• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
to co sem dala Aden je super, lebo tam mozeme byt spolu a zaroven s partnermi si uzijeme aj sukromie....len to by sme si mali hadam uz teraz zakupit a cele vykupit...a mozno by nam urobili aj zvlast termin ked nas bude vela
17. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha lulu ty bonzak :grinning: :grinning: :grinning: sak leri to ma na skok,ta pride aj keby sme jej dali vediet den predtym :wink: sak uz je Ing. tak si to zmanazuje...ci Mgr?
17. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze tazko sa mi predstavuje tolko deti a nas pokope ale este tazsie tych nasich chlapov, ako tam za nami budu chodit ako tiene :slight_smile:))))))
17. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe si to viem živo predstaviť, si pamätám z filmu ako chodili ženy za faraonmi, v tichosti, so sklonenou hlavou takto si predstavujem že bude za nami chodiť tá banda našich chlapov a vpredu krikúúúúúúúúú a rehotúúúúúúúúúú zo ženských kecov :grinning:
17. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa pozdáva to čo dala Aden len aká by bola cena??
17. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby len aby sme neboli prekvapené, budú viac drkotať ako my, chlapi sú v tomto horší :zipper_mouth:
17. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimave by bolo nechat decka doma chlapom a vyrazit si len same zeny... :wink:
17. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karin 120 na osobu, v tom je polpenzia, hotelovy bazen cely den, 1 masaz, jeden termalny kupel, 1 hodinovy vstup do termalneho bazena co je vonku, a 50 eur sa doplaca za kurz plavania pre deti... je tam detske menu, na ranajky aj vecere tam davali vyzivy, pribinacky, alebo teplu stravu bez korenin s trochou soli...
17. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj zuzi ta posledna veta sa mi fest paci.aj ked neviem o co ide :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, to by u nas neuspelo - nechat maleho doma a ist :grinning:
17. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Leri to navrhuje, ale stale nie je ochotna sa pripojit do debaty a smiruje .-)
17. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si pre prachovku a budem vas citat za pochodu.... uz tu sedim vyse hodiny a prach sa este sam neutrel... :sweat_smile:
17. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja to mám odskúšané, robo zostal s malým zo soboty na nedeľu ale prežili to obaja a bol richard menší, takže robovi verím len neviem ako by som odšoférovala auto, to by mi asi auto nezveril :grinning:
17. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som osobne za tie kupele co aden pise....fakt je to dobra cena, ubytko, kupele, program,strava...vsetko...a je sa tam kde poprechadzat
ja by som radšej s deťúrencami, chcela by som ich vidieť naživo a nie len takto cez fotky
u mna by tiez nepreslo aby som sla sama... by som sa max.po senec dostala a mm by volal,ze sa mam vratit :grinning:
17. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko baby :slight_smile: katka ma zavolala, nech nakuknem, ze riesite stretko :slight_smile:
ja som za hocikedy (od polky juna) hocikde s malou bez chlapa :grinning:
aj ked neviem, vy ste take kamosky, ja som tu nebola milion rokov, este ze je FB
17. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinex ty s tým návratom máš skúsenosti :grinning:
ale vážne, s deťmi mi to bolo super a ešte aj naše fathersiter by bol super :grinning:
17. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik, sak ma nechajte najest :grinning: :grinning: :grinning:
takze s plnym bruhocm som prisla na toto: treba rezervovat dve chaty vedla seba, v jednej chlapy s detmi (ciste sucany .........tam je psychiatricka liecebna kto by nevedel ) a v druhej my :grinning: chapete......keby nieco sme nablizku, ale nie az tak na ociach :grinning: :grinning: :grinning:
dobre som to vymyslela ?

inak tiez sa mi pacia tie kupele, ale este som tonevidela.....idem to kuknut nech som objektivna :grinning:
a nie som magor, som ing :grinning:
17. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri...muzi a deti v jednej chate? sak by sa tie deti pocas celeho pobytu ani nevideli...ved muzi by boli zavrety na izbach, v rukach mobil s nejakou hrou a cakali by na nas..... uz vidim ako sa vzajomne zoznamuju a debatuju
17. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa na to vyspime, pokukajte tie kupele a dame si vediet...hlavne to treba zabookovat
17. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri...to sa radsej v tych kupeloch vecer stretneme v nejakom bare :slight_smile:
lili aké kamošky, niektoré sme sa videli len na webe - až na pár výnimiek. spája nás termín našich ratolestí takže stretko bude aj tak o tom že sa nepoznáme :grinning:

leri tak už plné brucho? no inžinierka sa nezaprie, dobrý nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no tak nahodou, milanby obehol vsetky izby a s kazdym si pripil.......... :grinning: viete ako by vyzeral keby obehol vsetkych? :grinning:
17. máj 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri to si viem živo predstaviť :grinning: môj muž by ma potom otravoval otázkou celý večer : hneváš sa na mňa? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja by som ho okolo polnoci prizabila :grinning:
17. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby teraz len otázka, že ktorá si to zoberie na plecia a zabookuje to??
17. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karin podla mna by si to mal kazdy booknut sam, lebo sa tam plati zaloha a kazdemu potom posielaju infosky....
17. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten moj by behal s flasou tiez... :slight_smile:
17. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenže možno by bola nejaká zľava keby sa to objednalo hromadne
17. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, museli by sme ich rozsadit, lebo nem dopadne dobre :grinning:
17. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok