• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
lulu tak potom dáme rande :wink:

hej Tatry šak tam je stále zima a teraz aj sneh...a toho ja mám akurát tak plné zuby....v lete hej to tam budem stále :wink:
18. máj 2010 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby kde kúpim chrániče na rohy stola, aby malá nerafla rovno do rohu?
18. máj 2010 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak Dado uz zbiera omrvinky.... teraz jedol piskoty,nieco mu popadalo na deku a po 20minutach to zbadal,pekne medzi prsty chytil a sup do pusy... no sa tesim,ze takto bude vsetko zo zeme jest :grinning:
18. máj 2010 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute kočeny...čo budeme varit dnes?
18. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fac.....ty mas taky kocik pre dvojicky vsak?

a my tiez uz dlhsiu dobu "pinzetkujeme" a zbierame vsetky omrvinky, vlasy a tak podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perla...cauko

ja som vcera robila zeleninovu polievku s haluskami a granadir a to mam aj dnes a malej varim kura,mrkvu a zemiak......a nechce mi spat, moje plany ist pozerat kocik sa posuvaju na neskore poobedie...ale nevadi :slight_smile:
18. máj 2010 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perla nemam ani sajn....ale asi rizoto spravim...to je taka rychlovka...
a dado bude mat to co Emma :wink:

lulu a kam chces ist pozerat kociky?
18. máj 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu - no ja asi urobím zapekaný karfiol so zemiakm ia tatarskou....u mna novinka...tak bude sranda....kriste hentá ma zas červený flak na čele kde sa zas treskla??? no musím ist
18. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati...... chystam sa smer petrzalka....tam musim aj nejake osobne veci vyriesit a aj su tam nejake tie obchody v Auparku, Carrefoure su vraj kociky a na Manesovom namesti....vraj aj na Sustekovej....popozeram, uvidim
18. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lulu prijemne nakupovanie... u nas v PO mame asi az 2-3 obchody a z toho jeden polsky, kde som ani pozriet nebola... tak vyber nist moc
Fac... Olimu vsetko naj k dnesnemu vymesaciu...
Som bola len nakupit a tak mi duni v hlave z toho vetra, normalne mam pocit, ze mi usi odletia.... :frowning2:
Leri... ma tesi, ze sa vam spanky a nocne vstavanie upravuje, ved uz si zasluzis oddych...
Velku cast v tom zrejme zohrava aj uz zrelsia nervova sustava...
18. máj 2010 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi :grinning: myslis moja nervova sustava? zeby odkedy som ing tak mi dozreli moje nervy ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to mozne :grinning:
18. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeeeeeej stretko,som za :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: s malym a s manzelom :dizzy_face: a aj v bojniciach,aj tie kupele ujdu a aj jul mi vyhovuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leri :wink: :grinning: :grinning: :grinning: moja nervova sustava je niekedy aj prezreta... :wink:
18. máj 2010 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, sme po očkovaní a ja som už stvorená na slučku.........dnes od rána by som bola vymenila svoje dieťa za spánok :confused:
držal sa statočne, zaplakal len keď zacítil bolesť po injekcii inak kľud, mám dojem že zuby bolia viac, ja som stvorená do cvokárne a nepomáha ani ibáč ani nič vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr malý vkuse reve :angry:
18. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baga tie ochrany rohov som videla na nete aj v mimibazáre medzi novým tovarom aj v IKEI ale to máš asi od ruky :grinning:

martinex u nás richard pozbiera úplne všetko, on je schopný aj robiť vysávač namiesto mamy a milujem keď sa hrabe v smeťáku a odtiaľ vyberá, asi čo by sa hodilo do huby, si pripadám ako mater čo mu nedáva jesť :grinning:
18. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blazka drzkajte sa.... myslim, na kazdeho drobca po ockovani akoby som sama davala malu ockovat.... my mame do jula pokoj..... potom to zacne :rolling_eyes:
18. máj 2010 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak my deň super. Mám doma obidvoch chlapov. Včera si mm na futbale potrhal väzy v kotníku, takže nemôže ani chodiť. Tak teraz obskakujem obidvoch, jeden iba leží, čo by aj mohol chodiť a druhý čo by mohol poležať, tak iba chodí :grinning: Takže ocka máme doma asi do konca týždňa, i ked dobu liečeniu mu včera povedali 6 týždňov. Tak uvidíme.
...a čo so stretkom? Patince sa mi zdajú dosť daleko, ale však uvidíme, ešte do júla dosť daleko. :slight_smile:
18. máj 2010 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi dík za spoluúčasť, malý je nehorázne uplakaný tak padám..........

eviq to vieš ten čo nemusí lež a ten čo by mohol neleží........niečo mi to pripomína :grinning:
18. máj 2010 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mam na vas 2 otazka :sweat_smile:

1. pouziva niektora z vas calgel na zubky ? nemoze byt navykovy? citala som ze nie ale uz som si nie ista...

2. ma niektora z vas skusenost s nenormalnym pucenim dietata? :sweat_smile: ja som uz zufala Domka sa puci a puci az mam ja z toho nerv.... ono to vyzera ze je riadny nervak...a neviem co s tym....
puci sa ked ide spat ked ju obleciem, ked sa jej nieco nepaci...no strach.... :unamused:
18. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu ten dvojkovy som akurat predala :wink: fifo uz nechce byt v kociku,ale na zimu perfis posluzil, ked boli plackanice,vlastne celu zimu aj fifo v nom chodil,ale teraz uz namotorke porpi mne, tak zbytocne tu zavadzal :wink:
a krater zase pobolieva :unamused: :frowning2: to kolko este moze boliet??sa uz bojim ze co zase :confounded:
18. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eyya,calgel netusim,nepouzivame,ale pucenie,no u nas je to pistanie,skrekot,ked sa mu nieco nepaci,normalne scervenie a zuri, a trieska rukami, a ked sa mu paci, to za sekundu uz vie hodit Fantozziho,usmev a vyplazeny jazyk a jede... :sweat_smile:
18. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my používame calgel a som veľmi spokojná a dávam mu ho ozaj len vtedy keď treba, myslím, že nie je návykový
18. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to dufam aj ja ze nie je davam tiez len ked uz vidim ze jej je zle...ale uz sa tlaci 8 zubok tak si uzivame ...ale teraz ju to chytilo dako moc je strasne uplakana a upucana :unamused: uz som zo zubou unavena aj ja a co potom ona chdatko moje...
18. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fac presne ako hovoris vie sa obratom seknut a je zas slniecko :slight_smile:
18. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fac.. malému všetko naj 9. mesiačikom
18. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

dnes som pobehala kopec obchodov a nakoniec som kupila uplne obyc kocik, taky na behanie po meste a obchodoch...ked sa zlozi je neskutocne malicky, da sa drzat v jednej ruke a nevazi ani 6 kg sklada a rozklada sa jednou rukou a opierka sa da polohovat, co je fajn, ze to nie je taky ten klasicky golfac...proste to co som hladala, lahky, skladny a lacny :slight_smile:)
18. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu, akyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:
18. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v auparku ho mali zlacneny na E 132 aj s nanoznikom, prsiplastom ci ako sa to vola a nosicom na flasku

tasku kupim asi v DM....co stala?
18. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

lulu pekny kocik, a co kolieska? inak nieco podobne ma svgrina, tiez peg perego a je s nim veelmi spokojna...
18. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok