Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
19. máj 2010

katkav, marti, dík. Doteraz som trpla, aby to nebolo mimomaternicové, tak dnes mám potvrdené, že to nie je mimo, ale ešte musím ísť na genetiku, kvôli tým blbým liekom na tlak čo beriem, či náhodou nebude plod poškodený. Takže musím vyčkať a potom sa už môžem vytešovať. Vôbec si to neviem predstaviť. 😔

leri
19. máj 2010

eviqa super 🙂 a ty ze to bude dlho trvat.........vidis vidis, teraz si ako "pohnojena" po porode, tak to pojde jedno za druhym 🙂 gratulujem 🙂

lizatko1009
19. máj 2010

eviqa gratulujeeeeem paraaaaaaaaaaada 😀

eviqa
19. máj 2010

lizatko, leri, dík.

leri, no to sme si len tak s mm povedali, však skúsme, ved ked to bude trvať dva roky, tak to bude akurát. No a vyšlo na prvý šup. 😀 a stačí jedno za druhým, tretie za tým druhým, už nechcem. 😔

eviqa
19. máj 2010

...no a dúfam,že to bude ninka 😵

martinex
19. máj 2010

eviq neboj,vsetko bude ok... 😉

a to si citila,ze si tehu,ci len si skusila spravit test a boli //?

leri
19. máj 2010

aspon to bolo take mile prekvapenie ked ste necakali ze sa to podari 🙂 ja by som chcel aotehotniet tak nahodou, ze to ani tusit nebudem a niekto mi povie ze som tehu .......teda nie niekto ale dr 😀

eviqa
19. máj 2010

marti, začala som byť nejako veľmi pažravá a ked som sa nenajedla, tak mi bolo zle a taký divný pocit v ústach, ako keby som zjedla cínovú lyžičku no a tie syndromy pred periodkou nikde, iba ma prsia pálili. Mala som ísť na kardio na kontrolu a na poslednej kontrole ma dr. veľmi upozorňovala, že keby som bola náhodou tehu, tak ihned musím prísť. Tak som to riskla, urobila test a skoro som odpadla. 😅 dnes som bola u dr. tak som 4+3tt

leri, no to si píš, že to bolo prekvapko ako delo. Ja som z toho až do dnes bola v šoku a jediný, kto sa tešil bol asi môj mm a gynekolog. 😀

eviqa
19. máj 2010

marti, leri, dúfam, že ma nenecháte v štichu a pridáte sa čo najskôr 😀

missy97231
19. máj 2010

eviq, tak super! gratulujem. 😉

babulka123
19. máj 2010

evig..no paraaada.. tesim sa s vami a veeelmi ti prajem aby to bola Ninka.. ta nasa ti drzi palce tiez.. cmuuk

martinex
19. máj 2010

evi robim co mozem...tak hadam sa postasti....

eviqa
19. máj 2010

missy, babulka, dík. aj ninke dík a cmuuk

marti, držím palčeky 😉

leri
19. máj 2010

eviqa, boze......nesranduj......... ani nahodou 😀 😀 😀 ja ta asi sklamem, my si taky pozor davame, ze ked otehotniem tak to bude zazrak a narodi sa bozie dieta dalsie 😀 ja nechcem este, az tak za 4-5 rokov 😀 najskor musime dostavat a trochu si uzit alexa 😀

zuzanakarolinka
19. máj 2010

evig super, teším sa spolu s tebou, no marti teda máme čo robiť 😉

lulu73
19. máj 2010

ahojte

eviq ..... ja som bola tiez v takom soku v decembri 2008 ... neverila som vlastnym ociam ked som si spravila test, ze to ide tak rychlo....ja som si myslela ze najskor svadba, dovolenka a mooozno po roku sa nam zadari...a sup .... a to som nebola ani pohnojena Leri 🙂))) proste bum bac .... moja reakcia bola vtedy vselijaka veru, akosi som "nebola pripravena" .... ale ako mi brusko rastlo, bola som cim dalej tym viac pripravenejsia....neboj, zvladnes to vsetko....silno drzim palce aby to bolo ok kedze mas s tym srdieckom taku ostaru....takze zatial len tak tichucko gratulujem 😉 tfuj,tfuj,tfuj (to som ta oplula pre stastie) aby genetika dopadla OK

eviqa
19. máj 2010

zuzana, lulu, dík.
lulu a dakujem aj za tfuj, tfuj, tfuj. Ja na také verím, tak dík.

leri, božie dieťa? 😵 no nikdy nehovor nikdy 😀

eviqa
19. máj 2010

lulu, tak ste to vzali od zadu, či poprehadzovane, že emmka, svadba, dovolenka 😉 no a naša dovolenka asi v nedohľadne. Ale čo už, však bude druhá materská dovolenka 😀

perla200
19. máj 2010

eviq.....krása gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ja teda by som asi strasný šok chytila teraz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
my este frčíme..........kedže sme vstávali 3x dnes o 18.10h.......uvidíme dokedy jej vydrží energia 🙂

leri
19. máj 2010

veru veru, ako hovori moj milan...........my mame kazdy den nedelu 😀

perla200
19. máj 2010

no a ked si spomeniem ako sme sa my namakali na simonke tak vám závidím 🙂

eviqa
19. máj 2010

perla, dík. Aj my sme sa namakali, tak preto sme to riskli. 🙂 už len aby to dobre dopadlo

eviqa
19. máj 2010

leri, vy sa máte. Každý deň nedeľa. 😀 len pozor, bo čoho veľa, tiež nedobre. 😉

leri
19. máj 2010

eviqa, to on hovori na nas na zeny na materskej...........takze si v tom so mnou podla neho....... 😠 😀

facovka
19. máj 2010

eviqaaaaaaaaaaaaaaaaaa moja zlata,parada,gratulka, 😵 😵 neboj vsetko dobre dopadne a bude to super, budes mat trochen vacsi rozdiel medzi detickami ako ja,ale je to super,uvidis.....tak nech je to Ninka, akeby aj nie,tesne za sebou su super aj dvaja vajcaci, nedala by som ich za nic....aj ked dnes mozno za hodku pokoja hej 😅

facovka
19. máj 2010

perli a vy kolko ste makali na simonke?? myna fifovi skoro rok, a na olim na 4supu 🙂

eviqa
19. máj 2010

fac, dík. Neuveríš, ale ked som si urobila test a vyšli čiarky, hned som si spomenula na teba. 🙂 ono je jedno čo to bude, len nech to je zdravé.

leri, no už sa u mňa skombinovala materská a tehotenská demencia 😀 no že dík. Vie on ako vyzerá naozajstná nedeľa? 😀

facovka
19. máj 2010

eviqa si ma poctila, ze si na mna myslela po ocikani 😉 veru,je jedno co to bude...aj keby dvojicky 😀

eviqa
19. máj 2010

fac 😉 to preto, že ty máš tak dve detičky za sebou, že čo ma čaká a potom som si povedala, však čo. poradíš, či? a dvojičky? to ani zo srandy. To by bola iná sranda. To som chcela na prvýkrát, aby som mala pokoj. Ale u nás je to možné. MM otec je z dvojčiat a môj dedko. 😅

martinex
19. máj 2010

fac co ju strasis 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre