Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
18. máj 2010

ja mam tiez pp pliko a spokojnost najvacsia, a velky co mam to je tiez pp ale AT4, je sice velky a tazky ale na zimu ako stvoreny.. paradana

lulu73
18. máj 2010

adenka...kolieska su male, dvojite, ale zhodli sme sa s Rudom ze ja chodim aj tak iba na nakupy, do parkov, na ihriska a do mesta...ziadne tazke tereny....mna ten kocik dostal tym, ze sa da zlozit do takej vyslovene malej tasky ako keby a ma aj taku bocnu rucku, cize chytis kocik do jednej ruky, dieta do druhej a ides....neskutocne je lahky

aden a bola som v petrzalke v obchode Eniky Beniky a mali tam 17 aj 18 topanocky na prve chodenie...celokozene s anatomickou vlozkou, vysoke.....stali 19,90 E co sa mi zda dost, ale asi vsade to tak je.
My mame uz cislo 18 ...dnes jej predavacka zmerala nohu a kupila som jej tam za 7 E take papucky vysoke pevne tiez s vlozkou...lebo od vcera by Emka len za ruky chodila

lulu73
18. máj 2010

no a nechavame si pre istotu este aj ten nas mega velky kocik, keby naaaaahodou sme isli do lesa alebo na zimu.....

adenka
18. máj 2010

lulu domika potrebuje 16...take pevne nezozenies...dnes som uz skoro nervy zrusila..ale skusim zajtra to eniki beniki, mozno iny strih jej sadne aj ked bude 17ka..

lulu73
18. máj 2010

aden...tak si tam zavolaj, mozno maju aj 16...ja som pytala 17 a nakoniec sme zistili ze mame 18

lulu73
18. máj 2010

predavacka mi tusim semotila ze su ceske a rucne site🙂 ale to neviem ci si nepletiem...kokso, vsak ja som dnes tolko obchodov pobehala ze dovi dopo...celu BA...a Emma ani nespala chudatko moje....len v aute 2x po 30 minut

adenka
18. máj 2010

no inak ked sa zamyslim aka je malinka a ma o 2 cisla vacsiu nohu ako domca...sranda 😅
ja tam zajtra zbehnem, ved to mame blizko...dik za tip...

lulu73
18. máj 2010

aden...emma je strasne tenka a lahucka...ale na dlzku nie je az taka malicka 🙂

lulu73
18. máj 2010

a inak doma nosime cislo 17 a ma v tom aj ponozku aj pancuchu ( mother care) a v eniky beniki kliki beeee jej boli ok 18...cize asi tak 😎

adenka
18. máj 2010

no domika je zas baculka ale chodidla ma ako baletka, malinke a tenucke...sa ja mozem divit ze sa na nich neudrzi... 😝

lulu73
18. máj 2010

domka je zlatusik zlatusikovskyyyy a nozicku ma taku aku ma, este chvilku pockaj a bude mat 17 🙂)

leri
18. máj 2010

lulu, je pekny 🙂 na to co ty potrebujes uplne idealny 🙂 ja som kupila uz dvoje topanky alexovi v deichmane a kazde stali asi 9,50.......a najblizsie uz kupujem 21 😀

adenka
18. máj 2010

lulu ja by som sa s topkami neponahlala, vsak na jej valanie sa na zemi su jej na 2 veci, ale rehabilitacna mi povedala ze pri plazeni jej treba dat aby sa mala o co zapriet... ja nechapem ako sa naucili deti lozit naboso 😀

lulu73
18. máj 2010

vies ako jej merali v obchode nohu? vybrali z topanky vlozku a prilozili k nozicke a podla toho teta predavacka usudila ze ma cislo 18

lulu73
18. máj 2010

leri, Alex si zije na vysokej nohe veru .-) ci na velkej?

adenka
18. máj 2010

lulu mne v jednej predajni povedali ze ma 18 a dnes v inej ze ma 16 tak si vyber 😀

leri ale tak alex uz je kus chlapa tak ma narok na velku nohu 🙂

lulu73
18. máj 2010

ved asi aj my tak...medzi 16-18 🙂

adenka
18. máj 2010

lulu a mali tam aj nieco take sandalkoidne? predsalen ide leto....

babulka123
18. máj 2010

kto potrebuje papucky 17? mam jedny , ninka ich mala mozno 2 x obute.. hned sme sa prehupli na 19 stkyy

adenka
18. máj 2010

babul ja potrebujem pevnu topanocku...

lulu73
18. máj 2010

ano, mali tam take vysoke kotnikove a spic plny, boky derave...akoby sandale vysoke kozene

adenka
18. máj 2010

presne take potrebujem....no erika asi slahne ked mu zajtra naordinujem dalsi obchod, ale od stvrtka je zas v nemocke tak musim vyuzit....

lulu73
18. máj 2010

dufam ze sa neprezeniete....ale ked nevyskusas nepopozeras osobne, nemas

babulka123
18. máj 2010

aden mam taketo ale cervene..
za 2.5 su tvoje..

adenka
18. máj 2010

lulu no tak nejak....

babul pekne, to je 16? ja len neviem ci moze mat otvorenu spicku... kokos toto je jak druha statnica....

babulka123
18. máj 2010

aden. 17 stky mam .. a otvorena spicka je ok . neboj , je to schvalene ortopedom
hlavne je aby mali pevny kotnik..
ja som ich kupovala na odporucanie sestry ktora to konzultovala s lekarom .. ale aj tak je velmi dolezite aby nemali papuce stale, tak pol na pol..

adenka
18. máj 2010

babul jasne, tak ja zajtra este mrknem ten obchod a potom ti dam vediet.... by si mi ich vedela doniest aj do BA?

lulu73
18. máj 2010

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/capacky/

to tu teraz vlavo vybehlo ako reklama 🙂 ale to su asi len take papuckoidne

idem ja do postele...mam dost...nakupy ma unavil 🙂

adenka
18. máj 2010

lulu som to dnes pozerala 🙂
dobru noc...aj ja uz idem... mala je hore 200x tak nech aspon trocha pospim...

babulka123
18. máj 2010

aden nieje problem .. dohodneme sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre