Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
18. máj 2010

lulu tak potom dáme rande 😉

hej Tatry šak tam je stále zima a teraz aj sneh...a toho ja mám akurát tak plné zuby....v lete hej to tam budem stále 😉

bagaja
18. máj 2010

baby kde kúpim chrániče na rohy stola, aby malá nerafla rovno do rohu?

martinex
18. máj 2010

inak Dado uz zbiera omrvinky.... teraz jedol piskoty,nieco mu popadalo na deku a po 20minutach to zbadal,pekne medzi prsty chytil a sup do pusy... no sa tesim,ze takto bude vsetko zo zeme jest 😀

perla200
18. máj 2010

čaute kočeny...čo budeme varit dnes?

lulu73
18. máj 2010

fac.....ty mas taky kocik pre dvojicky vsak?

a my tiez uz dlhsiu dobu "pinzetkujeme" a zbierame vsetky omrvinky, vlasy a tak podobne 😝

lulu73
18. máj 2010

perla...cauko

ja som vcera robila zeleninovu polievku s haluskami a granadir a to mam aj dnes a malej varim kura,mrkvu a zemiak......a nechce mi spat, moje plany ist pozerat kocik sa posuvaju na neskore poobedie...ale nevadi 🙂

martinex
18. máj 2010

perla nemam ani sajn....ale asi rizoto spravim...to je taka rychlovka...
a dado bude mat to co Emma 😉

lulu a kam chces ist pozerat kociky?

perla200
18. máj 2010

lulu - no ja asi urobím zapekaný karfiol so zemiakm ia tatarskou....u mna novinka...tak bude sranda....kriste hentá ma zas červený flak na čele kde sa zas treskla??? no musím ist

lulu73
18. máj 2010

mati...... chystam sa smer petrzalka....tam musim aj nejake osobne veci vyriesit a aj su tam nejake tie obchody v Auparku, Carrefoure su vraj kociky a na Manesovom namesti....vraj aj na Sustekovej....popozeram, uvidim

z.vrablova
18. máj 2010

Lulu prijemne nakupovanie... u nas v PO mame asi az 2-3 obchody a z toho jeden polsky, kde som ani pozriet nebola... tak vyber nist moc
Fac... Olimu vsetko naj k dnesnemu vymesaciu...
Som bola len nakupit a tak mi duni v hlave z toho vetra, normalne mam pocit, ze mi usi odletia.... ☹
Leri... ma tesi, ze sa vam spanky a nocne vstavanie upravuje, ved uz si zasluzis oddych...
Velku cast v tom zrejme zohrava aj uz zrelsia nervova sustava...

leri
18. máj 2010

zuzi 😀 myslis moja nervova sustava? zeby odkedy som ing tak mi dozreli moje nervy ? 😀 😀 😀 😀 😀 je to mozne 😀

zuzkamilko
18. máj 2010

jeeeeeeeeej stretko,som za 🙂 🙂 🙂 s malym a s manzelom 😵 a aj v bojniciach,aj tie kupele ujdu a aj jul mi vyhovuje 🙂 🙂 🙂

z.vrablova
18. máj 2010

Leri 😉 😀 😀 😀 moja nervova sustava je niekedy aj prezreta... 😉

blazka24
18. máj 2010

ahojte, sme po očkovaní a ja som už stvorená na slučku.........dnes od rána by som bola vymenila svoje dieťa za spánok 😕
držal sa statočne, zaplakal len keď zacítil bolesť po injekcii inak kľud, mám dojem že zuby bolia viac, ja som stvorená do cvokárne a nepomáha ani ibáč ani nič vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr malý vkuse reve 😠

blazka24
18. máj 2010

Baga tie ochrany rohov som videla na nete aj v mimibazáre medzi novým tovarom aj v IKEI ale to máš asi od ruky 😀

martinex u nás richard pozbiera úplne všetko, on je schopný aj robiť vysávač namiesto mamy a milujem keď sa hrabe v smeťáku a odtiaľ vyberá, asi čo by sa hodilo do huby, si pripadám ako mater čo mu nedáva jesť 😀

z.vrablova
18. máj 2010

Blazka drzkajte sa.... myslim, na kazdeho drobca po ockovani akoby som sama davala malu ockovat.... my mame do jula pokoj..... potom to zacne 🙄

eviqa
18. máj 2010

ahojte, tak my deň super. Mám doma obidvoch chlapov. Včera si mm na futbale potrhal väzy v kotníku, takže nemôže ani chodiť. Tak teraz obskakujem obidvoch, jeden iba leží, čo by aj mohol chodiť a druhý čo by mohol poležať, tak iba chodí 😀 Takže ocka máme doma asi do konca týždňa, i ked dobu liečeniu mu včera povedali 6 týždňov. Tak uvidíme.
...a čo so stretkom? Patince sa mi zdajú dosť daleko, ale však uvidíme, ešte do júla dosť daleko. 🙂

blazka24
18. máj 2010

zuzi dík za spoluúčasť, malý je nehorázne uplakaný tak padám..........

eviq to vieš ten čo nemusí lež a ten čo by mohol neleží........niečo mi to pripomína 😀

eyya
18. máj 2010

ahojte mam na vas 2 otazka 😅

1. pouziva niektora z vas calgel na zubky ? nemoze byt navykovy? citala som ze nie ale uz som si nie ista...

2. ma niektora z vas skusenost s nenormalnym pucenim dietata? 😅 ja som uz zufala Domka sa puci a puci az mam ja z toho nerv.... ono to vyzera ze je riadny nervak...a neviem co s tym....
puci sa ked ide spat ked ju obleciem, ked sa jej nieco nepaci...no strach.... 😒

facovka
18. máj 2010

lulu ten dvojkovy som akurat predala 😉 fifo uz nechce byt v kociku,ale na zimu perfis posluzil, ked boli plackanice,vlastne celu zimu aj fifo v nom chodil,ale teraz uz namotorke porpi mne, tak zbytocne tu zavadzal 😉
a krater zase pobolieva 😒 ☹ to kolko este moze boliet??sa uz bojim ze co zase 😖

facovka
18. máj 2010

eyya,calgel netusim,nepouzivame,ale pucenie,no u nas je to pistanie,skrekot,ked sa mu nieco nepaci,normalne scervenie a zuri, a trieska rukami, a ked sa mu paci, to za sekundu uz vie hodit Fantozziho,usmev a vyplazeny jazyk a jede... 😅

karin.
18. máj 2010

my používame calgel a som veľmi spokojná a dávam mu ho ozaj len vtedy keď treba, myslím, že nie je návykový

eyya
18. máj 2010

to dufam aj ja ze nie je davam tiez len ked uz vidim ze jej je zle...ale uz sa tlaci 8 zubok tak si uzivame ...ale teraz ju to chytilo dako moc je strasne uplakana a upucana 😒 uz som zo zubou unavena aj ja a co potom ona chdatko moje...

eyya
18. máj 2010

fac presne ako hovoris vie sa obratom seknut a je zas slniecko 🙂

karin.
18. máj 2010

fac.. malému všetko naj 9. mesiačikom

lulu73
18. máj 2010

ahojte

dnes som pobehala kopec obchodov a nakoniec som kupila uplne obyc kocik, taky na behanie po meste a obchodoch...ked sa zlozi je neskutocne malicky, da sa drzat v jednej ruke a nevazi ani 6 kg sklada a rozklada sa jednou rukou a opierka sa da polohovat, co je fajn, ze to nie je taky ten klasicky golfac...proste to co som hladala, lahky, skladny a lacny 🙂)

leri
18. máj 2010

lulu, akyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

lulu73
18. máj 2010

v auparku ho mali zlacneny na E 132 aj s nanoznikom, prsiplastom ci ako sa to vola a nosicom na flasku

tasku kupim asi v DM....co stala?

adenka
18. máj 2010

ahojte,

lulu pekny kocik, a co kolieska? inak nieco podobne ma svgrina, tiez peg perego a je s nim veelmi spokojna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre