je to akurat v sezone takze to bude asi tyroska drahe.... ale zas snad skupinova zlava by sa dala. navrhujem aspon 2 dni, popripade v piatok, sobota nedela.. to by bolo super.

karin.
17. máj 2010

ja som za tie bojnice to by bolo super, pochodili by sme po ZOO, len by to ešte chcelo nejakú chatu alebo nejaké také ubytko zohnať ak by sme chceli aspoň jednu noc prespať ale keby aj nie ja by som bola rada, že sa vôbec stretneme...
a v pohode môže to byť aj v júli, mne je to ozaj jedno ja sa prispôsobím

blažka nás tiež očkovali len 2x ale 2. 6. sme objednaní na tretie očkovanie

blazka24
17. máj 2010

zuzi, martinex tak ako ide chudnutie? zvládate? ja som si dnes išla oči vyplakať tak zajtra idem tvrdo na to............

martinex super ste vyriešili to bývanie - závidím, ja nemám takú možnosť 😠 a to hádanie sa, presne pre to sme sa hádali aj my, ale ja som nemala kam odísť 😒

babul tak aj s mužmi, no ten môj je morous ako sa to česky povie 😀 neviem ako by som ho nahovorila na stretko, snád sa mi to podarí ale ak bude stále ticho tak to neberte že je namyslený, on je prosto taký 😝

z.vrablova
17. máj 2010

medzi 2. a 3. preockovanim by mal byt rozdiel aspon 5-6 mesiacov...

karin.
17. máj 2010

ak schválite aj chlapov tak ten môj sa len poteší, on s nami rád chodí a aj nových ľudí spoznáva, a tiež to nie je zlý nápad, že by sa tak trochu oni starali a mi trkotali 😵

blazka24
17. máj 2010

karin díky, lebo som čítala že sa má ísť očkovať až medzi 11-12 mesiacom, neviem prečo to naša obvoďáčka tlačí tak skoro 😕

martinex
17. máj 2010

zuzi hypo by sme vedeli tahat,ale prefinancuju nam len 85% a ten zvysok by sme museli zobrat bezucelovy,kedze nemame ani korunu usetrenu-nebolo kedy a z coho 😀 takto by sme za dva roky celkom fajn usetrili,tak by to bolo potom o to lahsie..

a stretko by som brala tiez s polovickami,nech mozu vecer strazit deti ked budeme zurovat 😀 pripadne nejaku chatu,ktora bude cela nasa a tam mozeme popijat pri spiacich detoch 😉

karin.
17. máj 2010

už ani neovládam pravopis "my" som chcela napísať

babulka123
17. máj 2010

noo ten moj je podobny ale sak nejako by si uz rozumeli.. ale s matkinym jancim by si mal co povedat.. tomi je uz teraz jasne..
a ked nie tak nie, aj s malou to bude super..

martinex
17. máj 2010

nas este na ockovanie neobjednavala...

blazka chudnutie,no prvy den,co ti poviem..teraz som hrdinka,o tyzden si budem vlasy trhat 😀

martinex
17. máj 2010

ja myslim ze by chlapi nasli spolocnu temu,minimalne nasu zavislost na MK 😎

blazka24
17. máj 2010

zuzi dík, pozerala som a na očkovaní sme boli 19.11. už som sa zľakla či panikárim ja alebo lekárka ide na to predčasne......

karin.
17. máj 2010

tak tak ako píše maťka, prvý deň sa dal zvládnuť, mňa len nebaví to varenie, čo si dáte zajtra???

blazka24
17. máj 2010

babul už som si myslela že takého morousa mám doma sama 😀

marti tak to si my dvaja nevyčítame, ten môj je stále na fortute nalepený, stávkuje o sto šesť 😀

missy97231
17. máj 2010

vratim sa k prispevkom z predchadzajucej strany:
"Taliban pred hodinou oznámil,že uniesol Roberta Fica. Usáma Bin Ládin žiada 200 milionov dolárov....
...inak ho pustí."
😀 😀

z.vrablova
17. máj 2010

moje chudnutie do piatej ok... ked sme vyfasovali hned 3 goly, mrskla som si zmrzlinu,.... co uz.... od zajtra som uz 100%-na... normalka pokracujem so Skrobmi.... 😒
No neviem, co s mojim mm... ale mozno pokecaju s Blazkinym mm.... on je ok, len ho niekam vytrepat, to chce nadludske sily...

martinex
17. máj 2010

karin netusim...sak co mam zajtra,skroby? tak asi zemiaky pecene a k tomu nejaku paradajkovu gebuzinu 😀
alebo rizoto, podla toho co sa mi bude chciet...

missy dobreee 😀

blazka24
17. máj 2010

martinex presne ako ja, tiež som prvý týždeň hrdinka skákala pomaly do riflí ako do neoprénu 😀

karin ja začínam prvým dňom a muž nechce mäso, vraj je prejedený, tak neviem mám bielkovinový musím behnúť na tú stránku o chudnutí a niečím sa inšpirovať.........

inak neuveríte, malého uspal muž skôr ako ja 😠 to je určite náročky 😖

lulu73
17. máj 2010

co sa deje? vraj mam prist medzi vas

martinex
17. máj 2010

lulu riesime stretko celoslovenske.... jul,bojnice aj s chlapmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre