Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
19. máj 2010

babul ano, vcera som jej varila zlaty klas, a strasne jej to chutilo..normlane som rozmiesala mlieko a potom to dala varit... som cakala co to urobi, ale ono to normalne zhustlo, a dokonca celkom dobre chutilo... a nechala som polku v chladnicke a to dojedla dnes...
a ake mas balenie? lebo ja to pouzivam len do jedla, takze kupujem len tu malu krabicku aby som to nemala otvorene pol roka...

matka sono coho? lebo my sme boli na sono brucha, to je tusim na druhom poschodi, pri schodoch doprava a potom mas zasa taku chodbicku doprava, ale ked sa pojdes zaregistrovat tak ti povedia presne....

adenka
19. máj 2010

babul ja cukor nedavam do nicoho...ani sol...
a v jednotacikoch nie je tvaroh? ja mam tak activiu, som zistila ze banan ju zapeka, tak ak ma nieco z bananom, na druhy den dostane activiu a uz sa nakladaaaa 😀

martinex
19. máj 2010

babul ee,piskoty som mu tam dala... ja mu nesladim nic,dokonca aj obycko jogurt zvolensky bez nicoho mi chaluje jak o zivot... a pribinacik som mu davala,ale velku dieru do sveta to nespravilo

lulu u mna to zacina,ze len si obocie vytrham 😀 a po hodine strpnute nohy a dorafany cely ksich...ale mm si uz zvykol 😉

babulka123
19. máj 2010

aden.. to je uz len asi 200-300g..
pytala som sa v lekarni ze ako dlho to moze byt otvorene a povedala lekarnicka ze sa s tym nemoze vobec nic stat , ja tom ma v takej plechovej doze takze pohoda..

a do toho zlateho klasu si davala aj cukor ci ee.?lebo ak , tak je to spravim s piskotami.. za smotanovou tortou sa ide zadusit.. tatinko ma silnu konkurenciu u nas.. heheh a jedla to s jahodami a nic jej nebolo takze mozeme ich papkat o 106.

babulka123
19. máj 2010

aden mozno je ale zatial pohoda..

martinex
19. máj 2010

aden sono mozgu,ale dr vravela,ze to je tam kde aj sono brucha robia...
a naposledy na tej registracii ma poslali zle, sme asi hodinu bludili v podzemi a kade take..kua som mala chut tu fesandu tam priskrtit za to 😠

lulu73
19. máj 2010

mati...mna zase skoro seklo v chrbte...tak vykrivena som sedela, ze potom som sa nevedela narovnat

no nic, idem si uvarit pekne repik a umyt si tvar

adenka
19. máj 2010

babul nedavam cukor... ono to ma vanilkovu chut, cukor tam nechyba...
ok, tak ja by som ten nutrak kupila..aj tak sa mi uz minul, tak mi treba ist zahanat 🙂

a smotanovu tortu si ako robila, normalne z kyslej smotany?

adenka
19. máj 2010

mati tak ak sa nemylim je to 2. poschodie, ked vystupis z vytahu pojdes ku schodom a od tej strany od vytahov je to nalavo... vojdes, tam bude taka akoby kachlickova stena a popri nej prejdes a potom budu take velke dvere dolava...tam je to na konci..

babulka123
19. máj 2010

hej normalnu pre nas .. a normalne sa marek bal ze mu neostane.. heheheh

ale skusim ten ZK s piskotami a mozno .. uvidime.. hehe h

adenka
19. máj 2010

babul a zohnala si niekde piskoty bez bielka? ci to neriesis?

martinex
19. máj 2010

aden dakujem....hadam to najdem,pojdem sama,tak snad tam nepridem o nervy 😎

lulu73
19. máj 2010

babul...nechcem byt chytra, ale cukor zatial nedavaj ... cukor je najvacsie svinstvo

lulu73
19. máj 2010

radsej fruktozu

adenka
19. máj 2010

mati a kedy ides?

babulka123
19. máj 2010

aden .. tak to neriesim , ked je napr, chleba a rohlik tak si tiez myslim ze tam je aj vajce, dokonca su aj v tych sunarkovych , ja jej davam aj z jednoty a tam je vanilkovy cukor a papa to jedna radost..

babulka123
19. máj 2010

lulu snazim sa ... ale v niekorych veciach sa tomu nevyhnes..

adenka
19. máj 2010

babul v chlebe by vajce byt nemalo...tam je len muka, drozdie, voda a sol... ale ja sa chystam upiect vlastne piskoty bez bielka tak to skusim s tym....

martinex
19. máj 2010

zajtra okolo obeda...

inak piskoty ani ja neriesim,sak zje tak max 5 za den...davam mu radsej ryzove chrumky

babulka123
19. máj 2010

aden..juuj tak neviem az takto som to neskumala .. a co sa im moze stat ked papaju bielko ?
teda nie vo vajci ale takto spravene..

adenka
19. máj 2010

mati ja idem na 1 na rehabku, tak ak chces mozme sa stretnut a ukazem to kde to je...

martinex
19. máj 2010

aden super,tak sa mozeme okolo 3/4 na 1 stretnut dole pri tej registracii...ok?

adenka
19. máj 2010

babul bielok je dost velky alergen, ktory moze ale vyvolat alergiu neskor, to znamena ze sa neprejavi na druhy den vyrazkou ale moze sa objavit alergia po 1. roku a neskor...... preto sa do 1 roka nesmie davat...

lulu73
19. máj 2010

babul...jasne a prave peto ze sa cukru nevyhneme, lebo je v piskotach,jogurtoch,dzusoch atd, tak by som nedavala este aj do jedal navyse...mne dr. kazala kupit na dosladzovanie fruktozu, ale zatial ju ani nemam kde pouzit............alebo mozno trstinovy cukor....kokso ten biely cukor to je najvacsia svinacina 😒

adenka
19. máj 2010

mati skor tak o pol 1 lebo ja uz o 1 musim byt v suterene nastupena tak aby som to stihla...

perla200
19. máj 2010

vy akože kolko ste toho popísali?????
fac - my sme makali na simonke presne rok....🙂))))))))
inak sú bezlaktozové piškoty dievčatá....ja dávam také....nie je tam cukor ani laktoza a sú chutné

babulka123
19. máj 2010

lulu jaj takto myslim ze by som jej prisladzovala jedlo.. neeeee to ani nahodou a ani by ma to nenapadlo.. aj tak mam pocit ze ma sladkeho viac ako dost.. piskoty, a vyzivy a jogurty a taaak.. takze navyse ani nahodou .. staci ked sa kuknem na mna a mareka a viem ze nieje treba..

adenka
19. máj 2010

perla a bielok?

babulka123
19. máj 2010

perla kde za kolko a ako sa volaj u?

martinex
19. máj 2010

aden ok,tak o pol...tesim sa ze vas uvidime a ked tak si volame..inak ako dlho to mate? zeby sme potom este pokecali..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre